Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 15:05. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » S30 modifikacija
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 24, 12:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jakaz
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
https://www.youtube.com/watch?v=2ghokUmIq4c Very Happy

_________________
skype-->optical611
Paklausęs durnu gali būt maksimum dieną, o jei neklausi-liksi durnas visam gyvenimui.
Nepadarysi gerų darbų,nepadarydamas blogų..
Protingi žmonės save nuvertina, o kvaili mano, jog yra nuostabūs
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 24, 13:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Darbo daug įdėta, bet žinant kas per daiktas s30.... Smile

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 25, 15:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sauliucka
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Taigi tokių klausoma ne ausimis, o akimis.
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 25, 18:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Labai gėda man prisipažinti, bet kai prieš keletą metų pastačiau laikinai pabandymui prie TV senovines S30 kolonėles, norėdamas kad bent kiek daugiau žemų būtų (visi gi žinom kokie ten vidiniai TV garsiakalbiai), tai tebestovi iki šiol Smile
Ta pačia proga norėčiau kolegų paklausti, kokiomis iš esamų prekyboje panašių gabaritų kiek normalesnėmis man jas pakeisti?
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 08:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Contax rašo:
Ta pačia proga norėčiau kolegų paklausti, kokiomis iš esamų prekyboje panašių gabaritų kiek normalesnėmis man jas pakeisti?

Jei svarbu daikto įsigijimui sugaištas laikas ir pinigai, tuomet dairyčiausi į Microlab. Šimtą kainuotų geros Solo-6. Jei svarbiau garso kokybė, tuomet nusipirkčiau Mackie HR624 Mk1, kurios lenktų ne tik S-30, bet visas sovietines.
Mano nuomone, būtent tokių gerų monitoriukų nusipelnė bičiulis Contax.



 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 10:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jau nusipirkau Smile
Visiškai atsitiktinai pakliuvo Braun LS65 labai gerame stovyje, 9 iš 10.
http://www.braun-hifi-forum.de/viewtopic.php?t=7237
Pajungiau, diena ir naktis. Prie TV netgi per geros, sakyčiau.
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 11:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Contax rašo:
Jau nusipirkau Smile
Visiškai atsitiktinai pakliuvo Braun LS65 labai gerame stovyje, 9 iš 10.
http://www.braun-hifi-forum.de/viewtopic.php?t=7237
Pajungiau, diena ir naktis. Prie TV netgi per geros, sakyčiau.

Dabar teks keisti TV Smile.
O šiaip tai uždaros kolonėlės. Šio tipo kolonėlės, mano manymu, nepelnytai nustumtos į šoną FI tipo kolonėlių.

_________________
Tel. 8698 33775.
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 11:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sauliucka
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Contax rašo:
Labai gėda man prisipažinti, bet kai prieš keletą metų pastačiau laikinai pabandymui prie ...
Mielas "kaliega", man taip pat labai gėda būtų prisipažint, kad ir aš laikinai prieš keletą (desėtkų) metų pakišau bendradarbiams "plačiam vartojimui" ir "valdiškam klausymui" perdirbtas S30 su realiai vidutiniais nuo S90 ir perdirbta dėže žemesniam rezonansui. Žinoma, po kažkurio tai laiko anie "išlipo lauk" ir teko įkišti senai ant lentynos dulkėjusius "originalus". Reikia pripažinti, kad anie dar po šiai dienai bubnyja su esamom dėžėm, nors ne kartą buvo kėsintasi jas (kolonėles) pakeisti į "firmines" ar bandyta kitais būdais išvilioti asmeniniam naudojimui.
Viskas gražu, bet retas kuris pajaus netektį vidutinio diapazono žemesniam lygyje ir jų (akustinės sistemos) jautrumą, išgėrus po puslitrį (vidutinė oficiali Terbakrauskio norma vienam statistiniam lietuvos gyventojui per parą) 40 laipsnių degtinėlės.
p.s. jei kam kiltų klausimai dėl "AD", tai galiu iš anksto informuoti, jog po trečios čierkos "varpelių skambėjimo" efektas pilnai yra pakeičiamas pilnų čierkų susidaužimo skambesiui. Very Happy
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 11:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kamo rašo:
Contax rašo:
Jau nusipirkau Smile
Visiškai atsitiktinai pakliuvo Braun LS65 labai gerame stovyje, 9 iš 10.
http://www.braun-hifi-forum.de/viewtopic.php?t=7237
Pajungiau, diena ir naktis. Prie TV netgi per geros, sakyčiau.

Dabar teks keisti TV Smile.
O šiaip tai uždaros kolonėlės. Šio tipo kolonėlės, mano manymu, nepelnytai nustumtos į šoną FI tipo kolonėlių.

Tai kad TV ką tik naujas nupirktas Smile
O uždaros nėra blogai, FI įtariu kad nedirbtų gerai tokio dydžio korpuse. Dar turiu kitas uždaras lentynines, gerokai didesnes. Džiaugiuosi.
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 11:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kamo rašo:
O šiaip tai uždaros kolonėlės. Šio tipo kolonėlės, mano manymu, nepelnytai nustumtos į šoną FI tipo kolonėlių.

Yra techninis pagrindimas.
Uždaro korpuso kolonėlėse esantis oro tamprumas pagerina AS pereinamąjį procesą, bet tai svarbu mažosioms su guminiais garsiakalbiais.
Didelėse AS galima naudoti garsiakalbius su stangria pakaba, galima sukonstruoti gerus FA ir tuomet žemųjų dažnių atkūrimas nurungia uždarasias AS. Yra tarpinis variantas - AS su akustiniu grįžtamuoju ryšiu, kai palyginti nedideliame korpuse uždarytas garsiakalbis gali kokybiškai atkurti ŽD. Sudėtinga, brangu, todėl tokių AS rinkoje nėra daug. Mano pasiūlytose HR624 panaudotas vienas tokių, ŽD atkūrimą gerinimo sprendimas.

Uždarasias (Infinite Baffle arba Sealed) sukonstruoti paprasčiausia, jos yra pigesnės. Kadangi tokios turi mažesnį efektyvumą, prasčiau atkuria žemiausiuosius dažnius, įsivyravo kolonėlės su FA. Tiesa, tas "prastesnis" žemųjų atkūrimas mažosiose AS diskutuotinas...
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 12:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Niekas neabejoja kad Česlovo pasiūlyti monitoriukai yra geri. Tik man nelabai tinka ton vieton kur aš ieškojau mažiukių kolonėlių. Jos aktyvinės, man reiktu gerokai perdarinėti savo media centriuką. Antras kliuvinys yra jų kaina - statyti tokias nepigias tam kad žiūrėti TV neapsimoka. LS65 atsiėjo keletą kartų pigiau. Be to aš, seno raugo žmogus labai mėgstu vintažą.
Va, dabar pažiūrėjau dokumentinį filmą, su sovietiniu šedevru S30 bangų mūša būdavo kažkas panašaus į dušo garsą, dabar atsirado taip vadinamas "рокот". Visai kitas įspūdis, reikėjo anksčiau pasikeisti. Žodžiu, šioje vietoje jos man visai tinka Smile
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 12:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sugrįžtant prie S-30 modernizavimo temos, pritarčiau nuomonei, kad modernizuoti tokias mažavertes AS neverta. O gal autorius norėjo pasitreniruoti medžio apdirbimo technologijose ir dabar turi unikalias kolonėles?
Filmukas yra gera iliustracija, bet pakeitus filtrus, tai jau nėra S-30.
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 12:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovas rašo:
Kamo rašo:
O šiaip tai uždaros kolonėlės. Šio tipo kolonėlės, mano manymu, nepelnytai nustumtos į šoną FI tipo kolonėlių.

Yra techninis pagrindimas.
Uždaro korpuso kolonėlėse esantis oro tamprumas pagerina AS pereinamąjį procesą, bet tai svarbu mažosioms su guminiais garsiakalbiais.
Didelėse AS galima naudoti garsiakalbius su stangria pakaba, galima sukonstruoti gerus FA ir tuomet žemųjų dažnių atkūrimas nurungia uždarasias AS.

Uždarasias (Infinite Baffle arba Sealed) sukonstruoti paprasčiausia, jos yra pigesnės. Kadangi tokios turi mažesnį efektyvumą, prasčiau atkuria žemiausiuosius dažnius, įsivyravo kolonėlės su FA. Tiesa, tas "prastesnis" žemųjų atkūrimas mažosiose AS diskutuotinas...

Uždarų kolonėlių (SB) "nurungimas" fazoinvertorinėmis (FI) yra labai sąlyginis. Taip , dažnis kai turime trijų decibelų kritimą (F3) , pasiekiamas žemesnis su FI, bet tai ir visi privalumai...
SB turi šiuos privalumus :
1. Geresnes impulsines, fazines charakteristikas;
2. Po kritinio F3 dažnio SB ADCh krenta lėčiau;
3. Mažesni iškraipymai žemiausiuose dažniuose (aplink F3 ir žemiau).
Priežastis paprasta- dažniuose, žemesniuose už FI "vamzdžio" suderinimą, FI "vamzdis" lieka tik kaip skylė ir garsiakalbio membrana dempferuojama tik elektriškai.

_________________
Tel. 8698 33775.
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 12:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kvailiai tie kolonėlių su FA konstruktoriai, kad nekonstruoja paprastesnes ir dar geresnes Exclamation AS uždaruose korpusuose... Cool
 S30 modifikacija
PranešimasParašytas: 2017 06 26, 13:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
robertas l
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kvailiai tie uzdaru as konstruktoriai, kad nekonstruoja as su fi. Jus, juk laikote juos kvailiais? O ypac dideli kvailiai, kurie konstruoja as su fi, bet pasyvias! Juk taip manote?
Jums visi kvailiai... Visiems kitiems, patinka yvairove, ir kvailiu jie neiesko. Daknisusi dainele...
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama