Elektronika.lt
 2024 m. rugsėjo 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 09 23, 22:24. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Plerpia garsiakalbis
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 09, 23:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindyz
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kaip galima butu sutvarkyt plerpianti garsiakalbi?
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 10, 01:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
imi garsiuka kali is kojos is visu jegu ir jis nebeplerpia jis tyli Smile
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 10, 01:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Tomasius
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vienas iš varijantų - pakeisk laidelius nuo membranos iki jungčių. kartą pats tokį nutikimą turejau. iš akies atrodo kad viskas idealu, o pasirodo ... Wink
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 10, 10:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Abacus
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Geduxas rašo:
imi garsiuka kali is kojos is visu jegu ir jis nebeplerpia jis tyli Smile

Laughing Laughing
bet tada pradetu triuksmauti kojos seimininkas ,kai koju pirstai i kita puse atsilenktu Laughing
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 10, 10:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Joda
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pažiųrėk, ar pakabos kur neatsiklijavę, ypač iš vidinės pusės, jei guminės. Jei poroloninės, tada gal išbyrėje. Gal ritė išsicentravus...

_________________
Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia?
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 10, 19:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ARTIZZ
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Joda Kazkurioj temoj kalbejai jog bosmanai subai dabar nusivaziave visiskai bet paminejai jog senesni modeliai geriasni. Tai nuo kuriu metu kazkur jie nusivaziavo mazdaug. pas mane vienas yra 2000m tai cia jau visiskas sudas ar tik sudas. modelis ZX-102N

_________________
Daug zinosi, greit pasensi- niekuo nesidomesi tai ir pasent nespesi
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 10, 19:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mindaugelis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Geduxas rašo:
imi garsiuka kali is kojos is visu jegu ir jis nebeplerpia jis tyli Smile


Pstd geriausiais pasiulymas Laughing Laughing Laughing Tikrai paprastas ir be priekaistu veikiantis... Twisted Evil

_________________
Svarbiausia kas viduj, o ne grazi isore...

Skype - Mendiis
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 10, 22:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Joda
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ARTIZZ rašo:
Joda Kazkurioj temoj kalbejai jog bosmanai subai dabar nusivaziave visiskai bet paminejai jog senesni modeliai geriasni. Tai nuo kuriu metu kazkur jie nusivaziavo mazdaug. pas mane vienas yra 2000m tai cia jau visiskas sudas ar tik sudas. modelis ZX-102N


Dar ne "š". Nusivažiuota nuo 2004, panašiai, kai atsirado storos ir kietos pakabos ir garsiakalbių "subinės" įgijo madą būti panašios į šiukšlių dėžes. Pirmas kriterijus renkantis gariakalbį, tai pakabos, jei nežinai galingumo. Jos turi būti plačios, bet nepanešėti į mašinos padangas. Yra dar vienas dalykas, tik čia reikia pasiotreniruoti. Garsiakalbio jautrumas priklauso (ne tik nuo to, bet...) nuo tarpelio, kur vaikešto ritė, pločio, kuo jis mažesnis, tas tarpelis, tuo garsiakalbis jautresnis. Reikia paspaudyti lengvai garsiakalbio membraną ties pakabą, tik būtinai iš visų pusių ( nes paspaudus tik vienam krašte, jei gars. išsicentravęs-galima apsirikti, nuspręsti, kad jo jautrumas didelis), jei visai nedaug paspaudus jauti, kad ritė jau liečiasi prie magneto, jautrumas pakankamas.

_________________
Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia?
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 10, 22:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ARTIZZ
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dekui uz info. as sakau kad visi cia tuos bosmanus peikia velniskai o as turiu sena 2000m gamybos nors ir nesenai pirktas naujas. Nu ir man jis tikrai gerai bumsi. is pradziu tai buvo deze is akies padaryta vanted ir bumsejo neblogai bet jis daugiau vaiksciojo nei grojo poto su bassbox 6 pro pasiziurejau kad rekomenduoja closed deze, nu ir pasidariau tai dabar isvis gerai bumsi ir netaip smarkiai smaukos.

_________________
Daug zinosi, greit pasensi- niekuo nesidomesi tai ir pasent nespesi
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 10, 22:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Joda
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ARTIZZ rašo:
Dekui uz info. as sakau kad visi cia tuos bosmanus peikia velniskai o as turiu sena 2000m gamybos nors ir nesenai pirktas naujas. Nu ir man jis tikrai gerai bumsi. is pradziu tai buvo deze is akies padaryta vanted ir bumsejo neblogai bet jis daugiau vaiksciojo nei grojo poto su bassbox 6 pro pasiziurejau kad rekomenduoja closed deze, nu ir pasidariau tai dabar isvis gerai bumsi ir netaip smarkiai smaukos.


Na, aš tokių terminų, kaip "vented" "bassbox" nesuprantu. Mano rate vadinam kitaip-daugiau Lietuviškai. Bendrai, kas liečia auto akustiką, aš turiu visai savitą kryptį ir jūsų gaminiuose esu daugiau nei žalias. Apie garsiakalbius žinau tik iš remonto pusės-iš vidaus, kaip ten padaryta ir išorę vertinu pagal buitinius. Bet akustiniai principai ir taisyklės juk išlieka tiek buity, tiek auto. Man pilnai pakanka 2x20+40 watų stipro ir panašaus galingumo garsiakalbių, kad langai atsidarinėtų. Niekada negalvok, kad viską padarys garsiakalbis ir stipras. Daug didesnę reikšmę turi signalo šaltinis ir jo atiduodamo garsinio signalo forma, bei kokybė. Dar jungiamieji kabeliai, o svarbiausia akustika, tiek dėžės, tiek paqtalpos, kur ta dėžė randasi. Tik nepagalvok, kad darau sau-aš nevairuoju ir niekada negalėsiu vairuoti, deje.

_________________
Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia?
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 11, 01:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ARTIZZ
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tai as dar i auto irgi zalias dar as tuo uzsijimti nesuinteresuotas. Pas mane tas subas stovi po rasomuoju stalu atsuktas i siena ir bumsi kaip didelis namuose Smile O seip man patiko kai tu vienoj temoi parasei jog tie dideli flopikai buvo naudojami jau tada kai as dar nebuvau gimes, ir tu buvai velniskai teisus Very Happy as pats namie turiu kompa kuris gimes 1986m ATARI firmos na tiksliau as dabar naudoju tik jo maitinimo bloka. O seip gal tu esi susidures kada nors su rusisku stiprintuvu Feniks? man labai reiktu info apie ji bet niekas nieko apie toki negirdeja. jis 1990m gamybos.


P.S tas feniksas mano avatare

_________________
Daug zinosi, greit pasensi- niekuo nesidomesi tai ir pasent nespesi
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 11, 07:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Joda
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kas tas yr-flopikas? Ir negi aš taip parašiau? Tada man gėda Embarassed Embarassed Embarassed
Tai tu tą garsiakalbį namie naudoji Question Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Eisiu ir nusišausiu Exclamation Exclamation

Negi dar ir tokių būna... išradėjų?..

Juk buičiai yra daug geresnių variantų. Ir kainuojančių ne ką brangiau. O čia...

_________________
Trys viename: 1.Visa nauja-gerai pamiršta sena! 2.Groja ne pinigai, tik be jų irgi negros! 3.Geriau groja,ar tik veikia kitaip?!!. Ir bendrai, JAU groja, ar TIK veikia?
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 11, 16:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ARTIZZ
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Flopikas tai diskelis. Taip kolkas. na as ji isigijau masinai bet atsitiko taip kad nebespejau as ten jo idet. Na ir pasijungiau namuose laikinai kol kas nors ji is manes nupirks arba kol as ji idesiu i auto bet tai bus negreit. Na as nesuprantu kodel tu taip nustebai kai as tai parasiau? As tokiu tipu garsekalbiu maciau ir Geduxo gaminiuose. O seip tai uz poros valandu varysiu pasimti siuntinio kuriame bus normalios buitines koloneles. Tada jau tas garsiakalbis keliaus i palepe.


Paskutinį kartą redagavo ARTIZZ, 2006 02 12, 21:46. Redaguota 2 kartus(ų)

_________________
Daug zinosi, greit pasensi- niekuo nesidomesi tai ir pasent nespesi
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 11, 16:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
veltui mane paminejai tuoj prasides.... Evil or Very Mad
 Plerpia garsiakalbis
PranešimasParašytas: 2006 02 11, 18:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ARTIZZ
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Laughing


Paskutinį kartą redagavo ARTIZZ, 2006 02 12, 21:47. Redaguota 1 kartą

_________________
Daug zinosi, greit pasensi- niekuo nesidomesi tai ir pasent nespesi
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama