Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 27, 05:29. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » Ką konstruoti?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 07, 13:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
dar viena tema: apie instaliacijos ieškiklį
Dalykas reikalingas, o gerų kokybiškų varijantų nesimato ...
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 07, 19:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
K155ID1
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Įdomus pasiūlymas. Jau turiu vieną įdėją, kuri taippat gal tiktų ir baigiamajam studijų darbui, bet dabar kitokios problemos pasirodė. Pasirodo, viskas ką aš sukuriu nedarbo metu priklauso mano darbdaviui, pasirašant sutartį kažkaip praleidau šį punktą Sad dabar galvoju kaip išsisukti iš situacijos Smile
Forume vienetai dirba tarptautinėse korporacijose, taigi pasiūlymo čia turbūt nesulauksiu.
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 08, 11:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jei tu nori uzdirbt, turi sukurt kazkoki konkretu gamini. o ne kazkam parodyt/irodyt kad moki kurt ar turi tam kompetencija. tai nesvarbu. reikia pasidomet rinka, paziuret kas turi pinigu ir nepatenkintu poreikiu, ir uzsiimt daryt produkta butent jiems.
vat tas laidu ieskiklis, kur cia siulo daryt, juk poreikis labai menkas tokiems aparatams Very Happy nors galbut ir moketu gerai uz viena atskira prietaisa.
va kur rase evaldas, kad konstruoja individualius valdiklius namu ukiui - tai cia rinka bent jau milziniska. reiketu visiems tokiu dalykeliu Very Happy bet su mokumu gali but problemu.
ta prasme reikia taikyt ne i tai ko nori tu pats, o i tai kas uz tai sumokes Very Happy darbdavys, kaip rasai moket nenori, nu tai kurk potencialiems klientams. pardavinet jau padaryta ir veikianti produkta gali bet koks durnius is turgaus Very Happy Very Happy Very Happy jie patys tave susiras.
tik taip sukauptas zinias galima iskeist i babkes. net tie kur prekiauja per intera, sudetingu gaminiu, pvz kokiu nors gridinverteriu - paprastai teparduoda po 1-2 vnt per menesi...
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 08, 19:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
teisinga tik iš dalies. Jeigu prieš imdamasis kūrybos kaskart stosi ties pardavimų įvertiimais . . .
Be to, kai kada sėkme galima laikyti ir visai pigų produktą.
Citata:
dabar galvoju kaip išsisukti iš situacijos
na ką, teks dykinėti ir nieko neveikti Very Happy
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 08, 19:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
K155ID1 rašo:
Įdomus pasiūlymas. Jau turiu vieną įdėją, kuri taippat gal tiktų ir baigiamajam studijų darbui, bet dabar kitokios problemos pasirodė. Pasirodo, viskas ką aš sukuriu nedarbo metu priklauso mano darbdaviui, pasirašant sutartį kažkaip praleidau šį punktą Sad dabar galvoju kaip išsisukti iš situacijos Smile
Forume vienetai dirba tarptautinėse korporacijose, taigi pasiūlymo čia turbūt nesulauksiu.


Reiktu turbut labiau isigilinti ar tikrai taip parasyta. Ka sukuri butent darbo metu, tai tikrai priklauso darbdaviui, bet ne darbo metu tai neturetu buti kliuciu, nes tu galbut turi hobi ir nori ji monetizuoti. Manau betkoks teisininkas sita ideja apgintu. Kitas dalykas, jei tu bandai sukurti konkuruojanti produkta savo darbdaviui, kas is esmes reikstu, jog bandai pasisavinti idejas. Jei tai neiko bendra su darbu, tai kliuciu neturetu buti.
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 08, 20:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
K155ID1
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dirbu GE, sutartį parašyta jog viskas ką darau naudodamas visos korporacijos IP, priklauso jiems, tiksliau aš pats perleidžiu visas teises. Kadangi jie gaminą labai įvairią elektroniką, nesvarbu norėdamas to ar ne bet naudosiu jų IP.
Kiek kalbėjau su kitais, tai normali praktika korporacijose vokietijoje.
Jokio papildomo darbo oficialiai be jų leidimo taippat negaliu dirbti, o tą leidimą kai reikėjo gauti nepavyko.
Dėl nekonkuravimo esi teisus, bet tai atskira tema ir skyrius sutartyje.
Atsikandau darbo korporacijoj, dabar jau žvalgausi į mažesnes įmones kur būtų daugiau lankstumo Smile
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 08, 22:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
K155ID1 rašo:
Dirbu GE, sutartį parašyta jog viskas ką darau naudodamas visos korporacijos IP, priklauso jiems, tiksliau aš pats perleidžiu visas teises. Kadangi jie gaminą labai įvairią elektroniką, nesvarbu norėdamas to ar ne bet naudosiu jų IP.
Kiek kalbėjau su kitais, tai normali praktika korporacijose vokietijoje.
Jokio papildomo darbo oficialiai be jų leidimo taippat negaliu dirbti, o tą leidimą kai reikėjo gauti nepavyko.
Dėl nekonkuravimo esi teisus, bet tai atskira tema ir skyrius sutartyje.
Atsikandau darbo korporacijoj, dabar jau žvalgausi į mažesnes įmones kur būtų daugiau lankstumo Smile


Ju IP yra tai, kas yra patentuota butent ju. Arba nebent tai specialus know-how. Visa kita, kas daznai sutinkama elektronikoje yra prior-art ir tas sutarties punktas negalioja.
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 09, 06:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ginčui kilus o ypač Vokietijoje, nereikės abejoti, kad kaltininkas naudojo įmonės IP. Tema krypsta kita linkme - dešifratorius yra nuotakų svajonė: podkablūčnikas iš vidaus.
Ai ai kaip gaila, toks potencialas nepanaudojamas dėl teisinių aplinkybių.
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 09, 11:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
K155ID1
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Teisininė pagalba kainuoja brangiai.

Štai ištrauka iš sutarties:

.. i hereby transfer to AG all rights to any work results which i have created during the term of my employment with AG, provided that these have been created... based on Knowhow on experience existing in a AG business.

Mūsų „legal” paaiškino tai taip kaip aš jau aukščiau esu rašęs.

Edit: ačiū už terminą „prior art”, pasidomėsiu.
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 09, 15:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
K155ID1 rašo:
Teisininė pagalba kainuoja brangiai.

Štai ištrauka iš sutarties:

.. i hereby transfer to AG all rights to any work results which i have created during the term of my employment with AG, provided that these have been created... based on Knowhow on experience existing in a AG business.

Mūsų „legal” paaiškino tai taip kaip aš jau aukščiau esu rašęs.

Edit: ačiū už terminą „prior art”, pasidomėsiu.


Kaip jau minejau, tu esi idarbintas 8 darbo valandas per diena. Kitas laikas priklauso tau. Jei taip nuejai i HR ar Legal ir pasakei, kad kazka nori daryt po stalu, tai aisku jie apsidraudzia, bet jei susesi ir papasakosi, kad darysi kazka, kas nesusijes su kompanija, tai manau problemu nebus.
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 09, 16:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
K155ID1
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš turėjau galimybę vienai mažai firmelei suprojektuoti adc+fpga įrenginį(10-20val/sav), visai kita sritis nei dirbu darbe. Man buvo atsakyta jog jie neleidžia man dirbti papildomai kitiems nes ne darbo metu turiu ilsėtis, kad kitą dieną galėčiau dirbti, taspats apie savaitgalius + IP tema. Poto pasigilinau kaip dėl hobio, ir radau daugiau įdomybių, pvz negaliu be jų leidimo open source projektuose contibutinti, nes mano žinios yra firmos knowhow.

Nenorėčiau tikėti jog jie mane tiesiog mausto.
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 09, 17:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
K155ID1 rašo:
Poto pasigilinau kaip dėl hobio, ir radau daugiau įdomybių, pvz negaliu be jų leidimo open source projektuose contibutinti, nes mano žinios yra firmos knowhow.

Nenorėčiau tikėti jog jie mane tiesiog mausto.
Nežinau kaip Vokietijoje, bet Lietuvoje Darbo kodekse tai yra apibrėžiama kaip nekonkuravimo sąvoka ir jei darbdavys įveda tam tikrus nekonkuravimo apribojimus, galima iš jo reikalauti kompensacijos, t.y. didinti atlyginimą. Gal būt ir Vokietijoje tas pats, bet nežinau tamstos situacijos: kiek gerai tas darbas apmokamas, kiek paties darbas svarbus kompanijai. Bet jei kyla minčių apie papildomą uždarbiavimą ir dabartinė darbo vieta neatrodo labai viliojanti, gal būt yra prasmė eiti "va bank" ir darbdaviui tiesiai šviesiai pasakyti - mokamo atlyginimo man neužtenka, bet papildomai užsidirbti man neleidžiat, tai statot į situaciją su nedideliu pasirinkimu: arba keliat atlyginimą, arba viso gero.
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 09, 18:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gintaras_bar rašo:
K155ID1 rašo:
Poto pasigilinau kaip dėl hobio, ir radau daugiau įdomybių, pvz negaliu be jų leidimo open source projektuose contibutinti, nes mano žinios yra firmos knowhow.

Nenorėčiau tikėti jog jie mane tiesiog mausto.
Nežinau kaip Vokietijoje, bet Lietuvoje Darbo kodekse tai yra apibrėžiama kaip nekonkuravimo sąvoka ir jei darbdavys įveda tam tikrus nekonkuravimo apribojimus, galima iš jo reikalauti kompensacijos, t.y. didinti atlyginimą. Gal būt ir Vokietijoje tas pats, bet nežinau tamstos situacijos: kiek gerai tas darbas apmokamas, kiek paties darbas svarbus kompanijai. Bet jei kyla minčių apie papildomą uždarbiavimą ir dabartinė darbo vieta neatrodo labai viliojanti, gal būt yra prasmė eiti "va bank" ir darbdaviui tiesiai šviesiai pasakyti - mokamo atlyginimo man neužtenka, bet papildomai užsidirbti man neleidžiat, tai statot į situaciją su nedideliu pasirinkimu: arba keliat atlyginimą, arba viso gero.


Nekonkuravimo salyga galioja tada, kai laisvu laiku nuo darbo kuriamas gaminys yra konkurentas tavo darbovietei. Jei tai visiskai nesusije daiktai, tai kaip jie gali konkuruoti? Jei tu gamini elektros lemputes, tai kodel tavo darbuotojas negaletu pinti pintiniu bulviakasiams ir pardavineti ju internetu arba savaitgalio turguose?
 Ką konstruoti?
PranešimasParašytas: 2017 10 09, 18:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
čia kaip tik yra reiškinys, apie kurį kartas nuo karto masinės informavimo priemonės prabyla - protų supirkimas. Jeigu žmogeliukas, kuriam Pitagoro teorema ne tuščias plepalas kažką vertingo sukurs ar atskleis, rezultato savininkas jau pasiruošęs perimti jį savo nuosavybėn. Tą žmogeliuką užauginusi, išauklėjusi ir išmokiusi šalis, kurios kultūrinių vertybių dėka tas žmogeliukas yra toks, koks yra, ta šalis pirks jo sukurtą produktą kaip eilinis prašalaitis.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama