Elektronika.lt
 2024 m. spalio 6 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 10 06, 14:19. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Prietaisai, įrankiai, medžiagos » Parkside įrankiai ir įranga
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 01, 15:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zuperis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki,
Subyrėjo Parkside PHKSA 12 X12V.Zinojau kad jų įrankiai niekam tikę,bet kad neįveiks trijų OSB plokščių tai nesitikejau.Ivyko štai kas: nutrūko ar atsikabino fiksatoriaus spyruoklė.Tai fiksatorius "susidraugavo" su velenų.Tai dabar diskas sukasi sau,o variklis sau Smile Beto ir diskeliai nekokie.Gan stipriai drasko medieną.Kas ten įvyko iš tikro-nezinau,neturiu jokio noro krapstytis.Kitas prietaisas-prozektorius PASL 4000 B2.Pirma: iškart isluzo USB lizdas.Antra: neatlaikė net pirmo krovimo(mirė krovimo mikroschema). Trečia:nustojo junginetis(mirė kita mikroschema). Išmesti buvo gaila,tai įstačiau paprasta jungiklį.Kraunu su Imax B6.Akumuliatorius taipogi silpnas(nėra ten 4Ah.Max 2Ah).PLLA 12 žibintas neblogas.Veikia ir patinka,tik komplektinis akumuliatorius silpnokas,atrodo kad nėra tų 2Ah.O PAPK 12 B1 baterija nebloga,kol veikė pjūklas suko neblogai Wink Daugiau Parkside instrumentų nepirksiu,tad baterijos liko prožektoriui:) Tiesa dar neblogi elektriko atsuktuvai.Plienas neblogas Wink O visa kita Parkside jau šiukšlių konteineryje Smile

_________________
Nori būti laimingas visą gyvenimą - būk sąžiningas žmogus.
Tomas Fuleris
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 01, 20:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Šlamštas tie parkside. Rimčiausia ką esu susigundęs - dremelis. Velenuko fiksatorius nulūžo po kelių priveržimų, griebtuvo užveržimo galva - iš aliuminio, nusidrožė per keliolika užveržimų. Dar turiu lazerinį matuoklį, nu veikia, bet būna nei iš šio nei iš to išsijungia, arba rodo, kad baiginėjasi baterijos, nors įdėtos naujos...
Teko kažkiek čiupinėt parkside įrankių (pardėj ar pas kitus žmones) - ergonomija prasta.

Dar esu pirkęs pakopinių grąžtų. Plastikui ir aliumui neblogai, bet plienui - 1 skylei Very Happy vagnerSDH - daaaug geriau.

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 01, 20:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zuperis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Chulio rašo:
Šlamštas tie parkside. Rimčiausia ką esu susigundęs - dremelis. Velenuko fiksatorius nulūžo po kelių priveržimų, griebtuvo užveržimo galva - iš aliuminio, nusidrožė per keliolika užveržimų. Dar turiu lazerinį matuoklį, nu veikia, bet būna nei iš šio nei iš to išsijungia, arba rodo, kad baiginėjasi baterijos, nors įdėtos naujos...
Teko kažkiek čiupinėt parkside įrankių (pardėj ar pas kitus žmones) - ergonomija prasta.

Dar esu pirkęs pakopinių grąžtų. Plastikui ir aliumui neblogai, bet plienui - 1 skylei Very Happy vagnerSDH - daaaug geriau.

Turiu ir aš lazerinę ruletę.Simptomai tie patys,nors matuoja tiksliai.Atsibodo kaitaliot elementus tai naudoju su NiMh akumuliatoriais
Citata:
Dar esu pirkęs pakopinių grąžtų

Šitie? https://www.amazon.co.uk/Parkside-Multi-Function-titanium-coating-Diameter/dp/B08V954GB4 Taip. Tikrai plastilinas.Pakopinis ir tas skylių plėstuvas mirė greit.Konusinį gražtą kartais naudoju tik plastikui grežti

_________________
Nori būti laimingas visą gyvenimą - būk sąžiningas žmogus.
Tomas Fuleris
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 01, 21:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Pyrex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai tau. O Schwarzeneggeris taip išgyrė:

https://www.konsider.ch/arnold-schwarzenegger-parkside-baggert-fuer-lidl-kaufland-werkzeugmarke-20230828
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 01, 21:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vienintelis Lidle pirktas instrumentas - suktukas, maitinamas iš 220 tinklo

pirkau taip ant bajerio, nes man labai nepatinka darbo metu akumus kaitaliot, o tas Lidlinis nekainavo nei 30 pinigų ir turėjo 5m ilgio patogiai minkštą šniūrą

išvaizda to suktuko man tokia pobaisė, pirmom dienom stipriai kibirkščiavo ir smardino ozonu
paskui aprimo

padariau su juo remontą bute, po to skladuke, kuris šiaip jau ne visai mažas, dabar tvarkausi garažėlį

Makita su savo dviem akumais visą šitą laiką miega savo čemodane, akumai laikui bėgant be abejo silpsta ir dar po keleto metų juos beliks išmest realiai net nelabai naudotus

tai aš kaip ir biškį gailiuosi, kad pirkau tą kažkur penkis kartus brangesnę Makitą Rolling Eyes
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 01, 21:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nusipirkau akumuliatorini tiesini piukliuka (shakoms genet).
Po kurio laiku suluzho metalinis shakos fiksatorius.

pakeite veikia.

Pirkau didesni tiesini piukla. Po keliu pjovimu , taip po 5 minuciu darbo, kazhkas ten sudilo ir piukliukas nustojo judet. Zhiuriu jau kaina ne 30 o 50. Bet pakeite man ji ir niekas kol kas neluzhta.
Suktukas grazhtas akumuliatorinis - veikia.

Kokybe - deshova Kinija, aliexpress lygis tik rimtesne garantija
 Re: Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 01, 22:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zuperis rašo:
Sveiki,
Subyrėjo Parkside PHKSA 12 X12V.Zinojau kad jų įrankiai niekam tikę,bet kad neįveiks trijų OSB plokščių tai nesitikejau.Ivyko štai kas: nutrūko ar atsikabino fiksatoriaus spyruoklė.Tai fiksatorius "susidraugavo" su velenų.Tai dabar diskas sukasi sau,o variklis sau Smile Beto ir diskeliai nekokie.Gan stipriai drasko medieną.Kas ten įvyko iš tikro-nezinau,neturiu jokio noro krapstytis.Kitas prietaisas-prozektorius PASL 4000 B2.Pirma: iškart isluzo USB lizdas.Antra: neatlaikė net pirmo krovimo(mirė krovimo mikroschema). Trečia:nustojo junginetis(mirė kita mikroschema). Išmesti buvo gaila,tai įstačiau paprasta jungiklį.Kraunu su Imax B6.Akumuliatorius taipogi silpnas(nėra ten 4Ah.Max 2Ah).PLLA 12 žibintas neblogas.Veikia ir patinka,tik komplektinis akumuliatorius silpnokas,atrodo kad nėra tų 2Ah.O PAPK 12 B1 baterija nebloga,kol veikė pjūklas suko neblogai Wink Daugiau Parkside instrumentų nepirksiu,tad baterijos liko prožektoriui:) Tiesa dar neblogi elektriko atsuktuvai.Plienas neblogas Wink O visa kita Parkside jau šiukšlių konteineryje Smile

pas mane 20v serija. as dremeli tik 12v gundziausi - bet neimiau. ta 12v serija varciau, varciau - ten jau is pirmo zvilgnio atrode labai sudina. alektriko atsuktuva turiu irgi - jei minty turi ta su plastiku izoliuotais antgaliais vienos celes akumas. bet kazkaip neprigijo naudot - numestas. buvau isardes reduktoriu paziuret -= neblogas planetinio tipo metaliniai dantraciai pilnai. as ji pirkau nes reduktoriu norejau panaudot - bet netiko Very Happy
del prozektoriu - turiu didele lempa, kur kisasi 20V akumas ir per adaptoriu 12v akumas (adaptorius kartu) . toks didelis, va tas ilgai sviecia gal apie 4 val su 4ah akumu. tampytas ir garazuose ir rusiuose, ir ziema. ir vandeny buvo ikrites. kolkas patenkintas. tie mazi buna nedadaryta koks nors ausinimas. ir stimpa manau del to.
man kolkas visi irankiai laiko, isluzo tik tiesinio pjuklo griebtuvo ribojanti pertvarele (pergrudinta matyt) - tai pjuklai ideti maskatuoja, daznai ji droziu sode saku pjakstymams, tvorose iaugusius klevus pjauny ir pan - nu dar laiko... gal tu naudotojas biski keivarankis. kokio storio osb pjovei? man mazokas irankis 12v jei ten bent 10-12cm plokste varei 2,5 metro juosta Very Happy cia gi reikia pjaut jau 165mm disku minimum Very Happy Very Happy Very Happy pleso kai truksta apsuku ir stambus-reti dantys. kai diskas mazo diametro - danties kampinis greitis mazas labai - del to irgi pleso. tada geriau abrazyviniu pjaut - kai degina. ir nebuna plesymo. tik smarve Very Happy
celes ten noneimines kazkokios lievos. ardziau irgi - visos kazkokios zaliu plastiku aptemptos. neardziau tik dar akumu kur su bliutufu. nes nepirkau kolkas Very Happy gal kas arde? kas ten sukista idomu. irgi tos zalios? ar kazkokios talpesnes geresnes?
-------------
gnt rašo:
vienintelis Lidle pirktas instrumentas - suktukas, maitinamas iš 220 tinklo

:

kad tokio kaip ir nebuvo. yra berods drele tik laidine - mazos galios. sudas irgi. su d10mm metalo graztu galima ja manau sudegint Very Happy
gnt rašo:


tai aš kaip ir biškį gailiuosi, kad pirkau tą kažkur penkis kartus brangesnę Makitą Rolling Eyes

va pas mane panasiai irgi nutiko, makita supudziau akumus "nenaudojimu" - bet principe nesigailiu Very Happy uz makitos uzlauztas kainas lidlinio slamsto iseina 3x kiekiai. o veikia tik koki 1,5 karto sudiniau Laughing Laughing Laughing 12v ar ta 14,4v serija ir pas makita gaidiska.
siaip kai sukele tuos minimumus per paskutinius 10 metu - pajamos pas biedniausius isaugo. ir kas realiai nemazai dirba/chalturina - daba isgali jei reikia normalesniuss irankius susipirkt kokius hilti ar metabo. o kas maziau - pats tas manau parksido slamstas. negaila ismest jei kas uzluzta. akumai ju silpnesni uz makitinius, jei lygint su tokiais paciais uzrasais Very Happy cia tai jauciasi fiziskai. bet naudot imanoma.
jie durnai biski padare kad nedare 36V vienam akume serijos. cia butu topu topas - jei kainas neuzlauztu. o duobliuot i 72V serija reiketu galingirms irankiams. daba dubliuota tik 36V ir realiai per trumpai patempia. isleidimas tu 8Ah nepagerino padeties. startines sroves ir komutacijos labai suvalgo akumu talpuma.
as manau jei kas prades gamint dvigubo komutavimo 36V bazini akuma , kai gali naudot ir kaip 18 v (kompaktiskiems) ir kaip 36V(vidutines galios irankia = tipo suktukas). ir toks akumas, kuris 2x versijoje bus 72V (ar 36V dvigubas) - galingims irankiams (tipo kampinis slifuoklis 230mm pvz, ar akum zoliapjove). ir dar jungti kokia super free standarto. va toks gamintojas uzkariaus rinka. masinu gamintojai irgi gana durnai padare, kad 48V ekosistemas pasitvirtino... per mazai voltazo Very Happy
 Re: Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 02, 08:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zuperis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zamolskis rašo:
Zuperis rašo:
Sveiki,
Subyrėjo Parkside PHKSA 12 X12V.Zinojau kad jų įrankiai niekam tikę,bet kad neįveiks trijų OSB plokščių tai nesitikejau.Ivyko štai kas: nutrūko ar atsikabino fiksatoriaus spyruoklė.Tai fiksatorius "susidraugavo" su velenų.Tai dabar diskas sukasi sau,o variklis sau Smile Beto ir diskeliai nekokie.Gan stipriai drasko medieną.Kas ten įvyko iš tikro-nezinau,neturiu jokio noro krapstytis.Kitas prietaisas-prozektorius PASL 4000 B2.Pirma: iškart isluzo USB lizdas.Antra: neatlaikė net pirmo krovimo(mirė krovimo mikroschema). Trečia:nustojo junginetis(mirė kita mikroschema). Išmesti buvo gaila,tai įstačiau paprasta jungiklį.Kraunu su Imax B6.Akumuliatorius taipogi silpnas(nėra ten 4Ah.Max 2Ah).PLLA 12 žibintas neblogas.Veikia ir patinka,tik komplektinis akumuliatorius silpnokas,atrodo kad nėra tų 2Ah.O PAPK 12 B1 baterija nebloga,kol veikė pjūklas suko neblogai Wink Daugiau Parkside instrumentų nepirksiu,tad baterijos liko prožektoriui:) Tiesa dar neblogi elektriko atsuktuvai.Plienas neblogas Wink O visa kita Parkside jau šiukšlių konteineryje Smile

pas mane 20v serija. as dremeli tik 12v gundziausi - bet neimiau. ta 12v serija varciau, varciau - ten jau is pirmo zvilgnio atrode labai sudina. alektriko atsuktuva turiu irgi - jei minty turi ta su plastiku izoliuotais antgaliais vienos celes akumas. bet kazkaip neprigijo naudot - numestas. buvau isardes reduktoriu paziuret -= neblogas planetinio tipo metaliniai dantraciai pilnai. as ji pirkau nes reduktoriu norejau panaudot - bet netiko Very Happy
del prozektoriu - turiu didele lempa, kur kisasi 20V akumas ir per adaptoriu 12v akumas (adaptorius kartu) . toks didelis, va tas ilgai sviecia gal apie 4 val su 4ah akumu. tampytas ir garazuose ir rusiuose, ir ziema. ir vandeny buvo ikrites. kolkas patenkintas. tie mazi buna nedadaryta koks nors ausinimas. ir stimpa manau del to.
man kolkas visi irankiai laiko, isluzo tik tiesinio pjuklo griebtuvo ribojanti pertvarele (pergrudinta matyt) - tai pjuklai ideti maskatuoja, daznai ji droziu sode saku pjakstymams, tvorose iaugusius klevus pjauny ir pan - nu dar laiko... gal tu naudotojas biski keivarankis. kokio storio osb pjovei? man mazokas irankis 12v jei ten bent 10-12cm plokste varei 2,5 metro juosta Very Happy cia gi reikia pjaut jau 165mm disku minimum Very Happy Very Happy Very Happy pleso kai truksta apsuku ir stambus-reti dantys. kai diskas mazo diametro - danties kampinis greitis mazas labai - del to irgi pleso. tada geriau abrazyviniu pjaut - kai degina. ir nebuna plesymo. tik smarve Very Happy
celes ten noneimines kazkokios lievos. ardziau irgi - visos kazkokios zaliu plastiku aptemptos. neardziau tik dar akumu kur su bliutufu. nes nepirkau kolkas Very Happy gal kas arde? kas ten sukista idomu. irgi tos zalios? ar kazkokios talpesnes geresnes?
-------------
gnt rašo:
vienintelis Lidle pirktas instrumentas - suktukas, maitinamas iš 220 tinklo

:

kad tokio kaip ir nebuvo. yra berods drele tik laidine - mazos galios. sudas irgi. su d10mm metalo graztu galima ja manau sudegint Very Happy
gnt rašo:


tai aš kaip ir biškį gailiuosi, kad pirkau tą kažkur penkis kartus brangesnę Makitą Rolling Eyes

va pas mane panasiai irgi nutiko, makita supudziau akumus "nenaudojimu" - bet principe nesigailiu Very Happy uz makitos uzlauztas kainas lidlinio slamsto iseina 3x kiekiai. o veikia tik koki 1,5 karto sudiniau Laughing Laughing Laughing 12v ar ta 14,4v serija ir pas makita gaidiska.
siaip kai sukele tuos minimumus per paskutinius 10 metu - pajamos pas biedniausius isaugo. ir kas realiai nemazai dirba/chalturina - daba isgali jei reikia normalesniuss irankius susipirkt kokius hilti ar metabo. o kas maziau - pats tas manau parksido slamstas. negaila ismest jei kas uzluzta. akumai ju silpnesni uz makitinius, jei lygint su tokiais paciais uzrasais Very Happy cia tai jauciasi fiziskai. bet naudot imanoma.
jie durnai biski padare kad nedare 36V vienam akume serijos. cia butu topu topas - jei kainas neuzlauztu. o duobliuot i 72V serija reiketu galingirms irankiams. daba dubliuota tik 36V ir realiai per trumpai patempia. isleidimas tu 8Ah nepagerino padeties. startines sroves ir komutacijos labai suvalgo akumu talpuma.
as manau jei kas prades gamint dvigubo komutavimo 36V bazini akuma , kai gali naudot ir kaip 18 v (kompaktiskiems) ir kaip 36V(vidutines galios irankia = tipo suktukas). ir toks akumas, kuris 2x versijoje bus 72V (ar 36V dvigubas) - galingims irankiams (tipo kampinis slifuoklis 230mm pvz, ar akum zoliapjove). ir dar jungti kokia super free standarto. va toks gamintojas uzkariaus rinka. masinu gamintojai irgi gana durnai padare, kad 48V ekosistemas pasitvirtino... per mazai voltazo Very Happy

OSB plokštės 8mm storio buvo.Teko baigti su rankiniu pjūklu.Turiu ir Dremeli Parkside 12V.Kol kas veikia.Ten jie nedadejo vieno guolio, todėl yra patrono mušimas.Taip,atsuktuvai tie izoliuotais galais.Ne Wiha aišku,bet dirbt galima.A tiesa Parkside gamina Kompernass įmonė

_________________
Nori būti laimingas visą gyvenimą - būk sąžiningas žmogus.
Tomas Fuleris
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 02, 14:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zuperis rašo:
...........................
Šitie? https://www.amazon.co.uk/Parkside-Multi-Function-titanium-coating-Diameter/dp/B08V954GB4 Taip. Tikrai plastilinas.Pakopinis ir tas skylių plėstuvas mirė greit.Konusinį gražtą kartais naudoju tik plastikui grežti


taip šitie. Tik turiu 2 komplektus: tokį kaip nuorodoj ir dar su didesniu pakopiniu (berods iki 22mm). Visi tinkami tik plaskui ar minkštiems metalams.

Kas bandot varyt ant makitos - veltui. Naudoju jau senokai makitos BL suktuką su 18V 5Ah akumu - pasaka, o ne įrankis. Akumai ant tiek gerai laiko, kad pamiršti, kad akumuliatorinis įrankis Wink Ergonomija makitos suktuko N+1 kartų geresnė nei parkside, kas aktualu daugiau dirbant.

IMO, jei įrankiu dirbi, o ne jį sandėliuoji - parkside netinkamas. Parkside turbūt labiau tinkamas, kai įrankio prisireikia kartą per 1-2 metus. Aš tokius įrankius mieliau renkuosi kinpow - atidirba kaip arkliai pakol numiršta Smile

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 02, 14:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Chulio rašo:
Aš tokius įrankius mieliau renkuosi kinpow - atidirba kaip arkliai pakol numiršta Smile


Uzdejau ant dreles deimantine cemento slifavimo galvute tai ir atidirbo kaip arklys pora valandu, nu gal tris val. po to pamaciau, kad guolis subyrejes ir klega... Prieme i garantini.
Dar tiesa ijungti ji pasidare problema po kelius paspaudimu, jungiklis...
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 02, 16:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zuperis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
Chulio rašo:
Aš tokius įrankius mieliau renkuosi kinpow - atidirba kaip arkliai pakol numiršta Smile


Uzdejau ant dreles deimantine cemento slifavimo galvute tai ir atidirbo kaip arklys pora valandu, nu gal tris val. po to pamaciau, kad guolis subyrejes ir klega... Prieme i garantini.
Dar tiesa ijungti ji pasidare problema po kelius paspaudimu, jungiklis...

Turiu panašų į Kinpow KPID0501 gręžtuvą.Sudėjau SKF guoliukus ir normalius šepetėlius.Šlifuoju,gręžiu.Viskas OK.Tikrai aria kaip arklys Smile

_________________
Nori būti laimingas visą gyvenimą - būk sąžiningas žmogus.
Tomas Fuleris
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 02, 16:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zuperis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu nepatingėjau ir išardžiau Parkside PHKSA 12 X12V.Maskatuojasi inkaras variklyje.Subyrėjo įvorė turbūt.Variklis lygtais RS550

_________________
Nori būti laimingas visą gyvenimą - būk sąžiningas žmogus.
Tomas Fuleris
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 03, 10:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zuperis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Patikslinu-variklis RS750.Lietuvoj neradau pirkti.Klausimas kitas:kaip nuimti krumpliarati jei ką?Su "sjomniku" neišeis,nes jis uzpresuotas aklinai

_________________
Nori būti laimingas visą gyvenimą - būk sąžiningas žmogus.
Tomas Fuleris
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 03, 11:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zuperis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zuperis rašo:
Patikslinu-variklis RS750.Lietuvoj neradau pirkti.Klausimas kitas:kaip nuimti krumpliarati jei ką?Su "sjomniku" neišeis,nes jis uzpresuotas aklinai

Jau radau. Smile https://m.youtube.com/watch?v=2j98ZjoTGEs Iškyla nauja problema: nera degiklio ir hidraulinio preso. Wink

_________________
Nori būti laimingas visą gyvenimą - būk sąžiningas žmogus.
Tomas Fuleris
 Parkside įrankiai ir įranga
PranešimasParašytas: 2024 08 03, 21:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zuperis rašo:
Nu nepatingėjau ir išardžiau Parkside PHKSA 12 X12V.Maskatuojasi inkaras variklyje.Subyrėjo įvorė turbūt.Variklis lygtais RS550


greičiausiai, kad nesubyrėjo, o užsivėlė ir užstrigo ant ašies
tada sukosi pati įvorė savo "guolyje" ir tą vietą išbaladojo

čia standartinė tokių varikliukų problema, prieš 15..20 metų daug tokių esu atgaivinęs, dabar tokie daug laiko atimantys krapštymai dažniausiai ekonomiškai neapsimoka, išskyrus specifinius atvejus - praeitą savaitę atgaivinau ne seno, bet jau ne garantinio kombaino ventiliatorių, naujas ventiliatorius gerokai virš 200 europinių, tai tokį apsimoka ir dvi tris valandas krapštyt

bet tokiam darbui reikia įrangos - įvorė su ją laikančia spyruokline plokštele metama lauk, pagal ašies storį parenkamas tinkamas guoliukas, jam ištekinamas laikiklis-guoliavietė, skrybėlės formos Very Happy tada įstatomas guoliukas o guoliavietė taškiniu prisegama prie korpuso
po tokios modernizacijos be problemų dirba metų metais Wink

ir čia reikia tiesių rankų, kad nenukryptų nuo ašies ir į šoną nepabėgtų centras, jei anos auga iš subinės - nieko gero su tokia technologija nebus Very Happy
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama