Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 19:27. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Lempinė technika » Pradedančių lempininkų dėmesiui
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 6971
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 16:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lampavykas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Kad jau prasidėjo, tai dadėsiu... Smile Šiaip dizainas, išpildymas - viskas o.k. (nors ne visai mano skonio), nu bet tiek darbo įdėjus dėl šitų atleist negalima:
1. blizganis jungtukas - siaubas. Jei jau jis toks svarbus ir turi būti lengvai pasiekiamas, tai daug geriau (gražiau) būtų jį talpinti ant priekinės sienos (ten kur potencas), bet tuo pačiu ir pakeist jo dizainą iš blizgančio į ...(skonio reikalas)
2. varžtai plokštės kampuose. Yra tokių dalykų kaip klijai ar dvipusė lipni juosta, tada galima iš viso apseiti be varžtų gerai matomose vietose.
3. Nuo seno "tauro" nulupta ir čia uždėta (garso reguliavimo?) rankenėlė.
4. Nėra nei vieno užrašo... Yra gi dabar masė visokiausio plauko graviruotojų... be to ir ne karvę kainuoja...

Mmm... Nu taip... Nu jo... Aha...
O tai bet tačiau šitoje vietoje man labai patinka kadaise rusų audioportale išsakyta mintis - kritikuojant svetimą konstrukciją parodyti savo, kur matytųsi, kaip gi reikia daryti...
Nes labai įdomu, kaip turintys patirties ir išmintingi žmonės sprendžia konstravimo problemas, kurios iškyla pradedantiesiems.
Nes konstravimas - kompromisų menas.
Grožio supratimas - labai individualus ir tik dėl proporcingai atrodančių daiktų ginčų praktiškai nekyla, nes čia genuose užkoduota, kad taip yra gerai. Smile

Tai va. Konstrukcija suprantu daryta sau mielajam. Reiškia pasirinktas išpildymas nekritikuotinas.
1. Blizgesys man šiaip nereikalingas (šarkos genų mažoka Smile ), o kitiems patinka, reiškia tiek korpusas, tiek kažkurie kiti konstrukcijos elementai gali blizgėti į valias.
2. Dvipuse lipnia juosta neseniai klijavau priekinę panelę maždaug 210x60mm. Kol pavežiojau pabandė atšokti. Išvada - velniop tą dizainą, suksiu varžtais. Na čia gal ir gerai paklijuoti, bet jeigu reiks išrinkinėti ir vėl surinkinėti gali būti nepatogu...
3. Garso rankenėlė - prietaisų rankenėlių klasika iš radijodetalinės. Jos populiarumą sunku paaiškinti, bet pas mane seame Luxman atsiradus Alps'ui atsirado tokia rankenėlė. Kai kurie svečiai (turbūt iš mandagumo) netgi sako, kad labai tinka. O man svarbu, kad sukioti patogu. Smile
4. Užrašai... Užrašai... Na aš tai paprastai žinau, kas kur mano dėžėje sumontuota, tai užrašų nepasigendu. Ypač nepasigendu to - "Do not open. No user serviceable parts inside". Smile Smile Smile

Smagios dienos!
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 17:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Chulio
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
lampavykas rašo:
.....................
Nes konstravimas - kompromisų menas.
Grožio supratimas - labai individualus......................


Tai be abejo... Aš išsakiau tik savo nuomonę Wink



lampavykas rašo:
.........................
1. Blizgesys man šiaip nereikalingas (šarkos genų mažoka Smile ), o kitiems patinka, reiškia tiek korpusas, tiek kažkurie kiti konstrukcijos elementai gali blizgėti į valias.
.........................

Tai viskas o.k., gali būti to blizgesio, bet ne ant tiek kontrastingai (IMO): solidus rimtas stiprintuvas, o tas jungtukas savo išvaizda per prastas šiam daiktui... o dar tokioj matomoj vietoj...
lampavykas rašo:
.........................
2. Dvipuse lipnia juosta neseniai klijavau priekinę panelę maždaug 210x60mm. Kol pavežiojau pabandė atšokti. Išvada - velniop tą dizainą, suksiu varžtais. Na čia gal ir gerai paklijuoti, bet jeigu reiks išrinkinėti ir vėl surinkinėti gali būti nepatogu...
...................................

Dvipusei reikia kuo didesnio paviršiaus ploto, kad gerai laikytūsi. Vieno vis neužbaigiamo projektėlio priekį esu priklijavęs dvipuse, tai bent jau kiek judinau-klibinau - net menkiausio požymio kad silpnai laikytų.
Dėl surinkimo-išrinkimo tai taip, gatavam projektui gali būti sunku pritraikyti klijavimo metodą. Klijuojant patogiausia naudot dvigubą priekinę panelę: viena "gražioji", kita - vidinė (čia ta, kuri varžtais prisukama krie visos konstrukcijos).

lampavykas rašo:
.........................
3. Garso rankenėlė - prietaisų rankenėlių klasika iš radijodetalinės. Jos populiarumą sunku paaiškinti, bet pas mane seame Luxman atsiradus Alps'ui atsirado tokia rankenėlė. Kai kurie svečiai (turbūt iš mandagumo) netgi sako, kad labai tinka. O man svarbu, kad sukioti patogu. Smile
........................

Skonio reikalas Wink Aš išsakiau savo nuomonę
lampavykas rašo:
..........................
4. Užrašai... Užrašai... Na aš tai paprastai žinau, kas kur mano dėžėje sumontuota, tai užrašų nepasigendu. Ypač nepasigendu to - "Do not open. No user serviceable parts inside". Smile Smile Smile
..............

Žinoti tai žinoti, bet bent jau mano akimis žiūrint aparatas atrodo neužbaigtas, jei nėra užrašų. Ir nereikia "Do not open. No user serviceable parts inside" Very Happy užtenka "POWER", "VOLUME" (na arba "СЕТЬ", "ГРОМКОСТЬ") ir kitų paprastų jungtukų, mygtukų ir potencų pavadinimų...
Žinojimas žinojimu, bet jei į tokį be užrašų viską sukaišiot reiktų Smile

_________________
I GAVE UP DRINKING, SMOKING AND SEX!
it was the worse 15 minutes of my life!
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 19:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
lampavykas rašo:
O tai bet tačiau šitoje vietoje man labai patinka kadaise rusų audioportale išsakyta mintis - kritikuojant svetimą konstrukciją parodyti savo, kur matytųsi, kaip gi reikia daryti...


Ši mintis yra gera ir sveika, tačiau atitraukta nuo konteksto.

lampavykas rašo:

Grožio supratimas - labai individualus ir tik dėl proporcingai atrodančių daiktų ginčų praktiškai nekyla, nes čia genuose užkoduota, kad taip yra gerai. Smile


Apie tai ir kalba. Geras dizainas gali patikti arba nepatikti, bet kad geras, ar blogas matys visi suprantantys temą.

lampavykas rašo:

Tai va. Konstrukcija suprantu daryta sau mielajam. Reiškia pasirinktas išpildymas nekritikuotinas.


Taip, jei nebūtų šito posto, kai pats autorius užsilipęs ant bačkutės kreipėsi viešai:
eutanazijus rašo:
Sveiki, realizavau kompaktronišką projektėlį, lempos 6LR8, tik vakar pakūriau, vyksta derinimo darbai. Skant, labai jau noriu pasigirti. Very Happy
Gal net į kokią parodą galima nuvežti, pvz. buitinės technikos skirtos virtuvei... Laughing
Korpusas iš riešuto, viršus miltelinis dažymas, sklepe elektroninis droselis, schema Monakovo motyvais su fiksuotu priešįtampiu.

Ką čia dar pasakyt, - a nežinau. Pasakykit ką nors Jūs...


Tai ką čia besakytum. Padarė tai padarė. O dabar užklausė - tai ir pasisakom. Ir šiaip, gaunasi, kad pats autorius į krūmus, o lampavykas "dengia" Smile. Būna.

Sau
P.S. Truputis humoro - vat maždaug tokia gaunasi dizaino "žinute" kaip šitas arklys Smile:
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 20:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lampavykas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Anujo, visa bėda, kad autorius įdėjo ne montažo, o išorės foto. Todė ir šneka galima tik apie dizainą. Smile
"Kabinantis" prie autoriaus posto, sveika būtų skaityti sakinius iki pabaigos, gal ne taip "iššaukiančiai" nuskambėtų?
Virtuvinės technikos parodai tikrai netinka, nes ant viršaus neišeina pastatyti indaplovės. Smile
Net mikrobangė stovėtų kreivai. Smile
Ir tas jungiklis išdavikiškai blizgėtų. Rolling Eyes
Manau autoriaus skūra pakankamai kieta ir skėčio nuo akinančios šlovės spindulių jam nereikia. Smile
Tiesiog "pasakiau ką nors".

BTW, fainas piešinys. Jeigu būtų garsaus menininko aukcione mElejoną - kitą pakeltų Smile Idea
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 21:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dizainas yra labai svarbus dalykas. Savo gėdai turiu prisipažinti kad iš daugybės mano gamintų aparatų tik vienas išbaigtas iki galo, su visais lazeriu atliktais užrašais. Korpusiuką buvau radęs nuo kokio tai AEG aparato, be priekinės panelės. Mūsų visų bėda ta, kad pilnas išbaigimas gali užimti panašų kiekį darbo kaip ir pačio aparato gamyba. Dabar gal jau paprasčiau tie dalykai daromi, bet šitas pagamintas gal prieš 20 metų Smile
http://audio.ring.lt/phone_riaa/korpusas.jpg
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 21:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
asmeniškai man užrašų gamyba yra bene skaudžiausia tema

didmiestyje dar yra šansų kažką prisikalbint, kad išgraviruotų, ar šilkografija padarytų, tegul ir brangokai gaunasi, bet bent jau yra galimybė

o provincijoje visiškas pzdc, nors imk ir su markeriu surašyk Rolling Eyes

eutanazijaus stiprintuvo dizaino nekritikuosiu - kiekvienas darom pagal turimas galimybes, mechaninė dalis yra sudėtingiausia, jei neturi būtent tokiems darbams skirtos savo dirbtuvėlės su reikiama įranga

pasakysiu tik tiek, kad tokios komponuotės, kada lempos styro išorėje aš nepripažystu iš principo
kiekvienas devaisas turi turėti savo korpusą, kuris be visa kito atlieka ir apsauginę funkciją - kad vaikas karštos lempos nepačiupinėtų ar katinas šuolio neapskaičiavęs neužsiverstų
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 21:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lampavykas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dizainas labai svarbu. Su tuo neįmanoma nesutikti. Ypač turint galvoje tam tikras to žodžio interpretacijas anglų kalba:
Citata:
the way in which something is planned and made

arba
Citata:
to create, fashion, execute, or construct according to plan

T.y. sugalvoti, suplanuoti ir sukonstruoti kažkokį materialų daiktą yra nuostabu.
Savo elektronikos konstrukcijų korpusams kol kas turiu vieną reikalavimą - konstrukcija turi būti saugi mažiems vaikams ir katinams. Visa kita jau pagal galimybes.
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 22:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
eutanazijus
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki. Negalėjau atsakyti nes tiesiog nebuvau šalia dėžutės su mygtukais kuria galima atrašyti į komentarus. Darbas toks.
Kas liečia rankenėlės, ji tikrai ne šiam projektui, jau atkeliavusi iš el. parduotuvės normali aliuminė, net dvi užsakiau skirtingo dizaino. Dėl to blizgančio jungiklio tai tikrai yra skonio reikalas, man tikrai yra daug baisiau tos kur su kokiu led pašvietimu, taip sakant skonio reikalas.
Dėl užrašų ON/OF taip pat skonio reikalas, Užrašai kažkada atsiras, gvildenu mintį dėl šio reikalo. Apie spaudos būdus žinau nemažai, tad kol kas apsistojau ties mikrotekstu Smile
Noriu sukurti savo logotipą, tam net diplomuotą žmogų radau,bet kas jame bus dar nesugalvojau. Va.
Nuotraukas apvertus padarysiu ir įkelsiu, bet ar jums tai įdomu? Manau jog dauguma čia esančių ten nieko naujo nepamatys.

_________________
865806682
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 22:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
eutanazijus
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
lampavykas rašo:
Dizainas labai svarbu. Su tuo neįmanoma nesutikti. Ypač turint galvoje tam tikras to žodžio interpretacijas anglų kalba:
Citata:
the way in which something is planned and made

arba
Citata:
to create, fashion, execute, or construct according to plan

T.y. sugalvoti, suplanuoti ir sukonstruoti kažkokį materialų daiktą yra nuostabu.
Savo elektronikos konstrukcijų korpusams kol kas turiu vieną reikalavimą - konstrukcija turi būti saugi mažiems vaikams ir katinams. Visa kita jau pagal galimybes.


O pas mane su šiais rizikos veiksniais jokių problemų, katinas nesidomi lempine technika, vaikas domisi,bet kaip klausytojas. Vandalizmo aktų dar nebuvo.

_________________
865806682
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 22:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lampavykas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Nuotraukas apvertus padarysiu ir įkelsiu, bet ar jums tai įdomu? Manau jog dauguma čia esančių ten nieko naujo nepamatys.

Man tai čia įdomiausia dalis. Turiu dvi tokių nuotraukų kolekcijas - viena vadinasi kaip-nereikia-daryti, kita kaip-galima-daryti. Galit spėti, kuri yra dauuug didesnė. Smile
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 22:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
eutanazijus
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą

_________________
865806682
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 22:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
eutanazijus
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą


Katino foto reikia?

_________________
865806682
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 23:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
eutanazijus
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
lampavykas rašo:
Citata:
Nuotraukas apvertus padarysiu ir įkelsiu, bet ar jums tai įdomu? Manau jog dauguma čia esančių ten nieko naujo nepamatys.

Man tai čia įdomiausia dalis. Turiu dvi tokių nuotraukų kolekcijas - viena vadinasi kaip-nereikia-daryti, kita kaip-galima-daryti. Galit spėti, kuri yra dauuug didesnė. Smile


Ką čia ir spėti, dauguma tamstos kolekcijos nuotraukų yra iš serijos kaip nereikia daryti.

Bet gamybos eigoje ir mokaisi "kaip čia geriau padaryti"...

_________________
865806682
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 25, 23:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lampavykas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Be abejo Smile
Atsidarius savos anksčiau darytos konstrukcijos dėžutę, oi kiek "gamintojo klaidų" pamatai... Smile
 Pradedančių lempininkų dėmesiui
PranešimasParašytas: 2019 11 26, 00:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zym
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Beje darydamas savo desimta konstrukcija supranti kad pirmosios buvo visai nevykusios, kreivai padarytos Laughing ir dabar taip nedarytum, bet per kancias igauta patirtis atveda prie atradimu........
Pradzioi vyniojau pirma isejimo transa ant tokios gelezeles panasios dydziu i ocm 0,1 ir galvojau vaje koks didelis, nesamone............
Paskutinio projekto isejimo transai sveria virs 10 kg, serdis 36 kvadratu, tarpkaskadiniai dydzio kaip ocm 0,16, o vien tik anodinis maitinimo ant 500w gelezies...... Exclamation ir dar negalas.........
Vat po truputi galvoju kaip cia korpusa reiks konstruoti, kad isvengt visu klaidu ir kartu butu ir senoviskai ir moderniskai Question .....
Beje gal kas mate kur blutusini moduli kuris valdytu garsa, komutuotu iejimus, isjungtu ijungtu, nu vietoi pulto butu mobiliakas su programke????
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama