Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 14:26. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Automobilinės apsaugos sistemos » sheriff zx 700 renault laguna
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 13
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 04, 23:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
alys
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
sveiki turiu as ta signalke stalciui sheriff zx 700 gerai butu pajungt tik kad rusiskai nesuprantu nei velnio tai gal kas papasakotu apie tos signalkes galimybes?
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 05, 07:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Gediminas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nezinau kaip zx700, bet zx900 nesiulyciau isideti net pikciausiam priesui.
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 05, 22:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
alys
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kodel?
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 07:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintarinis71
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
normali ten ta signalke ... nesinervink
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 12:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
art64
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gediminas rašo:
Nezinau kaip zx700, bet zx900 nesiulyciau isideti net pikciausiam priesui.


Kuo neitiko? Esu tikrai mates ir prastesniu,kad ir Eaglemaster- pradejus kaukti sunkiai klauso pultelio,turi ne karta maigyti kol isjungi. Tai po viena pulteli pareina,tai dar kas nors...sinchronizacija su bloku kartais pameta,silpni mygtukai i pultelius sudeti. Mano akimis,is peidzeriniu- vienos prasciausiu
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 14:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Gediminas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Citata:
Kuo neitiko?

Kartais isijungia/issijungia is pirmo paspaudimo, o kartais gali 10 minuciu maigyti ir nieko. Labai nemalonu stoveti prie masinos su dviem maximos maisais per lietu ir galvoti atsirakins ar ne.
Ijungus masinos paieska kartais pakimba ir i joki veiksma kazkuri laika nereaguoja.
Du ryskus sviediodziai nakti apsviecia puse kiemo. Gal tai butu ir pliusas, jei ilgiau palikus nenusodintu akumuliatoriaus (ima apie 30 mA).
Pultelio baterija (energizer uz 5 Lt.) laiko iki menesio, optima linija ir panasios iki savaites. Siuo metu naudoju pakraunama elementa, nes keiciant baterijas galima bankrutuoti.
Pilna visiskai nereikalingu funkciju, o paprastas ir daznai naudojamas ijungti sudetinga(pvz. isjungti veikima nuo smugio daviklio: Кратковременно нажать кнопку 1 и в течение 4 сек нажать кнопку 3, после сигнала подтверждения нажать кнопку 3 еще раз).
Aisku yra ir pliusu. Gana toli veikia dvipusis rysys. Aisku apie deklaruojamus 550 m nera ka svajoti, bet 100 m traukia. Patogus atrakinimas ir uzrakinimas be pultelio. Yra laikrodis.
Kitoje masinoje stovi E50 signalizacija. Nera jokiu pribumbasu, bet nera ir problemu.
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 14:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
art64
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pas mane lyg irgi 900...(o gal gerene,dabar neturiu po ranka aprasymu,tai negaliu pasakyt)Tai kitokie pastebejimai: 1)pats asmeniskai isbandziau,budamas uz 1 km paprasiau,kad zmogus ispirtu i rata,pranesimas atejo. 2) bendra automobilio srove(su sign) nevirsyja 0,1A ,jei tiksiau ~0,03 A. Patarciau masinoje paieskoti nuotekio ir srove pas tave panasiai reles apvijos... 3) kad baterija tarnautu ilgiau reikia naudoti "save mode" (vienu metu spaudziamas uzrakintos spyneles simbolis + "F" esant isjungtai apsaugai .Tikrai puse metu pas mane batarke laiko. 4) del isjungimo- tai cia visoms signalizacijoms pasitaiko prie dideliu prekybos centru dazniu ivairove ir trukdo .Na man gal 2-3 kartus buvo. Patarciau avarini isjungimo mygtuka sumontuoti labiau prieinamoje vietoje .Tuos sviesdiodzius seniai ,kai montavau,visai isardziau ir sumontavau atskirai o siustuvo moduli paslepiau,neklijavau prie stiklo,nes nuplesus ji pranesimai neina . Kaip minusa ivardinciau (nustebau atrades) isemus saugikli (sudeginus) nustoja blokuoti varikli net naudojant rele su atvirais kontaktais (jei rele turi atskira nuo signalizacijos pliusa (su degimu)) Bet sia savybe irgi tikrai turi Mangoose, dar kazkurios..(Eaglemaster lyg ir ne)
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 15:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Gediminas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
art64 rašo:
Pas mane lyg irgi 900...(o gal gerene,dabar neturiu po ranka aprasymu,tai negaliu pasakyt)Tai kitokie pastebejimai: 1)pats asmeniskai isbandziau,budamas uz 1 km paprasiau,kad zmogus ispirtu i rata,pranesimas atejo.

To privalumas tas, tik kad suzinai, kad tavo masina jau pavogta arba isdauzytas langas. Vistiek budamas uz kilometro vagies nepagausi. Jei paskambinsi policijai ir pasakysi, kad suveike signalizacija ragelyje isgirsi ziovaujanti balsa: tuoj pat, t.y. kai baigsim losti kortomis ir gerti kava nuvaziuosim paziureti.
Citata:
2) bendra automobilio srove(su sign) nevirsyja 0,1A ,jei tiksiau ~0,03 A. Patarciau masinoje paieskoti nuotekio ir srove pas tave panasiai reles apvijos...

Jei sroves padidejimas sutampa su LED mirksejimu, automobilyje ieskoti nuotekio nera prasmes.
Citata:
3) kad baterija tarnautu ilgiau reikia naudoti "save mode" (vienu metu spaudziamas uzrakintos spyneles simbolis + "F" esant isjungtai apsaugai .Tikrai puse metu pas mane batarke laiko.

Pabandziau, neveikia tokia klavisui kombinacija. Gal pas tave kitoks modelis.
Citata:
4) del isjungimo- tai cia visoms signalizacijoms pasitaiko prie dideliu prekybos centru dazniu ivairove ir trukdo .Na man gal 2-3 kartus buvo. Patarciau avarini isjungimo mygtuka sumontuoti labiau prieinamoje vietoje
.
Man pasitaike 20-30 kartu, o gal ir dar daugiau.
Citata:
Tuos sviesdiodzius seniai ,kai montavau,visai isardziau ir sumontavau atskirai o siustuvo moduli paslepiau,neklijavau prie stiklo,nes nuplesus ji pranesimai neina.

Jei ikisi siustuva kur aplink metalas sumazes veikimo nuotolis.
Citata:
Kaip minusa ivardinciau (nustebau atrades) isemus saugikli (sudeginus) nustoja blokuoti varikli net naudojant rele su atvirais kontaktais (jei rele turi atskira nuo signalizacijos pliusa (su degimu)) Bet sia savybe irgi tikrai turi Mangoose, dar kazkurios..(Eaglemaster lyg ir ne)
Sita irgi pastebejau montuodamas. Tas pats ivyks atjungus fiske nuo bloko. Is pradziu susinervinau, paskui nusiraminau ir pamirsau. Kai signalizacijai sugrybaus protas bus paciam lengviau atjungti.

Mano nuomone, jei turit daug pinigu, laiko krapstymuisi ir stiprius nervus si signalizacija jums. Jei norit paprastos, patikimos ir nebrangios signalizacijos dekites E50 ar Eaglemaster 5200 ir neturesit problemu.
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 17:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
art64
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gediminai,negirk Eaglemaster. As apie ja ,kaip tu apie Sheriffa... Smile Cia gal ta ne peidzerine? Tai pas jas ta imobilaizerio fukcija genda,kur atskiru mygtuku (su zaibu) issijungia. Pats tokiu funkciju neaktyvuoju,o islupt teko ne vienai,kai zmogus kreipesi negaledamas uzvesti. Islupau uzvakar peidzer. Eagelmaster vienam klientui.Jo zodziai buvo ,kad uz...o ir teko E50 zmogui ideti.
Peidzerines siustuva stengiuosi deti uz prietaisu skyduko- skydukas auksciau kebulo metalo,i visas puses stiklas.... zodziu,pas mane toje vietoje jis yra ir praktiskai isbandytas,siuntimo nuotolis geras
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 17:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
art64
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O ,Gediminai, gera mintis atejo i galva: tu giri Eaglemasteri,bet turi Sheriffa. Keiciam - tu man nemegstama Sheriffa,as tau mano nemegstama Eaglemasteri. Very Happy Zmogus net paliko man supykes
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 17:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xyznia
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
apie Eaglemaster: jeigu jau gaidelis ant dezutes nupiestas zinok kad nieko gero
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 18:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gintarinis71
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Very Happy ir vienas ir kitas kiniskas slamstas .... tik ealemasterio dar ir pulteliai netike ...
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 21:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
stasiss
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gintarinis71 rašo:
Very Happy ir vienas ir kitas kiniskas slamstas .... tik ealemasterio dar ir pulteliai netike ...

Bet jų nors galima gauti už protinga kainą. .O su sherifu sugedus pulteliui reikia atsisveikinti Laughing Laughing
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 06, 23:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Gediminas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
art64 rašo:
O ,Gediminai, gera mintis atejo i galva: tu giri Eaglemasteri,bet turi Sheriffa. Keiciam - tu man nemegstama Sheriffa,as tau mano nemegstama Eaglemasteri. Very Happy Zmogus net paliko man supykes

Ismontavimo/sumontavimo sanaudos daro situos mainus nenaudingus abiem pusems. Jei netingeciau draskyt masinos ir nebutu gaila pries daug metu uz signalizacija moketu 450 Lt., seniai buciau pasikeites.

Citata:
Gediminai,negirk Eaglemaster. As apie ja ,kaip tu apie Sheriffa... Smile Cia gal ta ne peidzerine?

Mano mineta Eaglemaster 5200 - ne peidzerine. Kazkada turejau, tai tikrai jokiu problemu nekele. Su peidzerinem Eaglemaster neturejau reikalu, tai nei girti nei peikti negaliu.
 sheriff zx 700 renault laguna
PranešimasParašytas: 2013 11 10, 21:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
alys
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kaipir pajungiau liko 3 laidai nezinau kur jungt gal galit padet biski
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama