Elektronika.lt
 2024 m. kovo 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 29, 07:09. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Indukciniai elementai » Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 22
Pereiti prie Atgal  1, 2
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 10 06, 13:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mAtUxAz
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gydytojas rašo:
mAtUxAz rašo:
Evaldas_S rašo:
mAtUxAz rašo:
Na, yra tokia problema, kad vos vos padidinus garsa nuo minimumo toks šlykštus birbimas eina (tarsi kolonkė būtų per mažos galios, nors garsas tylus ir kolonkė vos juda), tai tipo trafas kaltas (na, ant manęs nevarykit, čia "meistrelio" pasakėlės) Shocked
Dar yra trys tranzistoriai, kurie man nelabai patinka - prie jų takai pajuodavę. Tai galvoju, gal tie daro nesąmones. Tranzistoriai IRF540.
Gal tuos reiktų pakeisti? Iš viso yra 4 vienoje eilėje, ir, matyt, jau yra keisti - vieni yra ST electronics gamintojo, kiti KOREA (būten KOREA ir sukepę).


Tu čia graudžių pasakų nesek. Skaityk ką nurodžiau, pažiūrėk ten esančias schemas, kad nors bendrą supratimą turėtum kur maitinimo keitiklis, o kur pats stiprintuvas ir ką kuris daro. O tai dabar žiūri į tą laužą kaip ožys į naujus vartus ir nieko ten nesupranti. Viskas, varyk šviestis.


Aišku. O tu čia galėtum nesisvaidyti tokiais palyginimais, nes pats ne ką gudresnis buvai. Aš tavo vietoj būčiau laimingas, galėdamas kažkam padėti ar patarti, o tau, matyt, svarbu tik ant kitų varyt, nes turi kažkokių rimtų psichologinių problemų. Ir šiaip, kiek temų esu skaitęs, kur tu - ten nuolatinės pašaipos iš kitų. Exclamation



Spėju, pats Matukas ir yra tas "meistrelis" Evaldo pavadintas lopu Very Happy


Tu išvis galėtum tylėti, visai čia ne į temą. Jei nežinai, tai ir tylėk. Nepažįsti tu elektronikos taisyklos meistro Gargžduose. Ten jis dėjęs ant visų klientų....
Ir kodėl AŠ TURĖČIAU APSIMETINĖTI? Tu galvoji aš bijau apsikvailinti?! Pasiskaityk nešiojamų kolonėlių gamybos temoje: aš ten tokių nesąmonių esu prirašinėjęs, kad baisu ir skaityti, bet iš visko juk mokomasi... tikrai NIEKADA neapsimetinėju kitais, nes man tai visiškai beprasmiškai atrodo... Jei bijai apsikvailinti - bijai išmokti, o kadangi aš nebijau apsikvailinti tai nors ir lėtai, bet po truputį vis labiau pradedu išmanyti elektroniką.
Toks jausmas, kad aš vienintelis visame pasaulyje kažkoks išskirtinis ir klausinėjantis kvailų klausimų. Taigi kiekvienas iš mūsų esame tai padarę, tad pramokus elektronikos nereikia po to vaidinti kažkokių Dievų...
Daugumai iš jūsų reikia imti pavyzdį iš tokių forumo narių kaip gnt, SPX ar Digix.
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 10 06, 14:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Gydytojas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mAtUxAz rašo:

Daugumai iš jūsų reikia imti pavyzdį iš tokių forumo narių kaip gnt, SPX ar Digix.


Pamiršai dar save paminėti Very Happy
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 10 06, 16:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
mAtUxAz
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Gydytojas rašo:
mAtUxAz rašo:

Daugumai iš jūsų reikia imti pavyzdį iš tokių forumo narių kaip gnt, SPX ar Digix.


Pamiršai dar save paminėti Very Happy


Gydytojau tu, pasigydik geriau, o ne tuščiai kalbėk...
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 12 26, 23:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MindLess
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gal kas žinot kas čia per transformatorius?

http://www.part.lt/img/8074ea31932cb1861f9c894b5cdfa990102.jpg
http://www.part.lt/img/e184684f4006583f832f915f750f9fce377.jpg
http://www.part.lt/img/ab09a198e2b2c3df835ab399921ad772875.jpg
http://www.part.lt/img/ca5736230004a0cbf78e0f5cc700aa63344.jpg
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 12 26, 23:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
MindLess rašo:
Gal kas žinot kas čia per transformatorius?

Viskas ant jo parašyta, ko dar reikia ?
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 12 26, 23:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MindLess
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
MindLess rašo:
Gal kas žinot kas čia per transformatorius?

Viskas ant jo parašyta, ko dar reikia ?
Tai ten, kaip suprantu, 10-220-50 surašytos įtampos? Kaip ten žinot kurie kontaktai yra kurie? Aš elektronikoj nesu labai pasikaustęs ir tokį trafą, su tiek daug kontaktų, matau pirmą kartą.
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 00:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
MindLess rašo:
Evaldas_S rašo:
MindLess rašo:
Gal kas žinot kas čia per transformatorius?

Viskas ant jo parašyta, ko dar reikia ?
Tai ten, kaip suprantu, 10-220-50 surašytos įtampos? Kaip ten žinot kurie kontaktai yra kurie? Aš elektronikoj nesu labai pasikaustęs ir tokį trafą, su tiek daug kontaktų, matau pirmą kartą.
Ten yra raidės ir skaičiai, taip pat egzistuoja toks išradimas kaip Google. Aišku rusų kalbą reikia kažkiek mokėt, nes trafas iš ten.
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 00:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MindLess
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
Ten yra raidės ir skaičiai, taip pat egzistuoja toks išradimas kaip Google. Aišku rusų kalbą reikia kažkiek mokėt, nes trafas iš ten.
Vat būtent, kad rusiškai ir nemoku. Googlint bandžiau prieš rašant, bet kai man tai nedavė vaisių, tada parašiau čia. Net ir rusiškai neradau jokio aprašymo, kurį paskui bent galėčiau bandyt išsiverst
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 00:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
MindLess rašo:
Evaldas_S rašo:
Ten yra raidės ir skaičiai, taip pat egzistuoja toks išradimas kaip Google. Aišku rusų kalbą reikia kažkiek mokėt, nes trafas iš ten.
Vat būtent, kad rusiškai ir nemoku. Googlint bandžiau prieš rašant, bet kai man tai nedavė vaisių, tada parašiau čia. Net ir rusiškai neradau jokio aprašymo, kurį paskui bent galėčiau bandyt išsiverst
Blogai kai nemokama net Google naudotis

http://www.google.ru/search?q=%D0%A2%D0%90%D0%9D10-220-50%0D%0A&hl=
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 00:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MindLess
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
MindLess rašo:
Evaldas_S rašo:
Ten yra raidės ir skaičiai, taip pat egzistuoja toks išradimas kaip Google. Aišku rusų kalbą reikia kažkiek mokėt, nes trafas iš ten.
Vat būtent, kad rusiškai ir nemoku. Googlint bandžiau prieš rašant, bet kai man tai nedavė vaisių, tada parašiau čia. Net ir rusiškai neradau jokio aprašymo, kurį paskui bent galėčiau bandyt išsiverst
Blogai kai nemokama net Google naudotis

http://www.google.ru/search?q=%D0%A2%D0%90%D0%9D10-220-50%0D%0A&hl=
Aš ieškojau padėjęs tarpą po TAH (kaip ant trafo parašyta) ir visai kitokius rezultatus rado. Atsiprašau, kaltas Smile
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 01:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MirXas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
MindLess rašo:
Evaldas_S rašo:
MindLess rašo:
Evaldas_S rašo:
Ten yra raidės ir skaičiai, taip pat egzistuoja toks išradimas kaip Google. Aišku rusų kalbą reikia kažkiek mokėt, nes trafas iš ten.
Vat būtent, kad rusiškai ir nemoku. Googlint bandžiau prieš rašant, bet kai man tai nedavė vaisių, tada parašiau čia. Net ir rusiškai neradau jokio aprašymo, kurį paskui bent galėčiau bandyt išsiverst
Blogai kai nemokama net Google naudotis

http://www.google.ru/search?q=%D0%A2%D0%90%D0%9D10-220-50%0D%0A&hl=
Aš ieškojau padėjęs tarpą po TAH (kaip ant trafo parašyta) ir visai kitokius rezultatus rado. Atsiprašau, kaltas Smile

Na ir apsimelavai Very Happy Jei jau nesugalvoji "atmazkės", tai nerašyk išvis. Paspausk ant Evaldo pateiktos ant lėkštutės nuorodos su gerais paieškos rezultatais, padėk po TAH tarpelį ir žiurėk ar viršutiniai rezultatai keičiasi Very Happy Bent jau "mariklab.ru", kuriame ir yra šito transformatoriaus aprašymas, tikrai patį pirmą rodo.
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2012 12 27, 01:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
MindLess
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
MirXas rašo:

Na ir apsimelavai Very Happy Jei jau nesugalvoji "atmazkės", tai nerašyk išvis. Paspausk ant Evaldo pateiktos ant lėkštutės nuorodos su gerais paieškos rezultatais, padėk po TAH tarpelį ir žiurėk ar viršutiniai rezultatai keičiasi Very Happy Bent jau "mariklab.ru", kuriame ir yra šito transformatoriaus aprašymas, tikrai patį pirmą rodo.
google.ru - taip, bet ieškant per google.lt randa kitokius rezultatus. Tad nereikia varyt. Kam man kurt pasitesisinimus, jei pripažinau, kad kaltas, jog neradau?

https://www.google.lt/#hl=lt&tbo=d&sclient=psy-ab&q=ТАН+10-220-50&oq=ТАН+10-220-50&fp=ebc3071a6d6fa88b
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2015 01 30, 16:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Patasius
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki, gal zinote koks cia transformatorius ir ar butu imanoma ji nusipirkti lietuvoj? Ant virsaus yra skaiciai 22 ir 11.

[/img]
 Padėkite išsiaiškinti, koks čia transformatorius
PranešimasParašytas: 2015 01 30, 16:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Patasius rašo:
Sveiki, gal zinote koks cia transformatorius
Žinom, impulsinis.
Citata:
ar butu imanoma ji nusipirkti lietuvoj?
Nei Lietuvoj nei kur nors kitur.
Citata:
Ant virsaus yra skaiciai 22 ir 11.
Nieko jie nesako
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama