Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 07:47. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Apsaugos ir valdymo sistemos » Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 33
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 07 29, 02:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
minex rašo:
portus reikia tavo išoriniame maršrutizatoriuje atidaryti (port forwarding) arba interneto tiekėjas turi atidaryti, neaišku kaip tu gauni internetą, bet kogero reikia atidarinėti tavo tame maršrutizatoriuje į kurį jungiasi kameros (jei jis tik vienas tavo tinkle yra).
Kameroj turėtų būti porto nustatymas web prisijungimui. Tada nustatai kameros statinį ip adresą, ir tą ip, bei port atidarai maršrutizatoriuje, kad iš išorės jis būtų prieinamas, gali nukreipti į kitą portą arba lieka tas pats. Tada iš išorės naudoji ip adresą kurį tau suteikė interneto tiekėjas, jį pasižiūrėti gali whatismyip.com. ir naudoji http://isorinisadresas:nukreiptasportas/ pvz http://178.58.587.47:9584/

Nėra galimybės įrašyti statinį IP, IP pasigauna pats maršrutizatorius po kiekvieno prisijungimo. Portą kameroje pasikeičiau į savo, maršrutizatorius davė IP kamerai visa tai suvedžiau į maršrutizatorių Port forwarding; Virtual service Port 9584, Internal port 9584; IP 192.168.1.108, Common service protocol HTTP, FTP . Iš whatismyip.com IP su portu įrašau į mobilaus tlfn naršyklę ir nieko
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 07 30, 09:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
minex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
keista, variantas kad interneto tiekėjas blokuoja portus, arba ne tą portą atidarinėji. O su telefonu vidiniame tinkle prisijungia prie tos kameros? Kiek žinau būna su naršyklių plugin`ais problemos telefonuose.
canyouseeme.org puslapis, rodo ar port atidarytas, bet turi kamera pajungta būti, kad atsakytų kažką, jei rodo kad uždarytas, tada bėda kažkur portuose, forwardinime arba kameros nustatyme.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 07 30, 13:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
minex rašo:
keista, variantas kad interneto tiekėjas blokuoja portus, arba ne tą portą atidarinėji. O su telefonu vidiniame tinkle prisijungia prie tos kameros? Kiek žinau būna su naršyklių plugin`ais problemos telefonuose.
canyouseeme.org puslapis, rodo ar port atidarytas, bet turi kamera pajungta būti, kad atsakytų kažką, jei rodo kad uždarytas, tada bėda kažkur portuose, forwardinime arba kameros nustatyme.

Na nieko ivairiomis on-line krapštukais bandžiau prasimušt rašo, kad portas yra klozetas Smile
Gal ne taip kas maršrutizatoriuje nustatyta pas mane TPLink TL-WR1043 Forwarding/Virtual Servers/
Port rašau pvz 8123
IP 192.168.1.108
Protocol: ALL (galima TSP arba UDP)
Common Service Port: HTTP
Tai gal čia šuo pakastas
"Šviesolaidiniame tinkle visiems abonentams yra suteikiami statiniai, unikalūs IP adresai. Norint gauti išorinį IP reikia kreiptis į "KLI.LT, UAB" klientų aptarnavimo skyrių"
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 07 30, 14:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
minex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tai kaip ir minėjo, turi kreiptis į juos kad suteiktų išorinį adresą tau, ir užklausk apie portus, ar neribos nieko, įtariu, kad turėsi prašyti kad jie konkretų dar portą atidarytų.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 08 01, 18:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jo. Ten žmogėnai savo darba išmano....Smile išorinį IP suteikia už vienkartinį mokestį, o ar matysiu tai nežino, sako klausk tu kurie kameras pajunginėja, o kaip juos surasti telefonistė nežino, arba nenori sakygi, bet žino užką babulkes paimt.
Tik man vien nesuprantama, kodėl skype ir kitos panašios programos sugeba abipusį vaizdą perduoti, o va čia neišena.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 08 02, 10:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
andriens
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ewas rašo:
Jo. Ten žmogėnai savo darba išmano....Smile išorinį IP suteikia už vienkartinį mokestį, o ar matysiu tai nežino, sako klausk tu kurie kameras pajunginėja, o kaip juos surasti telefonistė nežino, arba nenori sakygi, bet žino užką babulkes paimt.
Tik man vien nesuprantama, kodėl skype ir kitos panašios programos sugeba abipusį vaizdą perduoti, o va čia neišena.

Neskleisk čia savo blogos energijos be reikalo- nesigaudai šiam reikale, todėl ir nesupranti kuo skype veikimas skiriasi nuo vaizdo stebėjimo sistemos veikimo. Kai kažko nežinai reikia mokytis arba sumokėt tam, kuris jau moka, o ne putotis forume, kad nieks čia neaišku, davai išklausinėkit mane, sukramtykit info ir pateikit ant lėkštutės...
P.s.: skype jungiasi per tarpinį serverį, todėl nereikia forwardint portų Wink
Peace !

_________________
Kas nedirba,tas neklysta...
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 08 02, 10:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
andriens rašo:
Neskleisk čia savo blogos energijos be reikalo- nesigaudai šiam reikale, todėl ir nesupranti kuo skype veikimas skiriasi nuo vaizdo stebėjimo sistemos veikimo. Kai kažko nežinai reikia mokytis arba sumokėt tam, kuris jau moka, o ne putotis forume, kad nieks čia neaišku, davai išklausinėkit mane, sukramtykit info ir pateikit ant lėkštutės...
P.s.: skype jungiasi per tarpinį serverį, todėl nereikia forwardint portų Wink
Peace !

Tai faktas, kad nežinau. Žinočiau manęs šiame forume nebūtų. Iš tamstos komentaro irgi nieko gero, susimokėt visada galima, bet kad nelabai yra kam.
Toks panašus komentaras jau buvo, kai paklausiau kaip susiremontuoti LCD monitorių, oho kaip čia komentavo ir viską pro šalį, apkaltino, kad duoną atimu iš remontininkų, kol vienas forumietis į a.ž. parašė trumpai drūtai ir ačiū jam, nes viešai nenorėjo rašyti vien dėl tokių komentarų, kad kažkas žinos daugiau nei jie.
Čia aš apie tai, kad jei neišmanai tai ir nekomentuok tuščiai, o už blogą enegiją atsiprašau, nes atrodo elementarus dalykas, bet nerandu sprendimo ir susierzinau.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 08 04, 00:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
andriens
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš išmanau. Dažnai tai darau. Bet tavo klausimai nėra konkretūs, kad būtų galima greit brūkštelt ir tau viskas staiga pavyktų. Net menkiausias netikslumas gali viską sugadint, 'maždaug' netinka...

_________________
Kas nedirba,tas neklysta...
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 08 04, 22:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pagaliau pavyko. Tik per sklandžiai mobilų neišeina rašo, kad kokio tai plagino chromas neturi, kad judesį rodyti. Rodo Motion-JPEG Mode.
Androidinės aplikacijos kurios buvo pridėtos skirtos tik WiFi, o kurios yra internete jų devynios galybės ir kelias iš jų pabandžiau, tai vis kas nors nepatinka indentifikatoriaus simbolių skaičius, tipo neranda, jei nurodai any typ ar pan vis viena neranda.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2016 01 28, 12:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Reikia patarimo. Situacija tokia, kad nuomojamame bute , kai nuomotojai (studentai) ne namuose, mėgsta šeimininkė po tą butą pašmirinėti. Ką ji ten veikia ir ko ieško reikėtų kaip tai užfiksuoti. Yra idėja pastatyti tiesiog IP kamerą su judesio davikliu ir įrašinėti į SD kortelę. Neturiu patirties ar galima išeiti su vaizdu į internetą per TEO tinklą, kai dariausi pas save namuose, man tiekėjas davė išorinį IP. Bet ir tai galiu su P2P Motion-JPEG Mode fiksuotus vaizdelius tam tikrais laiko intervalais pažiūrėti, jokių perspėjimų kamera nesiunčia (matyt f-jų trūkumas). Per Wi-Fi galimas on line vaizdas ir perspėjimai, kad yra judesys.
Taigi grįžtant prie buto sy TEO Wi-Fi yra TEO duomenų saugykla, gal galima ją panaudoti įrašams kaupti, ne tik SD kortelėje, kuri gali dingti . Paranoja, bet apsidrausti norėtusi ir gal kokia IP kamerą patartumėte, čia buvau nužiūrėjęs IP kamerą Edimax už 41euro.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2016 01 28, 15:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
isdeekelis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pas.webcam&hl=en
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2016 01 28, 16:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
isdeekelis rašo:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pas.webcam&hl=en

O dėkui. Pabandžiau nepavyko rašo, kad kamera turi būti iVideon, priešingu atveju reikia jungti per PC t.y. kompas irgi visada online. Pabandžiau ant ura pajungti, bet mac paprašė kurio kol kas negaliu pažiūrėti.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2016 01 28, 17:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
isdeekelis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ewas rašo:
isdeekelis rašo:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pas.webcam&hl=en

O dėkui. Pabandžiau nepavyko rašo, kad kamera turi būti iVideon, priešingu atveju reikia jungti per PC t.y. kompas irgi visada online. Pabandžiau ant ura pajungti, bet mac paprašė kurio kol kas negaliu pažiūrėti.


nelabai asiku kas neveikia...

imi nenaudojama android telefona, instaliuoji app'sa ir turi IP kamera su motion detection, recording, ir siokiu tokiu web controll - viso to pakanka stebeti itartinai buto seimininkei ar mieganciam vaikui kitam kambary
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2016 01 28, 17:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Supratau mintį. Aš maniau, kad pamatysiu vaizdą per ipcam.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2016 01 29, 22:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
andriens
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nebūna pigiai ir gerai krūvoj Wink Pigią turi, jei reiks geros, kažką tokio žiūrėk:
www.extradigital.lt/ipc-k200wp--ip-kamera-2-0-megapikseliu-13”-dienanaktis-su-led-pasvietimu-sony-cmos-sensorius-2m(1920×1080)-1~25kps-objektyvas-3-6mm-tinka-tik-vidaus-salygom-pir-sensorius-mikrofonas-garsiakalbis-wifi-onvif-2-2-2098.html

_________________
Kas nedirba,tas neklysta...
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama