Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 15:45. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Žinantiems ir klausiantiems. Ar žinai, kad... » Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 579583
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 578, 579, 580, 581, 582, 583  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 14, 13:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vvv2 rašo:
Arnas11 rašo:
Viskas vyksta dievulio valia... Be JO žinios nė plaukas nenukris. Argi ne taip parašyta Biblijoje?

- taigi pats rašei, kad: "bedieviai patys traiškys savo kūdikius".
Sad

Kuo čia aš dėtas Question Taip rašoma „dievo padiktuotoje" knygoje - Biblijoje (pakartoju):
Iz:13:16 Ir jų kudikiai po jų akių bus sutruškįti, jų namai išplėšti ir jų moteriškės apgėdintos (išžagintos).
Iz:13:18 Bet jaunuosius strielyčiomis nušauja, nei žyvatos vaisiaus ne susimilsta, nei kudikių ne čėdija.
Oz:13:16 Samarija turės išpirkti savo kaltę, nes ji maištavo prieš Dievą. Jie kris nuo kalavijo, jų mažyliai bus sutraiškyti ir jų nėščios moterys perskrostos.
Sk:31:16-17 Užtat dabar nužudykite visus mažus berniukus, nužudykite ir visas moteris, pažinusias vyrą, o jaunas mergaites, nepažinusias vyro, palikite sau gyvas.

zamolskis rašo:
Arnas11 rašo:
---------

man tai linksma, kad panasu tau kazkas ikale, ar tu pats savo noru isikalei tas biblijas i galva mintinai Smile
mano pazintis baigesi paciupinejimu, pavartymu ir keliu pastraipu paskaitymu. man visos biblijos - tiesiog makulatura. man toks vaizdas, kad tu nesi toks savikritiskas, kaip pvz as. jei tekstas beprasmis - galima juk suvokt is keliu pastraipu. momentaliai. o tu panasu sitai suvokei tik per kokiu 30 metu ir dabar cia bandai ta skriauda - kad tave juodaskverniai ir religiniai apgavo - parodyt Very Happy Very Happy Very Happy ir panasu, kad iki pat mirties bandysi parodyt - nors dauguma cia manau jau seniausiai tai suprate Razz
arnas11 - kuo nors prasmingesniui negalvoji uzsiimt? Twisted Evil


Neperskaitei arba neprisimeni, ką aš rašiau anksčiau:

http://forum.elektronika.lt/viewtopic.php?t=7058&postdays=0&postorder=asc&start=8610

Kažkas yra pasakęs, jog Biblija mąstančiam žmogui - geriausia antireliginė knyga, kokia tik begali būti Smile Tik „įtikėjusieji nematę" ir „palaiminti“, kaip rašoma Biblijoje „dievo žodyje" teįžvelgia vien šventas tiesas Smile

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 14, 14:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:

Kuo čia aš dėtas Question Taip rašoma „dievo padiktuotoje" knygoje - Biblijoje (pakartoju):
Iz:13:16 Ir jų kudikiai po jų akių bus sutruškįti, jų namai išplėšti ir jų moteriškės apgėdintos (išžagintos).
Iz:13:18 Bet jaunuosius strielyčiomis nušauja, nei žyvatos vaisiaus ne susimilsta, nei kudikių ne čėdija.
Oz:13:16 Samarija turės išpirkti savo kaltę, nes ji maištavo prieš Dievą. Jie kris nuo kalavijo, jų mažyliai bus sutraiškyti ir jų nėščios moterys perskrostos.
Sk:31:16-17 Užtat dabar nužudykite visus mažus berniukus, nužudykite ir visas moteris, pažinusias vyrą, o jaunas mergaites, nepažinusias vyro, palikite sau gyvas.

Kadangi aš Biblijos neskaitęs ir visų tų suminėtų baisumų konteksto nežinau, tai ekspromtu mėginsiu sukurti. Very Happy
Visų pirma tai ne Dievas tuos baisumus darys, o žmogaus ranka.
Tad manyčiau, kad čia toks kaip ir įspėjimas žmonėms, būkit dori, protingi ir atlaidūs, nes kitaip baigsit dienas kaip kruviniausi komunistai iš Lietuvos. Very Happy
Grįžtant prie konteksto, tai gali būti ir Romos imperijos žlugimo vaizdas, kuomet visuomenė dėl moralinės degradacijos susvetimėjo, susiskaldė ir barbarai juos užkariavo.
Šiaip žodis "strielyčiomis" čia man neaiškus, nes reik suprasti šautuvais, kiek žinau senoviškai šaulį vadino strielčiumi, bet bibliniais laikais kas apie šaunamąjį ginklą žinojo?
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 14, 16:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
rammas rašo:
Arnas11 rašo:

---------

Kadangi aš Biblijos neskaitęs ir visų tų suminėtų baisumų konteksto nežinau, tai ekspromtu mėginsiu sukurti. Very Happy
Visų pirma tai ne Dievas tuos baisumus darys, o žmogaus ranka.
Tad manyčiau, kad čia toks kaip ir įspėjimas žmonėms, būkit dori, protingi ir atlaidūs, nes kitaip baigsit dienas kaip kruviniausi komunistai iš Lietuvos. Very Happy
Grįžtant prie konteksto, tai gali būti ir Romos imperijos žlugimo vaizdas, kuomet visuomenė dėl moralinės degradacijos susvetimėjo, susiskaldė ir barbarai juos užkariavo.
Šiaip žodis "strielyčiomis" čia man neaiškus, nes reik suprasti šautuvais, kiek žinau senoviškai šaulį vadino strielčiumi, bet bibliniais laikais kas apie šaunamąjį ginklą žinojo?

Ištraukos yra iš 1910 m. Biblijos leidimo. Pirminių autorių „strielnyčios" (šaudyklės), matyt buvo lankai ar alebardos.
Kad suprastum Biblijos absurdiškumą, tikrai reikia ją perskaityti visą.
Nors Biblija pernelyg absurdiška, yra daugybė žmonių ir dargi protingų kunigų, kurie visai nuoširdžiai laiko ją teisinga bei autentiška „šventosios dvasios“ padiktuota knyga. Jie nepasipiktins nė vienu, net pačiu fantastiškiausiu, „šventąjį raštą" sukūrusių autorių pasakojimu. Tie be galo naivūs žmonės ne tiktai aklai tiki, kad banginis buvo prarijęs Joną, bet jie patikėtų ir tuo, kad Jona buvo prarijęs banginį, jeigu tik šventajam balandėliui būtų atėję į galvą šnipštelti tokius žodžius kuriam nors pranašui Laughing .
Tai ilgamečio religinio auklėjimo ir besąlyginės pagarbos „dievo žodžiui" rezultatas!

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 15, 09:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vvv2
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Arnas11 rašo:

Nors Biblija pernelyg absurdiška, yra daugybė žmonių ir dargi protingų kunigų, kurie visai nuoširdžiai laiko ją teisinga bei autentiška!

- tikiuosi esi girdėjes teiginius: "matematika absurdiška", "fizika absurdiška", "filosofija absurdiška"? Juos šaukia tie, kurie niekaip nesugeba mąstyti abstrakčiai, kurie vos ne vos supranta "paraidžiui".

Tuo tarpu Kristus žydus kvietė: "nemąstykite paraidžiui, ieškokite esmės".
Arba: "ne žmogus tarnauja raidei, bet raidė žmogui".
Arba: "aš atėjau tik dėl Jūsų klydimų".

Tuo tarpu tamsta viską darai atvirkščiai.
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 15, 12:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vvv2 rašo:
Arnas11 rašo:

Nors Biblija pernelyg absurdiška, yra daugybė žmonių ir dargi protingų kunigų, kurie visai nuoširdžiai laiko ją teisinga bei autentiška!

- tikiuosi esi girdėjes teiginius: "matematika absurdiška", "fizika absurdiška", "filosofija absurdiška"? Juos šaukia tie, kurie niekaip nesugeba mąstyti abstrakčiai, kurie vos ne vos supranta "paraidžiui".
Tuo tarpu Kristus žydus kvietė: "nemąstykite paraidžiui, ieškokite esmės".
Arba: "ne žmogus tarnauja raidei, bet raidė žmogui".
Arba: "aš atėjau tik dėl Jūsų klydimų".
Tuo tarpu tamsta viską darai atvirkščiai.

Tokių teiginių apie minimus mokslus girdėti kažkaip neteko. Matyt, nepasitaikė „vos ne vos suprantančių "paraidžiui".
Biblijos absurdais įsitikinau pats. Dar būdamas 10 m. labai mėgau skaityti. Pirmą kartą Bibliją perskaičiau, lyg pasakų knygą. Vėliau kai ką prisimindavau ir pagalvodavau, kad čia kažkas ne taip. Antrą kartą „dievo žodžio" ėmiausi rimčiau. Tada jau daug kur piestu atsistodavo klausimas: „Kokios čia nesąmonės?"
Apie Jėzų Biblijoje parašyta ir taip:
„Kas ne su manimi, tas prieš mane“, – Jėzus Kristus, – Luko evangelija, 11/23. (Šitą frazę labai mėgo ir J. Džiugašvilis-Stalinas).
Su savo pasekėjais Jėzus įsiveržė į Jeruzalės šventyklą ir rimbu primušė pinigų keitėjus bei kitus šventyklos darbuotojus: „Susukęs iš virvučių rimbą, jis išvijo visus juos iš šventyklos, išvarė avis ir jaučius, išbarstė keitėjų pinigus, išvartė jų stalus“. (Jono evangelija, 2/15).
Likęs vienas su savo mokiniais ant Alyvų kalno, Jėzus prisipažino:
„Nemanykite, jog aš atėjęs nešti žemei ramybės. Aš atėjau nešti ne ramybės, o kalavijo. Atėjau sukiršinti sūnaus prieš tėvą, dukters prieš motiną ir marčios prieš anytą.“ (Mato evangelija, 10/34,35)
„Kalbėsite, kas tą valandą bus jums duota, nes kalbėsite nebe jūs, o Šventoji Dvasia. Brolis išduos nužudyti brolį, o tėvas – savo vaiką. Vaikai pakels ranką prieš gimdytojus ir juos žudys. (Morkaus evangelija, 13/11-12).
„Išgirdę apie karus ir karų gandus, nenusigąskite. Reikia, kad tai įvyktų, bet dar ne galas.Tauta pakils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę. Vietomis bus žemės drebėjimų, bus badmečių. Tokia bus kentėjimų pradžia (Mk 13, 7-8 ).
Kariavo ir kariaus "visagalio" garbintojai, nes jų Viešpats šito nori: kentėjimų žudynių, prievartavimų, plėšimo, grobimo ir viso kito išsigimimo, vykstant karui.

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 15, 13:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vvv2
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Arnas11 rašo:

Tokių teiginių apie minimus mokslus girdėti kažkaip neteko. Matyt, nepasitaikė „vos ne vos suprantančių "paraidžiui"..

- parašysiu paraidžiui: žmonės kariauja ne todėl, kad tai parašei tu ar aš ar Kristus. Žmonės kariauja dėl to, kad yra "sugadinti" klaidingos logikos. Visiškai akivaizdu, kad karas neturi pergalės, karas turi tik nužudymus ir mirtį. Likę gyvi yra labiau pralaimėję už pralaimėjusius. Būtent tai mėgina išaiškinti Kristus.

p.s.
.. karas reikalingas karui, nė vienas karas istorijoje neturėjo realaus preteksto, tačiau pretekstais naudojo visa įmanoma: vėlava, ženkliukas, kryžiukas, žvaigždutė, spalva, politika, religija, kalba, papročiai, kvapas, lytis, seksas, pavydas ir t.t.
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 15, 15:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Konrad Lorenz sako, kad agresija - naturalus instinktas, tik zmonems dar nesusiformavo saugikliai naujai igytoms galioms suvaldyti. https://m.youtube.com/watch?v=jJzNvS2-Dg4
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 15, 17:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
rammas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arnas11 rašo:

Kad suprastum Biblijos absurdiškumą, tikrai reikia ją perskaityti visą.

"Bėda" tame, jei kada aš skaitysiu ją, jau turėsiu galvoje, kad tai yra knygų knyga, amžių ir žmonijos patikrintą, ant kurios padėję ranką, duodą priesaiką ... ir suradęs tuos "absurdus", manau, mėginsiu aš juos interpretuoti .. Wink
Arnai, paprastai, ko nesupranti, panašiai, kaip Zamolskis elektroje, nereikia sakyti, kad tai yra šūdas, pats matai, kad ta knyga yra laiko patikrinta, pasaulio pripažinta ir jei yra problemų santykyje su knyga, vadinasi ne knyga bloga ... Wink
Dėl įdomumo pasižiūrėjau google'j, kas yra Biblija. Nustebino štai kas
Autoriai
Apie 40 skirtingų žmogiškų autorių prisidėjo prie Biblijos rašymo, kuri buvo parašyta per maždaug 1500 metus. Autoriai buvo karaliai, žvejai, kunigai, valstybės darbuotojai, ūkininkai, avių ganytojai ir daktarai. Nepaisant šios įvairovės Biblija yra nepaprastai vientisa, su bendromis temomis, vystomomis visoje Biblijoje.
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2019 07 16, 07:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arnas11
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
rammas rašo:
Arnas11 rašo:

Kad suprastum Biblijos absurdiškumą, tikrai reikia ją perskaityti visą.

"Bėda" tame, jei kada aš skaitysiu ją, jau turėsiu galvoje, kad tai yra knygų knyga, amžių ir žmonijos patikrintą, ant kurios padėję ranką, duodą priesaiką ... ir suradęs tuos "absurdus", manau, mėginsiu aš juos interpretuoti .. Wink
Arnai, paprastai, ko nesupranti, panašiai, kaip Zamolskis elektroje, nereikia sakyti, kad tai yra šūdas, pats matai, kad ta knyga yra laiko patikrinta, pasaulio pripažinta ir jei yra problemų santykyje su knyga, vadinasi ne knyga bloga ... Wink
Dėl įdomumo pasižiūrėjau google'j, kas yra Biblija. Nustebino štai kas
Autoriai
Apie 40 skirtingų žmogiškų autorių prisidėjo prie Biblijos rašymo, kuri buvo parašyta per maždaug 1500 metus. Autoriai buvo karaliai, žvejai, kunigai, valstybės darbuotojai, ūkininkai, avių ganytojai ir daktarai. Nepaisant šios įvairovės Biblija yra nepaprastai vientisa, su bendromis temomis, vystomomis visoje Biblijoje.

Yra daugybė žmonių, kurie visą savo gyvenimą pašventė Biblijos tyrinėjimams. Jeigu jie nebuvo religiniai fanatikai, visų išvados maždaug vienodos: Biblija - joks dievo žodis, o tik įvairių autorių (maždaug 40) surankiotų mitų, padavimų, legendų ar visiškų fantazijų rinkinys. Ypač linksmai apie „dievo žodį" parašė Leo Taxilis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Biblijos_linksmyb%C4%97s

Na, šūdą reikia mylėti ir gerbti Laughing Laughing Laughing
http://www.satan.lt/Mirties_Biblija#29_Apie_suda

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
E-paštas: kovas44@inbox.lt
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2023 02 03, 21:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
valentinas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kas liečia bibliją tai besikeičiantys raštai, bet tų raštų esmė išlieka pamokanti jau 2000 metų. Aiškų daug ką galima nurašyti į komon sence kategoriją bet tikrai yra daug įžvalgų kurių paprastai nesuprasi. Tai nurašyti nemanau kad vertėtų.
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2023 02 04, 01:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
zamolskis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
valentinas rašo:
Kas liečia bibliją tai besikeičiantys raštai, bet tų raštų esmė išlieka pamokanti jau 2000 metų. Aiškų daug ką galima nurašyti į komon sence kategoriją bet tikrai yra daug įžvalgų kurių paprastai nesuprasi. Tai nurašyti nemanau kad vertėtų.

tipo perskaitei biblija? Surprised
teko viena vartyt. senai jau tas buvo, 20+ metu atgal gal. pas pazistama uzmaciau - pareiske kad ja skaito Smile tipo. pabandziau paskaityt ten kazka... - pirmas NATURALUS refleksas - sitas atspausdintas slamstas yra tiesiog sugadintas popierius. nu ir numeciau kur buvo atgal. naturali reakcija labai daznai yra teisinga. daugiamete praktika Razz
kur ziuri zalieji? Confused tiek medziu prazudyta. kazkokiai beprasmei propagandai. jei zmonija skirtu bent 10% pastangu, skirtu religijoms - sakykim medicinos moksliniam vystymui - butume jau REALIAI nemirtingi... mirtys tebutu tik nelaimingi atsitikimai kokie ar piktybinis zudymas. o daba atauseliai knygelej skaitineja matai apie amzinus gyvenimus ir nemirtingus kunus, ar ka ten. ir tokius pezalus rimtu snukiu perpeza... gaila man tokiu bezdzioniu... nueikit i kapines ir paziuresit i savo REALIA ateiti... mikrofaunos maisteliams cia skirta...
jei perskaitei - tokios izvalgos neaprase? Twisted Evil
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2023 02 05, 20:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Titarius
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Neseniai perskaičiau anekdotėlį. Anūkas teiraujasi senelių, kuo gi skiriasi druska nuo cukraus, juk abu balti. Senelis paaiškino, kad druska tai mineralas, o cukrus - sudėtingas organinis junginys. Močiutė pridūrė, kad cukrus saldus, o druska sūri. Senelis nieko neišmano, padarė išvadą anūkas.
Man kyla klausimas, ar tik mes nemąstom kaip tas anūkas, nežiūrint, kad jau tikrai ne vaikiško amžiaus esam. Jei kito žmogaus minčių nesuvokiam, vadinasi JIS nieko neišmano. O aš tai esu AŠ.
Perskaičiau knygą "Virusas galvoje". Autorius, be daugelio kitų dalykų, rašo, kad didžioji dalis žmonių jeigu jau įsikala kokią mintį į galvą, tai jau gina ją ir "ragais ir nagais". Nei girdi, nei mato nieko aplink ir net nesvarsto, o gal aš klystu. Autorius kelia mintį, kad žmogus čia niekuo dėtas. Žmogus - tai tik kūnas. Viską valdo mintis. Ji yra virusas ir nori save apginti ir daugintis. Skirtumas, kad vienų žmonių galvose sėdi tik vienas virusas, gi kitų - keletas. Tada jie į pasaulį sugeba pažvelgti plačiau. Taip sakant - konkurencija.
Taip ir čia. Kristaus nebuvo, Biblija - pasakos.
Jau ir istorikai sutaria, kad Kristus buvo, tik vieniems jis - paprastas žmogus, kitiems - dievas (pamąstykit ramiai, ar daug atsiranda žmonių, kurie taip žiauriai kankinami neatsisako savo idėjų; priešingai - daugelis visai ne kankinami, o pamaloninti keliais eurais atsisako). O jei Biblija kam pasaka, tačiau tai ypatinga pasaka. Joje sudėta kelių tūkstančių metų (ne dviejų - kur kas daugiau) išmintis apie žmonių elgesį ir mintis. Svarbiausia, kad žmogus nepasikeitė, todėl tai aktualu ir dabar.
Be to pasaulyje yra daugybė religijų, reiškia Dievas žmogui reikalingas. Tarp kitko ir komunizmas buvo religija, tik visiškai nieko naujo nepasiųliusi, o naudojusi esamų religijų idėjas (neturėk kitų dievų, tik mane vieną; moralinis komunizmo statytojo kodeksas; šventa trejybė ir t.t)
Taigi Dievas žmogui reikalingas, nes tada galima paaiškinti viską, ko žmogus negali suvokti. O jei atmetam Dievą - kyla milijardas klausimų į kurios nėra atsakymų.
Tik nepradėkit aiškinti, kad mokslas viską išaiškins. O kas gi tas mokslas ? Tai juk mes patys. Sakot mes patys sau atskleisim paslaptis kas mes patys esam ir ką čia veikiam. Ką mes galėtumem pasakyti apie futbolo rungtynes, kuriose teisėjai būtų patys žaidėjai? Durnadromas.
Kodėl niekas nekelia klausimo KODĖL ?

_________________
Radijas?.. Tai labai paprasta !
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2023 02 05, 21:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
E. Elektrikas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Titarius rašo:
...didžioji dalis žmonių jeigu jau įsikala kokią mintį į galvą, tai jau gina ją ir "ragais ir nagais". Nei girdi, nei mato nieko aplink ir net nesvarsto...
Jei šita frazė apie religijos šalininkus tai ji yra labai tiksli.
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2023 02 06, 10:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Titarius
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Taip taip, tu teisus. Tačiau turėtum pridurti, kad ir priešininkam tinka. Čia ir yra paradokasas. Ir koks mokslas tai išspręs ?

_________________
Radijas?.. Tai labai paprasta !
 Ar galima įrodyti kad Dievas yra ir kas Tai yra?
PranešimasParašytas: 2023 02 06, 10:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ar jus suvokiat, ka reiskia zhodis "Dievas"?

Manau nelabai.

"Dievas" tai butybe kurio ribotumo jus negalite suvokti. Tai yra pagal zmogaus supratima - jis viska gali. O ko galimai negali, tai zmogui nesuprasti, nemamtyti ir neimanoma patikrinti.

Tada nagrinejat savo ribotuma ir matote erdve kur tas Dievas galetu egzistuot.
Jei suvokiat savo, kaip zhmogaus ribotuma, tai suvokiat, kad Dievams erdves yra pilna. Jei ne ant debesies ar ant Olimpo kalno tai tolimose zvaighzdese ar kituose matavimuose.

Tokiu aatveju net kelti klausimo nera prasmes. Tampa aisku, kad jei yra erdves reishkiniu ir jos tiek daug, tai labai didele tikimybe kad kazhkas tokio ten gali buti.

Susijes klausimas, ar mes turime buti tam labai galimam dievui ar dievams idomus. nebukite tokie tikri. Gal mes atsiradome kaip pashalinis produktas o gal buvo labai ribotas interesas. Nesureikshminkim saves.

Biblija yra, Jezus gal gyveno, bet gyveno ir Leninas (ji dare nauju dievu, yra dar tikinciuju like) gyveno Kashpirovskis ir visokiu zhmoniu kuriuos galima promotinti ir pasakot butus nebutus dalykus.
Yra magu kurie daro stebuklus ar mokslininku kurie atranda. Stebuklais remtis negalima...
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 578, 579, 580, 581, 582, 583  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama