Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 10:36. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Elektronika žaliems » Iphone 5s "Searching sevice"
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 17, 20:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xs4run4sx
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki, šiandien nulėkiau apžiūrėti dėvėto iphone 5s ir susidūriau su viena bėda ar defektu, nežinau kaip tiksliau pavadint, bet pabandysiu kuo tiksliau apibūdinti. Įdėjau savo "labas" kortelę (ne abonimentas), tačiau viršuje nedingo užrašas searching (vietoj jo turėtų atsirasti mano operatoriaus pavadinimas). Pabandžiau išsiųsti žinutę - pavyko, draugas žinutę gavo, taip pat siunčiau sau žinutę, išsisiuntė ir ją gavau. Skambinau - viskas tvarkoje, tačiau kai man skambina, mano telefonas visiškai nereaguoja, nors mane ir kviečia, t.y. signalas yra. Mano kortelė labai sena, jai jau apie 7 metai. Į iphone dedasi nano sim, ją apkirpau pats, su žirklėmis, iš kelių šonų teko nukirpti po puse milimetro "kontakto" jeigu taip jį galima pavadint, nes kitaip netilpo. Išbandžiau ją dar dviejuose iphone - viskas veikia. Telefono imei: 013789002299702. Jei dar kažko reikia, klauskit, pasakysiu viską ką apie jį žinau ir labai tikiuosi sulaukti pagalbos, kas gi gali būti negerai?
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 17, 21:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
hencia
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ar ne Telefonija, tinklai, ryšio elektronika forumo skyriuje turėtų būti šis klausimas? O ar veikia su kitais tinklo operatoriais ar kitomis sim?
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 17, 21:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Valdulis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
...nulėkiau apžiūrėti dėvėto iphone /.../ kai man skambina, mano telefonas visiškai nereaguoja, nors mane ir kviečia
Nejaugi noras turėti panaudotą kandoną nustelbia blaivią nuovoką? Rolling Eyes
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 17, 21:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xs4run4sx
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Teisingai sakot, iš įpročio i šitą skiltį idėjau. Neturėjom niekas su savim kitos sim korteles pabandymui, visu neiskirptos buvo. Pardavėjas sakė, kad veikė, bet pardavėjo žodžiais tikėti mažų mažiausiai naivu..
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 17, 22:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xs4run4sx
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Nejaugi noras turėti panaudotą kandoną nustelbia blaivią nuovoką? Rolling Eyes
Stengiuosi blaiviai mąstyt, dėl to ir nerizikavau pirkti tokio. Kaina padori, dėl to ir domiuosi, galbūt Jūs žinote ko nežinau aš, gal kažką nustatymuose užtenka pamaigyti.. Naujo neįperku, belieka ieškotis iš naudotų.
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 17, 22:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Valdulis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
... Kaina padori, dėl to ir domiuosi
O nemanai, kad ta kaina tik dėl to ir „padori“, kad jis neveikia kaip priklauso...
Siūlau spjauti į tą brudną reikalą, verčiau už tuos pačius pinigus pasiieškok kokio nors iš Huawei.
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 17, 22:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tumbajumba
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O as siulau pasikeisti sim kortele normalia. Nes su sena nauji telefonai blogai veikia. Jeigu pats apkirpai irgi blogai, nes normalioje micro sim korteleje mazesni takeliai ir kitaip isdestyti. 100% garantuoju, kad sim korteleje beda.
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 17, 22:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xs4run4sx
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš irgi tokią prielaidą buvau padaręs, bet kodėl tada kitam iphone veikė kaip priklauso? Šitam bandžiau gal 4 kartus išimt ir iš naujo įdėti, vistiek nei karto nepavyko prisiskambint.
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 18, 12:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Osmis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Valdulis rašo:
Citata:
... Kaina padori, dėl to ir domiuosi
O nemanai, kad ta kaina tik dėl to ir „padori“, kad jis neveikia kaip priklauso...
Siūlau spjauti į tą brudną reikalą, verčiau už tuos pačius pinigus pasiieškok kokio nors iš Huawei.


Kažkur skaičiau, kad iPhone ant tiek paprastas naudojime, kad juo pasinaudojęs žmogus nebesugeba su kitokiu telefonu susitvarkyti, gal todėl jie tokie paklausūs Rolling Eyes

_________________
Anyone (including your wife) can make just as fine
a tuner as Fisher...with the Fisher KM-60 StrataKit
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 18, 13:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Valdulis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Citata:
Aš irgi tokią prielaidą buvau padaręs, bet kodėl tada kitam iphone veikė kaip priklauso
Ne kortelėje čia esmė, bet pačiame telefone: juk neaišku, nei kaip jis nulaužtas ar kaip nors kitaip „pritaikytas“ Lietuvos vaikams Razz
Dėl čia minimų „kitokių kontaktų išdėstymo“ – nekreipk dėmesio; jie visi vienodi, viską lemia tik gabaritai.
Na, dar gali atsirasti bėdų su 3G ryšiu, jei kortelė la-a-a-bai jau sena (pvz., kokių 1998 m.), bet man kažkodėl neatrodo, jog čia – ne tas atvejis...

Citata:
Kažkur skaičiau, kad iPhone ant tiek paprastas naudojime, kad juo pasinaudojęs žmogus nebesugeba su kitokiu telefonu susitvarkyti...
Vis daiktai tampa paprastais, kai jais išmokstama naudotis Smile Kol neišmokstama (beje, tai ne kiekvienam duota), tai net ir Nokia 5110 atrodys sudėtinga Smile
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 18, 14:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
playmax
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Citata:
verčiau už tuos pačius pinigus pasiieškok kokio nors iš Huawei.


Didesnio šūdo ir būt negali. Viska pasako pavadinimas...
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 18, 14:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Valdulis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
playmax rašo:
Citata:
verčiau už tuos pačius pinigus pasiieškok kokio nors iš Huawei.
Didesnio šūdo ir būt negali. Viska pasako pavadinimas...
Nieko tas pavadinimas blogo nesako. Ne viskas auksas, kas auksu žiba.
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 18, 23:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Blossom
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
tumbajumba rašo:
O as siulau pasikeisti sim kortele normalia. Nes su sena nauji telefonai blogai veikia. Jeigu pats apkirpai irgi blogai, nes normalioje micro sim korteleje mazesni takeliai ir kitaip isdestyti. 100% garantuoju, kad sim korteleje beda.
Nusišneki ir matyt kad net nejauti to.
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 19, 12:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xs4run4sx
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ačiū visiem už pagalbą, pasirodo buvo įjungtas do not disturb rėžimas, ir tereikėjo jį išjungti, viskas veikia kolkas, žiūrėsim ar po ilgesnio naudojimo neišlys koks defektas. Beje, dėl skonio nesiginčijama, man "prilipo" apple iphone ir jį naudosiu, nors žiūriu dauguma gana priešiškai prieš juos nusistatę. Smile
 Iphone 5s "Searching sevice"
PranešimasParašytas: 2015 04 19, 14:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Valdulis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
xs4run4sx rašo:
... pasirodo buvo įjungtas do not disturb rėžimas, ir tereikėjo jį išjungti, viskas veikia kolkas...
Kažkaip abejoju, kad režimas „netrukdyti/tylusis“ kaip nors būtų susijęs su neprisijungimo prie tinklo indikacija („viršuje nedingo užrašas searching...“).
Ar čia – tokia to ajfono „funkcija“? Rolling Eyes
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama