Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 15:02. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 1516
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 26, 18:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
LY1
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vyrai, gal apseikim be smurto?

_________________
greitai ir pigiai nebūna gerai
pigiai ir gerai nebūna greitai
gerai ir greitai nebūna pigiai
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 26, 18:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
LY1 rašo:
Vyrai, gal apseikim be smurto?

Už Landsbergį iki paskutinio kraujo lašo. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
rimosiuss rašo:
rammas rašo:
:
Aukščiau, LY1 įdėjo konkretų skelbimą,

nu as tau idejau konkretu pasiulyma..
transportas mano . kada privaziuoti ?
tau sunku suprasti skirtuma tarp skelbimo ir realybes isidarbinus ir padirbus..
nu bet taip buna.ne visur. bet buna. bet cia aisku kaltas lansbergis

Nu pypėc publika, vienas siūlė privačiai diskutuoti apie sovietinės optikos privalumus, kitas vėl siūlosi su savo transportu kažką ... ką Rimošiau su savo transportu man siūlai? Atveši pasirašyti darbo sutartį, kurioje į rankas 2k€? Laughing Laughing Laughing
Ką tu vadini savo konkretumą? Vienintelį skaičių iš neaišku kur nukabinęs .. konkrečiai matau tik ta ką LY1 įdėjo, įmonės pav, pareigas ir siūlomą atlygį ir beje, tai kas siūloma atsispindi rekvizituose, o tai vėl prasilenkia su tavo kosminėmis teorijomis kaip būna ...
Dar būna ir taip, kad skelbime esantys normalūs atlyginimai išaiškėja, (realybėje) per darbo pokalbį, kad yra bazinė dalis ir premija, kuri fyg žino nuo ko priklauso ... ir kurios pradžioje negausi, nes tai bandomasi laikotarpis ..
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 27, 10:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kybertarakonas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
darbinkites cia ir nereikes jums speniais ir kanopomis maitintis :
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/gera_verslauti_kai_valstybe_seria/?fbclid=IwAR0nX9R184mojHuXsimyi-yFKgI-opdBRFNYYk6DOrCFC0GuiOrKX7_Dqyk

_________________
+37068705542-Romas PRS...
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 27, 10:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Laughing rimošiaus Lietuva, tai kai Landsbergienė dulkina visą Lietuvą, o runkeliai net prakaituoja iš laimės, misdami vien rimošiaus sintezuotais "aukščiausios rūsies" speniais ir kanopomis sumaltais kartu su soja.
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 27, 11:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
Laughing rimošiaus Lietuva, tai kai Landsbergienė dulkina visą Lietuvą, o runkeliai net prakaituoja iš laimės, misdami vien rimošiaus sintezuotais "aukščiausios rūsies" speniais ir kanopomis sumaltais kartu su soja.

O ką, prapiesarius kikena į kumštį ... "vsio zakonno". Very Happy
Neseniai teko tokį, sakyčiau gan taiklų pastebėjimą perskaityti, AMB įteisino Lietuvoje korupciją, Landsbergis ją išpuoselėjo ...
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 27, 11:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rammai, kas tau nutiko?
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 27, 12:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kybertarakonas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
AlgisL rašo:
rammai, kas tau nutiko?

jam atsivere naujos čiakros Laughing

_________________
+37068705542-Romas PRS...
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 27, 13:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Žmogaus akiratis prasiplėtė, tik kas tokį sukrėtimą inspiravo? Gal patyrė visą grožį kapitalistinės būties, kai esi reikalingas tik kol jaunas, arba kai dirbi už dyką? Prie okupanto, tai galėdavai nors ir gurmaniško maistelio sintezės reaktorių išrasti, bet vistiek gaudavai 42,5rub ir tai buvo lubos Laughing
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 27, 22:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
Žmogaus akiratis prasiplėtė, tik kas tokį sukrėtimą inspiravo? Gal patyrė visą grožį kapitalistinės būties, kai esi reikalingas tik kol jaunas, arba kai dirbi už dyką?

Ech, Algi, pats man priskiri visokius nebūtus dalykus, po to stebiesi ....
Kapitalistinės būties grožį teko pajusti, bet mums iki jo dar toli, kaip gnt rašė, pakol neįvyks ciklas - neišgais visi žulikai valdžioje ir ... laukiniai kapitalistai ...
Apie apmokestintus ubagus prieš keletą metų esu rašęs, gali forumo paieška pasinaudoti ...
Kad AMB yra žulikų patriarchas irgi esu rašęs, gal tik dabar, juos abu greta "sudėjau". Nors šiaip, tai bet kuriam čia akivaizdu, kad prapiesarius nėra absoliučiai nieko padaręs, kad korupcija mažėtų ...
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 28, 07:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arogantiski, nagli ir besociai patologiniai melagiai valdzioje niekada neismirs, ju pilna netgi senose demokratijose, o Lietuvoje dar ir rinkimu sistema tokia, kad per sarasus sulenda patys blogiausi, o vienmandatese karaliukai pagrinde. Normalus, atsakingi ir saziningi politikon neina, nes ten neisgyventu (pats patyriau per 1992-ju rinkimus, kai LKD dar nebuvo su isislaptinusiais susideje, bet jau maciau kas is tikro ten dedasi, kokie Adomenas, Bobelis, Luomanas is tikro yra, o jau kokia Jukneviciene su Kubilium tada buvo.....)
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 28, 09:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
AlgisL rašo:
Arogantiski, nagli ir besociai patologiniai melagiai valdzioje niekada neismirs, ...

Jooo, prapiesarius savo broileriui, išties, nuviliantį genų rinkinį perdavė ....
Kalta čia dar yra ir susiskaldžiusi visuomenė, atsiribojant nuo radikalaus vandalizmo, žmonės turėtų pradėti protestuoti, o ne įsitraukti ir žulikų "žaidimus", skirtus nukreipti visuomenės dėmesį: va žiūrėkit, draugas krabasovas kažkiek maskoliškos salietros pirko, švarkelis kažkokį keliuką asfaltavo, boilerienė iš biudžeto, pagal asmeninį įstatymą milijonus siurbia ... Visa ta salietra, asfaltuoti keliukai yra visiški niekalai, išskyrus broilerienės nagus prie biudžeto pinigų ir jei priimtų gerų įstatymų ekonominei tvarkai, viskas būtų gerai ... o dėl broilerio, tai manau, kad jam praturtėjimas biudžeto sąskaita turėtų atsirūgti neskaniai ...
Per praėjusius prezidento rinkimus, mano galva, "buhalterka" tik dėl broilerio, nebuvo išrinkta LT prezidentu ...
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 28, 10:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Prapiesorius turi pakankamai gerus genus, tik jie labai i save nukreipti, bet mes visi ne itin labdaringi...
O Gabriukas - netinkamo auklejimo pasekme, o ne genai, nors jo mamyte - ta dar ......
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 28, 16:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nenukrypkite nuo temos ir nepradekite listi i asmeniskumus...
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 29, 23:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
LY1
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ELEKTRONIKAS (gamybinė kompanija)

Pobūdis: Atstovaujame vieną didžiausių ir moderniausių ofsetinių spaustuvių tiek Lietuvoje, tiek ir Europoje. Kompanija daugiau nei 20 metų yra patikimas poligrafijos partneris ne tik Lietuvos, bet ir Vakarų Europos, Skandinavijos, NVS šalių klientams, kuriems atliekami žurnalų, laikraščių, reklaminių leidinių, bukletų ir kt. produkcijos spausdinimo darbai.
Šiuo metu kompanijai dirbti serviso padalinyje skubiai reikalingas


Darbo pobūdis:
- gamybinių spaudos įrengimų techninis aptarnavimas.

Reikalavimai:
Kompanija tikisi, kad Jūs:
- turite elektronikos, automatikos ar panašios srities išsilavinimą;
- turite panašaus darbo patirties;
- išmanote silpnų srovių grandines, pramonės mašinų, įrengimų sandarą ir veikimo principus, mokate skaityti techninę dokumentaciją, ypač principines schemas, žinote radioelektronikos komponentus ir jų paskirtį, atpažįstate ant PCB esančius radijo elementus, mokate juos pakeisti, nusimanote IT srityje (spaudos įrenginiuose apstu kompiuterinės technikos, apjungtos tinklais), gebate perrašyti programas PLC, elektros variklių pavarose;
- esate imlus ir norite tobulėti;
- turite anglų kalbos ar vokiečių kalbos pagrindus (techninės literatūros ir schemų supratimui);
- esate iniciatyvus ir gebate dirbti komandoje.

Kompanija siūlo:
- įdomų, dinamišką, iššūkių kupiną darbą kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
- profesinio tobulėjimo galimybes dirbant su didele įrangos įvairove;
- draugišką kolektyvą ir gerą darbinę atmosferą;
- kompetencijoms adekvatų darbo užmokestį;
- galimybę dirbti pamainomis.

Atlyginimas: 1500 € iki mokesčių išskaitymo / apie 940 € "į rankas"

_________________
greitai ir pigiai nebūna gerai
pigiai ir gerai nebūna greitai
gerai ir greitai nebūna pigiai
 Man patinka tokie darbo skelbimai!!!
PranešimasParašytas: 2020 07 29, 23:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
LY1
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
UAB „Raidynas“
Pagrindinės veiklos sritys:
medicininės įrangos pardavimas, montavimas, techninė priežiūra, remontas
medicininių priemonių tiekimas sveikatos apsaugos įstaigoms


Medicinos įrangos inžinierius 0,5 etatu. Grafikas tinkamas studentui

Darbo pobūdis
medicininės įrangos instaliavimas, derinimas, techninė priežiūra ir remontas
medicinos personalo mokymai dirbti su medicinine įranga
techninės dokumentacijos tvarkymas

Reikalavimai
esminiai gebėjimai ir žinios elektronikos/technikos srityje
studentui yra galimybė lengvai derinti darbą kartu su studijomis (gali būti ir studentas)
galimybė vykti į komandiruotes ir apmokymus ne Lietuvoje laisvu nuo darbo ir studijų metu
geros anglų kalbos žinios
komunikabilumas, kruopštumas
atsakingas požiūris į darbą
darbo kompiuteriu įgūdžiai
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome
visas reikalingas sąlygas studijuoti ir dirbti
laiku mokamą konkurencingą atlyginimą, priklausomą nuo įgytų žinių ir kompetencijų
periodinius apmokymus užsienio valstybėse
įdomų ir dinamišką darbą
reikalingas darbo priemones ir automobilį
galimybė dirbti pilnu etatu.

Atlyginimas
400-700 €/mėn. į rankas

_________________
greitai ir pigiai nebūna gerai
pigiai ir gerai nebūna greitai
gerai ir greitai nebūna pigiai
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama