Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 01:31. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » PK spartinimas ir modifikavimas » Ultragarsinio ryšio blokavimas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 34
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 08 16, 18:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:
Paaiškėjo iš kur tas cypimas įraše. Kai jis vienas, girdisi taip https://m.youtube.com/watch?v=mUfSoFuNnK4 , kai šimtai ar tūkstančiai, klausa pradeda ignoruoti, lengvas spengimas lieka.


Ultragarsas...

O su sunim, tai gaila gyvuno... Pas koki nekvalifikuota "veterinOriu" nuvestas buvo.
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 08 16, 21:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ir kodėl aš visą šitą perskaičiau...
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 08 16, 23:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vytautas55 rašo:
Ir kodėl aš visą šitą perskaičiau...

Čia kaip vakcina Very Happy Perskaityti mažiau skausminga, negu patirti.
Treniruojasi visada ant silpnesnių. https://m.youtube.com/watch?v=MrbNGBA_kIo
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 08 21, 15:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:


O su sunim, tai gaila gyvuno... Pas koki nekvalifikuota "veterinOriu" nuvestas buvo.


Nuvežtas buvo į miestą, pas diplomuotą, licencijuotą. Ir šuo sveikai atrodė, tik kasėsi naktimis. Ir vežiojamas buvo kas mėnesį, po metų pradėjau vežti pas jo konkurentą, irgi simptomus gydė. Liūdniausia, kad ir jau pensininkas iš gretimo kaimo, kuriam parodžiau jau pliką, patarė virti morkas, avižas... Apmaudu, kad medžiotojais netikėjau. Jie sakė: Tavo šunį graužia erkė.

Ne tik rusų saitai padėjo. Veterinaras iš Kauno atsiuntė šunišką esenciale, kad gydymą atlaikytų.
Ir nereikėjo daugiau pagalbos, tik skiepams nuveždavau. https://m.youtube.com/watch?v=vYI9TWkdggw

Klausimuką pakartosiu.
Citata:
Kaip gauti medicininę pagalbą, jei gydymo įstaigoj sveikata dar labiau pablogėja. Ketvirtam pdf lape https://bymed.top/docs/by-regulatory/protocols/icu-1812 rašo apie netransportabilius pacientus, bet niekur neradau apie ”nestacionarbilius”. Gal kas turite idėjų? Realiai man padėdavo tik tie gydytojai, kurie patys neišgydomai sirgo.

Čia sako, kad tie, kam stacionare pablogėja, į namus negrįžta, į globos namus keliauja Sad https://m.youtube.com/watch?v=0dkaChjwsYM
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 09 08, 16:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kai medikai jungia ignorą ar siunčia lobotomijai, tai tarprūšinė agresija Very Happy , o kai elektronikai - tai vidurūšinė, ar kaip Rolling Eyes

Neprarandu vilties bent kokių patarimų ir dėl ultragarso ir dėl med. pagalbos gauti. Kaip sakė rimtas jumoristas, rimtai susirgai - susirask tokį patį.

Pačiam ieškant pagalbos, iš pradžių kalba maždaug taip https://m.youtube.com/watch?v=xxVF-f-Wq9E bet kai pradedu aiškinti savo problemas, šypsena dingsta, paaiškėja, kad gydytojas atostogų išeina, kad koją susilaužė arba išvis neatsiliepia. Net dantisto rasti nepavyko. Įsiminė pokalbis mažam miestelyje. Apžiūrėjęs ir išklausęs kaišiojo po nosim visokius buteliukus klausdamas: - Kaip tau šitas, o kas nuo šito būtų... Suprantu, kad iš tavęs neblogai uždirbti galėčiau, bet kam man reikia, kad tu čia numirtum ar išėjęs į avariją pakliūtum.
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 11 29, 11:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kai tik paguglinu verilog, xilinx ar ise, visada youtube pirmoje vietoje siūlo kažką iš šio kanalo. https://m.youtube.com/@VictoriaBorodina/videos Malonu, kai persekioja įtarinėdami, kad perspektyvus esu.

Kur kas liūdniau turėti persekiotoją, kuris rūpinasi, kad sutriktų ryšys renkantis prekes, kad siunta būtų užlaikyta, sulamdyta, klaidingu adresu eitų ar išvis dingtų.

Kai patriukšmavau Senukams, kad negaunu sutartu laiku, iš DPD gavau laišką
Citata:
According to your instructions your parcel from Kesko Senukai Digital UAB will be returned to sender due to Persigalvojau, nebereikia.
, nors nebuvo nei žinutės, nei kurjerio skambučio.
Ar įmanoma kažkaip nuo to apsisaugoti?
https://part.lt/img/5a304f9e9b47d45aada3429ca931cb0589.jpg
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 11 29, 11:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:

Kai patriukšmavau Senukams, kad negaunu sutartu laiku, iš DPD gavau laišką


Prie ko cia DPD? Senukai cia turi su DPD bendrauti.
Parasai. jiem pretenzija (ne skambini), kad siuntos nepristate, pateike DPD melagyste, kad siuntos atsisakyta.
Kodel nepristatote siuntos?

Tai elementaru. nepatogu tai nevezhe, kurjeriu tarnybos tai shlamshtas, kas ten dirba paziurekit.
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 11 29, 12:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Tai elementaru. nepatogu tai nevezhe, kurjeriu tarnybos tai shlamshtas, kas ten dirba paziurekit

Kai kurjeris kelintą kartą sako: ”Žiūrėkite, visos kitos sveikos, o šitą jau gavau suplyšusią”, peršasi kitokios mintys.

Prieš porą metų neapsikentęs, kad reikia susisemti gautas kruopas ir išvarvėjusį aliejų, nusiunčiau pardavėjui plastikinių kibirų, kad juose siųstų. Viena siunta atėjo tvarkingai, o sekanti vėl suplyšusioje dėžėje. Pardavėjas sakė, kad nebuvo jokio užsakymo iš manęs. Pokštas Rolling Eyes
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 11 30, 17:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Būna ir mano kieme šventė. Pristatė per 26 val nuo užsakymo pateikimo. Tik kokiu tikslu jie laiką netikrą rašo? Siuntą gavau 12:40, po keturių val. atėjo žinutė, kad pristatyta 15:40. Gal prieš 5 metus prasidėjo painiava su mano siuntom, keletą kartu ryšio tiekėjus, telefono numerius keičiau, bet problema likdavo.
https://part.lt/img/4ad95e5a72974c2e3ad05001dc9dbfa752.jpg
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 12 13, 19:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ar tik man vienam tai nutinka, ar kiti nekreipia dėmesio į laiko perstūmimus? Gana dažnai žinutę gaunu keletą valandų po to, kai siunta jau pristatyta ir atvirkščiai, gaunu žinutę, bet neatveža ir niekas nežino, kur mano siunta. (Kai senukai keletą kartų iš eilės siuntė ne tą prekę ar ne tuo adresu, siūliausi įsidarbinti pas juos klaidų ieškotoju. Sakė, kad nereikia.) Arba meteosvetainės rodo, kad naktį pūs pietų vėjas ir kils temperatūra. Bet naktį šiaurys gena šaltį, o atšilimas prasideda priešpiet.

O Registrų centras išvis... pernai užsakiau dokumentus, dabar prašo įvertinti aptarnavimo kokybę Rolling Eyes
https://part.lt/img/9db25590d97c3e270771ae05dc028384427.jpg
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 12 13, 19:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:
Ar tik man vienam tai nutinka, ar kiti nekreipia dėmesio į laiko perstūmimus? Gana dažnai žinutę gaunu keletą valandų po to, kai siunta jau pristatyta ir atvirkščiai, gaunu žinutę, bet neatveža ir niekas nežino, kur mano siunta. (Kai senukai keletą kartų iš eilės siuntė ne tą prekę ar ne tuo adresu, siūliausi įsidarbinti pas juos klaidų ieškotoju. Sakė, kad nereikia.) Arba meteosvetainės rodo, kad naktį pūs pietų vėjas ir kils temperatūra. Bet naktį šiaurys gena šaltį, o atšilimas prasideda priešpiet.

O Registrų centras išvis... pernai užsakiau dokumentus, dabar prašo įvertinti aptarnavimo kokybę Rolling Eyes
https://part.lt/img/9db25590d97c3e270771ae05dc028384427.jpg


Visi sitie postai visiskai neatitinka topic'o...
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2022 12 13, 20:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Socrates rašo:


Visi sitie postai visiskai neatitinka topic'o...

Manau, skęstantis (arba skandinamas) turi teisę rėkti visais įmanomais kanalais. Paslaugų teikėjai subankrutuotų jei taip dirbtų su visais.

Bet jei reikia, trinkite temą.
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2023 05 17, 11:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Toks įspūdis, kad kažkas gavęs užduotį pasirūpinti, kad apsišikčiau ir negyvenčiau. Pirma dalis gana sėkmingai vykdoma...

Daug praradęs per Aliexpres užsakymus, bandžiau pirkti Lietuvoje. Bet ir čia retai pavyksta. Senukai siunčia ne tą prekę, ne tuo adresu arba išvis nepavysta užsakyti, nes jų sistema lūžo. Eurovaistinėje pabandęs aspirino nupirkti, negaliu pašto indekso įvesti, be jo nesisiunčia užsakymas. Užsakius telefonu, žada, kad rytoj gausiu, bet vėliau paaiškina, kad dėl sistemos atnaujinmo darbų užsakymas bus įvykdytas už 5 dienų. Perkant elektronikos prekes lyg tyčia kiekviename užsakyme būna kažkas neveikiančio.
Googlindamas pvz, kur natrio šarmo nupirkti, gaunu atsakymą: Pagal jūsų užklausą nieko nerasta.
Šiame forume irgi nelengvai gaunu atsakymą, užverčia mano klausimą rietenų kalnu arba siūlo mordobojų, elektros vogimą ar dyzelgeneratorių garažo kampe. Ir žinutes gaunu iš ”mirusių sielų”, kurios forume nieko nerašo.
Labai nustembu, kai kažkur nuvykęs sėkmingai nuperku ar kitus reikalus sutvarkau. Bet nuvykti man labai nelengva.

Feisbukas ir tas jau savaitę rodo tokį perspėjimą:
Citata:
Šis puslapis įkeltas netinkamai. Todėl galite matyti ne viską, kas paskelbta. Pabandykite dar kartą vėliau.

https://m.facebook.com/draustinio.medus?eav=AfbqknjZ-06FMXaPWxQL7SjzFl4SKo9ZxnRn7zUxXY4HN1BctRl5-UHdxH_opmEse1w&ref=opera_for_android_speed_dial&paipv=0
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2023 06 13, 19:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lyg ir gerėja mano reikalai. Šiandien be nesklandumų surinkau užsakymą vaistinėje ir jau gavau žinutę, kad perduota kurjeriui.
Ir šuniui skiepijimą be vargo užsakiau, po poros valandų paskambino, kad atvyksta, paklausė pavardės, adreso. Bet neatvyko, sako pasiklydau, neturiu laiko, atvežk šunį prie plento.
Man nedrąsu dar mažai žinomą šunį į mašiną imti, o jis nenori, kad atvažiuočiau parodyti kelią.

Ir kaip žinoti, ar aš duomenų bazėse pažymėtas kaip Huckle/Čikatila/Unabomber, ar tiesiog prisiminė, kaip ankstesnį mano šunį gydė ir dėl to nedrįsta važiuoti Rolling Eyes
 Ultragarsinio ryšio blokavimas
PranešimasParašytas: 2023 06 13, 20:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:
Ir kaip žinoti, ar aš duomenų bazėse pažymėtas kaip Huckle/Čikatila/Unabomber, ar tiesiog prisiminė, kaip ankstesnį mano šunį gydė ir dėl to nedrįsta važiuoti Rolling Eyes


Tiesiog paskaite forumo rasliavas...
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama