Elektronika.lt
 2026 m. birželio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2026 06 28, 00:26. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Elektronika žaliems » Cirkuliacinio siurbliuko pajungimas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Cirkuliacinio siurbliuko pajungimas
PranešimasParašytas: 2007 05 31, 18:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki, bėda tokia turiu cirkuliacinį siurbliuką ir jį man reikia pajungti tik va nesuprantu kaip Confused Ant kontaktų prašyta taip L N GND tai va ką reiškia L ir N ? Kažkatras fazę, o kitas nulį, bet instrukcijoje nieko neradau ir anksčiau neteko susidurti... Ir dar vienas klausimas ką šičia daro GND žino veikia kaip apsauga, kad nenusitrenktum jei ką, bet gal kas galit plačiau paiaškinti, dėl bendro išprusimo.
Rolling Eyes
 Cirkuliacinio siurbliuko pajungimas
PranešimasParašytas: 2007 05 31, 18:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
L- fazė
N- nulis
GND- įžemininas
 Cirkuliacinio siurbliuko pajungimas
PranešimasParašytas: 2007 06 01, 22:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vikis rašo:
L- fazė
N- nulis
GND- įžemininas

Dėkui. O GND būtinas labai?
 Cirkuliacinio siurbliuko pajungimas
PranešimasParašytas: 2007 06 02, 09:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Anksčiau į tai buvo žiūrima pro pirštus.O europiečiai pirmiausia žiūri įžeminimą.Pas mane tai ir kompas neįžemintas.Sovietiniais laikais buvo dvilaidė sistema (kai 1 fazė) ir įžeminimas pakeičiamas įnulinimu papildomu laidu nuo įvadinio skydo ir tas ižeminimas būdavo pusiau simbolinis,nors tai geriau nei neįžeminta.
 Cirkuliacinio siurbliuko pajungimas
PranešimasParašytas: 2007 06 04, 19:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tipo žeme su nuliniu laidu sujungti ir viskas? Galiu ten vietoj sujungti?
 Cirkuliacinio siurbliuko pajungimas
PranešimasParašytas: 2007 06 04, 23:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ne vietoje,bet el ,skyde
rusiska saviapgaule
gali jo niekur nejungti.(as to nesakiau)
 Cirkuliacinio siurbliuko pajungimas
PranešimasParašytas: 2007 06 13, 23:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Heksogenas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pajungiau tik be žemės, bet prieš tai suedeginau 15m ilgio kabelį gražiai degė parazitas Twisted Evil (viskas per jungtuką kažkaip kvailai padaryta, o man tuo metu net ne atėjo į galvą pasitikrinti su testeriu) Ir dar elektrikus teko kviestimat užpliombuotoj dėžėj saugiklio kontaktai nudegė(saugiklis liko sveikas), o namų automatukas nieko neišmetė Shocked ir kas svarbiausiai aš jungiau nuo tvarto skydinės ten taipogi saugikliai liko sveiki... Shocked
Confused
 Cirkuliacinio siurbliuko pajungimas
PranešimasParašytas: 2007 06 14, 14:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą