Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 25, 14:26. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Elektronika žaliems » tvoros įžzeminimas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 34
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2012 07 09, 16:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vytautas55 rašo:
Nesiūlei kompromiso, arba stulpas, arba patys įsižeminat?

Kartoju tiems kas dieną nemato:
1.7.83. Oro linijų apsaugos zonose vielines aptvaras ir metalines tvoras įrengti galima tik gavus šias linijas eksploatuojančios organizacijos raštišką sutikimą ir įrengimo sąlygas.
O tai kada ir kas tą tvorą įrengė tikrai ne LESTO rūpestis. Tiesa pasakius ne jų rūpestis ir tai ar ta tvora įžeminta, čia dulkint gali tik Valstybinė Energetikos Inspekcija. Jei LESTO perspėjo, kad įžeminti privaloma tai tik padėkoti jiems reiktų, nes kai ateis inspekcija nesicackins ir nesiderės, išrašys kvitą su sąskaitos numeriu ir viskas.
O jei ką nors nutrenktų tai nulių sąskaitoj oi, oi kaip padaugėtų.
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2012 07 09, 16:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
shramas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dėl stulpo kažkaip nepagalvojau, o dėl tvoros, kai paskambinau, tai žmogelis kitame laido gale kaip užsikirtusi plokštelė kartojo tuos įstatymynius reikalavimus, kas, kaip turi būti, tik kažką trumpam užsiminė apie varžos ptotokolus. Paskambinau pažįstamam elektrikui ir išaiškino ką kai[p reikia daryt davė firmos numerį, kuri tuo užsiima, susiskambinau, belieka jam atvažiuot, patikrint varžą, išrašyt varžos protokolą (jei varža atitiks reikalavimus), jam sumokėt ir pažymą pristatyt į tinklus.

_________________
Domiuosi viskuo po truputi.
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2012 07 09, 16:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
shramas rašo:
Dėl stulpo kažkaip nepagalvojau, o dėl tvoros, kai paskambinau, tai žmogelis kitame laido gale kaip užsikirtusi plokštelė kartojo tuos įstatymynius reikalavimus, kas, kaip turi būti, tik kažką trumpam užsiminė apie varžos ptotokolus. Paskambinau pažįstamam elektrikui ir išaiškino ką kai[p reikia daryt davė firmos numerį, kuri tuo užsiima, susiskambinau, belieka jam atvažiuot, patikrint varžą, išrašyt varžos protokolą (jei varža atitiks reikalavimus), jam sumokėt ir pažymą pristatyt į tinklus.

O kam pažymą į tinklus, jei baudą rašo energetikos inspekcija? nieko nesupratu
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2012 07 09, 16:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vytautas55 rašo:
O kam pažymą į tinklus, jei baudą rašo energetikos inspekcija? nieko nesupratu

Ne viską ir aš šioje konkrečioje situacijoje suprantu, autorius kažko nepasako, kažką nutyli. Dar realiau - pats labai mažai supranta ką, kas ir kodėl jam sakė daryt. Pažyma į tinklus reikalinga būtent iš Energetikos Inspekcijos, o ne iš varžų matuotojų. Energetikos inspekcija savo pažymą rašo tik turėdami varžų matavimo protokolą.
O ir šiaip visa priešistorė neaiški, šimtai tų neįžemintų tvorų, bet LESTO nesikabinėja šiaip sau iš neturėjimo ką veikt, paprasčiausiai neturi jie tiek žmonių.
O bendrais bruožais viskas aišku - jei atsikraustęs ir stulpą ir tvorą jau rado tai pasidarys tai ko kažkas (nežinau kas) laiku nepadarė ir gyvens laimingas.


Paskutinį kartą redagavo Evaldas_S, 2012 07 09, 17:02. Redaguota 1 kartą
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2012 07 09, 16:56 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
shramas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vytautas55 rašo:
shramas rašo:
Aš namą nusipirkau su tokia tvora, ne pats ją stačiau, apie įžeminimą kažkaip nepagalvojau. Elektos stulpas į mano valdas isikišęs apie 3 metrus, nelabai jis man trukdo.

Nesiūlei kompromiso, arba stulpas, arba patys įsižeminat?
O kaip tas raštas atrodo kurį gavai?

Raštas atėjo iš "LESTO" DĖL ELWEKTROS ORO LINIJOS APSAUGOS ZONOS PAŽEIDIMO. Jame rašoma, kad man priklausantis sklypas yra šalia 0,4 kV linijos tokiu tokiu numeriu ir kad aš įsirengiau metalinę tvorą.
Vadovaujantis LR NERGETIKOS ministro 2010-03-29 d. isakymu nr. tokiu ir tokiu yra nustatomos apsaugos zonos. Parašyti atstumai, kas galima, kas negalima...
Dėl minėtų ir kitų klausimų spęndimo kreiptis nurodytais tel. į Lesto.
Daar tik užkliūvo, kad parašyta, " kad man priklausantis sklypas yra šalia 0,4 kV linijos", bet juk linijau jau gaunasi mano teritorijoje, o ne šalia.... Smile

_________________
Domiuosi viskuo po truputi.
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2012 07 09, 17:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
shramas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
vytautas55 rašo:
shramas rašo:
Dėl stulpo kažkaip nepagalvojau, o dėl tvoros, kai paskambinau, tai žmogelis kitame laido gale kaip užsikirtusi plokštelė kartojo tuos įstatymynius reikalavimus, kas, kaip turi būti, tik kažką trumpam užsiminė apie varžos ptotokolus. Paskambinau pažįstamam elektrikui ir išaiškino ką kai[p reikia daryt davė firmos numerį, kuri tuo užsiima, susiskambinau, belieka jam atvažiuot, patikrint varžą, išrašyt varžos protokolą (jei varža atitiks reikalavimus), jam sumokėt ir pažymą pristatyt į tinklus.

O kam pažymą į tinklus, jei baudą rašo energetikos inspekcija? nieko nesupratu

Ne viską ir aš šioje konkrečioje situacijoje suprantu, autorius kažko nepasako, kažką nutyli.
O bendrais bruožais viskas aišku - jei atsikraustęs ir stulpą ir tvorą jau rado tai pasidarys tai ko kažkas (nežinau kas) laiku nepadarė ir gyvens laimingas.

butent to aš ir noriu- viską susitvarkyt kaip priklauso ir gyvent laimingai... Mano pagrindinis tikslas, sukuriant šia temą buvo sužynot kaip patikrint ar geras padarytas įžeminimas ir kaip tai patikrint... Smile

_________________
Domiuosi viskuo po truputi.
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2012 07 09, 17:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Linija šalia manau dėl to, kad linija sklype yra per brangu. Jei žiūrint viską pagal įstatymą, tai
Citata:
metalines tvoras įrengti galima tik gavus šias linijas eksploatuojančios organizacijos raštišką sutikimą ir įrengimo sąlygas.

nieko gali nerengti, palik kaip yra, kas įrengė tas ir atsakys, taip išdėstyta įstatyme. Nors gal čia ne visas įstatymas temoje Smile. O kas, tai pastebėjo per vėlai, lai ieško kompromiso.
Aišku, jie perspėjo registruotu laišku ir dabar lieka nuošalėje, jei kas atsitiktų, bet ir tavo kaltės pagal įstatymą nėra.
Nors dabar jau pradėjai kažką krapštyti, tai ir kaltė didėja Very Happy
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2012 07 09, 19:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Babajuss
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vytautas55 rašo:
Linija šalia manau dėl to, kad linija sklype yra per brangu. Jei žiūrint viską pagal įstatymą, tai
Citata:
metalines tvoras įrengti galima tik gavus šias linijas eksploatuojančios organizacijos raštišką sutikimą ir įrengimo sąlygas.

nieko gali nerengti, palik kaip yra, kas įrengė tas ir atsakys, taip išdėstyta įstatyme. Nors gal čia ne visas įstatymas temoje Smile. O kas, tai pastebėjo per vėlai, lai ieško kompromiso.
Aišku, jie perspėjo registruotu laišku ir dabar lieka nuošalėje, jei kas atsitiktų, bet ir tavo kaltės pagal įstatymą nėra.
Nors dabar jau pradėjai kažką krapštyti, tai ir kaltė didėja Very Happy


Na kaip būdavo KGB tai "duokit žmogų straipsnį mes prisiūsime". Jei tvora nelegali jos statybas gali prisiūti bet kam. Dabar,kaip aš supratau, viskas jau padaryta, tai nėra ko ir ginčytis. Beliko tik pamatuoti. Kiek parašyta kaip padaryta tai panašu kas <30 omų turi būti, nors varža priklasuo nuo faktoriu, kiek teko pastebėti labiausiai nuo dirvožemio. Very Happy

_________________
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
mane rasite: mano profilyje
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2012 07 26, 23:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
shramas
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Buvo pas mane jau atvažiavęs, elektrikas su pec. įranga varžai matuoti išmatavo mano padarytą įžeminimą- 11 omų, o pačios tvoros-8 omai. Gaunasi, kad papildomai jau net nereiktų įžemint, bet dariau kaip reikia, man tai kainuos 50 lt (varžos protokolas).

_________________
Domiuosi viskuo po truputi.
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2017 07 31, 22:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
artamik
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O kas privalo izeminti tas tvoras,kurios salia keliu nuo laukiniu zveriu saugo?
Kai kurios turi medinius stulpelius,o kaip su tom,kurios pilnai metalines Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2017 07 31, 22:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
artamik
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pagalvojau,kad mediniai kuoliukai dar blogiau,nes tvora ne is atskiru segmentu,
o tinklas,tai metalinis stulpelis gal kazkiek ir izemintas,o medinis,tai mirtis visiems kiskuciams Laughing jeigu koks laidelis is virsaus nukris ant tvoros,tai is kiskucio,jam prisilietus,liktu tik apsvile ausytes Evil or Very Mad ... Kur ziuri zalieji Rolling Eyes
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2017 08 01, 06:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
artamik rašo:
Pagalvojau,kad mediniai kuoliukai dar blogiau,nes tvora ne is atskiru segmentu,
o tinklas,tai metalinis stulpelis gal kazkiek ir izemintas,o medinis,tai mirtis visiems kiskuciams Laughing jeigu koks laidelis is virsaus nukris ant tvoros,tai is kiskucio,jam prisilietus,liktu tik apsvile ausytes Evil or Very Mad ... Kur ziuri zalieji Rolling Eyes
Įžeminti privalo tie kas jas įrengė, o kelių direkcija sukontroliuoti, kad tai būtų padaryta. Parašyk į http://vei.lrv.lt/ tegu pasirūpina. Aš vienai įstaigai parašiau, kad susitvarkytų savo tvorą (neįžaminta kelių šimtų metrų tvora išilgai po 110 kV linija), nesureagavo tai sureagavo kai VEI inpiso baudą įstaigos direktoriui.

_________________
If nobody hates you you're doing something boring
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2017 08 01, 20:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
artamik
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Siandien teko per Jonava namo grizti,prisiminus sia tema,stebejau 10Kv linija
pravesta salia kelio Kaunas-Jonava. Pravaziavus ta kabokeli,kur Eifelio bokstas
prisuktas prie sienos,uz kokio 100m.,gal daugiau, prasideda ta kiskuciu tvora,tuo paciu ir ant nauju atramu pakabinta nauja linija,su naujais izoliatoriais,
labai graziai,vienodai istemta,atramos tiesiai pastatytos
Rolling Eyes ,traversai horizontaliai prisukti,grazu ziureti... Nesvarbu,ne apie tai kalba.
Po sita linija isilgai apie 5 kilometrus Shocked tesiasi ta zuikuciu tvora,ten labai daug visokiu nuvaziavimu,vartu,varteliu. Tai va, sita atkarpa jeigu reiketu izeminti,
tai ta imone,jeigu dar ji yra,liktu be kelniu
Laughing
O kazkam skambinti,pranesineti nematau tikslo,nes tokiu vietu Lietuvoje yra
labai daug,tiesiog pikta,kai zmogus uzsitveria sklypa 15-20m.tvora,jam jau reikia izeminti,o cia KILOMETRAI,ir px.
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2017 08 01, 21:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Taktas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Turetumdziaugtis kad judina. Cia viskas del tamstos/zmonos ir vaiku saugumo. Pas mus viskas zmogui ir zmogaus gerovei. Jeigu pats nesirupini tai uz tave pasirupins tavo saugumu ir pinigines turiniu.
 tvoros įžzeminimas
PranešimasParašytas: 2017 08 01, 21:25 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
artamik
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Cia kam dziaugtis? as dziaugiuosi,man gerai,man nereikia tvoros izeminti,nes nera jokios linijos virs mano tvoros.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama