Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 05 01, 20:35. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
taigis pribrendo reikalas ismeginti sita monstra. tika parejau is NI seminaro, ten suzinojau apie galimybe programinti BLACKFIN'a su LabVIEW -atrodo gan patraukliai.
Pastudijavus (http://sine.ni.com/nips/cds/view/p/lang/en/nid/202659) reikalavimus, pasirodo reik suinstaliuoto VisualDSP++. taigi pirmas prasymas - gal kas galit pasidalinti pilna versija, manau mokymosi tikslais tai didelio kriminalo nebus:)
kai jau turesiu softa, antras klausimas del hardo - NI raso kad reikia ir firmines developement plokstes skirtos Blackfin procam. tai kazin ar pacio padarytas maketas 'leisis' programinamas su VisualDSP++? SRAM JTAG ir USB kaipnors jau prikergsiu prie proco, bet jei toj plokstej dar koksnors procas stovi, kuriame sukasi bootloaderis ar kazkas panasaus tai gali ir nieko neiseit?
ar bandet kasnors programtuoti BLACKFIN'a? jei taip koki softa ir harda naudojot?
As turiu namie du plikus 532 modelio chipus.
dekingas uz info...
NI raso kad reikia ir firmines developement plokstes skirtos Blackfin procam. tai kazin ar pacio padarytas maketas 'leisis' programinamas su VisualDSP++?
Neteko šio žaislo čiupinėti. Bet be developement plokstes tikrai nepavyks nieko gero. Plius dar kazkoki softą gausi, kodo pavyzdžius ir pan. Žinoma, jei tik dėl sportinio intereso - brangoka pramoga. Nors kartais verta investuoti ir į tai...
Aš jau dėl šito nudegiau - pagailėjo šefas nupirkti devboardą DSP procui, tai geras tris savaites prasikankinau kol paleidau, ir tai kažkaip kreivai jo programos veikia
nu as dar kolkas optimistas:) siaip pagalvojus, tai ta plokste tik isbandyti proca, juk kazkada vistiek tektu daryti sav0 gamini, nenaudosi tos plokstes visalaika:)
dekui vakarui uz parama:) pasirodo reikia dar ir LABVIEW priedo kazkokio specialiai BLACKFIN procam, laikina versija jau uzsisakiau, zada atsiusti CD, bet gal kartais kasnors turit pilna versija:)?
Žr. privatą.
O šiaip, kiek teko nagrinėti tą LabView, - gana intelektualus, ir labai labai brangus produktas. Ten už kiekvieną smulkmenėlę po kelis $k padėsi. Nusprendėm mes jo nenaudoti. Savo atitinkamą softą pasirašiau sistemos (prietaisų) valdymui, ir dabar džiauguosi, nes turiu visišką lankstumą. Žinoma, pas mane su DSP nieko bendra nebuvo. Gal su DSP jis ir labai naudingas bus..
Codec: vienas omnio confe dar pries gerus metus rase kad paleido blackfin'a BGA netgi savo lituotoja platoje, plika. Prisege rama ar tai flasha, dar kazka. juodas darbas.. bet is principo imanomas. As juos truputi ciupinejau bet tik board'uose.
Beje kas liecia LabView, tai is pradziu dziaugiaus juo, bet po to naudojau National instruments CVI. Daug priimtiniau viskas pasirode. Siek tiek kodo paciam C tenka prirasyti, bet tame ir smagumas manau :)
kas del kainos tai tiesa, uzlenktos jos nerealiai. bet visgi yra uz ka - softas skirtas butent elektronikos inzinieriam kurie nemoka/neturi laiko rasyti koda C#, C++ ar panasiai. as PC softa su vartotojo interfeisu grafiniu, bevielio sensoriaus valdymui pasidariau per koki menesi. pernai metais vienas informatikas ta pati bande i PDA su C# padaryt, tai per pusmeti nei grafiko nenubreze....