Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 17:46. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Garso aparatūra » Mano audio sistema
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 66
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2012 04 21, 23:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ambient rašo:
jauti ar groja ? Smile
Beje pats atsitiktinai gavau Technics'a SU-V50, garso kokybe buvau maloniai nustebintas, LM3886 pasiliko toli toli.. laukiu nesulaukiu kada bus proga koki lempinuka isbandyti..

Matomai Tamstos turėta LM3886 schema nebuvo tinkamai atidirbta, jei prakišo prieš SVI4004...

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2012 04 22, 02:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S.G.
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
donatas.s rašo:


Stiprintuvas - ONKYO INTEGRA A8450, pilna profilaktika, pakeisti visi el. konderiai y panasonic fc, fm, am, rubycon zl. Truputuka pazaidziau su ramybes srove. Greitu metu bus pakeisti arba papildomai prideti ir didieji elektrolitai. Turiu naujus 2xBHC 63v15000uf.


Kiek žinau, Onkyo Integra stiprintuvuose elektrolitai signalo kelyje nestovi, stovi tik įvairiose pagalbinėse grandinėse, taigi elektrolitų keitimas - tik be reikalo išartas stiprintuvas ir į balą išmesti pinigai. Dėl BHC - kondensatoriai lyg ir su pretenzija į profinius, bet pagal parametrus ekvivalentiški pigiausiems Samhva. Tarkim, pagal ripple curent iki sikorelių nedatraukia 4 -6 kartus (!). Tai kam keist? Originalūs kartais ne geresni? Nesuprantu aš tokių meistrų, kai nežino nei ką, nei į ką, nei dėl ko keičia, kai relės užlaikymui deda panasonic fc ar panašiai. Žaidimai su rimties srove turėtų daugiau prasmės, bet kadangi srovės per priešgalinius tranzus irgi per mažos, tai irgi kažin ar bus laukiamas efektas. Viskas, ko reikia šitiems stiprintuvams - turiu galvoje Onkyo Integra 8xxx - sutvarkyti galinių ir priešgalinių laipsnių sroves, na ir kai kuriems modeliams galbūt nufiltruot maitinimą priekiniams kaskadams.
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2012 04 22, 21:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donatas.s
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tiesiai sviesiai pasakysiu.. Nesu kietas elektronscikas, nezinau as tu niuansu kas kur kaip ir kodel...Uzsiimu tokiais dalykais, nes man tai yra idomu arba is neturejimo ka veikti....Del kondensatoriu, tai pasakysiu irgi paprastai. Turejau as fc, zl, za sauja is anksciau, todel nesuku sau galvos kokius deti ir kur Smile Svarbu kad kokybiski butu. Kai darau sau, as negailiu nieko (proto ribose aisku). Didieji kondai liko lig siol nepakeisti. Manau, kad ir nekeisiu. Zodziu esate teisus del visko, bet toks as jau esu. Per savo smalsumus numarinau ne viena aparata ir dar nepasimokiau. Nusiperku kita, po menesio numarinu tada renku rublius ant kito ir taip pasaka be galo Very Happy Ir ka man daryt ? Very Happy
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2012 04 23, 16:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donatas.s
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
S.G. , zinau esate kompetetingas sioje srityje. Gal galetumet smulkiau papasakoti apie tas rimties sroves? Ka ir kaip patartumete daryti vardan geresnio garso. Buciau dekingas. Galima ir y pm arba mail.

donatas.sir/eta/gmail.com

Is anksto dekoju
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2012 04 23, 17:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S.G.
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rimti žmonės, kaip Kordelas arba Agejevas, rekomenduoja kuo didesnę srovę ne vien galiniam kaskadui, bet ir priešgaliniam, tai nuima metalinį stiprintuvo prieskambį. Bet tada kartu reikia sutvarkyt priešgalinių tranzų aušinimą ir termostabilizaciją, o kartais tai būna sudėtinga. Su tamstos kompetencija tokiais dalykais neužsiimčiau. Kita vertus, jei kolonos nebrangios ir muilinančios, gali pasirodyt, kad iš stiprintuvo kartu su metaliniu prieskambiu dingo aukšti garsai, tai čia dar klausimas, ar verta pult perdarinėt.
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2012 04 23, 17:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
donatas.s
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai turbut paklausysiu ir nelysiu Smile
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2012 06 02, 18:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Profix
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
uau Laughing kokios nuostabios "muzikines sistemos" Shocked
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2012 06 02, 18:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kokybiškų? Gražių? Pavyzdėlis: http://www.pirk.lt/sony-mhc-ex700/
Teko Elektromarkt'e apžiūrėt gyvai - baisuma! Kolonėlės gal 15cm gylio, lengvos kaip plunksnelės. Pats centras kažkokio ateivių dizaino, su tuo kokių 10cm skersmens bumbulu per vidurį. Nepabarškinau į šoną, bet turbūt skambėtų kaip tuščia skarbonkė. Dykai, žinoma, paimčiau, bet mokėt 600-700Lt už tokį? BITCH PLEASE!

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2012 06 02, 21:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
S.G rašo:....nesuprantu tokių meistrų,kai nežino nei ką,nei į ką keisti,nei dėl ko keičia...............
--------------------------------------------------------------------------------
Jūs visiškai esate teisus tuo klausimu.Bet tai,sakyčiau,tik smulkmena,kad meistras nežino ką keisti.Didžiausia problema yra tai,kad pats gamintojas pridaro tokių nesamoningų 'pribombasų',kad kartais pagalvoji logiškai - kaip iš vis toks aparatas galėjo patekti į rinką ir sakyti dar,kad tai tikras Hi-endas.Nors iš to Hi-endo - tik 3-ios klasės tarybinio aparato lygis.
Nors,tiesą sakant,skaitant įvairius forumus apie audio aparatų pagerinimus,išriškėja viena klasikinė tendencija - visi vadinamieji meistrai keičia esamas detales į ,atseit geresnes,ir viskas...
Mano ilgametė praktika rodo,kad tai yra tik niuansai pagerėjimo prasme.Problemos yra daug 'gilesnės' nei pakeitimas vienos detalės į kitą.
Bet tai,sakyčiau,ne visiems meistrams suprasti tokius niuansus kur gamintojo sukonstruota schema muzikos garsui dažnai būna "peilis' arba 'britva'....
Bet,kad tai suprasti,reikia turėti daug metų praktikos toje srityje.Beto gamintojams tokie dalykai nelabai yra svarbūs.
Gamintojams yra svarbu tik techniniai dalykai,o audio aparatai gali ar negali atkurti daugiau,mažiau tikro muzikos garso - dauguma gamintojų tai yra neaktualu....
Tai tiek apie tikrą muzikos garsą šiam kartui...

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2013 02 18, 13:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MikaxeriS
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mano audio sistema tokia:
Arrow Stiprintuvas: Brig-001 Stereo
Arrow Kolonkės: S-90 x2
Arrow Signalas: PC ir Mp3 grotuvas

_________________
Neįperku normalių kolonėlių, todėl skriaudžiu S-30.
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2014 01 22, 10:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sasori_ltu
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaimynu baubas Very Happy


koloneles: savadarbes(apart s30)
garso sitiprinimas: A. Davoli Krundaal 60W
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2014 03 28, 20:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
interiss
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki, sugalvojau atnaujint tema ir truputi pasigirt Smile Pristatau i aikštę ir savo "keliauninko" sistemą.
Arrow Nešiojamas kompiuteris
Arrow DAC+stiprintuvas Olympus-e10 - FiiO http://cdn7.gdgts.de/wp-content/uploads/2012/02/fiio-e10_008-584x328.jpg
Arrow Ausinės: Audio Technica ATH-M50 http://i.i.cbsi.com/cnwk.1d/i/tim/2012/04/20/Audio-Technica_ATH-M50_Studio_Monitor_Headphones_33899646_02_620x433.jpg
Ir katik naujai šeimą papildęs narys:
Arrow Ausinės: Sennheiser Momentum ie http://www.part.lt/perziura/5ad978364c85853ad5fc380678a2d1f929.jpg


Paskutinį kartą redagavo interiss, 2015 04 05, 20:59. Redaguota 1 kartą
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2014 12 03, 19:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Black Scorpio
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ir kaip tas fiio reiklasu su M50 ? pats tokais ausines turiu, ieškau dac'o Smile
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2019 07 12, 17:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
TedisLT
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nesenai pasigaminau.

seniau buvo
https://www.google.com/search?q=creative+inspire+2.1+2400&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiFprXI2q_jAhWh-ioKHY8BDRYQ_AUIECgB&biw=1366&bih=625#imgrc=ax0XW87oojsRlM:


Papildomai ideta MP3/BLUETOOTH modulis is ALIexpreso.
Stipriako duomenu nerasau, nes realiai jie neturi cia itakos:)
Kaina tokio dalyko nzn, nes kolonkes pirkau itariu dar kokiais 2004 metais ir jos pas mane 10-15 metu kazkur tunojo.
Siaip groja graziai Smile... o medienos darbai truko apie 3-4 menesius (jei uzsiimant, butu uzteke ir 1-2 dienu), kadangi bute, prie mazu vaiku nedirbsi, o ne kiekviena savaitgali iki dirbtuviu davaziuosi Smile
 Mano audio sistema
PranešimasParašytas: 2021 06 09, 18:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mvmarius
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Po nelabai ilgu biudzetiniu bandymu apsistojau ties
Stiprintuvas
Yamaha RX-V473
Koloneles
Sony SS-176E
Koloneles aisku senos, caro ruriko laiku, bet man patinka Sony skambesys, minkstokas bet aiskus zemas, svelnus bet aiskiai girdimi nereziantys ausies auksti, bandziau dar su jomis sena Harman'a bet sitas pigus ir triuksmauja, girdisi visokie snypstimai ir trukdziai, dar turejau kazkuri Sony 5.1 STR serijos resyveri tai garsas geras, bet atsisakiau del HDMI trukumo, dabar mastau po biski biudzetiniu rezimu plest sistema iki 5.1 gal...pirmoje vietoje prie FRONT ieskaus centrines koloneles, pagrinde del filmu, subwooferio nedesiu nes zemu pakolkas pakanka ir nuo frontu, galines turbut ieskosiu lentynines kokias, nors turiu Microlab PRO 3 tik reiktu parsigabent is LT i dabartine vieta
Harman Kardon AVR 1500
P.S. visa audio sistema main kainavo 40 piginu + 10 kuro sanaudos
P.P.S. Sitas senas Harman Kardon yra HK geda, visiskas biudzetinis slamstas, tiek surinkimu kokybe tiek skambesiu, nesusiviliokit
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama