Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 10:58. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Elektronika žaliems » Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 05, 19:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki esmė tokia turim tekinimo stakles ir ten trifazis variklis, bet jis neturu magnetinio paleidėjo, todėl aš jį noriu ten įdėti Smile bet nežinau kaip jį pajungti
ant jo taip rašo kur laidus jungti, žiūrint iš priekio, viršui:
1 R1 R3 3 apačioje tiesiai po jais
2 R2 R4 4
ir dabar nežinau kur pajungti 3 fazes (manau kad jas jungti į 1 R2 R3 ir į 2 R2 R4, o minusą į3 ir 4 ir dar žinoma ten paprastą jungiklį Rolling Eyes ) Bet esmė ant kito prietaiso mačiau uždėtą kažkokį jungiklį kurio vienas mygtukas paleidžia, o kitas atjungia prietaisą ir ten įeina 3 laidai Rolling Eyes , aš tokio jungtuko niekur neraudau pirkti Sad ar galiu naudoti paprastą jungiklį kur šviesą kambarį junginėjasi? Ar gal tokį jungiklį eina pasidaryti iš kitų jungiklių na iš tų kur kambarį šviesą junginėja(uždega užgesina)? Rolling Eyes

Rašykit viską ką žinot, geriau būtų gauti schemas ir pan Smile , o aš toliau po netą paieškosu jei laiko liks........ Evil or Very Mad
P.s. Dėkuj tiems kas padėsite.
 Re: Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 06, 01:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Bronteo
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Heksogenas rašo:
Sveiki esmė tokia turim tekinimo stakles ir ten trifazis variklis, bet jis neturu magnetinio paleidėjo, todėl aš jį noriu ten įdėti Smile bet nežinau kaip jį pajungti
ant jo taip rašo kur laidus jungti, žiūrint iš priekio, viršui:
1 R1 R3 3 apačioje tiesiai po jais
2 R2 R4 4
ir dabar nežinau kur pajungti 3 fazes (manau kad jas jungti į 1 R2 R3 ir į 2 R2 R4, o minusą į3 ir 4 ir dar žinoma ten paprastą jungiklį Rolling Eyes ) Bet esmė ant kito prietaiso mačiau uždėtą kažkokį jungiklį kurio vienas mygtukas paleidžia, o kitas atjungia prietaisą ir ten įeina 3 laidai Rolling Eyes , aš tokio jungtuko niekur neraudau pirkti Sad ar galiu naudoti paprastą jungiklį kur šviesą kambarį junginėjasi? Ar gal tokį jungiklį eina pasidaryti iš kitų jungiklių na iš tų kur kambarį šviesą junginėja(uždega užgesina)? Rolling Eyes

Rašykit viską ką žinot, geriau būtų gauti schemas ir pan Smile , o aš toliau po netą paieškosu jei laiko liks........ Evil or Very Mad
P.s. Dėkuj tiems kas padėsite.

nu ir pripainiojai tu cia visko...
magnetinio darbinius kontaktus atsirink su testeriu. pamatuok kai magnetinis isjungtas, ir kai ijungtas. ziurek kurios poros uzsitrumpina, prie ju ir junk 3F laidus
izeminimas isvis per magnetini nesijungia, tik jei ateina penkialaide sistema, tuomet nuli rekomenduoju jungti taip pat per magnetini, nors as beveik esu isitikines kad pas tave keturlaide sistema, taip kad darbinis nulis ir izeminimas bus tas pats laidas, taigi ji jungi tiesiogiai prie variklio korpuso o ne per magnetini.
be to dar pasidokem kokia maksimalia srove magnetinis gali atlaikyti, kokia rites darbo itampa, ar rite skirta nuolatinei ar kintamai srovei..
jungikliai kur sviesa jungineja tau netiks. reikia vieno jungiklio tokio tipo kaip skambucio, kad kontaktas sujungtas butu tik tada, kol pirstas spaudzia jungiklio klavisa, kai pirsta atitrauki grandine nutruksta.
o kito reiktu panasaus, tik kad jungiklio kontaktai visa laika butu sujungti, ir atsijungtu tik tada kai paspausi ji.
kai suvirskinsi info, turesi viska ko reikia, tada ir schema nepatingesiu nubraizyti, o kolkas - sekmes Wink
 Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 06, 14:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VV
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nei nulinis nei žemės laidas ira niekada nekomutuojamas o ypač per magnetini paleidėja
 Re: Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 06, 19:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
BeveikElektronikas rašo:
Heksogenas rašo:
Sveiki esmė tokia turim tekinimo stakles ir ten trifazis variklis, bet jis neturu magnetinio paleidėjo, todėl aš jį noriu ten įdėti Smile bet nežinau kaip jį pajungti
ant jo taip rašo kur laidus jungti, žiūrint iš priekio, viršui:
1 R1 R3 3 apačioje tiesiai po jais
2 R2 R4 4
ir dabar nežinau kur pajungti 3 fazes (manau kad jas jungti į 1 R2 R3 ir į 2 R2 R4, o minusą į3 ir 4 ir dar žinoma ten paprastą jungiklį Rolling Eyes ) Bet esmė ant kito prietaiso mačiau uždėtą kažkokį jungiklį kurio vienas mygtukas paleidžia, o kitas atjungia prietaisą ir ten įeina 3 laidai Rolling Eyes , aš tokio jungtuko niekur neraudau pirkti Sad ar galiu naudoti paprastą jungiklį kur šviesą kambarį junginėjasi? Ar gal tokį jungiklį eina pasidaryti iš kitų jungiklių na iš tų kur kambarį šviesą junginėja(uždega užgesina)? Rolling Eyes

Rašykit viską ką žinot, geriau būtų gauti schemas ir pan Smile , o aš toliau po netą paieškosu jei laiko liks........ Evil or Very Mad
P.s. Dėkuj tiems kas padėsite.

nu ir pripainiojai tu cia visko...
magnetinio darbinius kontaktus atsirink su testeriu. pamatuok kai magnetinis isjungtas, ir kai ijungtas. ziurek kurios poros uzsitrumpina, prie ju ir junk 3F laidus
izeminimas isvis per magnetini nesijungia, tik jei ateina penkialaide sistema, tuomet nuli rekomenduoju jungti taip pat per magnetini, nors as beveik esu isitikines kad pas tave keturlaide sistema, taip kad darbinis nulis ir izeminimas bus tas pats laidas, taigi ji jungi tiesiogiai prie variklio korpuso o ne per magnetini.
be to dar pasidokem kokia maksimalia srove magnetinis gali atlaikyti, kokia rites darbo itampa, ar rite skirta nuolatinei ar kintamai srovei..
jungikliai kur sviesa jungineja tau netiks. reikia vieno jungiklio tokio tipo kaip skambucio, kad kontaktas sujungtas butu tik tada, kol pirstas spaudzia jungiklio klavisa, kai pirsta atitrauki grandine nutruksta.
o kito reiktu panasaus, tik kad jungiklio kontaktai visa laika butu sujungti, ir atsijungtu tik tada kai paspausi ji.
kai suvirskinsi info, turesi viska ko reikia, tada ir schema nepatingesiu nubraizyti, o kolkas - sekmes Wink

NA rods viską teoriškai supratau, bet kai pradėsu dirbti klausimų tikrai iškils. Smile PAgrinbdinė daba problema dėj jungtuko ar neito tokio sukonstruotį iš kelių jungtukų? Pas mane yra taip padaryta eidamas į sklepą pasidegi šviesą nulipęs užsigesini, o pareinant viskas atvirkščiai Smile tai toks diedas ten tuos du jungiklius padarė iš 4 jungiklių ir žinoma laidus suvedžiojo kaip reikia, tai ar netiktų toks priborčikas, žinoma aš ir schemos jo neturiu Sad ir nežinau su kokiu pavadinimu per google ieškoti. Embarassed
 Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 06, 21:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arunčikas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rimtas patarejas.... use google and brain http://www.eaf.ktu.lt/E_P/EP_1/6Aparatai1.doc 7.5. Magnetiniai paleidikliai ir niekas tokiu jungikliu enkonstruoja, nueina ir uz 5 lt nusiperka turguj ar uz 20-50lt pardej....
 Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 06, 23:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arunčikas rašo:
Rimtas patarejas.... use google and brain http://www.eaf.ktu.lt/E_P/EP_1/6Aparatai1.doc 7.5. Magnetiniai paleidikliai ir niekas tokiu jungikliu enkonstruoja, nueina ir uz 5 lt nusiperka turguj ar uz 20-50lt pardej....
Paleidėjų man netrūksta, tik aš neturiu jungtuko ir žinau, kad jį kažkaip eina padaryti. Tėtis pasakojo, kad ant šmirgelio buvo uždėtas jungtukas kur šviesą junginėja, tik nežinau kaip perdirbtaas, ne pats tew darė.
 Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 06, 23:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Bronteo
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VV rašo:
nei nulinis nei žemės laidas ira niekada nekomutuojamas o ypač per magnetini paleidėja


deje tavo zinuos metu senumo. naujausiomis ziniomis jei nulis yra grynai darbinis, ir jei yra atvestas izeminimas, kuris turi atskira izeminimo kontura, nulis taip pat yra komutuojamas.
P.S.: taciau Lietuvoje kolkas i tai ziurima labai atsargiai, nes kolkas musu elektros ukyje labai dar dauk kur galima sutikti keturlaide sistema. Del to koks nevisiskai gerai apsisvietes elektrikas pagaus ta minti, ir pavarys PEN per komutacini aparata keturlaideje sistemoje, ko daryti tikrai negalima!
 Re: Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 07, 00:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Bronteo
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Heksogenas rašo:
NA rods viską teoriškai supratau, bet kai pradėsu dirbti klausimų tikrai iškils. Smile PAgrinbdinė daba problema dėj jungtuko ar neito tokio sukonstruotį iš kelių jungtukų? Pas mane yra taip padaryta eidamas į sklepą pasidegi šviesą nulipęs užsigesini, o pareinant viskas atvirkščiai Smile tai toks diedas ten tuos du jungiklius padarė iš 4 jungiklių ir žinoma laidus suvedžiojo kaip reikia, tai ar netiktų toks priborčikas, žinoma aš ir schemos jo neturiu Sad ir nežinau su kokiu pavadinimu per google ieškoti. Embarassed


...iš keturių jungiklių.. Tai turbūt kaimo Jurgis dare.. valdymui is dviejų vietų skirti perjungikliai ir pakanka dvieju o ne 4.. Ir turiu tave nuvilti, tikrai nedaryk panasiu nesamoniu... jei poros jungikliu (NO [normaliai atviras] ir NC [normaliai uzdaras] nelabai supranti kaip pajungti, tai su tais sviesos jungikliais isvis pasimesi, o jei kas ir paruks, tai ir normalus elektrikas iskviestas puse dienos atsirinkines tavo sedevra..
kaip ir Aruncikas sake pirk jungiklius o ne pats gaminkis.. Jei magnetiniu pas tave kruvos metosi, tai nelabai tikiu kad jungikliu nerasi.. gal tik nezinai kaip jie atrodo. siaip savo dizainu nepanasus jie i sviesos jungiklius ir tikrai nemanau kad prireiks 20lt. paieskojes rasi parduotuvese ir pigesniu variantu..
 Re: Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 07, 20:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
BeveikElektronikas rašo:
Heksogenas rašo:
NA rods viską teoriškai supratau, bet kai pradėsu dirbti klausimų tikrai iškils. Smile PAgrinbdinė daba problema dėj jungtuko ar neito tokio sukonstruotį iš kelių jungtukų? Pas mane yra taip padaryta eidamas į sklepą pasidegi šviesą nulipęs užsigesini, o pareinant viskas atvirkščiai Smile tai toks diedas ten tuos du jungiklius padarė iš 4 jungiklių ir žinoma laidus suvedžiojo kaip reikia, tai ar netiktų toks priborčikas, žinoma aš ir schemos jo neturiu Sad ir nežinau su kokiu pavadinimu per google ieškoti. Embarassed


...iš keturių jungiklių.. Tai turbūt kaimo Jurgis dare.. valdymui is dviejų vietų skirti perjungikliai ir pakanka dvieju o ne 4.. Ir turiu tave nuvilti, tikrai nedaryk panasiu nesamoniu... jei poros jungikliu (NO [normaliai atviras] ir NC [normaliai uzdaras] nelabai supranti kaip pajungti, tai su tais sviesos jungikliais isvis pasimesi, o jei kas ir paruks, tai ir normalus elektrikas iskviestas puse dienos atsirinkines tavo sedevra..
kaip ir Aruncikas sake pirk jungiklius o ne pats gaminkis.. Jei magnetiniu pas tave kruvos metosi, tai nelabai tikiu kad jungikliu nerasi.. gal tik nezinai kaip jie atrodo. siaip savo dizainu nepanasus jie i sviesos jungiklius ir tikrai nemanau kad prireiks 20lt. paieskojes rasi parduotuvese ir pigesniu variantu..

Žinau kaip jie atrodo vieną buvau atsisukės ir žiūrėjau kaip jis veikia junginėdamas šmirgelį, tik tokių jungiklių niekur neradau turgui dar reiks paieškoti. Tik man keista, kad į tą jungiklį ateina 32 laidai viena vazė tikrinau su tuo tokiu atsuktuvėliu, o kas kiti 2 vienas tikrai žemė, o trečias kas ten do aborigenas. Rolling Eyes
 Re: Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 08, 22:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Bronteo
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Heksogenas rašo:
Žinau kaip jie atrodo vieną buvau atsisukės ir žiūrėjau kaip jis veikia junginėdamas šmirgelį, tik tokių jungiklių niekur neradau turgui dar reiks paieškoti. Tik man keista, kad į tą jungiklį ateina 32 laidai viena vazė tikrinau su tuo tokiu atsuktuvėliu, o kas kiti 2 vienas tikrai žemė, o trečias kas ten do aborigenas. Rolling Eyes


32 laidai? Laughing
tai jei kalbi apie valdyma is dvieju vietu, tai ten paprastas jungiklis, tik turi ne du o tris kontaktus. yra vidurinis laidas, kuris vienoj pozicijoj susijunges su vienu laidu, kitoj su kitu. o ju pirkti yra visose elektros prekiu parduotuvese. paieska gali pradeti kad ir nuo senuku. beje toks perjungejas netiks kontaktoriaus valdymui.
 Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 09, 16:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Velnias 3 laidai įeina į jungiklį, buvau išardes ant kito trifazio variklio buvo uždėtas, ir nesuprantu kam į tą jungiklį įeina 3 laidai? Ir tokio jungiklio senukuose pas save neradau.
 Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 09, 18:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arunčikas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu bachuras susimoviai kapitaliai, nesugebi net elementarios schemos perskaityt http://www.eaf.ktu.lt/E_P/EP_1/6Aparatai1.doc 7.5 paragrafas, gi aiskiai matos kad jungiklis SB1-SB2 pajungtas trimis laidais... kaip tu isvis gali patarinet kitiem zmonem ir dar elektronikos klausimais ????????????
http://deu.tinklapiai.lt/temp/ tokiu šlamštiniu rusišku jungikliu gali nusipirkt papigiai ir bet kur... ir ant paleidiklio aiškiai matos blokuojamieji kontaktai.... nesugebėt net nukopijuot ar net išstudijuot elementaraus pajungimo.... rimtas patarėjas.... krč.
 Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2006 10 11, 18:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O ko dėl rimto patarėjo tikies kuo daugiau žinučių parašai tuo ,,rimtesnis skaitais" Smile , kadangi aš daug klausinėju tai tokiu ir tapau. Rolling Eyes
 Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2011 02 11, 19:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ACE
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GAL KAS ZINOT kaip magnetini paleideja valdyti is dvieju vietu? kokia pajungimo schema gal galit pabraizyti?
 Magnetinis jungiklis/paleidėjas kaip jį pajungti?
PranešimasParašytas: 2011 02 11, 19:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
faze45
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jungi nuosekliai dar viena stop mygtuka ,paleidimo mygtuka jungi lygegreciai
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama