Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 13:39. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Automatika, robotai, RC modeliai » Garage 48 Tartu
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 17
Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 06:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Visą savaitgalį Tartu universitete vyko robototechnikos festas. Dalyviai kūrė įvairiausius robotus, jiems buvo nemokamai suteiktas didelis pasirinkimas įrangos (Raspberry, Arduino, elektronikos smulkmė, breatboardai, 3D spausdinimo paslaugos, kiti įrankiai, medžiagos ir t.t.) nugalėtojai apdovanoti. Dalyvavo Estijos, Latvijos, Lietuvos komandos. Tiesa dalyvavimo mokestis 25eu, bet į tai įskaičiuotas ir maitinimas. Sukurtas konstrukcijas dalyviai išsivežė su savimi.
Kada Vilniaus ar Kauno universitetai taip sugebės? Beje Estijoje 3 universitetai, o Lietuvoje 19. 19 universitetų!
http://garage48.org/en
http://hub.garage48.org/tartu
 Re: Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 07:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
19 universitetų!

o tai cia gerai ar blogai ? esu isitikines , kad visi turi teise egzistuoti jei uzsidirba tam pinigu ir ju produkcija paklausi. o tu diplomuotu nemoksu prigamina didieji tikrai pakankamai , bet kavai virti , anspaudams ir parasams delioti zinoti daug ir nereikia. o toki darba ,mano vertinimu, dirba bent 70 procentu nuo baigusiu..
o del renginiu tai ju yra ir lietuvoj . gal ne tokiu bet tikrai yra . nereikia buti madingu ir ieskoti kitur tik teigiamu o pas save tik neigiamu dalyku. geriau imti ka nors ir suorganizuoti ar bent sudalyvauti ir gerai pasirodyti ..
 Re: Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 07:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rimosiuss rašo:
o tai cia gerai ar blogai ?
O kaip tu manai? Aš tai tik Lietuvoje matau einant gatve kas trečias namas kirpykla, kas penktas vaistinė, kas dešimtas odontologijos kabinetas. Ir visuose juose skurdas. Tokie "universitetai" kaip Šiaulių išvis neturėtų egzistuoti. Kažko Googlint netyčia radau jų bakalaurinių darbų. Kai kurie forumiečiai be universitetų rimtesnius darbus daro.
Va keli pvz.
http://vddb.library.lt/fedora/get/LT-eLABa-0001:E.02~2012~D_20120928_111007-19733/DS.005.0.01.ETD

http://talpykla.elaba.lt/elaba-fedora/objects/elaba:8712202/datastreams/MAIN/content

Citata:
o del renginiu tai ju yra ir lietuvoj
Na Kaziuko mugę žinau, dar dainų šventę, dar visokių raudų ir pasigraudenimų.
 Re: Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 08:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
Kada Vilniaus ar Kauno universitetai taip sugebės?
Kitus kritikuoti labai lengva, o Tu imkis iniciatyvos ir pats suorganizuok Smile Kaip suprantu, prie to renginio labai stipriai prisidėjo ir privati iniciatyva - estiškas hackspace'as Garage48.

Bet iš kitos pusės, toje kritikoje nemažai tiesos yra. Kadangi man pačiam tenka su akademine bendruomene (profesūra) pabendrauti, tai tenka pripažinti, kad universitetuose labai didelis sąstingis ir atotrūkis nuo realių visuomenės poreikių. Bet dėl to vien universitetus kaltinti būtų neteisinga. Čia yra valstybinio lygio problema prie kurios, deja, ir jaunoji karta prisideda, vangiai dalyvaujanti rinkimuose ir dėl to politiką formuoja pensininkų balsai. O jie dažniausiai išrenka "pažadukus", kuriem universitetų ir jaunosios kartos reikalai, yra "n-iolikto" svarbumo rūpestis.

Taigi nereikia "visų šunų ant universitetų karti". Patys rodykit iniciatyvą, kurkit neformalias konstravimo/"hackininmo" bendruomenes. Būčiau jaunesnis, pats mielai tuo užsiimčiau, deja, dabar jau ir sveikata ne ta, ir energijos/entuziazmo stokoju. Bet kaip rėmėjas ir aktyvus dalyvis tikrai prisidėčiau, jei pvz. Alytuje kas nors tokią iniciatyvą parodytų, nes važinėti į Kauną ar Vilnių per brangu ir nepatogu.
 Re: Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 08:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gintaras_bar rašo:
Taigi nereikia "visų šunų ant universitetų karti".
Na šiaip aš nekariu, aš konstatuoju faktą kas yra mano manymu blogai ir į ką reiktų lygiuotis. Toks buvo šios žinutės tikslas.
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 08:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Janis
Svečias
Delfi pries kelis menesius buvo straipsnis, kad reikia matematikos profesoriaus univere, net 650 ant popieriaus. Dvi disertacijos būtinos.
 Re: Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 08:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rimosiuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
rimosiuss rašo:
o tai cia gerai ar blogai ?
O kaip tu manai? Aš tai tik Lietuvoje matau einant gatve kas trečias namas kirpykla, kas penktas vaistinė, kas dešimtas odontologijos kabinetas. Ir visuose juose skurdas. Tokie "universitetai" kaip Šiaulių išvis neturėtų egzistuoti. Kažko Googlint netyčia radau jų bakalaurinių darbų. Kai kurie forumiečiai be universitetų rimtesnius darbus daro.
Va keli pvz.
http://vddb.library.lt/fedora/get/LT-eLABa-0001:E.02~2012~D_20120928_111007-19733/DS.005.0.01.ETD

http://talpykla.elaba.lt/elaba-fedora/objects/elaba:8712202/datastreams/MAIN/content

Citata:
o del renginiu tai ju yra ir lietuvoj
Na Kaziuko mugę žinau, dar dainų šventę, dar visokių raudų ir pasigraudenimų.


na nesiimu spresti del tu darbu rimtumo ar nerimtumo . bet zinau , kad rimtu baigiamuju darbu ten nera ir buti negali , nebent kokiu neakivaizdininku , kurie dirba kazkoki su tuo darbu susijusi darba gali buti kiek rimtesnis . tiesiog mokymo proceso tikslas yra supazindinti ne su kazkokia viana labai siaura sritimi o aprepti kiek daugiau , kad zmogus butu girdejes ir galetu reikalui esant daug negrybaudamas susirasti ko jam reikia ir gilintis .
nemanau kad kasnors gali nustatyti koks universitetas yra geras ar blogas. tai gali padaryti tik darbdaviai atlyginimu ir patys besimokantys . nebus studentu , nebus ir universiteto . bet kolkas tu popieriu nesiotoju poreikis yra gerokai didesnis nei tu kazka kurianciu . ir matyt taip bus visa laika .
na o del tu renginiu tai pasidomek . ju tikrai yra ir ne ka prastesniu .gal tik reklamos truksta
 Re: Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 08:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
Na šiaip aš nekariu, aš konstatuoju faktą kas yra mano manymu blogai ir į ką reiktų lygiuotis. Toks buvo šios žinutės tikslas.
O mano žinutės tikslas - mes visi esame "gudrūs" konstatuoti , o štai "pirštą pajudinti", tai jau ne Smile

Rimtai, Evaldas_S, užsiimk hackspace įkūrimu Kaune. Suvesiu su keletu įtakingų žmonių, kuriems tokia iniciatyva tikrai būtų įdomi. Pvz. KTU savo turimas patalpas išnaudoja labai neefektyviai, tai manau, jog tokiai iniciatyvai ploto sugebėtų surasti. Stambiosios elektronikos gamyklos vieną kitą jiems nebereikalingą, o gal remontuotiną prietaisą atiduotų, ar už simbolinę kainą parduotų, o dar rėmėjų/steigėjų įnašas, ir žiūrėk visai nebloga erdvė kūrybai atsirastų. Bet viso to esmė - iniciatyva, noras veikti, nes vien tik kritika ir konstatavimas, nieko nepakeis.
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 08:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Janis rašo:
Delfi pries kelis menesius buvo straipsnis, kad reikia matematikos profesoriaus univere, net 650 ant popieriaus. Dvi disertacijos būtinos.
Nu tai padarom dar 12-ka universitetų tai jau tikrai nebetruks nei dėstytojų nei mokos fondo jiems. Apie ką aš ir rašau, universitetų turi likti 3...4. Studentų perpus mažiau nei dabar. Kaip rimosius rašė - kavai ruošti ir popieriukams nešioti pakanka ir profkės ar kokios kolegijos išsilavinimo. Tada ir universitetų lygis (teoriškai) turėtų pakilti ir normalių algų dėstytojams bus.

gintaras_bar rašo:
Rimtai, Evaldas_S, užsiimk hackspace įkūrimu Kaune.
Nedarysiu aš to, ne mano sritis ir šiaip...tingiu. Bet tai nereiškia, kad negaliu pakritikuoti ir parodyti kas kur vyksta. Pvz. apie šį renginį Lietuvos medijoj 0 informacijos, info pasiekia tik tuos kurie tuo intensyviai domisi ir naudojasi socialiniais tinklais.
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 08:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
miegapele
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Tokis geras bakalaurinis. 2015 metu ir wi-Fi g standartas. Ir apskritai paprasciausio pirmakursio lygis. Net man esant visiku nuliu elektronikoje tai pasirode juokinga. O kas liecia univeras tai besimokant teko ne karta is destytuvu girdeti kad univera tai fabrikas gaminantis produktus. Kol poreikis masiniam sudpotrebui ta ir kokybe tokia. Kai prades darbdavys reikalauti kokybes tai ir keisi viskas. O ir del kazkieno pamineto profesoriaus. Tai gal reiketu didesne ju puse isvaikyti ir normalia alga likusiam vienma moketi. Tiesa Harvarde profesoriam isvis nieko nemokama. Jie patys iesko finansavimu ir tt. Realiai net nelabai turi laiko uzsiimti tiesiogine veikla.
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 09:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintaras_bar
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
miegapele rašo:
Tiesa Harvarde profesoriam isvis nieko nemokama.
Galėtum šį teiginį pagrįsti konkrečiais dokumentais, ar tai tik agentūros VBS informacija?
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 09:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
miegapele
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Cia informacija is tos kuri magistrini ten ginasi. Teko su ja po labus pabludineti ir pamatyti kokia slyksti konkurencija ir kaip studentai keliaklusciauja. Ir realiai mes gyvenam rojuje oalyginus su kokiais statais kas liecia darbuotojo teises, socialine sriti ar kokius mokslus.
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 09:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na kol visi žiūri į universitetus, man ne tik akademinėje bendruomenėje, bet ir kitur atrodo toks idėjų vakuumas, ne tik inovatyvių, bet kaip ir Evaldas rašė. Kad paimti suorganizuoti panašiai kažką tik iš kitos perspektyvos ar kitu kampu pažiūrėti ir tt.

Arba pažįstu žmogų kuris turi gerą idėja (IT srity) sakau eik į univerą dirbk su studentais, ieškok pagalbos forumuose padarysit gerą inovatyvu konkurencingą produktą.... Bet kaip eilini kartą "Жадность погубила фраера", nes nenorima dalintis.

Nežinau kokia idėjų vakuumo priežastis: jų nebuvimas ar nenoras dalintis...

Kaip pradėti pasitikėti?

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 09:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
a1girdas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Estijoje 3 universitetai, o Lietuvoje 19.
čia ir atsakymas. atkreipkite dėmesį į korinio ryšio kainas ir kokybę tose šalyse, kuriose ryšio tiekėjų ne 3, kaip pas mus, o aštuoni. su Estija sunku lygintis. Jų mentalitetas kitoks, jų mentorius kitas. Kadaise jau įvykdyta policijos reforma, rezultatas akivaizdus. Mums dar vytis ir vytis juos. Beje, pragyvenimo lygis ten mažesnis už mūsų ir su jaunimo narkomanija ten liūdniau, nei pas mus gerokai.
Citata:
matematikos profesoriaus univere, net 650 ant popieriaus
nesunku numatyti artimą ateitį.
 Garage 48 Tartu
PranešimasParašytas: 2016 02 09, 09:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
19!!!
Priima dėl pinigų visiškus beraščius, kad tik kaip nors, kad ir visai skurdžiai išgyvenus. Sovietinė sistema tuo atžvilgiu buvo nepalyginamai geresnė. Kai aš stojau į KPI, buvo konkursas nemažas, 7 į vieną vietą. Kaip išlipt iš dabartinės lietuviškos šūdų duobės nežinau. Nėra politinės valios.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama