Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 26 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 26, 21:40. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Buitinė technika, apšvietimas » Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 19:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki, iškilo tokia bėda, kad namie prisireikė sulčiaspaudės. Morkoms, obuoliams ir pan. Reikia, kad daiktas tarnautų ilgai ir savo darbą dirbtų kokybiškai. Ką patartumėt pirkti ir ko vengti? Gal sakau esate kas duaigau susidūrę su tuo.

Esėm tokia kad dabar yra ir lėtaeigių sulčiaspaudžių, jos turi daug pliusų: sultys ale kokybiškesnės, tylesnės ir mažiau elektros valgo lyginant prieš įprastas kur sukasi žvėrišku greičiu lyginant su lėtaeigėm..

Pvz dominą http://www.amazon.com/Kuvings-NS-850-Silent-Upright-Masticating/dp/B004ZLCO8G

Pasidalinkit patirtimi. Kokias turit ir kokie įspūdžiai? Kas patiko kas ne? Nes norisi įsigyti daiktą jei jau išmeti 1k tautiškų.. O ne tai, kad po sezono reik naujo..
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 19:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
paused
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na, pas mane " kur sukasi žvėrišku greičiu" . Mažiausias galingumas tokiai turėtu būti ne mažiau kilovato. Šiaip morkos spaudžiasi kaip ir gerai, obuoliai prasčiau.
ps. Bandžiau ir bulves Smile , tingėjau cepelinams išspausti tarkį ... nieko gero Very Happy
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 19:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vidas.k
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o gal kas galite pasakyti, koks tos lėtaeigės veikimo principas? ar nebus, kaip su sidabriniais čiužiniais Durneo, kuriems baudą įkalė už klientų durinimą ?
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 19:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
http://www.juicingbook.com/centrifugal-masticating-juicers esmę aprašo.

Na rašo kad ir efektyviau spaudžia. Pagal mane kai veikai lėtesnėm apsukom ir mažesne galia tai toks daiktas ir tarnauti turėtų ilgiau..?
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 20:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vidas.k
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kad lėtaeigė mažiau elektros valgo- tai joks ne privalumas, vistiek už tas sutaupytas vatvalandes neatpirks savo kainos- 360 $, kad sultys geresnės- greičiausiai nesąmonė, marketingo triukas. Išvis, kažkas čia panašaus, kaip su dulkių siurbliais- kokie Rainbow ar Lux kainuoja dax.ja, o ar jie atperka savo kainą? Na, nebent kasdien po 2 valandas siurbliuotum, tai gal ir įvertintum jų skirtumą. O šiaip, tai daiktas tiems, kam piniginė kišenes plėšo.
O štai , jei kas ardė kuwingą - tai būtų įdomus jų principas

ps. pas mane didelio greičio pigiena, maxima pasiūlė per akciją. Vienas daviklis- strypas iš plastiko greitai nulūžo, tai užtrumpintas. Pigiena yra pigiena, bet aš ir naudoju ją gal po 30 min dukart per mėnesį.Tokiems tikslams užtenka
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 22:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
OK mano pasirinkimas sakykim brangus, bet jei man daiktas tarnaus tai jis man atsipirks.. O jei pirksiu pigienas, tai mano jos greit iškeps ir man reiks jų kokių trijų ir gausis ant to pačio ir dar daugiau, kaip sakoma skūps moka du syk daugiau... O kur dar pigienos padarymo lygis ir brnagesnio daikto kokybė ir patogumas dažniausiai skiriasi ne pigienos naudai.. Plius pas mane kai naudoja tai naudoja kaip priklauso, man nereik tokio daikto kur dvi minutes spaudi ir penkias aušini.. Smile Todėl dėl kainos gaunasi kaip ir fleimas Confused Tikiruasiai esat čiupinėję bosch ir kokį no name tai skirtumas ir tarnvavimas jaučiasi kai reik daugiau dirbti.. Rolling Eyes

Kažkaip niekas daugiau nereiškia savo minčių iš techninės pusės. Rolling Eyes Na keliauju daugiau nete paknisti gal ką rasiu įdomaus, jei ką papostinsiu čia..
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 22:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ka tu cia suki galva, pirk tokia:

http://kaunascity.olx.lt/fabrikine-mechanine-sulciaspaude-iid-235745505

nieko geriau sulciaspaudese dar neisrasta Razz
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 22:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vidas.k
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Heksogenas rašo:
OK mano pasirinkimas sakykim brangus, bet jei man daiktas tarnaus tai jis man atsipirks.. O jei pirksiu pigienas, tai mano jos greit iškeps ir man reiks jų kokių trijų ir gausis ant to pačio ir dar daugiau, kaip sakoma skūps moka du syk daugiau... O kur dar pigienos padarymo lygis ir brnagesnio daikto kokybė ir patogumas dažniausiai skiriasi ne pigienos naudai.. Plius pas mane kai naudoja tai naudoja kaip priklauso, man nereik tokio daikto kur dvi minutes spaudi ir penkias aušini.. Smile Todėl dėl kainos gaunasi kaip ir fleimas Confused Tikiruasiai esat čiupinėję bosch ir kokį no name tai skirtumas ir tarnvavimas jaučiasi kai reik daugiau dirbti.. Rolling Eyes

Kažkaip niekas daugiau nereiškia savo minčių iš techninės pusės. Rolling Eyes Na keliauju daugiau nete paknisti gal ką rasiu įdomaus, jei ką papostinsiu čia..


papostink, jei ką įdomaus rasi. Beje, dėl Bosho, tai ta markė sutinkama, ir dažnai, kaip paddielka.

Iš kitos pusės, tu irgi teisus- pirkau kampinį šlifuoklį, maniau- tik remontui kad užtektų, bet nelaikė jis visai.Sugaišti daugiau laiko remontams ir vaikščiojimui pas vadybininkus- buvo garantinis.

Bet pigiena drelė- laikė visą buto remontą
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 23:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
irankiu daug geru priveza visokie kur dirba anglijose ir norvegijose. atsiveza cia i lietuva (sau). galvoja kad dirbs su jais. o darbo tai ner Very Happy tai ir stumdo uz 20% kainos. pilnas interas. daug geriau nei koks nors kinietiskas slamstas su plastmasiniais dantraciais is maksimos.
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 23:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vidas.k rašo:
o gal kas galite pasakyti, koks tos lėtaeigės veikimo principas?
Lėtaeigės iš tiesų SPAUDŽIA, kai tos kitos kur paplitusios veikia centrifūgos principu. Ir man su jomis po kelių pabandymų nebekyla noras spausti sulčių, nes ilgiau už visą pasiruošimo ir spaudimo darbą užtrunka sietelio valymas, kurį dar ir darbo eigoj karais tenka valyt, nes užsikemša. Kita mano sulčiaspaudė bus arba jokia arba lėtaeigė.
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 23:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ten ne sulciaspaudes, o makalatrinkes.
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 18, 23:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vidas.k
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zamolskis rašo:
irankiu daug geru priveza visokie kur dirba anglijose ir norvegijose. atsiveza cia i lietuva (sau). galvoja kad dirbs su jais. o darbo tai ner Very Happy tai ir stumdo uz 20% kainos. pilnas interas. daug geriau nei koks nors kinietiskas slamstas su plastmasiniais dantraciais is maksimos.


Jo, čia gera mintis tokių įrankių užsipirkti.

O darbo Lietuvoje tai tikrai yra, negalima skūstis, kad nėra. Confused
Lietuvoje nėra uždarbio Very Happy Beje, čia ne mano išmąstyta, bet mano buvusio direktoriaus, prieš kokius 10 metų. Bet šita taisyklė nesikeičia Razz
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 19, 13:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na apibendrinus tai lėtaeigių pliusai:

lengvai valoma ir greit paruošiama darbui;
tyliai veikia nepažadinsi kaimynų bute;
sultys nesisluoksniuoja kaip su centrifūgine http://www.nativejuicer.com/Slow_Juicer_p/prsj600.htm
taip pat gaunasi mažesnė trintis ir ale mažiau kaista sultys ir mažiau patiria oksidacinio streso (kiek tame tiesos neaišku)
efektyviau spaudžia, bet ne viską. Radau paminėta kad ananasą spaudžia prasčiau. Bet ten tik užsiminta apgraibom kiek tiesos neaišku.

Taip pat buvo paminėta, kad efektyviau spaudžia lapines daržoves ar kaip nzn vertimo pvz būtų kviečių želmenys..

Tai nete pažiūrėjus žmonių atsiliepimus tai tik lėtaeigę ir pirkti..

Tik bėda lėtaeigės būna dviejų tipų:
single juicing phase
two-step juice process
radau čia apačioj, bet taip ir nesupratau kuo skiriasi. Tik paminima, kad dviejų stadijų efektyvesnė.

Na plius dar galima rasti lėtaeigių ir su papildomomis funkcijom kaip mėsos smulkinimas, kūdikių maisto ruošimas ir pan..

Mano planuojamas ir nerašo kelių stadijų yra, bet va pagal mechanizmą i6 foto lyg tokia pat yra ir šita ir prie jos rašo, kad dviejų stadijų. Tai gal ir maniškė skaitosi dviejų stadijų. Confused

Vakare daugiau pasiskaityt reiks..
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 19, 16:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zaria_klp
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mano trigrašis - pirk tą iš amazon nuorodos. turim jau metus tokią (tik firma Hurom), ir veikia tikrai kokybiškai. viskas sandariai ir stipriai susijungia, nekliba. besijungiančių dalių sukabinimai tikrai storai pagaminti - nesuluš greit.
visi tie magiški pliusai kaip ir nesijaučia. vienas didžiausias pliusas, kad spaudžia naudingiau. iš to pačio kiekio morkų daugiau sulčių. (o iš tarkių dar morkų pyragą man kepa, su migdolais). ir dar kad vertikalus išdėstymas ir nėra centrifugos bugno, tai virtuvėj užima mažiau vietos (mūsų virtuvė - 9 kv. m : )
Lietuvoj tuos Hurom veža žmonės, perpardavinėja, motyvuoja kad amerikietiška ir kokybiška. bet va iš nuorodos tai tokia pati, net kaina tokia kiap mes mokėjom, ~1k lt.

p.s. ir tie stage yra (spėju) to spaudiančio tinkleklio reikalas. mūsų turim yra iš dviejų tinkleklių - viršuje stambesnis, apačioj smulkesnis. o nuorodose matosi, kad būna ir su vienu tinkleliu. nepasakyčiu, kuo geriau, bet logiškai mąstant gal tieisog greičiau spaudžia.
 Sulčiaspaudė, kokią pasirinkti?
PranešimasParašytas: 2013 01 19, 22:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
http://www.parduotuviuiranga.lt/rankiniai-sul%C4%8Di%C5%B3-spaudimo-presai

o tokio tipo sulciaspaude tipo "ne lygis"? Very Happy Laughing Laughing Laughing
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama