Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 04 14, 08:48. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
Laba diena, noriu pasigaminti ultravioletine lempa iš DRT1000. Tačiau nepavykstą rasti tinkamo maitinimo šaltinio. Kiek skaičiau internete apie lempa reikia tiekti 145V, neaišku kiek amperų. Bet maitinimas gali būti kiek mažesnis, kad lempa ilgiau tarnautu. Buvau suimprovizavęs maitinimą nešiojamo seno CFL žibinto 6v įtampos didinimo grandinės, tačiau geriau būtų pasigaminti atskirą įtampos keitiklį. Senu CFL grandines bandžiau testuoti, tačiau nusprogdavo. Vis tik norėtusi maitinimo, kuris nesukeltu gaisro jei kartais nutrūktų kontaktai su lempa.
Ar būtų gera mintis nusipirkti kiniška E27 LED lempa turinčia tiek LED, kad būtų generuojama iki 145V įtampa?
Ir kam tau ta bakteriocidinė lempa ? O šiaip čia forume yra ne vienas medtechnikas, paprašyk ir padovanos tau droselį jai pajungti ir nereiks sukt plaučių.
p.s. tik nepamiršk "akinukų užsidėti" kai pakursi tą daiktą, bo smėlis akyse visą dieną jausis
_________________ Anyone (including your wife) can make just as fine
a tuner as Fisher...with the Fisher KM-60 StrataKit
Tai geras UV-A bei UV-B šaltinis. Jau turiu patirties su tokiomis lempomis ir žinau, kad skleidžia pavojinga UV-C radiaciją bei generuoja ozoną. Tam dėsiu filtrus sulaikyti ozoną ir blokuoti žalingus spindulius.
O kas tiek medtechnikai čia? Kaip suprantų maitinimas galėtų būti panašus kaip fluorescensiniai lempai?
Vieniems šiukšlės, kitiems aukso vertės tokios lempos. Pavyzdžiui mokslininkams tokios lempos labai naudingos ir praverčia pvz. UV reflektografijai. Šiuolaikinės UV-B lempos retos ir brangios todėl geriau naudoti senas.