Elektronika.lt
 2024 m. rugsėjo 10 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 09 10, 03:26. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Mikrovaldikliai » Avr programatorius.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 27, 15:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
Megejiskoms konstrukcijoms labiausiai tinka Arduino ar PICduino ir t.t., nes neprisipirksi kompiliatoriu, kuiru kaina simtais ar tukstanciais doleriu ir kurie kompiliuoja ne ka geriau nei tas pats gcc.
...
ARM aisku gerai, bet megejams nera taip jau paprasta, o profesionalams - ne taip jau ir pigu.
AlgisL, ar dar nuo vakar "šiltas", ar jau naujai "apšilimą" padarei, kad tiek nesąmonių prirašei? Smile

Lyginam:

Arduino UNO "smegenys" - ATMEGA328P-AU 20MHz Flash 32K/RAM 2K/EEPROM 1K - kaina (perkant po vieną) prasideda maždaug nuo 2 USD

Panašus STM32 mikrovaldiklis, tokiame pačiame korpuse - STM32F030K6T6 48MHz Flash 32K/RAM 4K/EEPROM 0 - kaina (perkant po vieną) prasideda maždaug nuo 0,7 USD. Jei labai reikia EEPROM, galima ją be vargo emuliuoti Flash atmintyje arba per I2C magistralę M24C08 prisijungti. Pastarosios kaina nuo 0,3 USD.

Tai kur čia tas ARM brangumas??? Tiek STM, tiek NXP, tiek ATMEL/Microchip (su kitom šeimom nesusidūriau, tai nežinau) IDE programinė įranga yra visiškai nemokama ir darbo patogumas nedaug nusileidžia mokamoms versijoms. Arduino aplinka ARM palaiko dalinai, o PlatformIO - pilnai.

Šiais laikais nėra jokio 8 bitų mikrovaldiklio privalumo, ypač jei patirties dar nėra ir reikia tiek vieno, tiek kito DataSheet'us skaityti! Išmoksi dirbti su ARM - "vargo nematysi". Išmoksi dirbti su 8 bitų AVR - save "į kampą" pastatysi Smile
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 27, 18:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkls
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gintaras_bar nekyla mintis kad arduino skirtas mėgėjams, kuriam nei datašytų skaityti greičiausiai reikės nei ką. Ir kam jam tas tavo akcentuojamas našumas ir periferijos galimybės, jei jam to niekada neprireiks. Pačių mikrovaldiklių kainas lyginti irgi neteisinga - mėgėjas nusipirks iš aliexpreso mini-nano...mega už 1-7€, prilituos (pajungs) laidelius ir jau gali naudotis. Papasakok kaip tą padaryti pigiai ir greitai su arm mikrovaldikliu? Ir prisimink kad kalbame mes apie paprastus kažką sau meistraujančius ar tobulinančius mėgėjus, ne apie šimtus ar tūkstančius vienetų siekiančią gamybą.
Ir šiaip jei atidžiau įsiskaitysi, tai temos pradžia buvo apie mikrovaldiklio AVR nuskaitymą, o ne apie tai kokią platformą rinktis
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 28, 00:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ARMui nemokama kompiliacija iki 4kB, kaikuriems moduliams, kuriu kaina desimtys eu, leidziama iki 32kB kodo, imant kokia nors Microlectronika kompiliatoriu serija, tai ten uz kiekviena pypt simtai ar net tukstantis eu.
Libai ne be klaidu, bet tu klaidu pats nepasitaisysi, nes kodas uzdaras...
CMSIS libai neblogi, bet ju dokumentacija tai .... su Delphi v1 nesulyginsi...
Arduino kaip hardware gal ir skysta, bet kaip platforma megejams - tobula, nes ten viskas gan paprastai, su savomis atviro kodo bedomis, bet nereikia uz kiekviena pypt moketi tukstanciu eu, ir nereikia jokio kelias desimtis ar net simtus eu kainuojancio programatoriaus. IDE uzima keliasdesimt megu, o ne gigu.
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 28, 12:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
ARMui nemokama kompiliacija iki 4kB, kaikuriems moduliams, kuriu kaina desimtys eu, leidziama iki 32kB kodo, imant kokia nors Microlectronika kompiliatoriu serija, tai ten uz kiekviena pypt simtai ar net tukstantis eu.
Eik ir išsiblaivyk, užuot tas pačias nesąmones vis rašinėjęs. NĖRA jokio RIBOJIMO kodo dydžiui! Na nebent naudoji Keil arba IAR, kurie į nemokamų IDE sąrašą nepakliūva. Didžiausias mano projektas užėmė apie 300kb Flash atmintyje. Naudoju System Workbench for STM32, ir niekas neprašė, kad už jo kompiliavimą bent papildomą centą sumokėčiau.

Beje, temos autorius į visiškų mėgėjų kategoriją nepakliūva. Jeigu jam reikia programatoriaus, tai reiškia, kad jis jau yra "pažengęs mėgėjas". Tai tokiam visai ne pro šalį susipažinti ir su 8 bitų mikrovaldiklių alternatyvomis.

O aršiems Arduino gynėjams, siūlau pasidomėti STM Nucleo 64. Plokštės formatas sutampa su Arduino UNO, tai tinka visi "šyldai", "draugaujantys" su 3,3V maitinimu. Dalį Nucleo plokščių tiesiogiai palaiko Arduino, bet dar geriau naudoti aplinką mbed.com. Programavimo kalba beveik analogiška Arduino, tik galimybės nepalyginimai didesnės. Be to, pačių Nucleo 64 kaina gerokai mažesnė negu originalių Genuino/Arduino (kol Kinijoje kokybės kontrolės tradicijos dar nepaplito, visiškam mėgėjui pirkti kinišką kloną yra nesąmonė, nes pačiam defektuoti ir susiremontuoti neveikiančią plokštę šansai yra nuliniai).

Visokie Mikro ir Nano Arduino, mėgėjui, tinginčiam skaityti Data Sheet, netinka. Nes šalia to dar ir programatorių reikės įsigyti, bei neišvengiamai ir Data Sheet, ir dar visą eilę su tuo susijusių dokumentų teks perskaityti.

O šiek tiek pažengusiems mėgėjams, egzistuoja Blue Pill STM32, kuri tiems Mikro, Nano ir t.t. per visas pozicijas "į kaulus duoda".

Taigi jaunimėli, jei norit elektronikoje pasiekti šiek tiek daugiau, nei visiškas mėgėjas, neklausykit ką kalba "apsamanoję elektronikos dinozaurai". Kad ir kaip patraukliai atrodo Arduino, ateitis vis vien priklauso ARM Smile
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 28, 14:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
JonasK
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gal, kai kam , ir skaudu, bet AlgisL teisus. Bent jau mano požiūriu.

_________________
--
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 28, 16:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
System Workbench beveik be ribojimu veikia netgi ne su visais STM32, tad apie pilna nemokama ARM nepasakysi kaip apie AVR. ARM cia pigiau ir ne stipriai sudetingiau yra tik lyginant su PIC.
Beje, o kodel jau taip dabar staiga paneigi, kad IAR yra jau nebe ARM platforma, kai ji pagal nutylejima siuloma LT univeruose?
Kaip nekestum to suknisto Arduino, bet butent si platforma ir leidzia nesunkiai persijungineti tarp AVR/ARM/PIC32 ir kitu geleziniu platformu. Ne gerumo gi vedama Microchip baigia suintegruoti AVR Studio su MPLAB, integruodami i jas viska ka gamino patys ir ju nupirktoji Atmel.
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 28, 16:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
System Workbench beveik be ribojimu veikia netgi ne su visais STM32
Kur sąrašas ko nepalaiko? Neteigiu, kad žinau viską, dirbu su mikrovaldiklių šeimomis nuo F0 iki F7 ir bent jau šioje serijoje viskas tikrai veikia be jokių apribojimų.

AlgisL rašo:
Beje, o kodel jau taip dabar staiga paneigi, kad IAR yra jau nebe ARM platforma
Įsigyk geresnius akinius ir dar kartą perskaityk ką parašiau. Aš taip neteigiu Smile Aš nepriskiriu jos prie nemokamų IDE. O kodėl kai kuriuose universitetuose būtent apie IAR studentams pasakoja, tai čia jau kitas klausimas. Po seminaro KTU, pabendravau su bendrakursiu, kuris dabar ten dėstytoju dirba. Jam buvo didelė staigmena, kad darbui su STM32 egzistuoja tokios nemokamos IDE, kaip System Workbench, Cube IDE (bandžiau, kol kas nerekomenduoju, dar per daug "žalia") bei Atollic Studio (nors ir geras dalykas, šito jau ir pats STM nerekomenduoja - jo pagrindu vysto Cube IDE).

AlgisL rašo:
Kaip nekestum to suknisto Arduino
Kur parašiau, kad nekenčiu ir kad ji "suknista"? Smile Pats ją naudoju, kai matau, kad galiu kažkur pritaikyti senas, nuo gamybos atlikusias plokštes, kuriose stovi Atmel mikrovaldikliai. Pvz. dabar namus puošia pora girliandų su WS2812, kurias valdo būtent su Arduino "įpūsta" programa į ATMEGA16 ir į ATMEGA64 Smile Bet nė minties nekiltų mėgėjiškam projektui pirkti kokią nors Arduino serijos plokštę. Jei tarp gamybos liekanų nerasiu nieko tinkamo su Atmel, jau geriau imsiu kažką šiuolaikiškesnio su STM32 ar ESP32. Beje, ESP32 - irgi smagi platforma, dabar bandom ją net ir komerciniame projekte panaudoti. Kol kas rezultatais esame labai patenkinti.
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 28, 22:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O tai STM32 dar nera su Arduino IDE padarytu? Net tokiu senienu kaip STM32F103?

Cia lyg kazkas yra:
https://github.com/stm32duino
http://www.stm32duino.eu/
https://www.arduinolibraries.info/authors/stm32duino

Siaip ziuriu niekas TI mikrovaldikliu nemegsta, bet TI bent jau duoda IDE ir kompiliatoriu nemokamai berods.
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 28, 22:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai ir priejom konsensuso, kad kas gali pradeti iskart nuo ARM, tas tegul ir pradeda, bet netikiu, kad koks 10..11 metu vaikas is pirmo smugio ikirstu ARM+CMSIS, nors pats ikirtau is pirmo karto basic, o netrukus ir i8080 masinini koda/assembleri, bet galiu patikinti, kad jei butu teke tada perprasti kazka panasaui i FreeRTOS ar CMSIS, tai buciau viska metes ir nesikankines, todel ir sakau, kad pradeti reiki nuo paprasto ir veliau eiti link sudetingesnio.
1986-ais teko perprasti LADDER ir PSEUDOASM pramoniniu valdikliu.
Dabar jau nepamenu tiksliai, bet kazkas 840x, bet tikrai ne Z80 ir ne AVR. Turejo 16 8-bit registru apjungtu i 8 16-bit grupes, A ir B akumuliatorius, galejo adresuoti iki 64kB bendros programines ir duomenu atminties, buvo 2MHz taktinio, turejo 4 bit F porta. Panasius teko matyti prie senu amerikietisku metalo apdirbimo stakliu. Vartotojo programos ciklas buvo 20 (o gal 40) ms.
1989-ais KPI tokiu nedeste ir niekas nezinojo.
Pasigooglinau, pasirodo labiausiai atitinka CDP1802, bet tikrai pamenu jog buvo 8 ir 4 serijoje ir F portas, o toliau viska beveik 1:1.
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 29, 18:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vyckiukas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ARM, AVR asmeniskai tas pats Š tik kad ARM turi visko daugiau. Programuojant nereikia skaityti viso datasheet koncentracija tik i tai ka reikia, seip AVR net kartais yra sudeningiau jeigu reikia greicio ar kazka daugiau valdyti ir pns tada reikia net ir asembleriu parasyneti ko nereiketu su ARM. I senesnes kartos proc manau net neverta ziureti laiko gaisimas nebent prikeliant labai jau sena ir naudinga projekta ? ar del idomumo. CMSIS library nera sudetingas tik naudotis jo funkcijomis reikia nieko modifikuoti ir pns prideti ir tiek. Gal kiek sudengiau jo funkcijiu taikymas ar priderimas prie projekto jei to is viso reikia. Bei CMSIS palengvina programavima nes nereikia paciam rasyti kai kuriu funkciju. IDE pripratimo reikalas asmeniskai Arduino nera patogi IDE net dabartinius turimus MCU arduino programinu su kitais IDE. Visose IDE galima asembleriu/C/C++ rašyti programa ir MCU "gelezis" GPIO/SPI/UART/TIMERS/CLK/I2C-TWI/CAN/ADC/DAC/DMA/QSPI/CAN/CANFD/etc valdoma "panasei/taipat". dauguma "Studio" IDE yra panasios del to nesunku ir pereiti i kitas jei to reikia.
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 29, 18:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gal cia bandai sumaisyti Xmega su ne X?
Xmega gan stipriai skiriasi nuo tiny/mega, bet nuo ARM skiriasi dar ir architekturiskai, o ne tik kaip sakykim PIC16 senos kartos nuo PIC18 ar juolab 24/33.
Su ARM dideliu panasumu turi tik PIC32, nes naudoja modifikuota ARM core.

Sugrizkim gal prie to, kad dauguma radio megeju yra visgi _NE_programuojantys radistai. Jei analogine elektronika dar ikerta gerai, tai su skaitmenine jiems buna sunkiau, o jau programavimas - dar retesnis atvejis.

Siaip, asmeniskai - nieko bugovesnio uz Arduino ar Mikrotik nemaciau, bet tu man parodyk tikrai geresni produkta uz panasia kaina (ne modulio, ar mikroschemos, o visko - modulis, programatorius, kompiliatorius, lengvai prieinami pavyzdziai internete ir t.t.).
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 29, 19:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vyckiukas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
apie visuma kalbu MEGA/XMEGA/SAM/STM32/ESP kaip gpio valdyti ar koki uart paleisti funkcijos lieka vis tiek tokios pacios tik ARM ar geresnis proc turi siek tiek daugiau galimybiu pvz DMA prijungti jei to reikia. o galiausiai vistiek blokuojantis,neblokuojantis,fifo,circular uart naudojimas printf prijungimas lygiai tas pats programiniu atzvilgiu, arm privalumai avr privalumai?. tai taip architektura skiriasi galimybes ir nuo proc, bet galutinis veikimas ne. C/C++ kalba funkciju kalba skiriasi? pavadimai taip Very Happy. Programuotojai dirbantis su Arduino tikriausiai net nepajaus skirtumo ar jis cia su ARM/ar su AVR mcu dirba. O siaip nieko pries arduino yra naudingas tiek greitam veikimo išaiškinimui tiek bendram supratimui nes su juo tikriausiai jau visi moduliai yra prijungti. nors keletą teko neturimo kodo arduino moduliu paleidinėti, bei dauguma libu būna parašyti pagal gamintojo siūloma kodą.

IDE kiekvieno proc galima rasti nemokama STM/Atmel[Microchip]/TI/ESP Very Happy.
pavydžiu pilna daug ir visokiu paskui tik smegenine reikia įjungti nes su arduino pradeda tingėti smegenys dirbti. o siap pigiausiai yra STM32, mcu centais kainuoja yra arduino compatible, prog su debug funkcijomis ir pigus,stm32 centus kainuoja, dev bordai pigus. Cube yra generuojanti su kodo pavyzdžiais visom palaikančiomis IDE. Atmel/Microchip prog gal kiek brangesnis bet gaunamos visos debug funkcijos programatorius visiems proc atmel AVR/ARM mcu siek tiek brangesni arduininiai mcu pigus nes jie populiarus; atmel/microchip IDE nemokamas ir gamintojo palaikomas. Kuo TI skiriasi? ar net koks Renesas?

arduino yra puiki pradedančiam bet nereikia ir užsisėdėti ant jo ,nes su kitomis IDE programuoti yra universaliau nesi priristas kokius procus turėsi naudoti jei kokia raide proc skirsis Very Happy. Pats asmeniškai kelius metus studijuodamas ne-elektronika programinau ant arduino kol pradejau studijuoti elektronika ir arduino jau atrodė siek tiek silpnokai ir pradėjus prog su kitais IDE asmeniškai tai buvo net lengviau negu su arduino ir galimybes visai kitos. ar pradėti nuo arduino ar nuo STM32, ar nuo Atmel Studio, ar nuo TI, ESP , low power BLE skirtumo nematau.

smarkiai ne i tema jau eina nors pasirašinėti kas vieno ar kito žmogaus akimis yra gerai gal ir naudinga, motyvacijos pasikrauti pamėginti įvairiu variantu. forumo tema mikrovaldikliai, tai gal kiek programuojantis elektronikos mėgėjai/prof. Renkasi ir gal norintis sieti ateiti su mikrovaldikliu programavimu. o diskucija apie programatoriu Very Happy. Nors zinau kad keleta yra imoniu dirbancių su arduino bet gal geltum parodyti didesne/tarptautine/ar lietuvos ,elektronikos produktu dev įmone dirbančia ant arduino?
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 29, 20:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
Tai ir priejom konsensuso, kad kas gali pradeti iskart nuo ARM, tas tegul ir pradeda, bet netikiu, kad koks 10..11 metu vaikas is pirmo smugio ikirstu ARM+CMSIS
O ko tame CMSIS raustis? Tas 10 metų vaikis, gavęs dovanų Nucleo plokštę ir užduotį pamirksėti LED, užsiregistruos mbed.com, susiras BlinkingLed pavyzdį (pavyzdžių, bibliotekų - tiek originalių, tiek pritaikytų iš Arduino - ten "milijonas"), pvz. kad ir toki:

Kodas:
DigitalOut myled(LED2);

int main() {
    while(1) {
        myled = 1;
        wait(0.2);
        myled = 0;
        wait(0.2);
    }
}


na gal dar kokį tutorialą jūtūbėje "dėl drąsos" reikės pažiūrėti ir, paspaudus mygtuką "Compile", beliks tik sugeneruotą .bin failą įrašyti į virtualų diską, kuris atsiranda Nucleo plokštę prijungus prie USB. Ir viskas, po Reset mygtuko paspaudimo užduotis bus įvykdyta.
O AlgisL tuo metu knaisiosis po CMSIS ir keiksnos Dievulį, kam žmonėms leido sukurti ARM, kai jau Arduino yra sukurta Smile

AlgisL rašo:
Siaip, asmeniskai - nieko bugovesnio uz Arduino ar Mikrotik nemaciau, bet tu man parodyk tikrai geresni produkta uz panasia kaina (ne modulio, ar mikroschemos, o visko - modulis, programatorius, kompiliatorius, lengvai prieinami pavyzdziai internete ir t.t.).
Dar kartą pakartosiu, nes matau, kad niekaip "nedašunta" - Nucleo+mbed. Už 10€ gauni ir bandymų plokštę ir programatorių/debugerį ST-Link, kurį gali ir atskirai naudoti, kitų projektų su STM programavimui. Apie mbed anksčiau parašiau.

Beje, po CMSIS ir aš nesiknaisioju. Pasinaudodamas Cube MX, pasirenku MCU, susikonfigūruoju įėjimus/išėjimus, įsijungiu ir susikonfigūruoju periferinius įrenginius ir, nurodęs reikiamą IDE, spaudžiu "Generate code". Atsidaręs IDE, jau randu pilnai paruoštą kodo šabloną - visi reikiami "klokai" įjungti, periferiniai įrenginiai paruošti darbui, reikia tik atitinkamose vietose savo kodą įterpti. Jei nieko sudėtingo nedarai, net į DataSheet'ą pažvelgti nereikia. Tokios prabangos su Atmel AVR neturėjau. Ten pastoviai reikdavo po kelis kart niekam tikusį DataSheet'ą, parašytą kažkokių studentų-praktikantų, perskaityti, kol susirasdavai viską ko reikia.
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 29, 20:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Laughing tai kodel pas tave pavyzdukas 1:1 "arduininis", o ne tos kilometrines CMSIS paklodes, sugeneruotos per Cube?
Manai as nesu nei karto mates kaip atrodo Cube sugeneruotas kodas?
 Avr programatorius.
PranešimasParašytas: 2019 12 29, 21:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
Laughing tai kodel pas tave pavyzdukas 1:1 "arduininis"
Jau anksčiau rašiau, kad geresnius akinius įsigytum... na nieko, suprantu, šventės, gal pinigų nebeliko, gal artimiausia optika nedirba Smile
Čia pavyzdėlis iš mbed platformos, MBED (gal dabar jau įskaitysi?) Smile
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama