 |
Forumas » Apsaugos ir valdymo sistemos » Lauko šviestuvų valdymas
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
Lauko šviestuvų valdymas |
Parašytas: 2026 06 15, 11:53 |
|
|
|
|
| Pyrex rašo: |
Jeigu turi ką pasakyti Į TEMĄ, tai sakyk, o ne kažkokius pliurpius-šoumenus su Klivečka , valandą laiko pliurpia, koks glušius tokius briedus klausytūsi visą valandą laiko |
Pliurpalinis šoumenas, kuriantis idiotines temas, esi tu ... konkretus glušius, prarakinėjęs apšvietimo atramą, jungi aliektrą viešiems sambruzdžiams. O, kad nuo apšvietima butų patogiau aliektrą jamti, apšvietima triūbose po pričindalą prikulibinti.
Moliūgėli, tau iki to, vieno iš "šoumenų" ir 10 nugyventų gyvenimų neužtektų ... |
|
|
|
|
|
 |
 |
Lauko šviestuvų valdymas |
Parašytas: 2026 06 15, 12:06 |
|
|
|
|
| Pyrex rašo: |
Patys šviestuvai yra 4 m aukštyje, stulpo viršuje. Bet iš jų stulpo ( kuris yra vamzdžio formos ) viduje neateina geltonai-žalias laidas, tai panašu, jiems išvis nereikia įžeminimo |
Staigiai pripuolęs pašiki, po to biški pagalvojęs, pats supranti, kad biški prisišką.
| Pyrex rašo: |
Tai, kad šviestuvai nereikalauja įžeminimo, imho, visiškai nieko nekeičia. Šiandien sumontuoti tokie, po metų- gali būti kitokie, su PE gnybtu.
Bet visa apšvietimo stulpo konstrukcija ir laidynas bei kabeliai turi būti tokie, kad lesitų prijungti ir šviestuvus su PE gnybtu.
Be to, apšvietimo stulpas metalinis, taigi jo saugus sumontavimas nepriklauso, koks bus šviestuvas. |
O bet tačiau, tas dratas, katras apšvietima triūboj prijungtas prie korpusa ir iš to prijungima dar užmaityts šviestuvs, untras jo gals, valdyma šiepoj prie kokio gnybtyno/šynos prijungtas? PE? N? Ar tokių gnybtų toje naujoje statyboje nėr, yra seno paveldo gnybtai/šyna - PEN?
Apgailyetynas balvonėli, ar susigaudai nors tiek?  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Lauko šviestuvų valdymas |
Parašytas: 2026 06 15, 12:55 |
|
|
|
|
rammai, jei pav Vokietijoje specialistu forumuose rasinetum visokiom tarmemis plattdeutsch, koelsh, bayerns ir pan. Tai is karto butum nurasytas i siuksliu lygi. Kas tinka aludeje ar kokiam sambruzdyje (pvz Karnavaluose DE)tas visai netinka specializuotose diskusijose. Jau nekalbant apie kokia UK. Visi diskutuoja oficiala kalba, kad visi suprastu
ATrodai, kaip koks japas nuo plugo ne i savo vieta patekes. Juk nenori buti juokdariu? |
|
|
|
|
|
 |
 |
Lauko šviestuvų valdymas |
Parašytas: 2026 06 15, 13:23 |
|
|
|
|
| Mari rašo: |
rammai, jei pav Vokietijoje specialistu forumuose rasinetum visokiom tarmemis plattdeutsch, koelsh, bayerns ir pan. Tai is karto butum nurasytas i siuksliu lygi. Kas tinka aludeje ar kokiam sambruzdyje (pvz Karnavaluose DE)tas visai netinka specializuotose diskusijose. Jau nekalbant apie kokia UK. Visi diskutuoja oficiala kalba, kad visi suprastu
|
Tikrai taip, babūne, čia tykras spyacyalystų pforūmas, a spyacyalystai, prarakinėjyą švystūva atramą ir jungia šmota prailgintuva, viešam sambrūzdžiui ... nū tykry spyacyalystai.
Šiaip jau, jau fokiečią nusyvažiavę ... o prie senosias Vokietyjas, tai tokiam spyacyalystūy, už tokyas spyacyalyzacyjas būtų banas. Tenas darbosauga (elektrosauga) buvo pypėc, koks prioritetc.
| Mari rašo: |
| Juk nenori buti juokdariu? |
A kap kitap su klounas susirokūsi, jei ne klounų rokunda?  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Lauko šviestuvų valdymas |
Parašytas: 2026 06 15, 13:33 |
|
|
|
|
| rammas rašo: |
| Mari rašo: |
rammai, jei pav Vokietijoje specialistu forumuose rasinetum visokiom tarmemis plattdeutsch, koelsh, bayerns ir pan. Tai is karto butum nurasytas i siuksliu lygi. Kas tinka aludeje ar kokiam sambruzdyje (pvz Karnavaluose DE)tas visai netinka specializuotose diskusijose. Jau nekalbant apie kokia UK. Visi diskutuoja oficiala kalba, kad visi suprastu
|
Tikrai taip, babūne, čia tykras spyacyalystų pforūmas, a spyacyalystai, prarakinėjyą švystūva atramą ir jungia šmota prailgintuva, viešam sambrūzdžiui ... nū tykry spyacyalystai.
Šiaip jau, jau fokiečią nusyvažiavę ... o prie senosias Vokietyjas, tai tokiam spyacyalystūy, už tokyas spyacyalyzacyjas būtų banas. Tenas darbosauga (elektrosauga) buvo pypėc, koks prioritetc.
| Mari rašo: |
| Juk nenori buti juokdariu? |
A kap kitap su klounas susirokūsi, jei ne klounų rokunda?  |
Matai esi profkinis tas visur lenda. Profkese neduoda bendro issilavinimo. Cia aisku siukslinas forumas, taip nusprende jo savininkai, o gal Lietuvoje kitokio ir buti negali? |
|
|
|
|
|
 |
 |
Lauko šviestuvų valdymas |
Parašytas: 2026 06 15, 13:43 |
|
|
|
|
| Mari rašo: |
| Cia aisku siukslinas forumas, taip nusprende jo savininkai, o gal Lietuvoje kitokio ir buti negali? |
Tiap, šitun forumą šiukšlina visokios nukaršusios ir nupezusios bobutės.
pvz.
Sena kvanka jungia transformatorių in razietką ir atrinėj trafa apvijoj su atšaka jau tur dvi pazes.
Arba kits brežnevines babūnės šedevras:
- Alietrons drate krut po biški, a jo krūvis lek švysos greičiu ...
Ir spyacyalyzuotamya aliektruonykas pforūmyą yra vyskas nuormalyą.  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Lauko šviestuvų valdymas |
Parašytas: 2026 06 15, 15:28 |
|
|
|
|
| rammas rašo: |
| Mari rašo: |
| Cia aisku siukslinas forumas, taip nusprende jo savininkai, o gal Lietuvoje kitokio ir buti negali? |
Tiap, šitun forumą šiukšlina visokios nukaršusios ir nupezusios bobutės.
pvz.
Sena kvanka jungia transformatorių in razietką ir atrinėj trafa apvijoj su atšaka jau tur dvi pazes.
Arba kits brežnevines babūnės šedevras:
- Alietrons drate krut po biški, a jo krūvis lek švysos greičiu ...
Ir spyacyalyzuotamya aliektruonykas pforūmyą yra vyskas nuormalyą.  |
Profkini eik prie plugo, nes nusisneki |
|
|
|
|
|
 |
 |
Lauko šviestuvų valdymas |
Parašytas: 2026 06 15, 16:30 |
|
|
|
|
| Mari rašo: |
| As neturiu tikslo nesinervuoti ir mane nervuoja ne neteisingi pavadinimai o to pasekmes. Pasaulio nepakeisi, bet galima padeti daliai. Tokie kaip tu juk nieko nedarys, nes ... Niekas nesumoka ar rimtai galvoji, kad reikia visur nulenkti galva, apnuoginti peti ir atkisti uzpakali? |
Pernelyg dramatizuoji. Durniams nesvarbu kaip vadinsi, LLM, AI ar Ilgasis Pirštas, nuo to jie protingesni nepasidarys. Netgi "daliai" tu negali padėti. Tų užpakalių likimas jau nulemtas. O protingesni ir patys supranta.
Sulig šiuo paaiškinimu oficialiai atleidžiu tave nuo don Kichoto pareigų  |
|
|
|
|
|
 |
 |
Lauko šviestuvų valdymas |
Parašytas: 2026 06 15, 18:34 |
|
|
|
|
| Badas rašo: |
Pernelyg dramatizuoji. Durniams nesvarbu kaip vadinsi, LLM, AI ar Ilgasis Pirštas, nuo to jie protingesni nepasidarys. Netgi "daliai" tu negali padėti. Tų užpakalių likimas jau nulemtas. O protingesni ir patys supranta.
Sulig šiuo paaiškinimu oficialiai atleidžiu tave nuo don Kichoto pareigų  |
Gal perdedi mano vaidmeni?
Durniai protingesni nepasidarys, bet gal taip naglai nelips ant galvos su pripompuotoms nesamonem? Gave per shnipa... Ar tai darys maziau.
Jei nieko nesakai tai ju varjones dideja. Juolab tokiais pinigais kurstomos.
Vienas aukstosios draugas mane durnino pries 35 metus, kad negyvenu is palukanu, kaip Sekundes bankas moke. Dabar kazkur pabeges nuo piktu kreditoriu. Gal net pakastas, kas zhino |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|