 |
Forumas » Akustika » visaton BG 20
|
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
|
|
|
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2006 06 15, 10:18 |
|
|
|
|
| Mariukas rašo: |
Outlawed, kaip su aukstu kryptingumu gavosi? |
Mano ausiai viskas normaliai -- klausant "trikampiu" (atstumas tarp kolonų apie 3 - 4 m, atstumas iki klausymo vietos apie 3 m) yra visai padori klausymo zona, kažkur apie 2 metrų pločio, kur viskas skamba perfect. Kaip tik patogiai odinei sofai pasistatyti  |
|
|
|
|
|
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2006 06 15, 13:40 |
|
|
|
|
| Is kur tie DAC garsiukai, duotum linka ir kas prekiauja......... |
|
|
|
|
|
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2006 06 15, 20:50 |
|
|
|
|
| zym rašo: |
| Is kur tie DAC garsiukai, duotum linka ir kas prekiauja......... |
DAS garsiukais prekiauja OGMINA Vilniuje. Gaminami jie ispanijoje. sio garsiuko specifikacijos kazkodel nera netgi oficialiam DAS saite.. nors ju kolonelese jie puikuojasi. gal as nemoku ieskot.. tikslus modelis DAS B-8M |
|
|
|
|
|
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2006 06 20, 21:05 |
|
|
|
|
gera diena,
gal kas kaune galetu suteikti galimybe pasiklausyti tu BG20? Labiausiai domintu variantas su hornu, butent ji ir noriu gamintis. Savaime suprantama ish mano puses bent alus priklausytu  |
|
|
|
|
|
 |
T |
Parašytas: 2006 09 26, 21:31 |
|
|
|
|
Bandžiau skaityti temą, bet labai viskas suvelta Visi kurie darėsi gal galite nurodyti pagal kokius brėžinius darėte?
Gal šitas?
pagrinde norėčiau išgirsti Arūno ir outlawed žodį, bet ir kitų BG20 ryporų savininkų nuomonė svarbi. |
|
|
|
|
|
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2006 09 28, 14:12 |
|
|
|
|
Zym kaip mano tverinukas laikosi???  |
|
_________________ Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...
Skype - Mendiis |
|
|
|
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2006 12 29, 16:25 |
|
|
|
|
Pagaliau atvažiavo dėžės maniesiems BG20. Po beveik metų laukimo... Taip būna kai paslauga už paslauga kas nors atliekama Gal reikia man pradėti kompiuterį tokiais terminais tvarkyti?
Žodžiu skamba tikrai neblogai, bet be filtro juostos išlyginimui ne kas - tenka reguliuoti ant ekvalaizerio. Žemų ir aukštų užtenka, bet jaučiu vis vien teks kabinti aukštadažnius į porą. |
|
|
|
|
|
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2011 09 24, 17:36 |
|
|
|
|
Sveiki,
Kad nekurti naujos temos rašau čia.
Pagaliau pabaigiau korpusus Visaton BG20 garsiakalbiams, tūris gavosi apie 63L. Tačiau iškilo problema su faziko ilgio paskaičiavimu. Noriu naudoti šį faziką: http://www.visaton.com/en/chassis_zubehoer/zubehoer/br15_34.html . fb - 42Hz. Nesuprantu kaip reikia paskaičiuoti ilgį būtent šiam fazikui, kadangi jis yra kūgio formos, o ne paprastas. Laukiu jūsų patarimų. |
|
|
|
|
|
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2011 09 27, 08:29 |
|
|
|
|
| Negi nebus jokių komentarų. |
|
|
|
|
|
 |
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2011 09 27, 19:33 |
|
|
|
|
Komentaras čia yra labai paprastas.Teoriniai paskaičiavimai jums nieko gero neduos,jei norite rimtai pasidaryti...Įsijungiate žemo dažnio generatorių ir per min.100...200 Om varžą duodame generatoriaus dažnį pradedant nuo maždaug 200Hz mažėjimo tvarka.Voltmetro pagalbą,kuris yra pajungtas tiesiai ant žemdažnio garsiakalbio gnybtų - matuojame dažnio įtampą,kuri priklauso nuo paduodamo dažnio.Visus tuos duomenis surašote - nusibraižote grafiką...
Grafike jūs turite gauti du "kalnelius" - jūsų originalaus faziko gauti duomenys bus.Tarp dviejų "kalnelių' gauta minimali dažnio įtampa "pasako" ant kiek tiksliai yra suderintas jūsų fazikas.Tai žinant mes jau galime eiti toliau.
Ši minimali dažnio įtampa - "duobė" gali "pasislinkti" į kairę ar į dešinę.Jei faziko ilgį trumpinsite,tai "duobės" rezonansinis dažnis sliks į dešinę ir atvirkščiai...
Visa tai,žinoma,atliekama pilnai paruoštoje dėžėje.Žinoma,taip pat reikia stengtis,kad kairysis "kalniukas" visada būtų šiek tiek mažesnis už dešinyjį "kalniuką",kad išvengti nemalonaus baubimo...
Tai tiek trumpai dėl komentaro. |
|
_________________ Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.* |
|
|
|
 |
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2011 09 28, 00:50 |
|
|
|
|
| vytas , kalniukai kaireje ir desineje, pagal jus gaunasi atvirksciai , desinysis kalnelis yra aukstesnis daznis (baubimas) o kairysis- zemesnis daznis (minkstesnis bassas) fazika reikia ilgint, norint tureti minkstesni garsa, ir didesni velavima visame kame,,, 100-200 omu ? kodel tiek daug? |
|
|
|
|
|
 |
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2011 09 28, 02:47 |
|
|
|
|
Įtampa ant garsiakalbio:
U=Ugen*Z/(Z+Rgen) (1)
Jei Rgen<<Z (t.y. bent 10 kartų, o geriau daugiau),
U~=Ugen*Z/Rgen (2)
Ugen žinome, Rgen žinome (200R+išėjimo varža) ir galime apytiksliai įvertinti Z modulį. Kuo didesnis Rgen, tuo tikslesnė antroji išraiška, bet mažesnė matuojamo signalo amplitudė.
| kontaktas rašo: |
| vytas , kalniukai kaireje ir desineje, pagal jus gaunasi atvirksciai , desinysis kalnelis yra aukstesnis daznis (baubimas) o kairysis- zemesnis daznis (minkstesnis bassas) fazika reikia ilgint, norint tureti minkstesni garsa, ir didesni velavima visame kame,,, 100-200 omu ? kodel tiek daug? |
Ilginant faziką žemėja jo ir tūrio rezonansinis dažnis. Tai garsas minkštėja, nes stumiasi juosta į apačią ir kartu į apačią (kairę) stumiasi "duobė". Kad lyg vienodai teigiate abu...
Autoriui:
čia radau šį tą: http://www.diyaudio.com/forums/multi-way/110950-conical-port-bass-reflex-how-calculate-print.html
Reikės paintegruoti. Norint suskaičiuoti reikiamą ilgį reiktų nepamiršti galų korekcijos, nes kartu su oru fazike juda ir šiek tiek oro ties jo galais, todėl fazikas veikia kaip šiek tiek ilgesnis. Tai priklauso nuo to ar faziko galas atviroje erdvėje ar plokštumoje. Jei nepavyks rasti pačiam, pasižiūrėsiu knygoje kaip tas daroma. Sėkmės  |
|
|
|
|
|
 |
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2011 09 28, 19:47 |
|
|
|
|
kontaktas rašo:...dešinysis kalnelis yra aukštesnis......
----------------------------------------------------------------------------------
Kadangi tai buvo pirmasis bandymas su originaliu (nesudaerintu) faziku,tai kaip ir yra gerai.
Žinoma,įdealus suderintas fazikas yra,kai abu "kalneliai' yra vienodo aukščio,o "duobės" dažnis atitinka garsiakalbio rezonansinį dažnį išmatuotą ne dežėje, o "duobės" dažnis jau derinasi trumpindami arba ilgindami faziko ilgį.Jei faziką suderinome garsiakalbio rezonansiniam dažniui ir kairysis kalnelis" daug mažesnis už dešinyjį - vadinasi dėžės tūris yra per mažas.Bet dėl to didinti dėžės tūrį - tai jau reikia pačiam spresti ar verta...
Trumpai tiek. |
|
_________________ Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.* |
|
|
|
 |
 |
visaton BG 20 |
Parašytas: 2011 10 02, 18:51 |
|
|
|
|
| Ačiū už komentarus. Kaip supratau paskaičiuoti kūgio formos faziko ilgį ne taip jau paprasta. Teks nusipirkti naujus, įprastos formos fazikus. |
|
|
|
|
|
|
 |
Google paieška forume |
|
|
 |
Naujos temos forume |
|
 |
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps,
FS25 Trucks |
 |
ETS2 Mods
ETS2 Trucks,
ETS2 Bus,
Euro Truck Simulator 2 Mods
|
 |
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods,
FS22 Maps,
FS25 Mods |
 |
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija |
 |
FS25 Mods
FS25 Maps,
FS25 Cheats,
FS25 Install Mods |
 |
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps |
 |
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods,
ATS Trucks,
ATS Maps |
 |
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods,
WOT Mods,
Assetto Corsa Rally Mods |
 |
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map,
GTA 6 Vehicles,
GTA 6 Character |
|