Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 24 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 24, 11:00. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 58
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 11, 20:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sauliucka
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Egis73 rašo:
... Reklamas sugeba siuntinėti, o pranešimų apie pasikeitusias kainas - ne.
Sugeba ir sutartį pakišt pasirašyt, o įsigilint į ją pasirašinėtojas nesugeba. Arba jau primiršo, kas ten parašyta. Very Happy
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 11, 21:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Valdulis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Egis73 rašo:
Šiandien ir aš buvau "maloniai" nustebintas šios kontoros. Gavau sąskaitą už paslaugas ir ji didesnė nei praeitus mėnesius...
Ar jau tikrai yra žinoma, jog kaina pasikeitė? Gal čia tik taip vadinama „techninė“ klaida?
Man, po to, kai mikrovisata parsidavė cėgeitsui (jau esu tai minėjęs kitoje temoje), irgi buvo atėjus nežinia kokia sąskaita... Teko aiškintis, ir, pagaliau, jie pripažino savo klaidą...
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 12, 00:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Egis73
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sauliucka rašo:
Egis73 rašo:
... Reklamas sugeba siuntinėti, o pranešimų apie pasikeitusias kainas - ne.
Sugeba ir sutartį pakišt pasirašyt, o įsigilint į ją pasirašinėtojas nesugeba. Arba jau primiršo, kas ten parašyta. Very Happy
Sutartis būna terminuota ir neterminuota. mano atveju kai jungiausi kabelinę sutartį pasirašiau tam tikram laikui, t.y., kad tam tikrą laiką įsipareigoju naudotis jų paslaugomis. kadangi tas terminas jau labai seniai pasibaigė, tai manau kad ir sutartis jau labai seniai nustojusi galioti. Taigi, manau ir skaityti ten nėra ko. Kaip minėjau, čia tas kainos pakėlimas menkutis, bet tokiu atveju sudirba principo reikalas. Panašiai kaip ERROR. Juk galėtų paprasčiausiai jų reklamas ištrinti. Bet jei žmogus turi teisę jų negauti, tai gali ta teise pasinaudoti. Kaip ir mano atveju: jeigu paslaugos teikėjas apie pasikeitusias kainas privalo įspėti, tai reiškias kad tą turi ir atlikti. O jei neatliko, tai čia jau jo problemos, o ne mano. Todėl manau kad kreipsimės į atitinkamas institucijas.
Vaiduli, patikrinau jų tinklapyje. Anksčiau už kabelinę mokėdavau po 26 litus. Dabar jau rašo kad kaina 27 litai.
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 12, 08:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na, tai kaip ir viskas gerai, sutarties nėra, rašo 27lt , tai ir tiek atskaito.
Aš tai tikrai 100% žinau, kad pasibaigus mano sutarčiai tiekėjas pakels kainą, jei pražiopsosiu laiką, ir nesudarysiu naujos.
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 12, 11:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Egis73
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sutartis jau pasibaigusi keli metai. Ir kaina sena galioja jau keli metai. Todėl man nereikėjo sekti sutarties pabaigos.
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 12, 15:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Bijau primeluoti, nes „kažkurioj bažnyčioj skambino“, kad tokiu atveju (bet reikia ir sutartį pažiūrėti), jei paslaugos sutartis pasibaigė, o tu moki nurodytas sumas, tai laikoma, kad tau viskas tinka ir sutartis, kaip ir tęsiama nauja kaina. Tad, jei kaina keičiasi, o tu tylėsi, jie laikys, kas tu sutinki ir paslauga priimtina tokioms sąlygomis. Kol kas, manau, gali mokėti, kaip ir anksčiau tik pat arba nemokėti iš viso, bet geriausia būtų pirma su jais susisiekti ir pasiaiškinti.

Kas liečia informavimą dėl paslaugų įkainių pakeitimų, jei naudoji paslaugas, tai bent jau požiūrio į klientą atžvilgiu, manau, kad tai privalu padaryti. Kiek tai reglamentuoja įstatymas, nesu įsigilinęs. Pabandyk greituoju būdu el. paštu pasikonsultuoti su vartotojų teisėm. Bus įdomu sužinoti jų nuomonę, ir kaip tau seksis šiame procese.


Na, o aš savo pažadėtos kompensacijos iš CGATES nesulaukiau (tiksliau – sulaukiau sąskaitos). Parašiau, priminiau, kad buvo tokia žadėta, tai konsultantė nieko apie tai nežino (o kaip gi kitaip...), klausinėja kas žadėjo... ką aš dabar prisimenu, kai prieš mėnesį buvo... tegu patys ten ir žaidžia detektyvus savo kontoroj... Nebus kompensacijos, susimokėsiu, kaip priklauso, ir informuosiu incidento tyrėjus.

Beje, po paskutinio išaiškinimo iš Valstybinė duomenų apsaugos inspekcijos, kas liečia reklamas sąskaitose el. paštu, įvyko pakeitimai:

– BITĖ labai greitai, po persiųsto jiems išaiškinimo, paskambino ir netgi penktadienio vakarą ėmėsi derinti, kaip atrodys sąskaita ir kaip ją noriu gauti (nors į prieš tai buvusius kelis mano laiškus, jog nenoriu matyti reklamos sąskaitose el. paštu, nereagavo (išskyrus boto atsakymus)). Naujoj sąskaitoj tiesioginės reklamos kaip ir nebėra, bet vis tiek įkišo tokią išnašą, kad naudotis internetu paprasta, kad programėlių įdiegs, tik užeikit pas juos. Netiesioginė reklama vis tiek (apsimeskim, kad tai „informacija“ klientui). Na, bet progresas yra. Užskaitom. Stebėsim, kaip bus kitą mėnesį.

– CGATES sąskaitą el. paštu šįkart gaunu jau ne pačią sąskaitą (PDF), o linką į ją, jų puslapyje, kur galiu atsisiųsti. Žinoma, sąskaita prifarširuota reklamos, neskaitant to, kad ir pačiame puslapyje jos dar yra. Tad, jie išsprendė problemą tiesiog man el. paštu nesiųsdami sąskaitos su reklama, o nukreipdami į savo puslapį. Čia, kaip suprantu, jau įstatymo pažabojimai nebetaikomi (nes, ne mano asmeniniu el. paštu reklama). Tad techniškai, kaip tikslas pasiektas, o praktiškai – eilinį kartą pademonstruota nepagarba klientui, norinčiam gauti normalų švarų apskaitos dokumentą.

Turėdamas laiko dar pasidomėsiu, kokie reikalavimai yra sąskaitoms faktūroms, bet kiek pamenu, jose turi būti mokėjimams ir apskaitai būtini duomenys, o dėl perteklinių (ar konkrečiai reklamos), regis, neužsimenama. Kai patys matot, dabar ir paprastu paštu siunčiamos sąskaitos vokelis būna pilnas visokio šlamšto... tenka kapstytis, kol atrandi už ką ir kiek...

Manau, kad jei situacija blogės, teks tiesiog ultimatyviai tokiems paslaugų teikėjams pareikšti, kad svarstysiu atsisakyti paslaugų, jei negausiu švarios sąskaitos ar el. būdu, ar paprastu paštu. Tegul sprendžia, kas jiems svarbiau – nuolatinis klientasir paslaugų teikimas ar biznis iš reklamos.
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 12, 16:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sauliucka
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
ERROR rašo:
... el. paštu šįkart gaunu jau ne pačią sąskaitą (PDF), o linką į ją, jų puslapyje, kur galiu atsisiųsti. ...
O sutartyje numatyta kad paslaugų tiekėjas turi atsiųsti sąskaitą ar nuorodą ? Tipo pats pėdink pas Petrą ir persipaišyk ten sąskaitą ? Rolling Eyes
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 12, 16:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Egis73
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Skambinausi į vartotojų teises. Jie pasakė, kad apie kainų pasikeitimą paslaugos teikėjas privalo įspėti. Nesvarbu ar sutartis pasibaigus ar ne. Dėl detalesnės informacijos ir terminų pasiūlė skambinti į Ryšių reguliavimo tarnybą, nes čia jų sritis. Ten neskambinau, nes nusprendžiau pirma pasižiūrėti kai reaguos Cgates. Aplankiau juos. Mane informavo, kad apie bkainų pasikeitimą buvo parašyta siunčiamose sąskaitose. Pasakiau kad nei dabartinėje nei praeitoje sąskaitose to nebuvo. Atsakymas: kad buvo dar ankstesnėse. Galbūt. Šito jau negaliu btvirtinti, nes Cgates sąskaitas dažniausiai ištrinu net netikrinęs, nes esu sudaręs tiesioginio debeto sutartį ir nelabai suku galvą ką ten rašo. Nebent retkarčiais patikrinu ar suma nepasikeitus, kaip buvo šiuo atveju. Dėl šio nesusipratimo turėčiau labiau kaltinti save, prisipažinsiu kad tikrai neskaitinėju ką jie sąskaitose dar be mokamos sumos rašinėja. Todėl negaliu garantuoti kad tikrai jie apie tai neinformavo. Kita vertus, kai gerai pagalvoji, jei sugeba siuntinėti reklamas, tai kodėl informacinio pranešimo negali atsiūsti atskiru laišku. Tada tikrai didesnė tikimybė kad klientas jį perskaitys, negu kad kažkas kažkur sąskaitoj smulkiom raidėm įrašyta.
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 12, 20:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sauliucka, na galima galvoti ir taip, bet tada galima nusifilosofuoti iki to, kad kartu su sąskaita dar tau ir kompą nuperka arba kokią nors pašto dėžutę nemokamai pakabina, kad būtų kur įmesti laišką. Veikiausiai galėčiau reikalauti nenaudoti savo el. pašto sąskaitai pateikti ir nurodyti ją siųsti popierinę, bet tai nebūtų patogiau – jau etapas praeitas, o ir medžio gaila Very Happy

Beje, nuoroda (unikali) tai tiesiai į puslapį, kur ta sąskaita ir yra. Nereikėjo jokių prisijungimo žingsnių. Na, bet 1 paspaudimu dabar pasidarė daugiau (vietoj PDF atidarymo iš laiško, dar turi nueit į puslapį).

Aišku, tas variantas, jog siųstų normalią sąskaitą el. paštu, būtų kol kas priimtiniausias. Bet, spėju, įstatymai nenurodo, kokiu kanalu privalomai sąskaitos turi būti pateiktos.
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 12, 21:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sauliucka
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Čia ne filosofavimas, bet principo reikalas gaunasi: jei sutartyje yra punktas, kad tiekėjas pateikia sąskaitą .pdf formate vartotojui jo nurodytu elektroniniu paštu (be jokių ir/arba) - tai ir turi pateikti, o ne siuntinėti kokias tai "unikalias" nuorodas ar reklamas. Filosofuojant galima vietoj finansinio apmokėjimo nusiūsti nuorodą į stalčių, kur sudėti pinigai: tipo žinot kur - prašom pasiimt. Paslaugos tiekėjas greit įžvelgtų jo teisių pažeidimą ir užsigeistų delspinigių.
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 12, 23:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Egis73
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sauliucka rašo:
Čia ne filosofavimas, bet principo reikalas gaunasi: jei sutartyje yra punktas, kad tiekėjas pateikia sąskaitą .pdf formate vartotojui jo nurodytu elektroniniu paštu (be jokių ir/arba) - tai ir turi pateikti, o ne siuntinėti kokias tai "unikalias" nuorodas ar reklamas. Filosofuojant galima vietoj finansinio apmokėjimo nusiūsti nuorodą į stalčių, kur sudėti pinigai: tipo žinot kur - prašom pasiimt. Paslaugos tiekėjas greit įžvelgtų jo teisių pažeidimą ir užsigeistų delspinigių.

Šitas variantas tikrai įdomus. ERROR, tu jiems nuorodą savo banką numesk. Parašyk kad ten turi sąskaitą ir jie tegul pasiima iš jos reikiamą sumą. Very Happy
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 13, 01:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na, bet tikrai. Sutartyje parašyta, kad... „sąskaitą nurodytu adresu arba elektroniniu paštu“. Tad iš esmės galima būtų pageidauti gauti el. paštu ne nuorodą, o sąskaitą, tačiau, jie gali pasakyti, kad „tada siųsim popierinę, nes, taip kaip norit, padaryt nėra galimybių“. O taip irgi nebus man geriau. Na, bet dėl sportinio intereso pabandysim argumentuoti sutartimi ir žiūrėt, ką pasakys.
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 06 20, 16:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na štai, praeitos savaitės gale CGATES išsiaiškino „savo virtuvėj“ ir prižadėjo, kad sekanti sąskaita tikrai bus nulinė. O Vytautas Noreika (produkto vadovas) pasidžiaugė, kad padedu jiems tobulėti ir pabandė pafilosofuoti dėl sąskaitos sampratos:

CGATES: Vytautas Noreika rašo:

1. Ar nuoroda į sąskaitą yra tas pats, kas prikabinta sąskaita. Mes būtumėm linkę galvoti, kad taip.

2. Dėl reklamos sąskaitose. Kadangi sąskaitų generavimo ir distribucijos procesas yra automatizuotas ir kūrimo metu jame nebuvo numatyta funkcija, kuri varnelės uždėjimu "nerodytų klientams reklaminio pranešimo", tai šią funkciją programuotojams reikės sukurti. Darbas šia kryptimi yra pradėtas, tačiau kol kas negaliu prognozuoti, kada bus baigtas (gali būti nuo poros sav. iki poros mėn.). Tačiau mes dirbame ties tuo, kad Jūs ir kiti ~150 klientų, kurie išreiškė tokį pageidavimą gautų sąskaitą be reklamos jas tokias ir gautų.


Aš irgi pasidžiaugiau, kad buvau jiems toks naudingas, su nuorodos į sąskaitą ir sąskaitos sutapatinimu nesutikau ir palinkėjau per protingą laiko tarpą sutvarkyti sistemas, kad veiktų tinkamai.

Na, o šiandien VNMPI painformavo mane el. paštu, kad išnagrinėjo mano prašymą, nustatė pažeidimą, surašė protokolą ir perdavė toliau nagrinėti VVTAT.



Laukite tęsinio...
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 08 29, 18:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Nutekėjo daug vandens nuo birželio, tai nusprendžiau pasiteirauti, koks gi tas nutarimas (jei jis ir buvo). Pasirodo, kad VVTAT nutarimo dar nepriėmė (ar apie tai VNMPI neinformavo?), o reklamos įstatymas ir nenurodo, per kiek laiko jis turėtų būti priimtas. Žodžiu, jei kada nors ir bus priimtas, tai man pažadėta, jog tikrai sužinosiu... Laukiam...

VNMPI: Vita Šauklytė rašo:

Laba diena,

Reklamos įstatyme nėra numatyta per kiek laiko turi būti priimamas nutarimas. Apie rezultatus informuoja VVTAT. Kadangi pažymėjome, kad pateiksime informaciją tai tikrai ją pateiksime, gavus VVTAT nutarimą.

Pagarbiai

Vita Šauklytė
Paslaugų kontrolės skyriaus
Vyriausioji valstybinė inspektorė
Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos
 CGATES (VDNET buvęs) reklama prievarta
PranešimasParašytas: 2013 09 04, 16:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vasaros atostogų sezonas Lietuvoje baigėsi. Regis, kimba į darbą ir valstybinės įstaigos. Šiandien gavau el. paštu raštą – „Pranešimą apie bylos nagrinėjimą“ iš VVTAT „Dėl UAB „Cgates“ Lietuvos respublikos reklamos įstatymo pažeidimo“, kuris vyks 2013 09 12 dieną.

Atsakydamas į laišką, patikslinau, kad, jei būtinybės nėra, tai sudalyvauti neplanuoju, bet lauksiu žinių po posėdžio. Savo ruožtu VVTAT atstovė mane patikino, „jog nepriklausomai nuo Jūsų apsisprendimo (t.y. dalyvauti ar nedalyvauti byloje) po bylos nagrinėjimo posėdžio, teisės aktų nustatyta tvarka, pranešime Jums apie Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos komisijos priimtą sprendimą.“
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama