Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 17:41. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Audiogourment 2019 aptarimas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Audiogourment 2019 aptarimas
PranešimasParašytas: 2019 12 01, 17:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Niekur neradau parodos aptarimo, todėl siūlau forumiečiams pasidalinti savo išgirstais įspūdžiais čia. Kurios sistemos įsiminė, patiko, nuvylė ?




Mano įspūdžiai.

Labiausiai patiko Digital Audio kambaryje demonstruotos Dutch&Dutch 8c kolonėlės. Ko gero, moksliškiausia ir tiksliausia parodos sistema: turėjo labai tolygų tonalinį balansą, kontroliuojamą sklaidą, sistema yra kardioidinio tipo, todėl net nelabai dėkingoje patalpoje praktiškai "neužvedinėjo" kambario, bosą išdavė "sausą", tikslų, tiek, kiek yra įraše. Klausytis sistemos buvo malonu.


Įsiminė iki tol man nežinomo ir negirdėto gamintojo Jean-Marie Reynaud kolonėlės. Kolonelės turėjo ryškių problemų diapazonų kraštuose, bet su pataisomis į šias problemas - pasirodė vienos detaliausių, o gal ir pačios detaliausios, parodos kolonėlių. Kolonėlėse ryškiai buvo sumontuotas kažkoks garso "įtraukiklis" Cool.


Neblogą įspūdį paliko ganėtinai tolygiai atkūrusios klasikinės trijuostės Revel Performa F228Be (su pataisomis į baubiantį kambarį ir gal kažkiek užkelta paskutiniąją oktavą):


Patiko nebrangūs mažyliai Q Acoustics. Būtų dar ir aktyviniai - nors dabar griebk Cool


Nuvylė Avantgarde Uno Fino. Tonalinis disbalansas buvo ryškus, negalėjau atsikratyti minties, jog į ausų būgnelius badoma dantų krapštukais. Sistema ryškiai turėjo problemų ir skirtingai nei tikėjausi, klausytis nebuvo labai malonu.



Iš to, apie ką nesusidariau su nuomonės, išskirčiau Avantgarde Zero 1. Patiko dizainas, koncepcija (pusiau-ruporinės, aktyvinės). Bet ant leidžiamų muzikinių kompozicijų garso specifikos nelabai supratau, todėl uždėjau klaustuką (Gal kam teko jų detaliau pasiklausyti Question).


Paskutinį kartą redagavo Dmitrij, 2019 12 08, 19:23. Redaguota 1 kartą

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Re: Audiogourment 2019 aptarimas
PranešimasParašytas: 2019 12 01, 18:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dmitrij rašo:
Niekur neradau parodos aptarimo, todėl siūlau forumiečiams pasidalinti savo išgirstais įspūdžiais čia. Kurios sistemos įsiminė, patiko, nuvylė ?


Dmitrij rašo:

Mano įspūdžiai.

Labiausiai patiko Digital Audio kambaryje demonstruotos Dutch&Dutch 8c kolonėlės. Ko gero, moksliškiausia ir tiksliausia parodos sistema: turėjo labai tolygų tonalinį balansą, kontroliuojamą sklaidą, sistema yra kardioidinio tipo, todėl net nelabai dėkingoje patalpoje praktiškai "neužvedinėjo" kambario, bosą išdavė "sausą", tikslų, tiek, kiek yra įraše. Klausytis sistemos buvo malonu.


Įdomu. Klausiau ir aš tų keistų kolonėlių, bet kadangi tam kambaryje stovėjo mano favoritai - PMC, tai tos Dutch&Dutch visiškai įspūdžio nepadarė. Pasirodė eilinėmis "mandromis" kolonėlėmis. Netgi "plastmasės" garse sakyčiau buvo. Bet aš nepakaltinamas, man labai patinka PMC, todėl turbūt esu labai subjektyvus šiuo klausimu.

Dmitrij rašo:

Įsiminė iki tol man nežinomo ir negirdėto gamintojo Jean-Marie Reynaud kolonėlės.

Čia gal jos pas tuos "latvius" stovėjo? Kažkaip net nepamenu šitų kolonėlių parodoje Smile.

Dmitrij rašo:

Nuvylė Avantgarde Uno Fino. Tonalinis disbalansas buvo ryškus, negalėjau atsikratyti minties, jog į ausų būgnelius badoma dantų krapštukais. Sistema ryškiai turėjo problemų ir skirtingai nei tikėjausi, klausytis nebuvo labai malonu.

Su šitom kolonėlėm buvo tokia problema, kad jų reguliuotojas buvo totaliai peršalęs užgulusiom ausim. Ko pasekoje jis nureguliavo jų dažninę visai į pievas, nes praktiškai negirdėjo AD/VD. Kadangi siaubingas garsas išbaidė visus žiūrovus, tai pabendravau su juo, bandydamas išsiaiškinti kame reikalas. Sakiau tam bičui, WTF, matau, kad aparatūra pasaulinio lygio, o garsas š. Juolab, kad nuoširdžiai norėjau paklausyti kokybiško ruporinio garso, o vietoj to - smegenų grąžtas vietoj kokybės.

Taigi, nežinau kokiu momentu klausėte, bet vienu metu (maždaug valanda nuo parodos atidarymo penktadienį), tos kolonkės buvo sureguliuotos pagal mano klausą Smile. Normalu, kad man skambėjo puikiai (buvo smarkiai prisukta AD/VD), bet tas prižiūrėtojas, spėju, po to vėl pareguliavo pagal save, nes palikau jį ten žaidžiantį su nustatymais.

Reziumuojant - parodos atradimai:
AMC aliuminės kolonėlės. Įspūdis toks kaip jūsų iš D&D. Gražu, tikslu.
Skydai ir visas LT United kambarys. Tokios gyvos muzikos dar nebuvau girdėjęs iš kolonėlių.

Patiko:
PMC. Parodo, kad yra kolonėlės, kurios turi viską ko man reik. Idealiai suderinti akustikos kompromisai (mano skoniui). Na išskyrus kainą Sad.
Jakučio patefonai. Garso prasme - nieko nesupratau, bet inžinierine prasme - wow.

Nuvylė:
JBL perleistos kolonėlės. Skamba kaip paprastos buitinės. Matyt per daug tikėjausi.
"Latvių" kambarys. Nežinau, ką jie ten sureguliavę, bet garsas mane erzino. Kelis kartus buvau užėjęs, ir iškart išėjau.
Žemų dažnių trūkumas grojant LT United skydams. Kol pažįstamam kūrinyje, nėra žemų dažnių, skamba fantastiškai, bet po to supranti, kad vat čia turėjo krūtinę "kabinti" bosas, o to nebuvo. Arba, kad visi muzikantai stovi ir groja, o būgnininkas porolono į bačką pridėjęs. Man kaip "bass-junkie", šito trūksta.

Sau
 Re: Audiogourment 2019 aptarimas
PranešimasParašytas: 2019 12 01, 20:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
kwlw rašo:

Įdomu. Klausiau ir aš tų keistų kolonėlių, bet kadangi tam kambaryje stovėjo mano favoritai - PMC, tai tos Dutch&Dutch visiškai įspūdžio nepadarė. Pasirodė eilinėmis "mandromis" kolonėlėmis. Netgi "plastmasės" garse sakyčiau buvo. Bet aš nepakaltinamas, man labai patinka PMC, todėl turbūt esu labai subjektyvus šiuo klausimu.


PMC neteko ilgai klausytis, į parodos pabaigą užtaikiau ant palyginimo su D&D (spėjau gabaliuką nufilmuoti). PMC garsas pasirodė kiek aštresnis, boso buvo ryškiai daugiau nei pas D&D ir jis buvo visai kitokio pobūdžio. D&D garsas pasirodė labiau rafinuotas, mažiau aštrus, turintis tolygesnį tonalinį balansą, "sausesnį"/tikslesnį bosą - labiau monitorinis, o PMC,subjektyvių vertinimų, labiau priskirčiau "naminiam" kolonėlių segmentui.

PMC kažkuo priminė Genelec monitorius, prieš porą metų klausytų pas Česlovą, kurie irgi buvo aštroki, man tas nelabai patiko. Žodžiu, nemėgstu nei boso, nei AD pertekliaus Smile.


kwlw rašo:

Čia gal jos pas tuos "latvius" stovėjo? Kažkaip net nepamenu šitų kolonėlių parodoje Smile.

Stovėjo garso Garso harmonijos 9 kambaryje.

Dmitrij rašo:

Su šitom kolonėlėm buvo tokia problema, kad jų reguliuotojas buvo totaliai peršalęs užgulusiom ausim. Ko pasekoje jis nureguliavo jų dažninę visai į pievas, nes praktiškai negirdėjo AD/VD. Kadangi siaubingas garsas išbaidė visus žiūrovus, tai pabendravau su juo, bandydamas išsiaiškinti kame reikalas. Sakiau tam bičui, WTF, matau, kad aparatūra pasaulinio lygio, o garsas š. Juolab, kad nuoširdžiai norėjau paklausyti kokybiško ruporinio garso, o vietoj to - smegenų grąžtas vietoj kokybės.
Taigi, nežinau kokiu momentu klausėte, bet vienu metu (maždaug valanda nuo parodos atidarymo penktadienį), tos kolonkės buvo sureguliuotos pagal mano klausą Smile. Normalu, kad man skambėjo puikiai (buvo smarkiai prisukta AD/VD), bet tas prižiūrėtojas, spėju, po to vėl pareguliavo pagal save, nes palikau jį ten žaidžiantį su nustatymais.

Klausiausi šeštadienį ir sekmadienį jau parodos pabaigoje.
Lyg ir rimta kontora, bet belieka stebėtis neatsakingo požiūrio į pasiruošimą parodai (pigus mikrofonas, garso plokštė ir nemokamas REW'as padėtų sukontroliuoti situaciją ir išvengti didesnių klaidų net turint problemų su ausimis).

Citata:
...Arba, kad visi muzikantai stovi ir groja, o būgnininkas porolono į bačką pridėjęs. Man kaip "bass-junkie", šito trūksta.

Sau

Sau


Esu klausęs jų savaitę prieš parodą. Konkrečioje patalpoje jie turėjo staigų kritimą kažkur nuo 55-60Hz, tad nenuostabu, kad trūko boso. Parodoje jų nepavyko normaliai pasiklausyti.

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
 Audiogourment 2019 aptarimas
PranešimasParašytas: 2019 12 02, 13:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Trumpi pastebėjimai to ką girdėjau ir ką dar atsimenu :

1. Visai patiko Avantgarde Uno, tik mano klausytų kolonėlių ruporai buvo balti.
2. Pro Q-grojo gražiai, bet buvo perkrautos, girdėjosi iškraipymai.
3. Latviai savo kambaryje grojo gerą muziką, bet garsas priminė S90.
4. LT Connected kambaryje garsas buvo tartum pagal John Eargle rekomendacijas Smile- su gan stipriai "nulenktais" AD. Bet kokybine prasme garsas labai detalus ir "draugiškas". "Grynaveislis" analogas visgi.
5. Dutch & Dutch kolonėles kažkaip pražiopsojau. O paklausyti vertėjo-jos vienos iš nedaugelio su geru step responsu :
https://www.stereophile.com/content/dutch-dutch-8c-active-loudspeaker-system-measurements

_________________
Tel. 8698 33775.
 Audiogourment 2019 aptarimas
PranešimasParašytas: 2019 12 08, 13:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Hellraiser
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ir aš ten buvau,viską klausiau čiupinėjau kava per smakrą varvėjo Smile
Paroda patiko nežiurint to,kad daugelyje kambarių akustinis išpildymas buvo lygus nuliui.
Kas labiausiai nepatiko,tai Muzikos Magija su Artešu Gazarianu.
Žmonės atėjo paklausyti Gauder,bet kambario šeimininkas vis nedavė ramybės su savo pasakomis apie muziką,jos įtraukimą,ir kaip Magijai nepavyko rasti pigiau skambančią akustiką.Kažkam iš klausytojų neatlaikė kantrybė ir tiesiai šviesiai salono šeimininko paklausė "jūs trukdote mums klausytis".Tas šeimininkui labai nepatiko,nes matai akustikos skambesys be jo pasakojimo praranda prasmę.Galima pasakyti pabėgau iš ten ir noras grįžti dingo visam laikui.
B.M.C. audio su imantriais stovais kaip ir pačios akustikos korpusai skambėjo aštrokai,rodė mikrodinamikos perteklių ir kažkuria prasme man priminė beyerdinamic ausines.
MBL skardinis garsas visoje patalpoje.
Jean-Marie Reynaud Garso Harmonijos patalpoje skambėjo "skaniai" ir man galima sakyti patiko,kaip ir iš dalies Tannoy pas Hi-Fi Centras.
Lyra neblogai pasirodė su Monitor Audio.Gražios kolonėles ,gražiai skamba.Toks buitinis relaksas.Visai kita kalba apie Audio Note.Viskas buvo pakankamai gerai,kol demonstratoriams trenkė žaibas į smegenis paleisti SLAYER-angel of death-.Jau buvo kažkada diskusija,kad Audio Note negroja sunkesnio žanro muzikos ir parodoje jie tą su kaupu įrodė.Už drasą,kad tai parodė rašau 10 balų.
Avantgarde galima sakyti visos parodos pažiba.Visada pilnas kambarys klausytojų,muzika transliuojama labai garsiai.Akustika darė labai gerą įspūdį,bet nemažiau ir gasdino.
JBL L100 pataikiau ant Tool muzikos.Buvo geras muzikinis "draivas".Kolonėles kurias buvo smagu klausytis,nežiūrint į prastą kambario išpildymą.Aišku iki tobulumo toks garsas toli gražu,bet tai matyt tas atvejis kaip spjauni į viską ir klausaisi muzikos.Sekmadienį einant parodai į pabaigą,JBL galimėjo nusipirkti už 2700eur.Latviai metė akciją specialiai šios parodos lankytojiems. Very Happy
LT kambarys patiko jau vien dėl to,kad akustiškai apiforminti patalpą pasistengta iš peties.Apie garsą komentuot plačiau nenoriu,nes taip iki galo nesupratau.
Digital Audio Dutch&Dutch 8c skambėjo gerai,bet man iki pilnos laimės kažko pritruko,bet čia matyt ėjo ausims nuovargis po tiek gausios garsinės invazijos.
PMC mano ausims parodos favoritas.Ateini į kambarį groja muzika,bet ne dažniai ar kambario atspindžiai.
Spendor Audiokomponentuose buvo irgi neprastas dalyvis,bet kažkas šioje akustikoje nelabai suprantama vidutiniuose dažniuose,jie vis plaukiojo patalpoje.Todėl noriu sau tikėti,kad tai ir vėl kalti kambario rezonansai.
Tiek tų įpūdžių iš perklausos.

p.s. apie kokias Pro Q eina kalba??? Kodėl jos vadinamos Pro? Jei tai ką aš turiu omeny tai Q Acoustics 3020i. Confused
 Audiogourment 2019 aptarimas
PranešimasParašytas: 2019 12 08, 19:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dmitrij
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką AIM adresas
Dėkoju, pataisiau. Sumaišiau pavadinimus, nors Pro Q irgi susiję su audio Smile

_________________
860346985
Kai kurių dėsningumų supratimas ne atleidžia nuo daugelio faktų žinojimo.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama