Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 25, 11:07. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Akustikos inžinerija
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 371408
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 406, 407, 408  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 11, 10:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
leopard rašo:
Ambient rašo:
leopard rašo:

O dėl jo atkūrimo, tai leidžiu nuo 630Hz, ir labai liuks skamba..


Juk jo FS ~650hz. Kodel taip zemai leidi ?

O gal 350Hz arba 550Hz? Aš tiksliai nežinau jo Fs. Ir pagal gamintoją jis sėkmingai dirba nuo 500Hz su 12dB filtru prie kurkas didesnių galingumų negu aš jam kada nors sugebėsiu paduoti. Kitas reikalas yra ir 511B ruporas, kuris įneša savo rezonansus. Bet aš tam esu pasiruošęs. Priklijuotas bitumas niekio gero nedavė, nes blogai prilimpa, tad esu pasisiuvęs maišelius (ne pats), kuriuos pripildysiu smulkia skalda ir apdėdamas ruporą žiūrėsiu kas gausis.

Vėlgi, labiau pasitikiu savo klausa negu mikrofonu, nes kambario įtaka garantuoju įneša savo paklaidas - padidina duobutes ir kalniukus dažnuminėj. Bet vistiek žaidžiu suaugusiųjų žaislais Smile

Mano supratimu kompresinio draiverio Fs (savasis rezonansas) neturi didesnės reikšmės dėl žymiai geresnio draiverio akustinio apkrovimo ruporu.
Čia duota JBL kompresinio draiverio impedanso kreivė ir ADCh :
https://www.jblpro.com/pages/pub/components/2447.pdf
Nesvarbu, kuris impedanso pikas yra Fs ( Smile )-vistiek jie visi yra darbinėje ADCh dalyje.

_________________
Tel. 8698 33775.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 11, 13:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ambient rašo:
leopard rašo:

O dėl jo atkūrimo, tai leidžiu nuo 630Hz, ir labai liuks skamba..

Juk jo FS ~650hz. Kodel taip zemai leidi ?

Šią pastabą reiktų išgirsti.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 11, 14:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Žinau, daug kas siūlo kirsti ties 800Hz (galiu max iki 1200Hz), bet galima pasekti Altec A7-500-8 studijinių monitorių pavyzdžiu (kurių kirtimas yra ties 500Hz. O peikti Altec, nors ir senų sprendimų mano kompetencija neleidžia.


_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 11, 14:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
leopard rašo:
Citata:
Pirma padarykite, kad AS gerai dirbtų pagrindiniame muzikos instrumentų spektro ruože, kad gerai atkurtų žemuosius, o pakelti dažninę 10-20 kHz ruože yra pigiausias dalykas, bičiuliai! Wink

Ok, galėsiu pamieruot ir žemą ruožą. Wink Ir permatuosiu dar kartą 808-8a+511, taip kaip bus naudojama sistemoj,ty ant žemadažnio dėžės ir pan.
O dėl jo atkūrimo, tai leidžiu nuo 630Hz, ir labai liuks skamba. Pačių aukščiausių trūksta, bet tam naudoju papildomai JBL075 bullet tweeter, bet teko papildyti juo , nes galvojau jog ruporas trauks aukščiau. Kolkas dar nenusprendžiau ar nuo 7KHz ar nuo 10KHz leisti.

Akustika leidžia atkurti visą muziką visoje šiuolaikinių įrašų dinamikoje su mažais iškraipymais įprastuose kambariuose naudojant 2 specializuotus plačiajuosčius. Dvijuosčių ruporinių AS potencialas buvo įrodytas prieš 90 metų. Tada aukštuosius dažnius atkūrė didelis kompresinis draiveris WE 555, bet su atitinkamai parinktais mikrofonais žmonės koncertų salėje išgirdo kokybiškai atkuriamą simfoninio orkestro muziką. Šiais laikais turime geresnių garsiakalbių, o muziką klausome nedideliuose kambariuose. Todėl 15" žemadažnis ir 1" AD kompresinis su berilio membrana leidžia klausyti įrašus labai kokybiškai.

Tolygi dažninė užtikrina neiškreiptą tembrą, bet teisingas tembras nesunkiai pasiekiamas dalykas! Už tembrą svarbiau yra GAS skiriamoji geba, mikrodinamika ir sklaida. Skiriamąją gebą pagerinti galime TIK pagerinę AS darbo sinfaziškumą.
Kovos už dažninės tolygumą laikais, JBL ir dar keli didieji gamintojai konstravo daugiajuostes AS, bet šis kelias iššaukia kitas degradacijas (ir ne vieną!), bet apie tai jau diskutavome.
Bičiuliui Leopard pasakysiu - nesvarbu koks bus VD-AD skyrimo dažnis, 3-juostė kolonėlė bus ne vienas garso šaltinis, o sudėliotas iš atskirų AS.
~~~~~~~~
Mano patarimai:
Jei siekiama plačiausios dažninės, reikia naudoti nedidelius AD draiverius su berilio membranomis.
Jei norima klausyti ypatingai tolygią dažninę AD ruože, galima naudoti VD-AD koaksialinius (BMS 4594ND ar pan.), bet mums tai nėra geresnis pasirinkimas.

Mano patirtis sako, kad daugiajuostės AS dažninė platesnė, ten galima naudoti pigesnius garsiakalbius, bet garso homogeniškumo prasme tai bus prasčiau muziką atkuriantis instrumentas.

3-juostės AS reikalingos didelėms erdvėms įgarsinti, kai naudojami dideli žemadažniai. Toks reikalavimas diktuoja 3-juosčiųs AS pasirinkimą, bet muzikos kambario įgarsinimui racionalu naudoti 2-juostes.


JK Audio [i]SL-01 su 4 TAD žemadažniais labai dideliam SPL pasiekti [/i]
BASS: TAD 1601 (40cm) × 4
Tweeter/Midrange : TAD 4001(2") + SL-70 Wood Horn
Super HF: TAD ET-703 + SL-22 Wood Horn
Impedance: 8Ω
Sensitivity : 106dB / W(1m)
Frequency Response: 12.5Hz~45KHz
Crossover Frequency: 650Hz / 20kHz
Max Power handling: 2000W
Dimensions: 114(W)×197(H)×105(D)cm
Net: Weight 480kg


Paskutinį kartą redagavo Česlovas, 2017 07 11, 14:46. Redaguota 1 kartą
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 11, 14:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Pabandysiu išsivartyti, kad tikėjausi iš 808-8a platesnio atkūrimo, bet kadangi aš girdžiu pačius aukščiausius dažnius, tad man jų trūko. Pridėjau bullet tweeter. Bet VD ruporui nenaudojama bandpass, tad kaip ir ne trijuostis filtras. VD ruporas natūraliai mažėja. Čia aišku iš kurio kampo pažiūrėsi.

Taigi, viso marmalo dažninė klausytojo pozicijoj (pasididina):



Bullet tweeter nuo 10KHz tik 6dB filtru.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 11, 14:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
leopard rašo:
Pabandysiu išsivartyti, kad tikėjausi iš 808-8a platesnio atkūrimo, bet kadangi aš girdžiu pačius aukščiausius dažnius, tad man jų trūko. Pridėjau bullet tweeter. Bet VD ruporui nenaudojama bandpass, tad kaip ir ne trijuostis filtras. VD ruporas natūraliai mažėja. Čia aišku iš kurio kampo pažiūrėsi.

Kodėl pasirenkamas AD atkūrimo modulis, negalintis atkurti aukščiausius dažnius? Kalbu apie tai, kad pasirinkus kitą kompresinį ir ruporą nebereikėtų eiti link 3-juosčių konstravimo.
Arba kodėl nenori pakoreguoti 808+511 dažninę?..

Prie 808+511 prikabinus AD draiveriuką galima išmatuoti geresnę dažninę, bet toks laboratorinis darbas yra Akustikos tampymas už ūsų, bičiuli Leopard. Wink
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 11, 15:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovas rašo:

Šiais laikais turime geresnių garsiakalbių, o muziką klausome nedideliuose kambariuose. Todėl 15" žemadažnis ir 1" AD kompresinis su berilio membrana leidžia klausyti įrašus labai kokybiškai.

1. Ne visi nori žaisti žaidimą "Studija ir garso operatorius" ir sėdėti kaip prikalti numatytose vietose.
2. Dvijuostėje GAS vistiek nukenčia arba patys žemiausi, arba patys aukščiausi garsai (arba mažiau, bet abu "kraštai"). Jei norim įtaigiai klausyti ir vargonus, ir mušamųjų visas lėkštutes, saksofonus -be trijų juostų nemanau kad pavyks.
3. Na ir "buitinis" klausimas- kam 10-15 kv.m. kambaryje dar atimti 4-5 kv. m. dviems didelėms GAS pastatyti? Kas tada belieka žmonėms?

_________________
Tel. 8698 33775.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 11, 15:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Kamo
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovas rašo:

Kodėl pasirenkamas AD atkūrimo modulis, negalintis atkurti aukščiausius dažnius? Kalbu apie tai, kad pasirinkus kitą kompresinį ir ruporą nebereikėtų eiti link 3-juosčių konstravimo.
Arba kodėl nenori pakoreguoti 808+511 dažninę?..

Prie 808+511 prikabinus AD draiveriuką galima išmatuoti geresnę dažninę, bet toks laboratorinis darbas yra Akustikos tampymas už ūsų, bičiuli Leopard. Wink

1. Kaip žmogui, visur įžvelgiančiam komerciją-keistas klausimas. Taigi kompresinis draiveris su tikro berilio membrana kainuoja labai nepigiai.
2. Dėl dažninės pakoregavimo elektriškai. Net gūdžiais tarybiniais laikais daugiau 20 dB koreguoti buvo nonsensas, tipiškai tembro reguliatoriai ar ekvalaizeriai reguliuodavo +/- 12dB. Kas darysis su triukšmais esant 20dB korekcijai-ar pagalvota?
3. Nemanau (ir ne aš vienas), kad koks tviteriukas, prijungtas per tinkamą kondensatorių prie 511 kompresinio draiverio sujauks AD dalies darbą. Ausys pasakys kaip geriau.
4. Akustika-moteriškos giminės, už ūsų nepatampysi. Smile

_________________
Tel. 8698 33775.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 12, 09:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Virgilijus
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
leopard rašo:
Pabandysiu išsivartyti, kad tikėjausi iš 808-8a platesnio atkūrimo, bet kadangi aš girdžiu pačius aukščiausius dažnius, tad man jų trūko. Pridėjau bullet tweeter. Bet VD ruporui nenaudojama bandpass, tad kaip ir ne trijuostis filtras. VD ruporas natūraliai mažėja. Čia aišku iš kurio kampo pažiūrėsi.

Taigi, viso marmalo dažninė klausytojo pozicijoj (pasididina):



Bullet tweeter nuo 10KHz tik 6dB filtru.


Gal galima pamatyti sitos bilibirdos fazine charakteristika?

_________________
+37069820828
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 12, 09:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Virgilijus
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kamo rašo:
leopard rašo:
Ambient rašo:
leopard rašo:

O dėl jo atkūrimo, tai leidžiu nuo 630Hz, ir labai liuks skamba..


Juk jo FS ~650hz. Kodel taip zemai leidi ?

O gal 350Hz arba 550Hz? Aš tiksliai nežinau jo Fs. Ir pagal gamintoją jis sėkmingai dirba nuo 500Hz su 12dB filtru prie kurkas didesnių galingumų negu aš jam kada nors sugebėsiu paduoti. Kitas reikalas yra ir 511B ruporas, kuris įneša savo rezonansus. Bet aš tam esu pasiruošęs. Priklijuotas bitumas niekio gero nedavė, nes blogai prilimpa, tad esu pasisiuvęs maišelius (ne pats), kuriuos pripildysiu smulkia skalda ir apdėdamas ruporą žiūrėsiu kas gausis.

Vėlgi, labiau pasitikiu savo klausa negu mikrofonu, nes kambario įtaka garantuoju įneša savo paklaidas - padidina duobutes ir kalniukus dažnuminėj. Bet vistiek žaidžiu suaugusiųjų žaislais Smile

Mano supratimu kompresinio draiverio Fs (savasis rezonansas) neturi didesnės reikšmės dėl žymiai geresnio draiverio akustinio apkrovimo ruporu.
Čia duota JBL kompresinio draiverio impedanso kreivė ir ADCh :
https://www.jblpro.com/pages/pub/components/2447.pdf
Nesvarbu, kuris impedanso pikas yra Fs ( Smile )-vistiek jie visi yra darbinėje ADCh dalyje.


2447 praejo pro mano rankas pries 20 metu.Tais laikais buvo stebuklas.
Dabar tai galima pavadinti praejusiu simtmeciu.
Ar galima lyginti ji su dabartiniu kad ir situo:

http://www.eighteensound.com/Products/Articles/Detail/catid/4062/eid/3327/nd4015be

Ceslovai jei nebandete 4594ND galiu pakomentuoti:nusiviltumete.

_________________
+37069820828
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 12, 10:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Virgilijus rašo:
Gal galima pamatyti fazine charakteristika?


Pasistengsiu pamatuot, bet greiciausiai rytoj. Daugiau laiko namie bus.

Šiaip dažninė gavosi labai gera. Suvidurkinčiau ir būtų paveiksliukas kaip iš datasheeto. Kiek ir kokių draiverių esu matavės, tai niekada negaunu tokios dažninės kaip duotos, nes paprastai sau matuoji, matuoji kambary, nesukčiaudamas ir smulkiau. Pavyzdžiui


_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 13, 10:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Virgilijus rašo:
2447 praejo pro mano rankas pries 20 metu.Tais laikais buvo stebuklas. Dabar tai galima pavadinti praejusiu simtmeciu.
Ar galima lyginti ji su dabartiniu kad ir situo:
http://www.eighteensound.com/Products/Articles/Detail/catid/4062/eid/3327/nd4015be

Gera ritė ir berilio membrana nebenauji atradimai, o ką tu, Virgilijau, išskirtum šių Eighteen Sound draiverių konstrukcijoje?
Galbūt forumiečiai-konstruktoriai susidomėtų ND4015Be - kiek tokių draiverių pora dabar kainuotų?

Taip pat būtų įdomu perskaityti tavo komentarą apie 18 Sound draiverius su kombinuotomis aliuminio-polietileno ir titano-polietileno membranomis.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 13, 21:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Virgilijus
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Česlovas rašo:
Virgilijus rašo:
2447 praejo pro mano rankas pries 20 metu.Tais laikais buvo stebuklas. Dabar tai galima pavadinti praejusiu simtmeciu.
Ar galima lyginti ji su dabartiniu kad ir situo:
http://www.eighteensound.com/Products/Articles/Detail/catid/4062/eid/3327/nd4015be

Gera ritė ir berilio membrana nebenauji atradimai, o ką tu, Virgilijau, išskirtum šių Eighteen Sound draiverių konstrukcijoje?
Galbūt forumiečiai-konstruktoriai susidomėtų ND4015Be - kiek tokių draiverių pora dabar kainuotų?

Taip pat būtų įdomu perskaityti tavo komentarą apie 18 Sound draiverius su kombinuotomis aliuminio-polietileno ir titano-polietileno membranomis.


As praktikas pro srityje ir neturiu laiko(nei noro) gilintis i konstrukcijas ir plonybes.
Darbu apimtis(grandine mikrofonas-pultas-stiprintuvas-garsiakalbis)ju pasirinkimas,pritaikymas,suderinimas atima labai daug laiko.Dar atstovavimas garsiu pasaulyje firmu atima laika.Tiesiog ner kada.

ND4015Be-brangesni uz TAD 1",jei kam smalsu uzklauskite info@sliazas.lt atsakysiu.

Aliumini daznai naudoja monitoringui,man asmeniskai nepatinka ir netinka.
Si pavasari derinau akustine sistema su Radian 950 galvomis.
Ricardas kaskada jas labai gyre.As labai nusivyliau.(pro pritaikymui)Bet tai nieko nereiskia,cia tik mano nuomone ,o ir sritys musu skirtingos.

Jei namus tureciau su bent 100 kv metu kambariu muzikos klausimui svajociau apie tokia sistema


2x21
2x15
2x12
1x8
1x1.4
analogas,tik uzlaikymai tarp garsiakalbiu skaitmuo.Apie tai galima paskaityti cia:
https://www.kv2audio.com/technology.html
Patefonas

plokstele-Pink Floyd-Siena
Nieko panasaus gyvenime nesu girdejas.Muzika klausai kunu ir kas svarbiausia be poveikio ausims.

_________________
+37069820828
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 14, 10:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Česlovas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Virgilijus:
Citata:
Aliumini daznai naudoja monitoringui,man asmeniskai nepatinka ir netinka. Si pavasari derinau akustine sistema su Radian 950 galvomis. Ricardas kaskada jas labai gyre.As labai nusivyliau.(pro pritaikymui)Bet tai nieko nereiskia,cia tik mano nuomone ,o ir sritys musu skirtingos.

Visi giria savo prekę - gaminamą ar parduodamą. Wink

Renkantis garsiakalbius, pirmiausia analizuoju konstrukciją, vertinu teoriškai, analizuoju gamintojo patirtį ir pan. Būna įdomu ir pasitarti arba paskaityti ką kiti rašo, bet netgi nesuinteresuoto bičiulio patarimais tikėti negalima - tai subjektyvu, todėl galima nukentėti finansiškai. Sad
Moksliniam-teoriniam vertinimui yra alternatyva, kai atliekami palyginimai akluoju klausymo būdu. Tai labai brangu ir reikalauja gilaus akustikos išmanymo. Štai kodėl patogiausias yra teorinis analizavimas ir inžineriniai tyrinėjimai, užsibaigiantys ilgu sukonstruotos aparatūros klausymu.

Radian yra senas rinkos dalyvis, gaminantis daug įvairios paskirties garsiakalbių. Pagrinde įgarsinimo sistemoms, todėl kaip ir daugelis kitų įgarsinimo sistemoms gaminančiųjų, Radian neturi žemadažnių, tinkančių muzikai atkurti. Iš kitos pusės, kai kurie Radian kompresiniai AD draiveriai GAS yra tinkami. Įdomu tai, kad JBL ir Radian buvo pirmieji garsiakalbių gamintojai, dalyvavę amerikiečių Materion sukurtos berilio membranų gamybos technologijos pritaikymo programoje. Materion Truextent membranos pigesnės už Pioneer/TAD naudojamą PVD (Physical Vapor Deposition) technologiją, bet išlieka brangios. PVD technologija senesnė, o Truextent naujesnė, membranų gamyba dar tobulinama.

Mano patarimai:
1. 2-juostėms GAS su ruporais rekomenduočiau rinktis 1" draiverius su Truextent berilinėmis membranomis. Arba naudoti bet kuriuos TAD aukštadažnius draiverius.
2. Kadangi draiverių su 4" didžiosiomis Truextent membranomis (JBL, Radian, 18 Sound ir kt.) lūžių zona yra žemiau 20 kHz, tokių draiverių savo konstrukcijose geriau nenaudoti.
 Akustikos inžinerija
PranešimasParašytas: 2017 07 14, 10:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tolka
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Česlovas rašo:
Taip pat galiu nuraminti, kad aukštos kokybės 3-juostė GAS nėra brangiau už 2-juostę. Jei nepasirenkami labai brangūs egzotiniai garsiakalbiai, net aktyvinė 3-juostė kainuos tiek pat kiek 2-juostė.


Mažiau garsiakalbių yra geriau teoriškai, prie sąlygos - kad dvijuostės AS garsiakalbis VISAS dengiamas oktavas atkurs taip pat kokybiškai, kaip didesnis kiekis dedikuotų garsiakalbių, atkuriančių tas pačias oktavas.

Kainą turėjau galvoje visos sistemos - jei tai aktyvinė daugiajuostė, ji kainuos gerokai daugiau už dvijuostę.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 406, 407, 408  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama