Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 11:25. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Žinantiems ir klausiantiems. Ar žinai, kad... » Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 577583
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 576, 577, 578 ... 581, 582, 583  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 09, 16:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ok, patikslinu - "ar ne kurejo valioje turi viskas buti"? (cia religiju fanatikams, o ne tiems, kurie dalyvauja solidarizuodamiesi su gimineminaiciais, nes kitaip daug buku klausimu pradeda uzdavineti arba klijuoti etiketes...)
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 09, 17:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zamolskis rašo:

as vertinu visokeriopa nauda. ne tik valdiskais instrumentais - pinigais.

Kokių dar briedų prigalvosi? Nuo kada valdiški instrumentai yra pinigai? Eik į mišką, oru pakvėpuoti, bo nuo svarkos dūmų tie tavo smegenai, haliucinacijas generuoja.
Ne tau, Zamolski, kuris sukrapštęs paskutinius guzikus ir iš turgaus papigiaja svarką nupirkęs, kuri pasirodo ne taip ir reikalinga, apie naudingumus ekonomikoje traktatus rašyti. Very Happy
Tau nedašuto, kad žmonės turi prigimtinį poreikį tikėjimui į Dievą, neadšunta kodėl valstybės pripažįsta tradicines religijas ir finansiškai remia jas ... nes tradicinės religijos yra daug geriau ... vat kai miške grynu oru pakvėpuosi, gal smegenai prablaivės ir supras ... už ką tradicinės religijos yra geriau valstybei.


Paskutinį kartą redagavo rammas, 2019 07 09, 17:38. Redaguota 1 kartą
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 09, 17:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
Ok, patikslinu - "ar ne kurejo valioje turi viskas buti"? (cia religiju fanatikams, o ne tiems, kurie dalyvauja solidarizuodamiesi su gimineminaiciais, nes kitaip daug buku klausimu pradeda uzdavineti arba klijuoti etiketes...)

Apie Kūrėjo valią yra visai nieko filmas sukurtas. "Pašiūrė" (The Shack) 2017m.
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 10, 07:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
"Tradicines" religijos padeda valdyti avinelius, o laisvamanyste skatina mastyti kaip gyventi be prieziuros ar vilties i issilaisvinima bent po mirties.
Ne veltui nepotinis konservatizmas laikosi ant tokiu fanatu, kurie bet kada pasiruose sudeginti ant lauzo bet kuri kitatiki ar laisvamani, tik nulauztu skeciu jie dar per mazai prikaupe.
Romuva, aisku, kad nesugrazina proteviu tradiciju, nes niekas ju neprisimena, bet jie puolami arsiai tik todel, kad nepotai cia izvelgia pavoju savo diktatui ir todel bando juos suristi su Karbausku Ramunciku, kuris gerai moka tik trasomis prekiauti ir zemes kaupti.
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 10, 08:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vvv2
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
AlgisL rašo:

Romuva, aisku, kad nesugrazina proteviu tradiciju, nes niekas ju neprisimena.

- vadinasi kuria naują kliedesį? kažkoks hibridas tarp šamanizmo ir debilizmo?

Citata:
bet jie puolami arsiai tik todel, kad nepotai cia izvelgia pavoju savo diktatui ir todel bando juos suristi.

- kai kažkas daro kažkokią nesamonę ir dar Lietuvos vardu, reikia stabdyti.
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 10, 08:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Pagal Bibliją, dievulis Adomą nulipdė iš molio: "Tuomet dievas paėmė drėgnos žemės ir pradėjo lipdyti žmogų."
Biblija taip pat sako, kad nulipdęs žmogų dievas "įkvėpė į jo veidą gyvybės kvapą, ir žmogus pasidarė gyva esybė" (Pradžios 2, 7).
"Ir sukūrė dievas žmogų pagal savo paveikslą, sukūrė jį patiną ir patelę pagal dievo paveikslą." Išeitų, kad Adomas buvo hermafroditas (dvilytis).
Ką tik sukūręs žmogų, dievas paskelbė jį esant gamtos karaliumi. Tučtuojau jis surengė jam visų gyvių apžiūrą. "Viešpats dievas, padaręs iš žemės visus laukų gyvulius ir visus oro paukščius, juos atvedė prie Adomo, kad matytų, kaip jis juos pramins; nes kaip Adomas praminė kiekvieną gyvą esybę, tas ir yra jos vardas" (Pradžios 2, 19).
"Pripildykite žemę ir ją paverkite, - buvo pasakyta Adomui, - ir viešpataukite jūros žuvims ir dangaus paukščiams ir visiems gyvuliams, kurie juda žemėje" (Pradžios 1,2Cool.
Be to, dievas, sukūręs plėšriuosius žvėris, mėgstančius žmogieną, pačiam žmogui įsakė būti vegetaru:
"Štai aš jums daviau ant žemės visokią žolę, turinčią sėklą, ir visus medžius, turinčius savyje savo rūšies sėklą, kad būtų penas jums" (Pradžios 1, 29).
"Viešpats dievas buvo iš pradžios užveisęs linksmybių sodą; jame patalpino žmogų, kurį jis buvo padaręs..." (Pradžios 2, 8. 10 - 14).
Vieną rytą dievulis, atėjęs prie miegančio Adomo, matyt, pagalvojo: "Kur buvo mano galva, kai tvėriau žmogų be draugės? Kiekvienam gyvūnui daviau patelę. Šiaip ar taip, ši taisyklė turi labai nedaug išimčių. Kirmėlė soliteris, tiesa, hermafroditas, ir visai suprantama, nes jeigu jis gyventų susiporavęs, tai nė nesivadintų soliteriu.
(Prancūzų kalbos žodis "soliter "reiškia "vienišas").
Betgi žmogus - ne soliteris, po šimts velnių! Vadinasi jam reikia draugės, ir aš padarysiu ją iš jo paties kūno.
Tai taręs, dievas tėvas "išėmė vieną jo šonkaulį ir tą vietą užpildė mėsa. Ir viešpats dievas perdirbo paimtąjį iš Adomo šonkaulį į moteriškę ir ją atvedė prie Adomo" (Pradžios 2, 21 - 22).
Biblija pasakoja, kad pabudęs Adomas sušukęs: "Šitai dabar yra kaulas iš mano kaulų ir kūnas iš mano kūno! Ji vadinsis žmona, nes iš žmogaus paimta. Todėl žmogus paliks savo tėvą ir motiną ir glausis prie savo moters; ir bus du viename kūne" (Pradžios 2, 23 - 24).
Pradžios knyga dar sako: "Ir abudu buvo nuogi, tai yra Adomas ir jo moteris, ir nesigėdijo" (Pradžios 2, 25).
"Ir viešpats dievas išželdino iš žemės visokius medžius, gražius pažiūrėti ir skanius valgyti; o taipgi sodo viduryje gyvybės medį ir medį žinojimo gero ir pikto" (Pradžios 2, 9). "Ir jis jam (žmogui) įsakė, tardamas: Valgyk iš visų sodo medžių; o iš medžio žinojimo gero ir pikto nevalgyk; nes tą dieną, kurioje iš jo valgysi, mirte numirsi" (Pradžios 2, 16 - 7).
Žodžiu, Adomas su Ievute Rojuje turėjo gyventi amžinai ir laimingai, jeigu ne žaltys, kuris įkalbėjo Ievą paragauti to medžio vaisiaus, kuriuo ji pavaišino ir Adomą... Ir jų akys atsidarė: "...o susipratę nuogi esą, jie supynė čiulpsnių (figmedžio) lapus ir pasidirbo sau prijuostes" (Pradžios 3, 7).
"Ir išgirdę balsą viešpaties dievo, vaikščiojančio sode, vėsai prasidėjus, po pietų, Adomas ir jo žmona pasislėpė nuo viešpaties dievo veido tarp sodo medžių" (Pradžios 3, Cool.
"Tuomet viešpats dievas pašaukė Adomą ir jam tarė: - Kame esi?" (Pradžios 3, 9).
"Dievas jam tarė: Kas tau nurodė, kad tu nuogas? Rasi, tu valgei iš medžio, iš kurio aš tau įsakiau nevalgyti? Ir Adomas tarė: Moteriškė, kurią man davei už draugę, davė man iš medžio, ir aš valgiau" (Pradžios 3, 11 - 12).
"Tuomet viešpats dievas tarė moteriškei:
- Kam tu tai padarei?
Ji atsakė:
- Žaltys mane apgavo, ir aš valgiau" (Pradžios 3, 13).
"Tarė taipgi moteriškei: Aš padauginsiu tavo vargus ir tavo gimdymus; tu sopuliuose gimdysi ir būsi vyro valdžioje, o jis bus tavo ponas" (Pradžios 3, 16).
"Adomui gi tarė:
- Kadangi tu paklausei savo pačios ir valgei iš medžio, iš kurio aš tau buvau įsakęs nevalgyti, žemė bus prakeikta dėl tavo pasielgimo: tarp vargų tu iš jos maitinsies per visas savo gyvenimo dienas.
Ji tau želdins erškėčius ir usnis, ir tu valgysi lauko žolę.
Savo veido prakaite tu valgysi duoną, iki sugrįši į žemę, iš kurios esi paimtas, kadangi tu esi dulkės ir vėl dulkėmis pavirsi" (Pradžios 3, 17 - 19).
Baisiausioji bausmė - mirties nuosprendis. Tiesa, šaunusis dievas pamiršo savo grasinimą, kad, paragavę uždrausto vaisiaus, jie mirsią tą pačią prasikaltimo dieną. Dėl šio dievo tėvo užmaršumo nuteistieji pasinaudojo gana ilgu bausmės atidėjimu. Jei tikėtumėm Biblija, Adomas išgyveno dar 930 metų (Pradžios 5, 5). Bet jei Adomas su Adomiene nebūtų suvalgę obuolio, jie niekada nebūtų mirę Exclamation Laughing

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 10, 10:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vvv2
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Arnas11 rašo:
Pagal Bibliją, dievulis Adomą nulipdė iš molio: "Tuomet dievas paėmė drėgnos žemės ir pradėjo lipdyti žmogų."

- manau tokie itin senoviniai tekstai, n'kartų versti iš eilės senovinių kalbų, yra tiek iškraipyti, kad tapo beveik beprasmiais šiandienine kalba.

Paaiškinimas: jeigu žiūrėti į aprašymą kūrybiškai, jeigu žodžius suprasti abstrakčiau, tuomet gausime labai tikslų aprašymą, kaip šiandieninis programuotojas kuria naują 3D pasaulį, tiesiog precizinis sutapimas!

p.s.
.. "uždrausto medžio vaisiai" labai primena medžio tipo pažinimo algoritmą, jį pasikrovę (suėdę pažinimo medžio vaisius) Adomas su Ieva pažino, kad abu yra nuogi, netgi Dievas tuomet paklausė sukurtųjų: "iš kur Jūs sužinojote, kad esate nuogi"? Aš irgi panašiai pasielgčiau, jei mano sukurtas 3D personažas imtų saves gėdintis, nes atseit yra nuogas!

Smile
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 10, 17:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
"Tradicines" religijos padeda valdyti avinelius, o laisvamanyste skatina mastyti kaip gyventi be prieziuros ar vilties i issilaisvinima bent po mirties.

Trūkt už vadžių ir vėl iš pradžių ...
Dar neatsibodo šitas nesąmones su valdymais kartoti, kaip užstrigę, ir iš kur jas traukiat, kas čia tą sugalvojo. Prie okupanto pamenu, buvo kuriami mitai apie religinguosius, bet jau nemažai laiko praėjo, laikas suprasti, kad religingumas nieko bendro nei su išsilavinimu, nei su socialine padėtimi neturi. Turi savo tikėjimus ir visokie nabagai ir pasaulio galingieji, turtingieji, bei mokslo žmonės. Įsikalkit tai į galvas!
Prie okupanto buvo proteguojama laisvamanystė, labai išmokė mąstyti kaip gyventi be priežiūros?
Nebus tradicinių religijų, kur su jomis yra daugiau mažiau viskas aišku, tuoj užsiveis sektos ... turėjom trumpam išsirinkę prezidentą, kurį konsultavo aiškiaregė ...
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 10, 21:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
lividas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na apie mokslininkų tikėjimą:
https://www.youtube.com/watch?v=zSg9hjy5tyM&feature=share
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 10, 21:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
lividas rašo:
Na apie mokslininkų tikėjimą:
https://www.youtube.com/watch?v=zSg9hjy5tyM&feature=share

Kaip danguje, taip ir ant žemės ... kaip elektronikos forume, taip ir youtubėj, kas kur nori, tas į tą pusę pučia, likusiems lieka atsirinkti su kuo pavėjui. Very Happy
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 11, 07:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Laughing prie okupanto reikalavo besalygiskai tiketi speniu ir kanopu sintezes reaktoriu sviesia ateitimi, po okupanto irgi reikalaujama besalygiskai tiketi vieninteles teisingos partijos vaduko svaiciojimais, kitaip tremtis i lovio parastes (vis geriau nei Sibiran).
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 12, 08:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Krikščionybė – viena iš judaizmo atšakų, natūralios raidos keliu tapusi nauja religija.
Biblijos enciklopedija „The Oxford Cyclopaedic Concordance“ nurodo, kad Naująjame Testamente Senasis testamentas (žydų šventasis raštas) minimas 321 kartą: 103 pažodinės citatos, 100 perpasakotų eilučių, 118 nuorodų į ST epizodus.
Daugelis sakmių apie Jėzaus gyvenimą ir mirtį - iš įvairių ST pranašysčių:
Jėzaus įžengimas į Jeruzalę - iš (Zch 9, 9);
prekiautojų išvaikymas – (Iz. 5, 6-7);
išdaviko Judo apibūdinimas (Mk 14, 20-21) – (Iš. 24, 8 );
Judo išdavystė - (Zch 11, 12-13);
Jėzaus plakimas - (Iz 50, 6);
Nukryžiavimo scenos – (Iz. 50, 6) bei psalmių ir t. t.
Pats ST irgi daugeliu vietų atkartoja senovės egiptiečių raštus ir pranašystes. Bažnyčios 382 m. atmestose evangelijose ir raštuose, vadinamuose apokrifuose, tiek daug visiškų nesąmonių, kad net Šv. Jeronimas pavadino juos „liguistais kliedesiais“. Viena iš tokių – Evangelija pagal Petrą, kurią tik 494 m. popiežius Gelasijus dekretu priskyrė prie apokrifų.
Krikščionių kryžius – nuo senovės žinomas Zodiako kryžius.
Įvairių senovės tautų pagoniškų dievų ir Jėzaus Kristaus biografijos panašios: Horus Egipto - Saulės ir šviesos dievas, graikų dievai: Atis, ir Dionizas, Krišna Indijoje, persų Mitra ir daugelis kitų tautų dievų... visi po „nekalto“ prasidėjimo gimė iš mergelės gruodžio 25 d., sušvitus Rytų žvaigždei, pagal kurią 3 karaliai juos surado. 30-ties buvo pašventinti, turėjo 12 mokinių su kuriais keliavo ir darė stebuklus. Išdavus išdavikui, buvo nukryžiuoti, po 3 d. prisikėlė. Jėzaus gimimo datos nuo IV a. buvo švenčiamos: sausio 2, sausio 6, kovo 25, kovo 28, balandžio 18, balandžio 19, gegužės 20 (šios datos laikytasi iki 549 m.). Gruodžio 25 galutinai pasirinkta, pritaikius prie visuotinai švęstos dievo Mitros gimimo dienos. Taigi, Jėzus tėra vienas iš daugelio dievų, atsiradusių dėl žmonių tamsumo ir gamtos reiškinių nesuvokimo.

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 12, 08:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vvv2
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Arnas11 rašo:
Krikščionybė – viena iš judaizmo atšakų, natūralios raidos Taigi, Jėzus tėra vienas iš daugelio dievų, atsiradusių dėl žmonių tamsumo ir gamtos reiškinių nesuvokimo.

- parinkai nemažai informacijos, pagarba. Tačiau išvadas padarei klaidingas todėl, kad Kristus niekada saves Dievu nepavadino, jis sakė: "aš esu tas, kurį pas Jus atsiuntė Tėvas". Tas pats yra ir induizme, ten visi Dievai suvokiami kaip vieno Dievo daliniai įsikūnijimai Žemėje. Atlikę Žemėje savo atėjimo paskirtį, jie vėl išeina, sakykim Kristus maldoje pasake: "atlikta".
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 12, 09:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vvv2 rašo:
Arnas11 rašo:
Krikščionybė – viena iš judaizmo atšakų, natūralios raidos Taigi, Jėzus tėra vienas iš daugelio dievų, atsiradusių dėl žmonių tamsumo ir gamtos reiškinių nesuvokimo.

- parinkai nemažai informacijos, pagarba. Tačiau išvadas padarei klaidingas todėl, kad Kristus niekada saves Dievu nepavadino, jis sakė: "aš esu tas, kurį pas Jus atsiuntė Tėvas". Tas pats yra ir induizme, ten visi Dievai suvokiami kaip vieno Dievo daliniai įsikūnijimai Žemėje. Atlikę Žemėje savo atėjimo paskirtį, jie vėl išeina, sakykim Kristus maldoje pasake: "atlikta".

Aš ir nesakau, kad jis - Palestinoje gyvenęs žydas vardu Jėšuja Ga Nocri arba Jėhuja iš Nazareto - pats save dievu pavadino. Jis tik sakėsi esąs nužengęs iš dangaus. Krikščionybės propaguotojai jį pavertė Dievo sūnumi, vienu iš „šventosios trejybės“ (Dievas tėvas, Dievas sūnus ir Dievas - šventoji dvasia).
Jėzaus kaimynų nusistebėjimas ir pasibaisėjimas, kai po ilgo nebuvimo "dievo sūnus" apsireiškė gimtinėje: "Ar jis ne Jėzus, Juozapo sūnus?! Argi mes nepažįstame jo tėvo ir motinos? Kaip jis gali sakyti: "Aš esu nužengęs iš dangaus?" (Jn 6,42).
„Dievo sūnus" prieš mirtį iš nevilties sušunka: "Mano Dieve, mano Dieve, kodėl mane apleidai?!" (Mk 15,34). Man tai labiau panašu į nusivylusio religinio fanatiko, o ne į dievo sūnaus šauksmą.

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 12, 09:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
prieš mirtį iš nevilties sušunka: "Mano Dieve, mano Dieve, kodėl mane apleidai?!"
kad jisai sušuko: "atleisk jiems, nes jie nežino, ką daro".
o patyliukais aimanavo: "ateinu pas tave, tėve".
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 576, 577, 578 ... 581, 582, 583  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama