 |

|
|
Elektronika.lt portalo forumas
Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 12 19, 08:09. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
|
|
|
 |
Forumas » Programinė įranga » IP adresas hakinimas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
Puslapis 2 iš 2 Pereiti prie Atgal 1, 2 |
|
 |
IP adresas hakinimas |
Parašytas: 2007 01 16, 11:45 |
|
|
|
|
| Jeigu žinai routerio slaptažodį, gali jame pažiūrėti IP (per telnet ar WWW explorerį - tik neišku ar statinis). Ten pat darai portų forwadinimą. |
|
|
|
|
|
 |
IP adresas hakinimas |
Parašytas: 2007 01 16, 13:36 |
|
|
|
|
esme tokia, rutery reikia nustatyti portus, kuriuos jis nukreips i tavo vidiniu kompu tinkla.
t.y. jei nustatysi kad forvardintu porta 80 i tavo kompa, tai vos kazkas isoreje surinks http://tavoip, routeris nukreips ta kreipimasi i tavo kompa. Jei pas tave bus ijungtsa koks http serveris (pvz apache) tai tada matysis tavo tinklapis.
va kaip as pavariau http://84.240.36.113:5555 tik as vietoj 80 paemiau 5555, nes mano provaideris neduoda nauduotis is isores portais 1-1024..
taigi, skaitinekis savo BAVO instrukcija ir ieskokis kaip nusistatyti port forward..
PS bandziau ant dienu kazkuri bavo wireless konfigint tai nelabai kas gavosi. Ten vis pypsejo kad nera jokio connection sukurto, nors as buvau sukures.. |
|
|
|
|
|
 |
IP adresas hakinimas |
Parašytas: 2007 01 16, 15:31 |
|
|
|
|
| Miroslav - O tai toks peradresavimas nekenkia interneto rysio spartai ar dar kazkam? |
|
|
|
|
|
 |
IP adresas hakinimas |
Parašytas: 2007 01 16, 16:12 |
|
|
|
|
| darijux rašo: |
| Miroslav - O tai toks peradresavimas nekenkia interneto rysio spartai ar dar kazkam? |
Nekenkia. Taip daroma visur, kur ant vieno išorinio IP pajungta daug kompų. |
|
|
|
|
|
 |
 |
IP adresas hakinimas |
Parašytas: 2007 01 16, 19:46 |
|
|
|
|
nu vien ish pasakymo tai visiskai neaisku...
nors zmones jau normaliai priaishkino.
kaip minejo vienas zmogus, tau reikia zinoti portus kuriuos naudos tavo "serveris" tai tam tikru programu naudojami portai duomenu apsikeitimui.
visu pirma tai ishsiaishkink.
paskui ishsiaishkink kiek pas tave routeriu, vienas vireleso, antras gali buti telekomo (nors ten gali buti ir modemas, ir routeris kartu)
jei du routeriai tada biski blogiau.. geriau viena daryt kaip bridza o antra kaip routeri ir antrame portu forwarda daryt reikia.
kiekviename routeryje portu forvardas daromas vis kitaip... todel cia manau mazai kas gales pagelbeti be modelio pavadinimo (bet kokiu atveju vistiek sunku bus)
geriau jau nieko nedaryt  |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
Must have farming mods
Farming simulator modhub,
Best farming simulator mods |
|

|
 |