Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 10:30. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Telefonija, tinklai, ryšio elektronika » internetas flesiukas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 23
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 03 02, 19:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ne visai į tema, bet prie "Chackingo". Praitų metų straipsnelis http://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/neseniai-aptikta-kritine-saugumo-spraga-leidzia-perimti-vaizdo-kameru-duomenis-ir-prideginti-skrebucius.d?id=66735652 . Atkreipkite dėmesį ar jūsų routeriukas nepakliuvęs į tą sąrašiuką Wink .
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 03 02, 20:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vilkaslt
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jei i tema del backdoor'u tai kurie tplink'ai turi, pvz: http://sekurak.pl/tp-link-httptftp-backdoor/
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 03 03, 20:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Šiandien iš vieno kolegos sužinojau, kad Vilkas teisus, ar bent iš dalies teisus dėl WPA nulaužimo.

Tikriausiai niekam nėra naujiena, kad WPA dar turi tokį priedą WPS PIN kodą, štai čia ir yra jo spraga. Naudojamas tas pats "bruteforece" mechanizmas, bet pin kodas toli grazu neturi tiek kombinacijų ir kaip teigia daugumas šaltinių užtrunka nuo 3 iki 10 val. jį nulaužti, su viena nedidele sąlyga, jai nėra uždėta apsauga po nepavykusio jungimosi neleist pakartotinai bandyti, bent kelias sekundes.

Iškarto pasitikrinau savo routeriuką, valio pas mane WPSas išjungtas, bet praskanavau aplinką radau bent 3-is pasiekiamus su WPS-u Smile.

Reiks išmėginti KALI šiuo klausimu Wink .

Čia pasiskaitymui: http://www.kalitutorials.net/2014/04/hack-wpawpa2-wps-reaver-kali-linux.html nors šiaip internetas pilnas info apie tai.
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 03 03, 22:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vilkaslt
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
is sportinio intereso bandes kaip ten kas darosi, toks yra fern wifi creaker, kur jau viskas supaprastinta.

O tarp kitko galima ir su paprasciausia monitorinimu sasaja gaudant wifi kadrus pasigauti autentifikacijos sesijos 4 kadrus is kuriu poto su creakeriu galima issimusti slaptazodi. bet daug kantrybes reikalauja nes reikia uztikti momenta kai jungiasi prie tinklo.
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 06 24, 12:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RimasJ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vilkaslt rašo:
bet daug kantrybes reikalauja nes reikia uztikti momenta kai jungiasi prie tinklo.

Nereikia tos kantrybės.Paprastai pakanka 2-10 min. ir jau pagauni taip vadinamą "handshake" tarp routerio ir prie jo tuo metu prisijungusių wifi klientų.Tam tereikia kad tavo kompo wifi korta ar adapteris sugebėtų pasiųsti pakankamai stipraus signalo deautentifikavimo paketus į eterį, o tu sau ramiai tuo metu pagauni .cap failą su wpa/wpa2
"4-way handshake". O toliau - tai jau sėkmės ir laiko klausimas, kada iššifruosi slaptažodį.
Aš tą cap-turinimą dariau su laptopu, užsikrovęs kali linux iš boot-flešiuko, viskas puikiai gaunasi.Netgi azartas pagauna, kai aplink tiek daug wifi tinklų, jautiesi lyg žuvautum Very Happy
Kam įdomu - informacijos pilna youtube, suvedus "kali linux wpa"
Prie to paties - dal kas galit pasidalinti lietuviškų frazių žodynais šiam reikalui, nes randu tik angliškus, o jie nelabai tinka mūsų tautiečių sugalvotoms frazėms dešifruoti,kol kas tik vieną handshake iššifravau Rolling Eyes
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 06 27, 09:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dėl WPA pilnai sutinku, bet dėl WPS ir WEP truputi kitaip. Beje WPS laužti iki šiol dar neišbandžiau, bet kolega sakė kad šiai dienai didžiausia spraga, nes puse interneto tiekėjų duoda rauteriukus su standartiškai įjungta šia funkcija ir jei esi ramus atseit pas mane WPA2, tai dar gerai pažiūrėk ar tuo pat metu nepaliktra papildoma galimybė prisijungti su PIN kodu (WPS).
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 06 27, 13:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RimasJ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na taip, teoriškai wifi tinklas su įgalinta WPS funkcija turėtų būti gana greit nulaužtas, kaip rodo http://www.anarchija.lt/component/content/article/79-pasidaryk-pats/38475-wi-fi-tinklo-slaptazodzio-nulauzimas-2
Reiks laisvalaikiu pabandyti. Bet prieigos taškų su WPS aplink save matau nedaug,paprastai nuo 2 iki 4, o tų su WEP - tai iš vis niekad nepastebėjau, tai juk visiška seniena, niekas nebenaudoja, tik WPA/WPA2.
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 09 25, 17:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pagaliau atsirado laiko išmėginau WPS laužimą:
Žodžiu situacija tokia:
1. WPA2-WPS su -73DBm. signalo stiprumu suvalgė per keliolika valandų ir išrišo tokį slaptažodį kurį "Brute Force" nebūtų parinkes 100 metų. furt-xxxx-xxxx, dėl solidarumo neplatinsiu viso.
2. WPA2-WPS su -93DBm. signalo stiprumu teko laužti visą savaitę, žinoma tai trukdo naudotis ryšiu ir pasiekus 99% savininkui trūko kantrybė ir apsaugą routeriukui išjungė Smile , tiesa KaliLinux slaptažodį vistiek išrišo, bet neturėjau galimybės išmėginti ar jis veikia.
3. Išmėginau seną metodą WPA be WPS su tuo 15Gb. žodynu, kurį pasiūlino Rimas. Tikrindamas du "aksespointus" užtrukau dvi savaites, rezultatas didelsi "0" nulis. Mano virtualus kompas su 2X2,5GHz. procesoriumi per parą patikrina apie 200 milijonų slaptažodžių, šis žodynas viso turi 1,5 milijardo slaptažodžių, bet Lietuviškų žodžių palyginus nedaug, tikriausiai dėl to ir nerado. Bet pvz. žodis "passwors" šiame zodyne turi 400.000 kombinacijų (kiek man per pajiešką pavyko surasti, tai gal ir dar daugiau), žodis "slaptazodis" virs 300 kombinacijų. Matomai Lietuviai supratingi ir tokių žodžių nenaudoja Smile.
4. Mėginau nulaužti ir su užrakintu WPS, kai po kelių mėgnimų rauteriukas nebeatsakinėja į užklausas, tai vidurkis per valanda apie 10 pin kodų, o praskanuoti reikia apie 100.000, tai patys skaičiuokite kiek tai užtruktų.

Išvada: jei nenaudosite WPS tai WPA vis dar liks nenulaužiama apsauga.
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 09 26, 00:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RimasJ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na,kadangi matau didelį susidomėjimą šia tema, tai kaip ir S_Kulikauskas, pasidalinsiu per praėjusį laikotarpį savo surinkta informacija.Manau, tai daugeliui sutaupys ilgas paieškų dienas.
1."Aksespointų" monitoringui patogu naugoti bet kokį laptopą, svarbu tik, kad jo WiFi korta palaikytų monitoringo ir deautentifikavimo paketų injekcijos funkciją.Jei nežinom,ar gali - apie tai mums praneša KaliLinux.Laptopas yra gerai dėl to, galim su juo klajoti po įvairias buto ar namo vietas, nes tas pats signalas vienam kampe gali būti -90 DBm, o prie lango -70 DBm.
2.Jei norim pagauti daugiau "handšeikų" iš labiau nutolusių "aksespointų", tai geriau naudoti išorinį WiFi USB adapterį, pvz aš nusipirkau papildomai TP-LINK TL-WN722N už 9 EUR iš "Kilobaito".
Kodėl šį?Todel, kad jį WPA hash forumuose daug kas giria,turi papildomos išorinės antenos pajungimo jungtį, o ir pigus be proto Very Happy
Su laptopu paprastai matydavau apie save kokius 10-15 "aksespointų", o pasijungęs šitą - jau 40-50!
Tačiau tarp WPA krekinimo entuziastų, kaip supratau, išlieka populiariausiu adapteris Alfa AWUS036NH,nes jis žymiai galingesnis ir jautresnis už kitus, bet brangesnis ir tik g standarto.Sklinda kalbos, kad su juo, naudojant didelę išorinę parabolinę SAT anteną su atitinkamais pertvarkymais, jūrininkai pagauna WiFi ryšį iš stovinčių jūroje laivų nuo kranto per 1-3 km !!
3.Softas. Pradžioje buvo gerai ir KaliLinux, bet kai atsirado daug "aksespointų" - užkniso nuobodus linuksinių
komandų begalinis įvedinėjimas komadinėje eilutėje, ypač kai ten svarbu bet koks tarpelis ar brūkšnelis. Todėl sėkmingai perėjau prie rusiško AirSlax 5 Base, kuris jau turi normalų,patogų grafinį interfeisą.
Užsikraunu kaip ir Kali - iš flešiuko, būtinasi per kokias 10 s.Be to, rodo daugiau info apie "aksespointą" -
pvz.ar WPS jame yra "užlokintas", ar ne.
4.S_Kulikauskas aukščiau rašė, kad bandė gaudyt -93 DBm signalą.Man nepavykdavo pagauti kokybiško signalo, jei jo
lygis būdavo mažesnis negu -90 DBm.Tiksliau, signalą lyg ir gaudai, bet aiškiai matosi ekrane, kad jis eina su
dideliais informacijos paketų (beacons) iškritimais/praleidimais.Visai kas kita, kai signalas bent -80 DBm lygio,
tada "beacon-ai" lekia į fleškę gražiai, kaip smiltys tarp pirštų Very Happy Todėl stebėti "beacon-us" yra svarbu.
5.WPA2 su WPS nulaužinėti online nepavyko, nors AirSlax-e tai turėtų būti paprasta ir automatizuota.
Programa pati parenka ir bando prisijungti su atitinkamu PIN-u prie pointo, bet po keleto bandymų
iššoka pranešimas, kad maždaug "access not allowed" ir procesas pastringa.Internete radau keletą siūlymų
kaip tai išspręsti, bet niekas nemačijo. Jei WPS užrakinta, tai nulaužinėt išvis beprasmiška.O šiaip, jei pavyktų paleisti WPS laužimo procesą sklandžiai, tai butų prioritetinis būdas, nes jis yra 100% pavykstantis, laikas - nuo kelių iki keliasdešimt val. O dabar aplink matosi, kad vos ne kas trečias tą WPS įgalinęs...
6.Dabar turiu pasigavęs 36 "handshake"-us, 11 iš jų sėkmingai dešifravau.Bandžiau keletą programėlių:
Aircrack-ng, oclHashcat-1.36, Elcomsoft Wireless Security Auditor, bet geriausia - Passcape Wireless Password Recovery.
Kai ją normaliai pasileidau, kitos tapo visai nereikalingos, jas naudoju tik šiaip, pasitikrinimui. Daugelis pradeda nuo Aircrack-ng, bet dabar tai jau bepasmiška, nes labai mažas slaptažadžių pertikrinimo greitis.
Man jis buvo su desktopiniu Core2duo 1,86 GHz apie 1000 pass/s, su naujesniu laptopu i5 2,5GHz ~2000 pass/s, t.y.
greitis panašus kaip pas S_Kulikauską ( 200 milijonų slaptažodžių/ 1 para = 2300 slapt/s).
Toks greitis yra praeitis, nes dabar visi pasijungia skaičiavimų paturbinimui GPU plokščių procesorius, o jų šiuolaikinėse plokštėse yra oj kiek daug, ir jie greiti ir įsiutę...Very Happy
Taigi, su mano kuklia Radeon HD6670 aš išspaudžiu virš 30000 slapt/s greitį! Kas turi "krūtesnes", tie spaudžia
iki 120000-160000.Geras, ane?Taigi,bent jau sau aš procesą paspartinau apie 15 kartų, ir tą žodyną, kurį Kulikauskas mūčijo kelias savaites, aš galiu prasukti per max 15val!
7.Bet kai po ilgų paieškų nieko nerandi,tai ateina supratimas, kad be gero žodyno - nė pro kur.Čia irgi padeda ta pati Passcape Wireless Password Recovery, nes turi superines žodynų kūrimo, tvarkymo ir apvalymo nuo visokio šlamšto funkcijas.Taip pat labai padėjo kurti PasswordsPro, Leninnames, UltraEdit.Pasidariau 8 skaitmenų visų galimų skaičių kombinacijų failą( 100 milijonų slapt.) Man jį prasukt trunka 50 min - ir iškart sėkmė. Greit nulaužiau 3 slaptažodžius, kurie kaip paaiškėjo,buvo WPS PIN kodai(internete dar radau gatavą WPS_PINS.txt žodyną - jis tik 10 milijonų dydžio, randa tuos pačius 3 slapt., o prasisuka per 5 min).
8.Susikūriau dar keleta žodynų iš lietuviškų žodžių,vardų ir skaičių visokių kombinacijų, visų galimų lietuviškų mob. telefonų nr. žodyną, žargono , tik aišku pakeičiant ą -> a , č -> c ir pan., Lietuvos asmens kodų žodyną Very Happy
9.Geras žodynas yra rockyou.txt, radau su juo keletą slap., taip pat Inside Pro, kam reiks, ras lengvai juos internete.
Labai geras saitas apie žodynus ir jų gamybą yra https://forum.antichat.ru/threads/281655/
Jei ką patys sukūrėt - rašykit, dalinsimės.Soriukas, kad postas gavosi straipsnio ilgio.
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 09 26, 07:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ačiū už info, išmėginsime jūsų siūlomus žaidimus Wink . O labiausiai mane sudomino
Citata:
WPA2 su WPS nulaužinėti online nepavyko .
, nes aš kito būdo kaip tik online ir neradau, tiesa mano tinklūškė išorinė 1000mW. o ir jautrumo tikrai gero, bet kaip tu taikliai ir pastebėjei jei signalas žemiau 80 jau pradeda pametinėti paketus, bet iš sportinio intereso rinkausi silpną, kad suprasčiau kiek tai įtakoja. Žodžiu man laužimo laikas gaunasi tiesiogiai proporcingas atstumui.
WPA be WPS ir aš nulaužinėju pačiame kompe, tiesiog "Nupurtes" ęsamus klientus ir pasigavęs pasisveikinimo paketuką, bet šito metodo WPS-ui neradau. Gal gali detaliau kokį viena aprašyti, ar tu naudoji tą patį kaip ir WPA?, o gal aš kažką netaip išskaičiau?
Ir gal nuoroda gali įmesti į tą Rusišką programėję, bijau kad nežinodamas iš pajieškos visokių "Š" prisigaudysiu Laughing
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 09 26, 17:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RimasJ
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aš tik norėjau pasakyt, kad tokiu būdu, kaip tu aprašei 1 punkte, man WPA2 su WPS nulaužti nepavyko.Tau pavyko, man - pastrigo.Nieko kito, kaip tik seną būdą su handšeiko pertikrinimo su žodynu aš nenaudojau. Ir dar paminėsiu, kad 3 aksespointų slaptažodžiai ir buvo būtent WPS pinai, nes juos
randa WPS_PINS.txt žodynas. Nežinau, kokiu budu jis sugeneruotas, ir gal jis tinka tik tam tikro gamintojo routeriams.Logiškai imant, koks man skirtumas, koks jo sudarymo algoritmas, jei aš žinau, kad PIN-as susideda iš lygiai 8 skaitmenų.Tada paprasčiausiai susigeneravau visų 8 sk. tekstinį failą.Jis didokas,1 GB, 100milijonų slapt. bet tuos minėtus 3 slaptažodžius randa abudu failai,t.y. WPS_PINS.txt ir 8sk.txt.
Nuoroda į airslax base : https://yadi.sk/d/fpyTWtPahoVFg
arba pagrindinis puslapis: http://airslax.ru/
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 09 26, 17:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vilkaslt
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
persiputi kali uzsibootini is disko arba flasho. O lauzimui riek naudot ne cpu o GPU o geriausiai su CUDA tada sukasi 10 kart greiciau. Zodynas 1gb yra nedidelis normalus zodynas sveria virs 15gb.
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 09 26, 21:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jus patys esat kalti, jei vietoje pigaus mikrotiko perkate vos ne tiek pat kainuojanti TP-Llink ar kokia kita pigia muiline, o paskui kazko tikites.

Mikrotike paleidi wlan, bet i bridge jo nemeti
vartotojas prisijunges per wlan dar turi pasileisti pppoe arba vpn klienta, nes ip suteiki tik zinomiems mac (cia del meskafonu), bet intera pateiki tip per vlan arba ppoe.

lauzkites iki pamelynavimo. nors nera 100% saugumo, bet dauguma hakeriu nuleidzia rankas.

Is principo ta pati galima ir po open/dd-wrt pasidaryti, bet as kaip ir mikrotik gerbejas jau nuo seno ir del smulkmenu nesimetysiu.
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 09 26, 22:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S_Kulikauskas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Smile Na manau paprastam žmogui nelabai aktualu, nu įsilauš, pasinaudos internetu, nieko čia baisaus, kiek blogiau jai iš tavo potinklio kokių įžeidinėjančių atsiliepimų apie gėjus prirašys Smile , nu bet ir tai kažkaip išsiteisinsi, o norint gauti daugiau, nulaužus tinklą dar reikia su sniferiu pasėdėti, gal ir portus paskanuoti, bet ir tai mažai tikėtina, kad kokią piniginę naudą išpeši, nebent šiaip vartotojui ką prikiaulinsi Smile, o rimtos organizacijos manau "muilinių" ir nenaudoja.
Beje nesenai įvertinau MikroTiką, grafinis interfeisas žiauriai painus, bet po truputį pradėjau persilaužti ant CLo tai pradėjo patikti. Tiems, kas ieško pigių bet gerų sprendimų rekomenduočiau MikroTik.
 internetas flesiukas
PranešimasParašytas: 2015 09 27, 13:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vilkaslt
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu ir sudetingai jus... Vpn ppoe gi visi sitie dalykai blogina performance. Wifi sauguma jej norit didint kalat wpa2+802.1x ir tinkla vargu ar kas pajegs islausti. Tada ir handshaku desifravimas negelbes. Aisku konfiguravimas reikalauja ziniu bet jei saugumas pirmoj vietoj tai viskas imanoma.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama