Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 23, 09:40. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Apsaugos ir valdymo sistemos » Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 14, 07:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Alexx rašo:
Perkant epromoj garantija TIKRAI YRA !
Apie koki atstuma klausiama ?

Dėl epromos neabejoju, bent 2 metams gali išsireikalauti , bet viskas kainuoja taz pats produktas tik du kart brangiau.
Atstumas max 12 metrų patlpoje, į lauką vėliau, kai įsigikinsiu, kad verta.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 14, 14:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Karolis.magveda
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dahua kameras vežasi Eurodigitalas. Galit klausti Pauliaus ir garantijas jie tikrai duoda. Beto ir kaina yra derėtinas dalykas. Šiaip jei vistiek norit IP kamerų turiu užsivežęs "vacron" gamintojo, irgi kinietis bet kokybe niekuo nenusileidžia Dahua o kaina gerokai mažesnė. Turiu ir video pavyzdžių kaip filmuoja dieną ir naktį jei kam įdomu galėsiu atsiūsti.

_________________
Savanorių pr. 66-211/3, LT-44175 Kaunas
Tel. +370 656 65557
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 14, 14:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Karolis.magveda
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dėl stebėjimo per telefoną ar betkokį kitą androidą tai viskas paprasta, pilna nemokamų appsų kur užtenka tik suvesti IP ir slaptažodį ir viską matai. Aišku vaizdo stebėjimo sistema turi būti pajungta į internetą.

_________________
Savanorių pr. 66-211/3, LT-44175 Kaunas
Tel. +370 656 65557
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 14, 16:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Karolis.magveda rašo:
Dahua kameras vežasi Eurodigitalas. Galit klausti Pauliaus ir garantijas jie tikrai duoda. Beto ir kaina yra derėtinas dalykas. Šiaip jei vistiek norit IP kamerų turiu užsivežęs "vacron" gamintojo, irgi kinietis bet kokybe niekuo nenusileidžia Dahua o kaina gerokai mažesnė. Turiu ir video pavyzdžių kaip filmuoja dieną ir naktį jei kam įdomu galėsiu atsiūsti.

Kad ir klausti nedrystu palyginau eurodigitale 165eur pas kinietį ta pati 80eur na gerai jei nepraslys pro muitinę tada 100eur, ar Paulius padarys 60eur nuolaidą abejoju.
Noriu IP pagal tai kiek intike pasiskaičiau, dėl to paties kad iš bet kurio kompo ar androido telefono galėsiu pažiūrėti, įrašams gali nas'ą panaudoti. Mačiau su PTZ kaina 80eur, bet raiška 1Mpx, tai jei gali įdėk kur į kokią *tube su skirtingomis raiškomis jei yra kur po ranka, galima aišku ir į paštą.
Rūpi su PTZ nes reikia tris erdves matyti, tuomet reikia trijų kamerų arba viena PTZ tai galėtų atlikti.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 14, 18:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Alexx
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Karolis.magveda rašo:
Dahua kameras vežasi Eurodigitalas. Galit klausti Pauliaus ir garantijas jie tikrai duoda. Beto ir kaina yra derėtinas dalykas. Šiaip jei vistiek norit IP kamerų turiu užsivežęs "vacron" gamintojo, irgi kinietis bet kokybe niekuo nenusileidžia Dahua o kaina gerokai mažesnė. Turiu ir video pavyzdžių kaip filmuoja dieną ir naktį jei kam įdomu galėsiu atsiūsti.

Jum turbut zinoma.... kad Paulius vengia bendrauti su mazmenininkais IS GATVES ? Wink Very Happy

_________________
... dazniausiai atsakau as tuo paciu.....
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 15, 10:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Karolis.magveda
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
nu kartais būna sunku su juo Very Happy

_________________
Savanorių pr. 66-211/3, LT-44175 Kaunas
Tel. +370 656 65557
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 15, 10:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Karolis.magveda
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jei nesunku įmesk nuorodą į tą PTZ už 80€ įdomu kokie jos parametrai. Kažkaip nesitiki, kad tiek gali kainuoti. Arba ten gal tik pavadinimas PTZ.
Gal ji neturi optinio zoomo?
Čia įdedu nuorodas kaip filmuoja būtent mano turimas "Vacron VIG731"
video darytas ne mano bet ten tas pats modelis. 2.0MP
https://www.youtube.com/watch?v=opCfgJUaHvg
https://www.youtube.com/watch?v=n-ALYvqA0rM

_________________
Savanorių pr. 66-211/3, LT-44175 Kaunas
Tel. +370 656 65557
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 15, 11:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Karolis.magveda rašo:
Jei nesunku įmesk nuorodą į tą PTZ už 80€ įdomu kokie jos parametrai. Kažkaip nesitiki, kad tiek gali kainuoti. Arba ten gal tik pavadinimas PTZ.
Gal ji neturi optinio zoomo?

Gal neaiškiai surašiau 80eur pas Ali ir 160eur Extradigitale tai be PTZ tiesiog labai panašios, tokių pat įdealiai neradau, nes paskutinė raidė skiriasi, reiškia kokios tai f-jos nėra
http://www.aliexpress.com/item/Dahua-ip-camera-3mp-1080p-3Megapixel-Full-HD-Network-Small-IR-Dome-cctv-cameras-IP66-PoE/1769149948.html?s=p
http://www.extradigital.lt/ipc-hdw4300sp-ip-kamera-kupoline-3-megapikseliu-13”-dienanaktis-aptina-cmos-sensorius-ambarella-dsp-procesorius-3m-(2048×1536)-1~20kps-objektyvas-3-6mm-ip66-atspari-dregmei-poe-onvif-profile-s-1630.html

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-DaHua-3MP-CMOS-IP-camera-network-camera-1080p-IPC-HDBW4300E-infrared-hemisphere-Support-POE/2021530559.html
http://www.extradigital.lt/ipc-hdbw4300ep--ip-kamera-kupoline-3-0-megapikselio-dienanaktis-13-colio-aptina-cmos-sensorius-ambarella-dsp-procesorius-3m-(2048×1536)-1~20kps-objektyvas-3-6mm-ik10-atspai-smugiams-ip66-atspari-dregmei-poe-onvif-2-3-profile-s-2519.html

čia su PTZ (85eur):
ji pavadinta Jason ir spalva kokia tai pilka
http://www.aliexpress.com/item/Real-Time-Indoor-PTZ-Night-Vision-2-0Megapixel-Camera-Pan-Tilt-Zoom-1080P-CMS-IP-Camera/1892374541.html
o čia pigiausia (216eur):
http://www.extradigital.lt/hdb4300fpt--valdoma-ip-kamera-3-0-megapikseliu-su-integruotu-mikrofonu-13”-dienanaktis-aptina-cmos-sensorius-ambarella-dsp-procesorius-3m(2048×1536)-1~20kps-objektyvas-3-6mm-ik10-ip66-atspari-dregmei-poe-onvif-profile-s-2933.html
čia pas ali (151eur):
http://www.aliexpress.com/premium/dahua-ptz-ip.html?ltype=wholesale&exception=&isFreeShip=y&SearchText=dahua+ptz+ip&shipFromCountry=&isUnitPrice=&isPremium=y&needQuery=n&shipCompanies=&isrefine=y&g=y&d=y&origin=y&shipCountry=lt&SortType=price_asc&CatId=301102&initiative_id=AS_20150515001609&isViewCP=y&pvId=153-5239&isRtl=yes
Čia tik 1Mpx, reikėtų kokį tokį analogą pamatyt, gal ir užtektų tos raiškos
http://www.aliexpress.com/item/Wholesale-H-264-1-0-MP-720P-P2P-IR-Cut-MINI-Wireless-PTZ-IP-Camera-Support/32315234943.html
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 05 18, 09:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Karolis.magveda
Įmonės atstovas
Įmonės atstovas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
labai jau kažkaip nekokybiškos atrodo tos kameros.... daug blizgučių ir skambių užrašų, išryškintos specifikacijos kurias kitos kameros ir šiaip jau seniai turi Smile bet čia tik mano nuomonė. O dėl kainos tai dar pridėjus siuntimą į LT kaina irgi nėra labai jau maža. Beto siūlyčiau labai rimtai apmastyti ar verta pirkti kamerą kuri veikia per Wifi. ar jūsų Wifi galės užtikrinti pastovų ir kokybišką duomenų perdavimą? Man asmeniškai tos Wifi kameros žiauriai nerimtas dalykas. Laidas yra laidas. Garantuota.

turiu pas save dar tokį variantą:
http://jpg.lt/ip-kamera-1-3m-pt-dome-dh-ipc-hdb4100f-pt
ji kaip ir atitiktų jūsų poreikius ir nieko siūstis nereiktų ir daigtas žinomo gamintojo ir garantija aiški. Budavo dar tokia pat tik 3 megapikselių, bet jos nebuvo populiarios todėl nebesivežu...

_________________
Savanorių pr. 66-211/3, LT-44175 Kaunas
Tel. +370 656 65557
 Re: Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 06 30, 20:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
awacsster
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
[quote="ewas"]Prireikė dviejų IP stebėjimo kamerų. Viena patalpoje, kita lauke. Laukui būtų baisiai gerai, kad dar ir pasukama distanciniu per IP. Laukinė stebėjimą vykdys dažniausiai nakties metu ir reikės vaizdą įrašyti.
Pažiūrėjau į Aliexpress ten jų daugybė. Išlaidauti per daug žinoma nenoriu, bet visgi susigaudyti sudėtinga, nes ten siūlo su Sony (jei tikėti ką rašo) kamera ir No-Name, su ¼“ 1/3“ ½“ matricomis. Wi-Fi ir laidinės, bet jei jau laidą temti maitinimui tai manau laidinė ir geriau, nereikia to Wi-Fi, yra kurios tuo pačiu lan ir užsimaitina, tipo papildomo maitinimo nereikia, bet kaip tai man neaišku, jei turi pašvietimą, dar ir pasukioti tai čia be papildomo maitinimo neapsieisi.
Ką parekomenduotumėte.Gal kas yra kokias išbandęs, kad jau man nebeeksperimentuoti.[/quote]
iMI escam QF300 IR VEIKS
 Re: Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 07 23, 11:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
awacsster rašo:
iMI escam QF300 IR VEIKS

nu paėmiau ir ką. Prasiknisau vakar ir prie mobilkos niekaip nepririšau. Pe IE naršyklę veikia. Instrukcijos nėra, internete kiek pavyko rasti tai kažkokie sapnai.
O patirties mano tokiuose dalykuose neturiu.
Taigi klausimas kaip vaizdelį pamatyti iš svetimo tinklo.
Ir gal kas turi praktikos su šitokio tipo kamera, kad prisijungti prie mobilkos Android aplikacija yra, bet nepavykksta per wifi užmegzti ryšio.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 07 28, 10:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai negi nieks ir neužves ant kelio nuo kur pradeti. Kaneros transliuojamas vaizdas laidu matomas vidiniame tinkle ie valdosi. Dabar klausimas kaip ją pasiekti iš išorinio tinklo. Man įrašymas nėra svarbus, bent jau kol kas.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 07 28, 11:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
minex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
portus reikia tavo išoriniame maršrutizatoriuje atidaryti (port forwarding) arba interneto tiekėjas turi atidaryti, neaišku kaip tu gauni internetą, bet kogero reikia atidarinėti tavo tame maršrutizatoriuje į kurį jungiasi kameros (jei jis tik vienas tavo tinkle yra).
Kameroj turėtų būti porto nustatymas web prisijungimui. Tada nustatai kameros statinį ip adresą, ir tą ip, bei port atidarai maršrutizatoriuje, kad iš išorės jis būtų prieinamas, gali nukreipti į kitą portą arba lieka tas pats. Tada iš išorės naudoji ip adresą kurį tau suteikė interneto tiekėjas, jį pasižiūrėti gali whatismyip.com. ir naudoji http://isorinisadresas:nukreiptasportas/ pvz http://178.58.587.47:9584/
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 07 28, 23:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gal kas esat kokia pigia WiFi kamera eme vaikui priziureti?
Tos specifines, tai neadekvaciai brangios.
 Užsimaniau ir aš IP cam. Nuo ko pradėti?
PranešimasParašytas: 2015 07 29, 00:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ewas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš bandau tokią prisijaukinti. Kamera įrašo į sd kortelę jau išbandyta ir veikia ši f-ja. Nakties režimas pakankamai geras. Turi ir garsiakalbį. Vidiniame LAN tinkle dirba, WIFI kol kas problemos.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama