Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 07:35. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Autoelektronika » BMW E90 Spyna
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 19, 23:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
alvako
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sveiki. Reikalas toks: durniuoja uzvedimo spyna, rakta ikisus -gali neatsirasti degimaas, gali rakto neatiduoti uzgesinus aitomobili, kartais gali rakta istraukti, bet automobilis neuzgesta. Kazkas negerai su rakto skaitytuvu. Norintiems bendradarbiauti siame reikale i PM arba mano tel 867776165
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 20, 12:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
alvako
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Trinam tema. Masina isvaziavo remontuotis i ,,Atomi"
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 20, 19:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
abalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Turejau reikalu su Volvo kokiu tai metu bet su elektriniu situo dalyku...biski bjauru bet issiaiskinau-neturejau poliarizuotos reles, manau buciau apgaves visiem laikam. BMW itariu daugiau nesamoniu priburta.
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 20, 22:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
alvako
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nesigilinau ko ten priburta. Mano galva ramiausia butu pakeisti skaitytuva.
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 20, 23:58 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Egis_
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
reiktu pasiaiskint kas tai per mechanizmas,bet matomai ''nemato'' rakto padeties skaitytuve.
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 21, 08:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
alvako
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Butu viena beda, tada galima ziureti. O dabar atvaziavo-raktas neissitraukia, nors pastumdzius rakta degimas issijungia. Viskas veike , tik rakto neatidave. O kai rakta istraukiau netycia, anksciau aprasytos nesamones prasidejo.
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 22, 07:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vaidisvaidis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pas mus sita beda tvarkoma 170sv rajone,bet kaip visalaik Lietuvoje ,PASAKYS gausi 20 lt ir viskas,taip kad tvarkytit patys
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 22, 17:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ComAuto
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu man rodos tokie klientai kaip paragauja patys tokio pasiknisimo, tai poto sutinka ir 200lt moketi, ne karta pas man buwo taip kad pasakai kainuos tas ir anas tiek ir tiek, sako, nu bet brangu, dekui kolkas. Po pusvalandzio grysta, sako nu gal visdelto geriau pas jumis darysiu, o tada jau mes pakeliam kaina apie 50proc. sakom, nepatiko pries tai buwusi kaina, dabar pabrango... bet vistiek lieka ir remontuojasi. Very Happy
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 22, 23:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
alvako
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vaidisvaidis rašo:
pas mus sita beda tvarkoma 170sv rajone,bet kaip visalaik Lietuvoje ,PASAKYS gausi 20 lt ir viskas,taip kad tvarkytit patys
Nesupratau ka cia norejai pasakyti?
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 23, 03:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
HooDoo
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ComAuto rašo:
Nu man rodos tokie klientai kaip paragauja patys tokio pasiknisimo, tai poto sutinka ir 200lt moketi, ne karta pas man buwo taip kad pasakai kainuos tas ir anas tiek ir tiek, sako, nu bet brangu, dekui kolkas. Po pusvalandzio grysta, sako nu gal visdelto geriau pas jumis darysiu, o tada jau mes pakeliam kaina apie 50proc. sakom, nepatiko pries tai buwusi kaina, dabar pabrango... bet vistiek lieka ir remontuojasi. Very Happy


Nu ir ziaurus jus:D
Tigi zmogus apvazinejo apjiesko kur pigiau nerado ir sugrizo.
Tai kam ji tada dvigubai nuskausmint?
Rolling Eyes
Kazko cia nesupratau Crying or Very sad

_________________
Neteiskite tu kurie nesupranta,bet nori ismokti.
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 23, 13:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ComAuto
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Todel kad tokie klientai uzknisa, prie ko cia ziaurus? cia biznis, nieko nepadarysi, nepatiko musu kaina, apvazinejo kitur, pamate kad dvigubai brangiau kitur, tai ir grizo, o mes irgi sudo nemalam, gudrus ir naudojames proga, nes traukinys sikanciu nelaukia.. cia kaip parduoduvej, akcijos ilgai nesitesia...
O vaidis norejo matyt pasakyt kad lietuvoje naglus klientai, pasako, padaryk man ta ir ana ir va gal gausi 20lt... o va UK tai pats nurodineji kaina o ne klientai kaip LT
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 23, 18:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
HooDoo
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nu nzn as tuoj sriti dauk metu IRL buvau dabar CA ir nesam taip dare nei vienam jai siulom pigiausei zinom, kad jie tikrai atvaziuos pas mus:)
O del to, kad tu nulupi dvigubai paskui nemanau kad jie gris pas tave, bet cia tik mano nuomone.
Wink

_________________
Neteiskite tu kurie nesupranta,bet nori ismokti.
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 23, 19:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pilypas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
HooDoo rašo:
Nu nzn as tuoj sriti dauk metu IRL buvau dabar CA ir nesam taip dare nei vienam jai siulom pigiausei zinom, kad jie tikrai atvaziuos pas mus:)
O del to, kad tu nulupi dvigubai paskui nemanau kad jie gris pas tave, bet cia tik mano nuomone. Wink


Nemanau, kad cominiui tai iveikiami gedimai, garantuotai prisiima tokius remontus, pasako, kad klientui paskambins, kai bus sutvarkyta, o patys pas koki kita meistra veza, siaip LT toks remontas populiarus, galiu pasakyti is savo patirties, nes as buvau uzsispyres netvarkyti generuokliu, tai man tereikdavo juos isimti, kartais net ir saltkalviai tai darydavo, o po to tiekejas vezdavo i automagija, kur paimdavo atominius pinigus, plius dar ir musu kontora uzvirindavo sau pelno Very Happy bet cia su tais papildomais antkainiais, kai klientas pasidomi kaina ir isvaziaves gryzta atgal, tai jau uzlauze, nezinau kokiam kaime jis dirba, kad galetu taip draskytis, nes normaliuose miestuose yra nemazai servisu, ar pavieniu asmenu, kurie tvarko rimtesnius gedimus, o sprendziant is comauto (dzendzaminio temu), tai tikrai jam dar iki tokiu remontu, kaip man iki prezidento Very Happy
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 23, 19:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ComAuto
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pylipai bet tu sneki su anapyliniu pasauliu...
Reik suktis, nesisuksi negywensi... o gryst tai jie vistiek grysta, nes ir 50proc pakelus kaina buna pigiau negu kitur, tai ir kitus kartus grysta, tik sykart nebe taip issipy... nesako kad oj brangu, sako oi padarykit..
Tiem kas mane lazdavoja tegu.... vistiek nieko neislosit... nesuprantu tik kas netinka jum
 BMW E90 Spyna
PranešimasParašytas: 2012 12 23, 20:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pilypas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ComAuto rašo:
Pylipai bet tu sneki su anapyliniu pasauliu...
Reik suktis, nesisuksi negywensi... o gryst tai jie vistiek grysta, nes ir 50proc pakelus kaina buna pigiau negu kitur, tai ir kitus kartus grysta, tik sykart nebe taip issipy... nesako kad oj brangu, sako oi padarykit..
Tiem kas mane lazdavoja tegu.... vistiek nieko neislosit... nesuprantu tik kas netinka jum


Man vienodai, kokie tavo sugebejimai, as tik parasiau savo nuomone, kuri susidare, pagal tavo postus, o del kainu, tai tada net negaliu isivaizduoti, uz kokias kainas jus dirbat, kad net uzvirinus papildomai 50 % dar islaikot pigiausia kaina, manau tada pigiau jusu kainos yra tik nemokamai, ir net negaliu isivaizduoti, koks pelnas tada tos imones, kurioj tu dirbi, nes ta imone be patalpu islaikymo, dar turi moketi ir atlyginimus, mokescius, o ir iraga nera amzina, nebent jus patis savo irankius naudojat ir baigiat visus is namu sutempti i servisa.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama