Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 23:57. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Mokslai » Dyzelino vagies galvosūkis.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 11:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Taigi va sėdžiu ir galvoju, kaip su tais skysčiais gaunasi...

Kaip iš aukščiau esančio indo patraukus skystis teka šlangute ar vamzdeliu žemyn viskas aišku.

Tačiau kas įvyks, jei sąlygas truputį pakeisime?

Paveiksle vamzdelių diametras vienodas (tiek einančio iš indo į kolektorių, tiek iš kolektoriaus į kanistrą)

Visa sistema užpildyta skysčiu. Jei atidarysi vieną sklendę, vanduo bėgs kaip per ištisą šlangutę. Tačiau jei po to atidarysi dar vieną ir dar ir dar. Ar nesumažės debitas?

Visgi man įdomu pasidarė šis reiškinys vyksta dėl svorio skirtumo ar slėgio skirtumo?

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Re: Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 12:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
Taigi va sėdžiu ir galvoju, kaip su tais skysčiais gaunasi...

Kaip iš aukščiau esančio indo patraukus skystis teka šlangute ar vamzdeliu žemyn viskas aišku.

Tačiau kas įvyks, jei sąlygas truputį pakeisime?

Paveiksle vamzdelių diametras vienodas (tiek einančio iš indo į kolektorių, tiek iš kolektoriaus į kanistrą)

Visa sistema užpildyta skysčiu. Jei atidarysi vieną sklendę, vanduo bėgs kaip per ištisą šlangutę. Tačiau jei po to atidarysi dar vieną ir dar ir dar. Ar nesumažės debitas?

Visgi man įdomu pasidarė šis reiškinys vyksta dėl svorio skirtumo ar slėgio skirtumo?


visa darba atlieka skyscio , esancio isbegancio vamzdelio dalyje darp skyciu lygiu induose ,sunkio jega . todel niekas pasikeisti neturetu , jei nevertinti , kad visgi trintis kylancioje dalyje atdidarant daugiau sklendziu kazkiek mazes todel sistemos pralaidumas nezymiai dides .
 Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 13:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Atidarant papildomas sklendes debitas dides, kol virsutiniu vamzdeliu sumine skyscio sunkio jega virys nutekancio skyscio sumine sunkio jega ir srautas pakeis kryti.
 Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 13:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Atidarant papildomas sklendes debitas dides, kol virsutiniu vamzdeliu sumine skyscio sunkio jega virys nutekancio skyscio sumine sunkio jega ir srautas pakeis kryti.


si diena ieis i istorija. amzinas variklis pagaliau israstas...
 Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 14:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rimosiuss rašo:
si diena ieis i istorija. amzinas variklis pagaliau israstas...
Smile

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 Re: Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 15:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:

Visa sistema užpildyta skysčiu. Jei atidarysi vieną sklendę, vanduo bėgs kaip per ištisą šlangutę. Tačiau jei po to atidarysi dar vieną ir dar ir dar. Ar nesumažės debitas?

sumazes bendra sistemos hidrauline varza ir pratekanco skyscio kiekis atitinkamai padides

Citata:
Visgi man įdomu pasidarė šis reiškinys vyksta dėl svorio skirtumo ar slėgio skirtumo?

del hidraulines varzos sumazejimo, kurios dydis priklauso ne tik nuo slangos ir sklendziu diametro, bet ir nuo slangu geometrijos - kiekvienas slangos "posukis" didina hidrauline varza
 Re: Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 15:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt rašo:
Babajuss rašo:

Visa sistema užpildyta skysčiu. Jei atidarysi vieną sklendę, vanduo bėgs kaip per ištisą šlangutę. Tačiau jei po to atidarysi dar vieną ir dar ir dar. Ar nesumažės debitas?

sumazes bendra sistemos hidrauline varza ir pratekanco skyscio kiekis atitinkamai padides

Citata:
Visgi man įdomu pasidarė šis reiškinys vyksta dėl svorio skirtumo ar slėgio skirtumo?

del hidraulines varzos sumazejimo, kurios dydis priklauso ne tik nuo slangos ir sklendziu diametro, bet ir nuo slangu geometrijos - kiekvienas slangos "posukis" didina hidrauline varza


Apie hidrauline varžas ir kitokius niuansus aš nekalbu tarkime kad tai idealūs atvejis.

Bet klausimas toks, ar nenustos bėgti vanduo, kai maitinančių šlangučių skysčio svorių suma pasidarys lygi nutekančios šlangutės skysčio svoriui?

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 15:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aišku tiek, kad uždavinys reikalauja eksperimento Very Happy

Einu ieškoti šlangutės.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Re: Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 16:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
gnt rašo:
Babajuss rašo:

Visa sistema užpildyta skysčiu. Jei atidarysi vieną sklendę, vanduo bėgs kaip per ištisą šlangutę. Tačiau jei po to atidarysi dar vieną ir dar ir dar. Ar nesumažės debitas?

sumazes bendra sistemos hidrauline varza ir pratekanco skyscio kiekis atitinkamai padides

Citata:
Visgi man įdomu pasidarė šis reiškinys vyksta dėl svorio skirtumo ar slėgio skirtumo?

del hidraulines varzos sumazejimo, kurios dydis priklauso ne tik nuo slangos ir sklendziu diametro, bet ir nuo slangu geometrijos - kiekvienas slangos "posukis" didina hidrauline varza


Apie hidrauline varžas ir kitokius niuansus aš nekalbu tarkime kad tai idealūs atvejis.

Bet klausimas toks, ar nenustos bėgti vanduo, kai maitinančių šlangučių skysčio svorių suma pasidarys lygi nutekančios šlangutės skysčio svoriui?


gal is karto iekok turbinos elektrai gaminti ..
o jei rimtai , tai nustos tik vienu atveju , jei nuo maitinamcio indo iki persivertimo tasko bus > uz mazdau 10 m jei tas skystis vanduo , > 0.7 m jei gyvsidabis na ir > matyt 13-14 m jei dyzelinas .tiksliau jis net neprades begti nepriklausomai nuo tu kranu
 Re: Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 18:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Babajuss rašo:
skysčio svorių suma pasidarys lygi nutekančios šlangutės skysčio svoriui?
Dar 7-toje klasėje atsimenu kontrolinį fizikos darbą iš kurio vienintelis visoje klasėje gavau teigiamą pažymį ir tas pažymys buvo penketas (penkiabalėje sistemoje)
Vienas iš klausimų buvo apie tai, kad vandens slėgis priklauso nuo vandens stulpo aukščio, ir tik nuo stulpo aukščio! Taigi jei šlangutės galas bus žemiau už skysčio lygį inde vanduo bėgs iš jos. Taškas.

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 19:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rimošiau, idėja gera ir dyzelio turi ir elektros pasigamini, o jei altruistas esi gali kaip Kruonio HAE atgal furai saliuros šliukštelėti... Very Happy

Evaldai, apie stulpelio aukštį ir slėgį puikiai žinau irgi nuo mokyklos fizikos kurso, bet čia kažkodėl sistemą įsivaizduoju kaip svarstykles ir dėl to man užkliūna svoris.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 19:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
 Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 19:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
io kas bus jei visa sistema bus tarkim menuly ? Smile
 Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2016 08 22, 20:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Šiaip tikrai pasibandžiau eksperimentas išblaškė mano abejones.

Nuo svorio niekas nepriklauso tik nuo aukščio skirtumo.

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Dyzelino vagies galvosūkis.
PranešimasParašytas: 2017 01 13, 10:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
beveik viską perskaičiau o esmės nepastebėjau. Skystis žemyn tekės sunkio jėgos, t.y. Žemės traukos poveikyje. Slėgis šiuo atveju neįtakoja, nes slėgių skirtumas tarkim esant 1cm aukščių skirtumui toks menkas, kad jo galima neskaityti, o skystis vis tiek tekėtų ir su 1cm aukščių skirtumu. Taigi, kolektoriaus pusėje įsiurbimo skerspjūvis suminį srautą gali įtakoti tik tiek, kiek sumažėja pasipriešinimas, o pasipriešinimo požiūriu "siauras kaklelis" lieka šlangutė į apatinį indą.
dar dėl "500" matmens. jeigu sugebėsime sistemą pripildyti skysčiu, tai šis matmuo neįtakoja (atmetus šlangos ilgio sąlygojamą pasipriešinimo padidėjimą).
Nes lygiai kiek reikia pakelti nuo skysčio paviršiaus (500 pagal piešinį) lygiai tiek pat jį tempia žemyn (irgi 500) toje pačioje šlangos kilpoje. Pusiausivyra.
Praktikoje tą patį galima stebėti: jeigu į šlangą patikimai nepatenka oro, tai vidurinę jos dalį kilnok kiek nori kaip nori - nusistovėjęs srautas nuo to nekinta.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama