Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 20 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 20, 10:02. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pastabos ir pageidavimai » siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 66
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
PranešimasParašytas: 2012 09 13, 23:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkis
Moderatorius
Moderatorius
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Na bent jau man tai lengviau skaityti šveplą tekstą, bet su tvarkingais skyrybos ženklais, nei tokius, kur vietoje skyrybos ženklų ar šiaip dėl įdomumo taškų krūvas dėlioja.
 siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
PranešimasParašytas: 2012 09 14, 02:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Digix rašo:
laip ir sakiau rasydamas us klaidomis galiu parasyti 3 kartus daugiau panaudodamas tiek pat pastangu.
Galbūt, nematavau ir nežinau kaip yra iš tiesų. Kad tuom įsitikinti padarome tokį mini testuką: http://10fastfingers.com/typing-test/english# Kadangi čia anglų, bet galima pasirinkti ir lietuvių kalbą, tai prašom atlikti ir parodyti čia rezultatus Wink Konkrečių čia nagrinėjamų atvejų neatitiks, bet sakykime santykinai pažiūrėsime kaipgi sekasi tą daryti Smile

Citata:
ne atsakymus laikaus beveirciai o teksta, tekstas yra skirtas tam kad perduoti kazkokia minti. mano tikslas perduti kuo daugisu minciu ar kitaip sakant padaryti kuo didesnius pokucisu pasnekovu galvose. nes butent toks kalbos tikslas ir yra: pakeisti savo pasnekova ir atitinkamai pasikesti paciam.
Kas be ko, atsakymas ir tekstas yra ekvivalenčios sąvokos. Taigi abu dalykai daro tą pačią funkciją, kaip ir sakai - perduoda mintį.

Bet tikslas jau įdomesnis. Pirmiau įdomu tai, kad stengiamasi perduoti daugiau minčių, asociacijų et cetera. Vadinasi, tą galima padaryti tik naudojant įvairesnius žodžius, terminus tame tarpe ir tarptautinius, sudėtingesnes sakinių struktūras arba ir taip pat loginius pagrindimus pvz teiginys->pagrindimas. Įvairūs faktai, žinios, datos ir kiti elementai sudarantys tekstą.

Taigi man įdomu, kaip tu be viso to gali sukelti pašnekovui daugiau minčių, nei rašydamas paprastučiais sakiniais po keletą žodžių. Pvz.: "aš einu valgyti". Įdomu, kiek kam minčių sukelsi? Wink

Akivaizdu, kad nelabai ką nustebinsi tokiais sakiniais, nes būtent jie iš dalies kaip ir atlieką tą minties perdavimo funkciją. Bet tik tiek ir nieko daugiau Smile Žinoma, galima įjunkti vaizduotę ir tą sakinį papildyti įvairiais žodžiais, bet tai daryti ir spėlioti būtų gana beprasmiška.

Antras aspektas įdomus tuo, kad poveikis pašnekovui ir dar kuo didesnis yra siekiamas iš pažiūros ne kuo didesniam minčių skaičiaus perdavimui, o jau greičiau pašnekovo supainiojimui, destabilizavimui, bet ne minties perdavimui ar tuo labiau teigiamam pašnekovo poveikiui t.y. pašnekovui atsakyti į nežinomą klausimą.

Realiai toks dalykas veikia nebent su tais, kurie žino mažiau už tave. Pvz su RVRSS tau nelengva įrodyti tai, ką teigi, diskutuojant apie SMPS Very Happy

Taigi, man nėra labai panašu į tai, ko sieki aukščiau taip tvirtindamas ir iškeldamas tokius tikslus, kur pats tekstas tampa beverčiu, o atsakymas keliantis daugiau minčių, kai iš esmės turėtų būti vienas ir konkretus į konkretų klausimą.

Citata:
kai mokiusis universitete kalbos kurtura tai destytojas isaiskino kad praktiksai musu kalba yra tiek pat taisylinga kiek ir sitas rastas su praleistomis raidemis.
nustebtum kiek tu darai klaidu kalbedamas neteisingai kirciuoji neteisingai parenki balsliu ilgi ir panasiai.
Na, ko gero, šnekamoji kalba yra žymiai sudėtingesnė nei spausdinimas klaviatūra. Akivaizdu, kad ten dar daugiau sudedamųjų ir plonybių, kurių laikytis iš tiesų yra sudėtinga, o dar sudėtingiau yra laikytis bendrinės kalbos ir visų taisyklingų tarimų, kirčiavimų, intonacija, sąskambiai, emocijos ir panašiai.

Žinoma, šnekėti be klaidų būtų tiesiog neįmanoma, bet nėra tame nieko baisaus, juk gali pasitaisyti ne taip ištaręs žodį. Aišku, teksto atžvilgiu jau super-sudėtinga. Bet tarkime, jei žiūrėti iš tavo perspektyvos kiek padarai klaidų ir jei jas visas reikėtų ištaisyti tai atrodo, jog užtruktume visą amžinybę taisydami tekstą. O, jau mano atžvilgiu, nors ir aš darau klaidas, bet arba jas ištaisau rašydamas, arba jau skaitydamas antrąsyk arba tik akimis permesdamas tekstą. Taigi mano atveju taisyti reikia tik keletą nežymių klaidelių, kur būna bereikalingai uždėtos nosinės, matyt, pirštai nesąmoningai nuspaudžia viršutinę skaičių klaviatūrą.

Žodžiu, skirtingi dalykai ir kiekvienas jau su savo plonybėmis, nors pagrindas visgi išlieka sakinių struktūroje, loginėje sekoje ir kiti tiek rašomą ar oratoriškai išsakant tekstą.

Citata:
tu neisivazduoji kie sudetinga yra viska parasyti gerai.
as savo tekstus paskeites po keliu valandu jau jei nepaspaudsius siusti trinu velniop matydamas kokios ten kvailystes o va kitiem atrodo kad tai sedevras Smile
Kodėl jau neįsivaizduoju? Įsivaizduoju ir kuo puikiausiai, nes pamatęs senose temose kaip rašydavau, dabar visai kitaip į tą žiūriu, kai rašau pilnai su diakritiniais ženklais.

Sudėtinga atrodo iki tol, kol nesi pilnai perėjęs prie to. Pvz tokie patys sunkumai iškyla pereinant nuo Windows prie Linux(sąlyginis palyginimas) Kai pereini prie to, iš pradžių būna sunkoka, bet ilgainiui tai tampa įprasta, kaip tau yra įprasta rašyti taip, kaip dabar.

Citata:
jei reketu viska padaryti idealiai tai tektu perasineti po kelis kartus viska.
Taip. Ir aukščiau minėtas palyginimas, kam tektų mažiau taisyti ir iš naujo pergalvoti, tai privalumai lieka mano pusėje. Nors realiai, žiūrint kurią dar sritį paimsi, jeigu sakykime imame sakinių stilistiką tai man kliūtų gana nemenki sunkumai, kai išbraukus vieną sakinį ar jį performavus, tektų jau keisti ir kitus bei žiūrėti ar išlieka minties eiga, neatsiranda minties šuoliai, saviprieštaros. Tada, žinoma, privalumai keliauja į tavo pusę, kur įprastos struktūros sakiniai bus lengviau pataisomi nei kad gramatiniu atžvilgiu. Nelygu iš kur pažiūrėsi Smile

Citata:
vikipedijos taisymai anoniminiai ir visa kita taip pat.
tiesiog kaip minejau tokie dalykai turi ilgalaike verte. gali palyginti kaip smelio pilis ir normalus namas.
Na kaip čia pasakius. Iš tikrųjų taisyti ją gali bet kas, bet ar tai reiškia, kad bus pasiektas galutinis tikslas t.y. kas parašyta bus pagrįsta, nebus ten užslėptos propagandos ir kitų nepageidajamų dalykų. Net jei ir taiso jas anonimai, tai juos gano ir prižiūri krūvos moderatorių. Lietuviškoje Wiki gal ne tiek ir daug, ten jų dešimtis koks, jei gerai skaičiau, o jau nepalyginsi su angliškąja Wiki.

Taip, jog tokie dalykai turi ilgalaikę vertę aš jau negaliu ginčyti. Bet tai jau ir yra ne kas kita, kaip enciklopedija kur taikomi gana griežti reikalavimai ir kur(!!!) būtent yra vienas iš pagrindinių tikslų perduoti informaciją glaustai, kiek įmanoma aiškiau. Ir čia tenka ieškoti kompromiso, kaip tame informacijos glaustume išlaikyti kokybę.

Juk pastebėsi, kad ten nėra taikomi vieni iš žemiausių būdų spausti informacijai, nenaudojant skyrybos ir svarbiausia mūsų atžvilgiu(lietuvių kalbos) visų diakritinių ženklų.

Vėlgi, keliant klausimą, kiek čia mūsų šie atsakymai įskaitant visas beletristikas yra vertingi, galima vertinti gana įvairiai.

Pvz aš įžiūriu vertingumą tame, kad šios diskusijos jau padeda pagrindą tokio tipo temoms, kurios bus anksčiau ar vėliau sukurtos. Ir prieš pradėdami naują temą, mes tiesiog perskaitę senąją temą galime nubrėžti tam tikras gaires būsimos temos, galima tiesiog išrinkti pagrindinius nesutarimo aspektus ir juos iš naujo permąstyti, taip neeskaladuomi visos temos iš naujo, trumpiau tariant - nekuliant sukultų šiaudų.

Štai, kame tas yra blogai argi jau iš tiesų nėra tos vertės arba tiesiog tas nėra įžvelgiama arba nenorima tame įžvelgti nes ir taip yra "gerai" ir nieko keisti nereikia.

Kitas privalumas tas, kad tai yra kaip ir pseudo-etalonas. Pvz senesnėje temoje ta pačia tematika mes skirėme prioritetus vieniems dalykams, o dabar skaitydami ir lygindami dabartinę, galima daryti išvadas, statistikas kiek pasikeitė besilankančių požiūris į šiuos dalykus ir dar daugiau skirtumų iš kurių galima ištraukti visai įdomius duomenis ir juos suinterpretavus galime pakeisti viską grafikais, histogramomis ir jau mums nebereikės tiek iš naujo viską pergalvoti, kai jau tai bus padaryta anksčiau.

Pasižiūrėjus iš pragmatinės pusės, visa tai nėra jau visiškai nevertinga kaip gali atrodyti, net jei manai, jog tavo kai kurie atsakymai yra bevertės emocijos tuo laiku, tuo momentu ir tuo išgyvenimu.

Tai ir man nėra suprantama, jei yra pageidavimas prieš kuriant temą surasti panašią ir joje kelti klausimus apie vieną ar kitą dalyką. Man nėra suprantama, kodėl tas nėra daroma, pvz juk ir šiame skyrelyje prieš nosį kaba tema "Reik daugiau kultūros". Taip pat buvo galima joje iškelti tuos pačius klausimus kaip ir šioje, kadangi raštas ir rašyba ir yra vienas iš kultūros požymių.

Citata:
tada isvis nerasyciau nieko kontraversisko. Smile
Taigi, yla lenda iš maišo Razz Ir truputį žemiau apie tai Arrow

Citata:
tai anonimas nenesa atsakomybes.
Klysti, kad tai neneša atsakomybės. Bet tai daugiau teisiniai ypatumai. O, visgi neša, jei teko girdėti, kad ne vienas delfi komentavęs ir pažeidęs LR įstatymus buvo nubaustas už tam tikrus komentarus internete, nors jie buvo pseudo-anonimai.

Anonimu būti galėtum nebent tik per proxy. Bet tai apskritai negelbėja nuo atsakomybės, nes praktiškai juk būsi nors kartą jungęsis į elektronika.lt iš savo namų kompiuterio, o patikrinus visus log'us, žinoma, prieš iškeliant ten visus ieškinius ir t.t. Ką gali žinoti, ar jau pavyktų išvengti atsakomybės.

Ir kaip jau pats minėjai, jei reikėtų rašyti tikrų vardu ir pavarde, tai nerašytum nieko kontraversiško, tai ir tas pats yra su anonimais. Taigi, tai yra teisinga tada, kada nerašai to, ko negalėtų prieš tave patį panaudoti Wink

Citata:
taip tai malonumo nesuteikia bet sudetinga tai nera. mano standartai zinoma skiriasi priklausmai nuo to su kuo ir kokiu tikslu bendrauju. jei tai darbdavys tai nesvarbu kad ji laikau totaliu idiotu, vistiek reikes apsimetineti kad ji gerbiu.
Sudėtinga nėra tada.. kai? Kai tenka rašyti trumpus tekstus, kuriuos sudaro santykinai ne daug žodžių. Bet tai lygiai taip pat gali būti žymiai sudėtinga, jei paimame skirtingas temas, kurios reikalautų tam tikrų žinių platesnių nei vidutinių ar statistinio eilinio žmogaus, ar dar abstraktesnės temos, kur reikalautų jau neeilinių sugebėjimų perteikiant mintis tekstu, tuo pačiu visiem aiškiai ir per daug tuščiai neišsiplėtus bei nenukrypus nuo pagrindinės tezės/ teiginio.

Tokie atvejai gan reti, bet ir klausiau todėl, kur tai galėtų būti susiję su kasdienine veikla, kuri praktiškai to ir reikalauja.

Tiesa, jei darbdavys yra totalus idiotas, kodėl visgi yra vaidinama dviguba rolė? Ir koks turėtų būti darbdavys anot tavęs, kad jis būtų nelaikomas idiotu? Smile

Citata:
na jei gyvenciu senoveje apsimesciau.
bet apsimetinejimas man pagarbos neprideda, visai nevertinu zmoniu kurie apsimetineja bandydami man isiteikti ir nekeciu tu pries kuriuos privalau apsimetineti.
Su senove minėtas pavyzdys daugiau buvo sarkastiškas nei realistiškas šiandien, visgi mes jau esame ala civilizuotesni bei labiau išprusę(manykime) ir turime kur kas didesnes galimybes mąstyti, pažinti, diskutuoti ir ieškoti kompromiso, o ne vien pasitelkti barbariškus metodus t.y. kuokas bei kumščius ir taip įrodinėti savo tiesas - kas stipresnis, to ir tiesa Very Happy

Įdomu pastebėti, jog apsimetinėjimas iš tiesų pagarbos neprideda. Aišku galima šypsotis kiekvienas kitam, bet realybėje užantyje laikome peilius. O, klausimas: kam visa tai? Kam tas apsimetinėjimas?

Jeigu dabar pvz paimtume ir padarytume mini apklausėlę "Ką manote apie Digix'ą?" Kaip galvoji, kokių nuomonių sulauktum? Smile

Citata:
nu zinoma reikai vertinti situacija gal but jei noresiu nedrusmtiu vandens tai nusimsiu kepure bet jei matysiu kad sita siruacija galima isekaluoti konfilta kuri dauig sansu laimeti tada elgsius kitaip.
Bet visgi laimėjimas? Kaip jį įsivaizduoji? Ką jis turėtų tokio suteikti, net tokiame elementariame etikos elgesyje? Net jei ir laimėtum, tai tik iš principo, kai ta kritinė masė pamatytų, kad tai tipinis išsišokėlis, kuriam trūksta dėmesio ir dėl to yra pasiryžęs nenusiimti kepurės, būtų palaikytas eiliniu durniumi ir pagal taisyklę būtų duotas kelias - tai toks ir laimėjimas.. Laughing

Citata:
Cia reiketu biski kitaip tai vertinti: jei as ateinu i kazkokia grupe zmoniu ir noriu su jais bendrauti privalau laikytis ju taisykliu.
Logiška.

Citata:
sakykim jei man reikia pagalbos is taves tai turesiu priimti tavo taisykles, jei atvirksciai tu priimsi mano.
kadangi siame forume nera vienalytes grupes ir dazniusia pagalbos praso is manes tai galiu diktuoti savo taisykles.
Visai įmanomas dalykas, kad norėdami siekti bendro tikslo, visgi turėsime ieškoti bendro kompromiso ten, kur jau mūsų požiūriai išsiskiria. Aš esu liberalus(čia jokios politikos) tavo atžvilgiu ir toleruoju tavo įpročius ir atvirkščiai.

Tai ir pažiūrikime atidžiau į kiekvieną temą šiame forume, argi tai nėra tas pats? Aš matau neatskiriamą panašumą į tai kas čia minėta tarp vykstant tarp dviejų skirtingų individų. Tiesa, forume ar kiekvienoje temoje yra daugiau nei du, o šitai jau komplikuoja tą susitarimo paktą tarpusavyje.

Atrodo, jog mes turėtume siekti būtent aiškumo, konkretumo kaip kada, pilnumo užduodant klausimus ar į juos atsakant. Paradoksalu, bet elgiamės priešingai, mes didinam tą nesutarimo ribą pasirodo dėl kažkokio tai mažmožio pvz skubėjimo, dar ten dėl kiekvieno įsitikinimų ar nenoro tiesiog išklausyti, laikytis principingai įsikibusiam savo pseudo-standartų. Nors kaip jau ir aukščiau išanalizavau, kad tas laimėjimas nėra panacėja, kad dėl to būtų verta aukoti tiek pastangų.

Va, berašant, net su visais lietuviškais ženklais, tuo pačiu klausant muzikos, kadangi kaip kažkas teigė priešingai, kad to atlikti negali. Taigi prisiminiau puikų pavyzdį, kuris čia dalinai atitinka aukščiau minėtus pavyzdžius, kai temoje, kur buvo šnekėta apie visalaikį važiavimą antra juosta autostradoje ir pats, Digix, stojai vieną barikadų pusę, bet visgi pamatei kiek nepritarančių atsirado. Na ir klausimas, ką gi tuo laimėjai? Wink Akivaizdu, kad tik žodžių mūšį ir pseudo teisingumą prieš kitus tuos pasipūtėlius. Kompromisas ir nebuvo rastas, mes tuo nieko nepasiekėme, tik išvaistėme nemažai laiko bediskutuodami tais aspektais, kuriais nesiruošiame keistis ir principingai laikytis įsikandus. Gal truputį nukrypau į retrospektyvas bei refleksijas, bet esmė maždaug tokia.

Tokia, kad pasamonėje mes turėtume siekti kompromiso ir aiškumo, bet elgiamės priešingai dėl kažkokių tai menkniekių.

Citata:
jei kam nepatinka kazkuriu zmoniu elgesys reiketu su jais tiesiog nebendrauti.
Mūsų didžiajam runkelių priešui irgi tą reikėtų padaryti, bet kažkodėl visgi jis "bendrauja", nors gal daugiau tuščią šmeižtą apie jį temose paneiginėja ir stengiasi atsakyti tuo pačiu, bet pasirodo tai tik didina nesutarimus Laughing, nei būtų padarius, tai kaip siūlai - tiesiog nebendrauti.

Taipogi ir aš pradėjau ignoruoti tas temas su neaiškiais pavadinimais, neaiškiais probleminiais klausimais ir panašiai. Atsibodo man ten spėlioti kas ko nori, nors ir ne daug čia ką patarinėju, bet jei kur tai pasidalinu savo nuomone, bet ir tai jau nebėra tiek daug noro tokiose nuskurdintose temose.

Citata:
tu visiskai teisus bet, kaip sako psichiatrai, nera psichodinamikos, kad butu pakankama motyvacija del to kazka keisti. nu mazdaug kaip, kambarys netvarkingas, nepatogu, praeiti vos imanoma, bet va vistiek netvarkai.
Kitaip tariant - nėra stimulo. Nors anaiptol ne visada taip turėtų būti. Manau, dauguma atvejų turėtų būti kaip tik priešingi.

Nes pažiūrėkime į kiek yra tematikų ir kiek kuriose kyla daug neaiškumų susidūrus su tais dalykais pirmą kartą.

Taigi sakykime, jei aš ateinu į bet kokį forumo skyrelį, aš stengsiuos kuo aiškiau išdėstyti savo problemą tuo pačiu pateikti kuo daugiau informacijos, taip pat jei aš jau su ta problema būsiu jau pradėjęs tvarkytis, tai ir paminėsiu kas jau buvo padaryta arba ką planuoju daryti ir t.t.

Bet dabar įsivaizduok, ateina bet koks vartotojas ir sukūria temą "padėkit išsirinkti kompiuterį". Atsidarai temą, o joje "išrinkit man prašau kompiuterį iki 2000lt". Man matant tokias temas jau ne pirmą kartą tiesiog kyla pyktis, taip ir norisi pasakyti "3,14zdink n! į tą parduotuvę ir nusipirk tą su..ta kompiuterį". O, jei užtenka kantrybės, tai iš to didelio mandagumo klausi "kokio b! kompiuterio tau n# reikia?" Laughing Ir vėl, bbd, eilinis atsakymas iš lamos, kuris nieko nepaaiškina Laughing Tokie dalykai vėžį varo ir pastaruoju metu vis dažniau ignoruoju.

Analogiškai ir su kitomis temomis. Ir kur ateina žmonės žinantys, ko nori, tai jau visai kitaip galima su jais šnekėti ir visų pirma susišnekėti. Čia gal sakykime nėra tas pagrindinis dalykas lietuviškieji rašmenys, bet vistiek kalba, kaip bendravimo įrankis turi būti lankstus, išsamus ir t.t. Ir tokiu būdu kiekvieni vieni kitus suprastume kur kas geriau, ką aš ir bandau akcentuoti lygiagrečiai prie lietuviškų rašmenų rašybos.

Na, toleruočiau ir be tų lietuviškų rašmenų, tai bent nors pageidavimas išlaikyti bendrą suprantamumą išliktų, bet neeee, kurgi tau, kai mintyse sukasi "greičiau, greičiau, greičiau, greičiau gauti atsakymą" ir nx tie lietuviški rašmenys, taip ir norisi pasiųsti kiekvieną tokį ant trijų raidžių, bet iš elementaraus mandagumo to nedarau Very Happy

Citata:
zinute verte turi tik tam kuriam ji parasyta ir tik tol kol ji bus perskaityta, kai tu sita teksta perksitysi jis taps bevertis ir galima istrinti.
panasiai kaip pakelis traskuciu netenka vertes kai juos suvalgai. arba filmas praranda verte kai ji paziuri.
bey kol tekstas neperskaitytas jis turi verte.
Ai, beje, gerai kad visgi grįžtama prie vertės, nes aukščiau pamiršau vieną aspektą paminėti prie vertės aspkritai, mat kilo mintis berašant Smile

Žinutės vertė yra nepriklausomai nuo to ar ji perskaityta ar ne. Palikime šiuos du įvykius nuošalyje, kadangi tai neatspindi tos vertinamo dalies.

Tarkime, kad žinutė yra naudinga ir ju buvo rašyta su tikslu būti naudinga toje temoje, toje konkrečioje vietoje. Taigi ji vertė turės visais atžvilgiais, net kai ji yra neperskaityta, ir kai bus perskaityta, ji ir išliks vertinga.

Kitas atvejis, kai žinutė buvo rašyta be tikslo ir to autoriaus laikoma nevertinga. Bet anaiptol taip juk visada nebus, autorius sakykime manė kitaip, bet koks atsitiktinis skaitantysis sakys: "o, kaip aš iki to nesusimąsčiau, man čia ta mintis davė papildomų apmąstymų, suteikė daugiau aiškumo". Va, ir mes vėl gauname vertę, nors iš pažiūros atrodo tai nevertinga. Tiesa, šiuo atveju ją galės įvertinti tik perskaitę.

Aš teksto/žinutės/atsakymo vertę "graduočiau" taip. Smile

P.S. Manau, kad gana pakankamai išdėsčiau savo poziciją apžvelgiau keletą aspektų, žinoma, visus apžvelgti neužtektų 5 puslapių.. Na ir galbūt kils vėl kokie požiūrių išsiskyrimai, bet yra kaip yra Very Happy
 siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
PranešimasParašytas: 2012 09 14, 07:16 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Šovė mintis, kad vyksta naujos klaviatūros bandymai Very Happy
 siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
PranešimasParašytas: 2012 09 14, 07:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Turiu klaviatūrų su lotynišku-lietuvišku-rusišku raidynais Smile
Kaina - 5-15 Lt.


Paskutinį kartą redagavo Arnas11, 2012 09 14, 14:44. Redaguota 1 kartą

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
PranešimasParašytas: 2012 09 14, 12:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
vytautas55 rašo:
Šovė mintis, kad vyksta naujos klaviatūros bandymai Very Happy
Ot ir ne Razz T.y. ta pati klaviatūra, kaip buvo nupirktas kompiuteris. T.y. nešiojamo klaviatūra yra QWERTY su rusiška kirilica ir be jokių kitų lietuviškų žymenų. Jau nuo naudojimo visos raidės blizga, kai anksčiau būdavo WASD ir tarpo klavišas nutrintas iki blizgėjimo Laughing

Naujos klaviatūros bandymai būtų, jei mėginčiau priprasti prie ĄŽERTY arba LEKPA išdėstymo.

Arnas11 rašo:
Turiu klaviatūrų su lotynišku-lietuvišku-rusišku raidynais
Turėt niekas nedraudžia Razz Laughing
 siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
PranešimasParašytas: 2012 09 14, 12:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Arnas11 rašo:
Turiu klaviatūrų su lotynišku-lietuvišku-rusišku raidynais Smile

Kiekvienam pagal skonį. Aš, pavyzdžiui, ieškojau klaviatūros (ne taip paprasta rasti Lietuvoje, pasirodo) be jokių kirilicų ir be lietuviškų rašmenų. Ir tas tik palengvina rašyti lietuviškai bei rusiškai.
 siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
PranešimasParašytas: 2012 09 14, 14:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
perskaiciau sita romana, bet jau cituoti is komentuosi atskiras silutes butu savizudybe. Laughing

is esmes pritariu tam ka sakai bet cia visgi bet esme visgi kad skiriiasi musu visu prioritetai ir vertybes.

jei kalbant apie mane tai esu nelabai koks spausdintojas moku tik 2 pirtsais spausdinti ir daznai nepataikau kur reikia, bet makaluoju rankomis labai gretai Laughing

Citata:
Taigi, man nėra labai panašu į tai, ko sieki aukščiau taip tvirtindamas ir iškeldamas tokius tikslus, kur pats tekstas tampa beverčiu, o atsakymas keliantis daugiau minčių, kai iš esmės turėtų būti vienas ir konkretus į konkretų klausimą.

mano tikslai labai ivairus bet nelabai susije su sita tema.
furume as ne tiek iskau ar dalinu informacija kiek bandau patikrinti ivairias idejas sakykim duosi kam nors paratima paskui ziuri kas gavosi. igauni praktikos lyg lyg pats butum padares ta darba.
o va sakykim RVRSS kalba tik apie tai ka gerai zino ir jokiu nauju ideju neturi nes matau bijo suklysti.


sitas forumas gali buti labiau vertinamas kaip realaus laiko chatas kur visi kalba su visais reliu laiku, jei forumas butu tik informacijos saltinis tai nauju temu cia daugiau beveik nebereikia, viskas jau aptarta po kelis kartus. google gali atsakyti i visus klausimus.

manau butu galima pagalvoti kokiu nauju ideju kaip patobulinti visa foruma bet administracijai chato forma labiausia tinka ir siaip taptu per daug sudetinga.

Citata:
Įdomu pastebėti, jog apsimetinėjimas iš tiesų pagarbos neprideda. Aišku galima šypsotis kiekvienas kitam, bet realybėje užantyje laikome peilius. O, klausimas: kam visa tai? Kam tas apsimetinėjimas?

todel kad relybeje mes bendraujame su zmonemis internete su idejomis.
galima su tuo pacisu zmogumi vienoje temoje pyktis ir fleiminti kitoje temoje sutarti ir benradarbiauti keikiant kazka kita.
realybeje taip beveik nebuna.


Citata:
Bet visgi laimėjimas? Kaip jį įsivaizduoji? Ką jis turėtų tokio suteikti, net tokiame elementariame etikos elgesyje? Net jei ir laimėtum, tai tik iš principo, kai ta kritinė masė pamatytų, kad tai tipinis išsišokėlis, kuriam trūksta dėmesio ir dėl to yra pasiryžęs nenusiimti kepurės, būtų palaikytas eiliniu durniumi ir pagal taisyklę būtų duotas kelias - tai toks ir laimėjimas..


cia daugisu psichologinis laimejimas kuris remiasi tuo kad garai jautiesi atsilaikudamas pries gaujos spoaudima, musu psichologija reilausja paklusti gaujai, o jei isiskiri smegenys signalizuoja problema. tai cia daugisu laimejimas pries pati save, garai jaustiesi del to kad iveikei gedos jausma ir neleidi isntinktams saves kontroliuoti.

Citata:
Taigi prisiminiau puikų pavyzdį, kuris čia dalinai atitinka aukščiau minėtus pavyzdžius, kai temoje, kur buvo šnekėta apie visalaikį važiavimą antra juosta autostradoje ir pats, Digix, stojai vieną barikadų pusę, bet visgi pamatei kiek nepritarančių atsirado. Na ir klausimas, ką gi tuo laimėjai?

laimejimas buvo toks kad zmones mano jog esu neteisus bet va to irodyti negali, ir del to nirsta kas man buvo gana juokinga.

Citata:
Mūsų didžiajam runkelių priešui irgi tą reikėtų padaryti, bet kažkodėl visgi jis "bendrauja", nors gal daugiau tuščią šmeižtą apie jį temose paneiginėja ir stengiasi atsakyti tuo pačiu, bet pasirodo tai tik didina nesutarimus , nei būtų padarius, tai kaip siūlai - tiesiog nebendrauti.

Musu "runkeliu priesui" diagnozuociau narcisizma pagal toki elgesi. pagal jo turimas zinias jam nera jokio tikslo cia lankytis nes jau viska ka reikia zino belieka tik demonstruoti savo lygi ir atakuoti kieviena kuris tuo suabejoja.

nors mane labiau stebina evaldo elgesys kuris kaip ir i kvailas diskusijas nesivelia bet labai megsta iskeikiti nelabai gerus o kartais ir gana normalius klausimus vietoje to kad juos ignoruotu.


Citata:
Tarkime, kad žinutė yra naudinga ir ju buvo rašyta su tikslu būti naudinga toje temoje, toje konkrečioje vietoje. Taigi ji vertė turės visais atžvilgiais, net kai ji yra neperskaityta, ir kai bus perskaityta, ji ir išliks vertinga.

kokia verte gali tureti tekstas kuris niekada neb(be)us skaitomas?
ar turėtu verte daiktas kuris niekada nebus naudojamas?
 siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
PranešimasParašytas: 2012 09 14, 14:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Pagal tai, kaip jaunimas dabar rašo, sprendžiu, kad mūsų mokyklos yra žlugusios Wink . Mano lietuvių klb. mokytoja daugeliui čia tik kuolą parašytų Laughing

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
PranešimasParašytas: 2012 09 14, 19:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Digix rašo:
perskaiciau sita romana, bet jau cituoti is komentuosi atskiras silutes butu savizudybe. Laughing

is esmes pritariu tam ka sakai bet cia visgi bet esme visgi kad skiriiasi musu visu prioritetai ir vertybes.
Kad čia ilgai ir noubodžiai nebecituoti vienas kito, tai aš pasistengiau savo poziciją išdėstyti tokiu romanu. Daugiau to nebedarysiu, nes jau viskas pasakyta, kas norėta pasakyti ir kaip man atrodo visumoje.

Citata:
kokia verte gali tureti tekstas kuris niekada neb(be)us skaitomas?
ar turėtu verte daiktas kuris niekada nebus naudojamas?
Nu bet, Digix, žiūrėk tavo klausimas toks: kokią vertę turi šiukšlės?

Kadangi išgirdę žodį "šiuklės", mum jau iškart kyla, kad tai yra bevertis dalykas mums patiems. O, žiūrėk surašiavus šiukšles teisingai ir jas perdirbus atitinkamai ar jau gauname šiukšles, nors mes jas išmetame? Wink
 siūlymas (jaučiu bus "paniškai" prieštaraujančių)
PranešimasParašytas: 2012 09 14, 21:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:
Digix rašo:
perskaiciau sita romana, bet jau cituoti is komentuosi atskiras silutes butu savizudybe. Laughing

is esmes pritariu tam ka sakai bet cia visgi bet esme visgi kad skiriiasi musu visu prioritetai ir vertybes.
Kad čia ilgai ir noubodžiai nebecituoti vienas kito, tai aš pasistengiau savo poziciją išdėstyti tokiu romanu. Daugiau to nebedarysiu, nes jau viskas pasakyta, kas norėta pasakyti ir kaip man atrodo visumoje.


taip savo nuomones isdeteme tai kaip ir viskas aisku.

Citata:
Citata:
kokia verte gali tureti tekstas kuris niekada neb(be)us skaitomas?
ar turėtu verte daiktas kuris niekada nebus naudojamas?
Nu bet, Digix, žiūrėk tavo klausimas toks: kokią vertę turi šiukšlės?

Kadangi išgirdę žodį "šiuklės", mum jau iškart kyla, kad tai yra bevertis dalykas mums patiems. O, žiūrėk surašiavus šiukšles teisingai ir jas perdirbus atitinkamai ar jau gauname šiukšles, nors mes jas išmetame? Wink


net pagal tavo atsakyma matau kad sutinki jog kievieno daikto verte priklauso nuo jo panaudojimo galimybiu.
nesvarbu ar tai siuksles ar pvz koks nors prietaisas kuriam tu nusipirkai geresni pakaitala ir nuo tada denasi daiktas tampa siuksle, nebent planuoji kad naujasis daiktas suges ir tada panaudosi sena.

jei tu planuoji siuksles perdirbti tai zinoma jos igauna verte. bet jei perdirbti neplanuoji tai vertes nera.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama