Elektronika.lt
 2024 m. kovo 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 19, 06:58. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » Lemona apgaudineja pirkejus
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 1214
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2012 10 29, 12:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
PetrasL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Contax, pas privačius prekybininkus kaip ir pas čigonus vagių pasitaiko...Stebėk juos abu.
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2013 02 20, 19:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu Lemona "šaunuoliai" - 02.07 užsisakiau prekes, gavau į el.paštą išankstinio apmokėjimo sąskaitą, tą pačią dieną apmokėjau, 02.13 mano užsakyti operacinukai turėjo pasiekti Lemona (oficiali informacija mano užsakymo lape jų puslapyje) ir per DPD atvežti man. Šiandien vis dar neturiu nei operacinukų, nei žinutės iš Lemonos apie jų likimą...
Joooo.... Idomi kontora. Rolling Eyes

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2013 02 20, 19:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zigmas123
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
obalys rašo:
Nu Lemona "šaunuoliai" - 02.07 užsisakiau prekes, gavau į el.paštą išankstinio apmokėjimo sąskaitą, tą pačią dieną apmokėjau, 02.13 mano užsakyti operacinukai turėjo pasiekti Lemona (oficiali informacija mano užsakymo lape jų puslapyje) ir per DPD atvežti man. Šiandien vis dar neturiu nei operacinukų, nei žinutės iš Lemonos apie jų likimą...
Joooo.... Idomi kontora. Rolling Eyes


na kaip sakant darbe neskuba..... as is tme greiciau gaunu

_________________
teoriškai arklys- praktiškai nepaveža
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2013 02 23, 09:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu va, 20d. parašiau laišką ir paklausiau kaip reikalai su užsakymu, 21d. gavau atsakymą kad tą pačią dieną išsiųs, 22d. kurjeris atvežė... Smile Idomu, ar taip sutapo kad mano užsakymas tik 20d pas juos atvažiavo, ar jie tiesiog apie mane pamiršo? Rolling Eyes Very Happy

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2013 02 23, 09:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jakaz
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
obalys rašo:
Nu va, 20d. parašiau laišką ir paklausiau kaip reikalai su užsakymu, 21d. gavau atsakymą kad tą pačią dieną išsiųs, 22d. kurjeris atvežė... Smile Idomu, ar taip sutapo kad mano užsakymas tik 20d pas juos atvažiavo, ar jie tiesiog apie mane pamiršo? Rolling Eyes Very Happy


pamiršo Smile yra buve kelis kart,tik parašai kai nusibosta laukti ir iškarto gauni Very Happy

_________________
skype-->optical611
Paklausęs durnu gali būt maksimum dieną, o jei neklausi-liksi durnas visam gyvenimui.
Nepadarysi gerų darbų,nepadarydamas blogų..
Protingi žmonės save nuvertina, o kvaili mano, jog yra nuostabūs
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2013 05 31, 13:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
parasysiu ir as savo nuomone apie Lemona.
esu jau galima sakyt senas klientas, perku pastoviai ilgiau nei 10 metu. Ne urmu aisku, bet vistiek... Turiu ir kortele ir prisijungima ir nuolaidas. Zodziu, neesu naujokas, ir susidures esu su gan ivairiomis situacijomis. Bet paskutine truputi 'uzkliuvo'. Tai va.
prasidejo viskas nuo to, kad senam stipriakui nutariau pakeist elektrolitus visus. Originalus visi buvo Nippon, taigi nutariau paieskoti tokiu pat. Apsidziaugiau, kai Lemonos kataloge tokius radau. Pasirinkimas normalus, kainos normalios, pristatymo terminas 2 dienos - ko daugiau noret. Susideliojau internetu i krepseli gal apie 10 poziciju, uzsisakiau, gavau patvirtinimo laiska ir t.t. Pristatymo laika uzsakymo metu rase 2 d.d. Bet man nebuvo skubu, todel tik po 4 dienu pasiskambinau i parduotuve pasiklausti, kokia busena uzsakymo. Atsakyti pardavejas telefonu nesugebejo, nes 'nemato sistemos', kuria jo zodziais 'mato tik vadybininkai' ir patare skambintis sekancia darbo diena darbo laiku, kai buna vadybininkai. Pasirode 'keista', bet kaip minejau, man nebuvo skubu. Taip ir nutariau padaryt. Taciau nespejau, nes kita diena is pat ryto gavau SMS zinute, kad uzsakymas paruostas, galiu atvaziuot pasiimt. Viskas atrode ok. Nuvaziuoju. Jau mokant pinigus ir pasiimant maiseli sako: "Ne visas pozicijas gavome, kazko cia nebuvo pas tiekeja". Klausiu, kaip suprasti, kodel tada gavau SMS ir ko cia vaziavau, jei dar uzsakymas nepilnas? Pasirodo, situo klausimu labai smarkiai izeidziau pardaveja, tiksliau matyt jo asmenini ego, kuris pradejo kalbeti pakeltu tonu, aiskinti man, kad as purkstauju del menkniekio ir kad cia aplamai man jie paslauga daro, kad uz "tokia maza kaina Nippon kondensatorius is ELFOS uzsakom", kad maiseliu kruva brangiau kainuoja. Toks poziuris uzmuse. Ne del to, kad negavau tu 5vnt. kondensatoriu, bet del poziurio i savo darba, i klienta ir i savo sistema.
Pradejo aiskinti, kad pozicijos kataloge su tildes zenklu gale reiskia ispardavima ELFOJE, kad tai likuciai, kad gali buti, o gali ir nebuti. Kad cia "labai dar gerai, kad tik viena pozicija neatejo", "ateis po dvieju savaiciu GAL". Kad cia pretenzijas as turiu reiksti ELFAI. Sakau - pirkau is jusu el. parduotuves. Is kur pirkejui zinoti jusu sifrus, kam tada tiekimo laikas rasomas 2d.d., kam pranesama apie paruosta uzsakyma. As visa laika kalbejau pabrezinai mandagiai, ir tuo labiau paties pardavejo as niekuo nekaltinau, klausiau jo, kaip jam atrodo ju sistema is kliento puses? Ar tai normali internetine parduotuve, kur susidejes prekes i krepseli ir gaves uzsakymo patvirtinima bei atvykes atsiimti suzinai, kad cia jie tau paslauga apskritai daro, kad parduoda ir kad normalu gauti uzsakyma nepilna. Klausiau, kodel negalejo pranesti apie neesancia pozicija, vietoj to, kad pranese apie 'paruosta uzsakyma'. Tokiu atveju buciau uzsakes kita pozicija, ir vaziaves tik tada, kai ateitu viskas. Nes laika as taupau. Bet jiems tokie pirkejo interesai ir nuomone neidomi. Taip ir pasake: "man tai vienodai rodo jusu purkstavimas del tokiu nieku". Nu man dabar jau irgi... Pazystu ir direktoriu Lemonos, ir bendra projekta kazkada studiju laikais dariau, ir t.t. ir pan. Galeciau eit 'teisybes' ieskot, bet kam man to reik. Apsipirksiu kitur - tikrai rasiu kur Smile
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2014 11 30, 10:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dar vienas fokusas su Lemona. Prireikė 10 vienetų tokių bluselių, aukštadažnių tranziukų SOT-23 korpuse, BFR93A. Žiūriu jų kataloge, pažymėta žaliai, YRA visose parduotuvėse. Nuvažiuoju vakar į Naujamiesčio parduotuvę, pamaigo kompą ir sako: "žinot, yra tik 1 (!) tranziukas. Dar 3 yra Žirmūnų parduotuvėje".
Exclamation Question
Baigiu aš su jais žaisti. Iš Kinijos ateina be jokių rūpesčių ir dar gerokai pigiau.
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2014 11 30, 11:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jakaz
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
na pvz aš kai perku internetu,tai yra galimybė tikrinti atsargas,šiuo atveju mano sandėlis Kaune
http://www.part.lt/img/097c4e6f18ce03e17151f0661200d2bf760.JPG

_________________
skype-->optical611
Paklausęs durnu gali būt maksimum dieną, o jei neklausi-liksi durnas visam gyvenimui.
Nepadarysi gerų darbų,nepadarydamas blogų..
Protingi žmonės save nuvertina, o kvaili mano, jog yra nuostabūs
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2014 11 30, 13:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
E.L.O.
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
"Prestižas"- trečdaliu brangiau:
http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=195885
http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=195886
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2014 11 30, 14:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
E.L.O. rašo:
"Prestižas"- trečdaliu brangiau:
http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=195885
http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=195886


Kodas:
Automobilinis maitinimo šaltinis 12V/5V 2.0A USB su microUSB jungtim

ir
Kodas:
Automobilinis maitinimo šaltinis 12V/5V 2.0A USB su Lightning jungtim Iphone5
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2014 11 30, 14:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rokis88
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Perku lemonoj kaune nuo pat jos atsiradimo ir visada viskas laiku labai malonus aptarnavimas. Del kitu miestu nezinau bet kauno lemonai nuo manes didelis +.
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2014 11 30, 15:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
abalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man tai su Lemona irgi cirkai. Sutartis su Kaunu, uzsakineju-rodo sandely yra , bet iki galo nuejus rodo prekiu neturi. Su tuo atsargu tikrinimu reiks pabandyt. Bet bent jau mano sarasas nebuna ilgas, tik uzknisa- nera, tai nera.
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2014 11 30, 15:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Jakaz
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
na man lyg visa laiką turėjo,nors gal neužtaikiau ant tokių prekių kurių neturi Smile

_________________
skype-->optical611
Paklausęs durnu gali būt maksimum dieną, o jei neklausi-liksi durnas visam gyvenimui.
Nepadarysi gerų darbų,nepadarydamas blogų..
Protingi žmonės save nuvertina, o kvaili mano, jog yra nuostabūs
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2014 11 30, 16:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Jakaz rašo:
na man lyg visa laiką turėjo,nors gal neužtaikiau ant tokių prekių kurių neturi Smile

Aš tai ne pirmą sykį užtaikau. Ar internetu užsakau, ar šiaip nuvažiuoju vis pasitaiko. Varžų ir kištukų jie tai visada turi Smile
Problemą išsprendžiau paprastai, pasirausiau savo šiukšlyne ir prisilupinėjau iš SAT tunerio plokštės tų tranziukų, pliusas dar tame kad nepapuls kokie falšyvi Smile
 Lemona apgaudineja pirkejus
PranešimasParašytas: 2014 11 30, 22:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vilk
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Contax rašo:

Problemą išsprendžiau paprastai, pasirausiau savo šiukšlyne ir prisilupinėjau iš SAT tunerio plokštės tų tranziukų, pliusas dar tame kad nepapuls kokie falšyvi :)

Jei visada rausies savo šiukšlyne - tai sugaiši labai daug laiko, ir greičiausiai nerasi to ko ieškai. O dar ir nuo lituoklio dūmų tikrai ilgiau negyvensi.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama