Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 24 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 24, 20:20. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Akustika » Dėl akustinių skydų
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 326
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 16, 20:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
VEC7OR rašo:....o šeip signalo prasme pertvarkymas netinka?....
-----------------------------------------------------------------------------
Kodėl netinka...Tinka ir signalo ( jūs čia turite omenyje techninio signalo prasme)prasme,bet tada pagerėjimas būna tik simbolinis...
Manau jūs čia turite omenyje tobulinimus,kai keičiamos buvusios originalios detalės į brangesnes detales - žinoma,galima ir taip.Bet toks detalių pakeitimas man nedavė stipriai jaučiamo pagerėjimo efekto...
Tiesa,reikėtų pasakyti,kad mano naudojamas pagerinimo metodas skirtas tada,kai savininkas naudoja normalios kokybės CD įrašus.Priešingu atveju pagerintas CD grotuvas "išmes" į paviršių visas prasto įrašo "šiukles" - klausytis tada nebus malonu.Todėl tokiu atveju geriau tobulinti keičiant esamas detales į brangesnes-geresnes - šioks toks nors ir bus pagerėjimas,bet tada bus galima klausytis prastesnius ir normalius įrašus.Nebus tokio žiauraus skirtumo tarp prasto įrašo ir gero įrašo...
Tai tiek trumpai apie naudojamus patobulinimo metodus šiandien.

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 16, 22:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Nu blyn vyrai, tam pačiam kaime gyvenat, paimkit kas ir nuvažiuokit, paklausykit. Paskui papasakosit visiems kas ir kaip.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 16, 23:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kiek cia wytas giriasi kad pas ji lankesi zmoniu tai katu katu.... Priskaiciuoti apie 40-50 galima.... Deja, kazkur cia prasitare kad tik 9 komplektukai parduoti per visa jo zujima forumuose....Ir pasikartosiu - vienintelis kuri gyvai sutikau, girdejusi tas lentas, patvirtino kad zemu ten NERA Tai kokio beso tu wytai toliau visiem pudrini smegenis.

Arba darom kitaip susimetam keli interesantai ant degalo ir nuvaziuojam paklausyti, bet blecha jei kelione butu absoliuciai veltui, abejoju ar susivaldyciau neprisnekejes ivairiu dalyku sitam forumu "sviesuoliui"
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 17, 00:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VEC7OR
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
GSP rašo:
Arba darom kitaip susimetam keli interesantai ant degalo ir nuvaziuojam paklausyti, bet blecha jei kelione butu absoliuciai veltui, abejoju ar susivaldyciau neprisnekejes ivairiu dalyku sitam forumu "sviesuoliui"


Arbatos sitam staliukui. As irgi mielai noreciau nuvaziot pasiziuret kas kaip.

_________________
My rhombicosidodecahedron is bigger than yours.
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 17, 10:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
tolka
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
*Wytas* rašo:

Ną...nepasakyčiau,kad taip jau toli.Bet tiek to...Bet galiu jus pradžiuginti - važiuoti jums niekur nereikės.Viską - tiksliau sakant, arčiausiai-panašiausiai grojančias,kaip mano AS-lentos,galite paklausyti Vilniuje pas VIKTORĄ - jo salone MM.Jei dar pas jį tebestovi vokiečių AcousticPlan Veena - atviro tipo sistema.Aš pats asmeniškai jas klausiau pas jį jo salone savo CD įrašus...Nekalbant apie kitus niuansus - žemų dažnių lygis arba žemų dažnių srities perteikimo "dvasia' labai panaši...
Nieko nepadarysi,vokiečiai kitaip išsprendė ir nutarė eiti į kompromisą šiek tiek paaukodami muzikos garso kokybės žemesnių dažnių srityje...
Kadangi jų kolonėlių jautrumas yra labai didelis ( daug didesnis nei mano AS-lentų),tai stiprintuvo užtenka nedidelio galingumo....
Jei,tarkim,aš klausaus muzikos prie 0,5...0,6W galingumo į kanalą (jau garsiai),tai su vokiečių kolonėlėmis užteks mažesnio paduodamo galingumo pasiekti ta patį garsumą....
Šiam kartui tiek.

Acoustic plan vienna,sprendžia žemų dažnių problemas didindama difuzoriaus plotą,jei neklystu ten stovi 4 beyma 10 colių žemadažniai,ir tai to nepakanka norint pasyvyti lowther plačiajuosčio jautrumą,jei ne aktyvus žemadažnių stiprinimas tai acoustic plan vienna jautris būtų 88db, o tai prilygsta S-90 jautrumui.Jamo r-909 jautrumas toks ir yra, ir ten nėra ką veikti nei su 0,5w nei su 1w galingumais.
Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad padaryti 2 juostų atviro tipo AS, reikia aukštų - vidurinių dažnių garsiakalbio apie 8-10db mažiau jautraus
už tarkim 15'' naudojamą žemadažnį, kitaip rekės jautrumą jo mažinti L pad'ais ar kitaip.Toks apiforminimas tikrai neblogai groja,turi savų pliusų ir minusų, kiekvienas išsirenka sau tinkamiausią akustikos tipą...
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 17, 11:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
S.G.
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na Jamo 909 juk groja. Aš taip suprantu, kad ten žemadažniai turi labai didelį Qts, gerokai virš vieneto, ir didelį jautrumą, ir turėtų "plevėsuot" gana stipriai net ir su tokiu difuzorių plotu (vis gi du 15 colių garsiukai). Jei atitinkamai padaryt filtrus, iškeliančius ŽD, atitinkamai prislopint VD ir AD, tai kodėl negali grot? Juolab 30Hz nėra tokie jau būtini.
Na o jei kalba apie kokį standartinį buitinį 8 colių garsiuką su Qts 0.7 ir 85dB jautrumu, tai manau, jokių šansų.
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 17, 14:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
*Wytas* rašo:
RVRSS rašo:....kodėl aš ar kažkas kitas turėtų tikėti tamstos iš piršto laužtomis žodinėmis deklaracijomis?...........
-----------------------------------------------------------------------------
Jūs visiškai esate teisus taip sakydamas.Aš irgi negalėjau patikėti akustikos inžinierių deklaracijomis,kad norint atkurti atviro tipo sistemomis normaliai 60...50Hz dažnius,reikalinga 3...4 metrų lentos plotis.Aš 2005 metais tą jų deklaraciją paneigiau praktiškai ir gavau normalią dažnuminę nuo 30...40Hz.....

Na tai jau kelinta karta tamstos klausiu to paties - kas gali tai patvirtinti, ne is humanitaru ir ezoteriku puses ir ne tokiais runkeliniais argumentais:
Citata:
Kaip nebūtų daug kam keistą,bet dalyvis Contax tinkamą parinko paveikslą.Galiu pasakyti,kad ne visi,bet daugelis,kurie pas mane apsilankę pasiklauso kaip groja - tai veido išreiška būna labai panaši.Vienas apsilankes dalyvis ir pasiklauses ir negalėdamas tai priimti už "gryną pinigą" paskambino savo žmonai ( ji buvo muzikos mokytoja),kad ji atvažiuotų ir tartų paskutinį žodį - ar gali taip būti.Kai atvažiavusi jo žmona ir pati pasiklausiusi pasakė savo vyreliui,kad čia viskas yra tvarkoje.Tik tada žmogus patikėjo ir atsigaves po patirto šoko išvažiavo abu į savo namus...
Tiek trumpai iš įdomesnių atsitikimų klausant,jau legendomis apipintą,mano AS-lentų...
o is kvalifikuotu techniku tarpo ir konkreciais matavimais?
Pats gi is pradziu teigete, kad viska matuojate tik objektyviais prietaisais:
*Wytas* rašo:
Matuojama tik prietaisais,žinoma,ir nieko daugiau apart prietaisų
na tiesa, po to pats gi ir pradejote tam priestarauti:
*Wytas* rašo:
Kadangi neteko matuoti su prietaisu iš skirtingų atstumų,tai negaliu ir pasakyti,bet realiai klausantis muzikos žemas dažnis stipriau jaučiasi prie didesnio atstumo,o ne stovint prie kolonėlių arti ( AS sistemos tipas neturi reikšmės)....

i ka atitinkamai tamstai ir nurodziau savo jau ankstesneje pastaboje, bet atsakymo i ja is tamstos taip ir negavau.
Galiu konkretizuoti klausima - kokiu kitu tikslu isskyrus bandyma tikslingai suklaidinti klausytojus tamsta matuojate prietaisais ten kur tai tamstai naudingiau o ne ten is kur bus klausoma (jau esu cia aiskines, kad kalbant apie atvirus akustinius skydus skirtumas tais dviem atvejais turetu buti ir deja visai ne tamstos ereziju naudai), tuo tarpu vertinimams jau butent is tikrojo klausymo tasko kazkodel staiga pasitelkiate visiskai niekaip objektyviai nepagristus tamstos paties ar tai dar kazkokiu tamstai prijaucianciu panasiai techniskai nekompetetingu ezoteriku ispudzius?

Citata:
Kažkur prieš 3 metus aš perskaičiau Liknickio forume,kad CD grotuvas DENON DCD-2560 gali būti neblogas grotuvas,nes korpusas geras...jo transportas irgi neblogas...labai geras DAC - AD1862,bet jo schemotechnika - tai paskutinis mėšlas...
Žinoma,sunku buvo patikėti,bet kai aš asmeniškai apžiurėjau tai supratau,kad tikrai praščiau pagaminti neįmanoma ir kai pertvarkiau ( daug rimčiau,nei rusų tobulintojai)muzikos garso prasme,tai grotuvas tapo tikrai tinkamas muzikai klausytis...

O taip, jau esame ir siame forume skaite panasias tamstos niekuo nepagristas pagyras - kiek pamenu, bent jau pagal viesus pasisakymus netgi tarp siaip jau toli grazu ne visada audYofYlYnYaYs klausimas sutarianciu musu forumieciu taip ir neatsirado ne vieno, kuriam tie tamstos paistalai butu sukele kazka kita apart ironisku juoku. Razz

Citata:
Todėl aš visada visiems sakau,jei sunku kažkuo patikėti - bandykite patys tai atlikti praktiškai,jei,žinoma,mokate.Ir problemų nebeliks ir bus viskas aišku ir aiškiau jau nebereikės,nes ir taip jau aišku bus....

Tai jei jau tai viesai tvirtinate cia siame forume, tai paminekite gi galu gale konkreciai - kas is musu kolegu konkreciai bande ir gali bent ka nors is tamstos paistalu patvirtinti? Razz

Citata:
RVRSS rašo:...kai pripažinote teisingumą formulės,kurią davė StasysS...
----------------------------------------------------------------------------------
Atsiprašau...jokios formulės aš nepripažinau.Pripažinau tik StasioS pasakytus lentos gabaritus.Reikėtų jums atidžiau skaityti mano parašytas mintis ir nesusipratimų bus mažiau...

Cia matyt reikia taip suprasti, kad dar ne vieno argumento savo is pristo lauztu paistalu patvirtinimui taip ir nepateikes suknistas ezoterikas-audYofYlas bando kaltinti neatidumu didesne savo gyvenimo dali su tiksliais dydziais bendraujanti elektrotechnika? Razz
Gerai, tada prasom kolega, bukim atidus ir tikslus:
Kolega StasysS apie lentu gabaritus rase stai ka:
StasysS rašo:
Kritimas 6db/oktavai prasideda nuo 100-300Hz priklausomai nuo skydo dydžio. Paprastai skydas daromas 60-80cm pločio ir 100-120cm aukščio. Arba didesnis. Kad atkurtų žemus dažnius kartais daromi net 2x3m skydai.

Daug info yra Audioportale:
http://audioportal.su/showthread.php?t=2559

Formulė maždaug tokia: 5000 dalinam iš atstumo (cm) nuo garsiakalbio centro iki artimiausio krašto ir turim dažnį nuo kurio prasideda kritimas.

Aha, tai dabar paskutinio tamstos pasisakymo sviesoje matyt galima daryti prielaida, kad pripazistate kaip teisinga tik pirmaja sio pasisakymo dali apie konkrecius skydu gabaritus bet ne antra kur buvo nurodyta bendra universali formule, t.y. vaizdziai tariant ten kur StasysS pasake "A" yra teisinga, o ten kur po to buvo pasakyta "B" - jau ne?

Gerai, bet ir tada vistiek iseina, kad pagal tai kas buvo jo mineta toje pirmoje dalyje, panasiu i tamstos minetu gabaritu skydai jokiu panasiu i 30Hz zemutiniu daznio ribu tureti negali - o gal norint dabar jau paaiskinti ir si priestaravima Rolling Eyes , tamsta pasiulysite dar karta Razz atskirti jau visai salia esancias nuoseklias mintis kurias isedste StasysS apie priklausomybe tarp skydo gabaritu ir jo zemutinio daznio ir istraukti is konteksto vien tik lentos gabaritus?

Cha, bet ir cia susiduriame su nemenka problema - juk StasysS paminejo kelis skirtingus gabaritus, ir tie kurie buvo pamineti kaip labiau tinkantys zemiems dazniams deja tamstos siulytu visai neatitinka.

Na tai ir kas cia dabar tada is musu dvieju neatidziai skaite ir apsizioplino, kolega?

Citata:
RVRSS rašo:...tokiu atveju,kam aplamai,tas skydas?....
-----------------------------------------------------------------------------
Geras pasakymas,sakyčiau.Bet tai sprendžia pats gamintojas tokių sistemų.Rusų DIY gamintojai naudoja gan dideles lentas.Jų plotis būna apie 1...1,5 metro ir atitinkamai jų aukštis (Liknickio forumas)....stipriai mažesnius gabaritus naudoja Danų gamintojai - JAMO R-909 ( jos arčiausiai yra panašios pagal gabaritus į mano gaminamus,tik į ne darbines mano AS-lentas).Kažkuriame Vilniaus salone tos R-909 stovi - jei dar stovi.Senokai buvau tenai. Dar mažesnių gabaritų jau yra pas Vokiečių gamintojus - AcousticPlan Veena (60000lt.)
Ir kiekvienas iš tų gamintojų naudoja skirtingus garsiakalbius ir principus, norint pasiekti tapatį tikslą...

Stai ir vel musu neprilygstamasis stebukladarys-audYofYlas pripaiste nieku aplinkui bet i konkretu klausima taip ir neatsake.
Gerai, pirma del tikslumo (kad vel kazkuris tycia ar netycia neapsizioplintume) pakartojes konkrecia citata pries tai skelbta tamstos teigini:
Citata:
Jūsų žiniai žemo dažnio kritimas priklauso nuo pačio garsiakalbio parametrų.Jokie kiti dalykai tam įtakos nedaro...
as galiu pakartoti savo klausimus ir dar konkreciau:
Jeigu pagal tamstos teigini skydu dydziai nieko nesprendzia zemu dazniu kritime nes viskas priklauso tik nuo garsiakalbiu, tai kodel aplamai tie skydai yra (beprasmiskai ir bereikalingai!) naudojami akustikos gamintoju, iskaitant ir tamsta?
T.y. kam tada aplamai tas skydas isvis reikalingas kad ir 0.5x1m dydzio o tuo labiau dar zymiai didesnis, jei jis vistiek atseit ZD kritimo neitakoja?
Kam tada beprasmiskai vargintis ir gaminti tuos skydus jei jau ir patys garsiukai visus ZD gerai sugros be jokiu skydu?


Toliau - del konkreciu tamstos paminetu pavyzdziu:
Citata:
RVRSS rašo:....gaila,kad tamsta esate taip toli...
--------------------------------------------------------------------------
Ną...nepasakyčiau,kad taip jau toli.Bet tiek to...Bet galiu jus pradžiuginti - važiuoti jums niekur nereikės.Viską - tiksliau sakant, arčiausiai-panašiausiai grojančias,kaip mano AS-lentos,galite paklausyti Vilniuje pas VIKTORĄ - jo salone MM.Jei dar pas jį tebestovi vokiečių AcousticPlan Veena - atviro tipo sistema.Aš pats asmeniškai jas klausiau pas jį jo salone savo CD įrašus...Nekalbant apie kitus niuansus - žemų dažnių lygis arba žemų dažnių srities perteikimo "dvasia' labai panaši...
Nieko nepadarysi,vokiečiai kitaip išsprendė ir nutarė eiti į kompromisą šiek tiek paaukodami muzikos garso kokybės žemesnių dažnių srityje...
Kadangi jų kolonėlių jautrumas yra labai didelis ( daug didesnis nei mano AS-lentų),tai stiprintuvo užtenka nedidelio galingumo....
Jei,tarkim,aš klausaus muzikos prie 0,5...0,6W galingumo į kanalą (jau garsiai),tai su vokiečių kolonėlėmis užteks mažesnio paduodamo galingumo pasiekti ta patį garsumą....


Šiam kartui tiek.

Aha, tiek paistalu siam kartui jau manau tikrai uzteks, ypac akivaizdoje kitu kolegu atsiliepimu apie tuos pacius cia tamstos minetus dalykus. Laughing

tolka rašo:
jei ne aktyvus žemadažnių stiprinimas tai acoustic plan vienna jautris būtų 88db, o tai prilygsta S-90 jautrumui.Jamo r-909 jautrumas toks ir yra, ir ten nėra ką veikti nei su 0,5w nei su 1w galingumais.

S.G. rašo:
Jei atitinkamai padaryt filtrus, iškeliančius ŽD, atitinkamai prislopint VD ir AD, tai kodėl negali grot? Juolab 30Hz nėra tokie jau būtini.

Tai stai kur matyt suo pakastas - ar tik nebus dydYsYs stebukladarys Wytas nutylejes, kad ta savo ~30Hz zemutini dazni keliu db lygyje isgavo atitinkamai "pataises" stiprinimo charakteristika toje srityje?
Na ponai audYofYlaY tai kaip sau norit, bet man kaip elektrotechnikui tai yra visiskai akivaizdu, kad tokiu atveju tai yra butina iskart tiesiai sviesiai ir pasakyti, kitaip turetu buti tradiciskai suprantama, kad deklaruota daznine charakteristika yra isgauta atkurimo-stiprinimo trakte su tiesine ADCh, kuo ir neimanoma siuo atveju patiketi.

Taigi, darom isvadas.
GSP rašo:
Arba darom kitaip susimetam keli interesantai ant degalo ir nuvaziuojam paklausyti, bet blecha jei kelione butu absoliuciai veltui, abejoju ar susivaldyciau neprisnekejes ivairiu dalyku sitam forumu "sviesuoliui"

O taip, reikia konkreciai pamatuoti ir jei neatitiks deklaruotu pagyru - iskart "i duda" uz tokius bajerius.
VEC7OR rašo:
Arbatos sitam staliukui. As irgi mielai noreciau nuvaziot pasiziuret kas kaip.

O as jei ir nevaziuociau tai mielai israsyciau premija tam kas nuvaziuos ir konkreciai Evil or Very Mad vyriskai issiaiskins kartu su atitinkamu "atsakymu Razz uz bazara".

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 17, 15:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
obalys
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:
O taip, reikia konkreciai pamatuoti ir jei neatitiks deklaruotu pagyru - iskart "i duda" uz tokius bajerius.
O as jei ir nevaziuociau tai mielai israsyciau premija tam kas nuvaziuos ir konkreciai Evil or Very Mad vyriskai issiaiskins kartu su atitinkamu "atsakymu Razz uz bazara".


Kodėl tamsta tokis piktas?
http://www.astronomija.info/sky/menulis.php
Sausio 19 d. 23 val. 21 min. Pilnatis

„Nuo senų senovės visoje planetoje žmonės gyveno pagal mėnulio fazes. Mėnulis lemia ne tik darbus, bet ir žmogaus sveikatą... Per pilnatį labiausiai suaktyvėja psichiniai ligoniai, o per delčią – savižudžiai. Ir nieko keisto. ...“
Ir nieko Wytui nepadarysi... Wink

_________________
Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something. N.Pass
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 17, 15:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Taigi va todel ir priviso tarp ponu audYofYlu tokiu frajeriu kaip Wytas, kad jus jau visai nuo gamtos desniu link astrologiju ir kitu ezoteriku nutolote.
O ten gi kaip zinia, vienas kreivai pasauli matantis varnas kitam kad ir kitaip kreivam akies nekirs, tai ir isvesejo iki aukstumu tose erdvese tolerastija paistalams.
Bet as kaip objektyvuma megstantis zmogus galiu tokiems priminti viena objektyvu dalyka - gamtos desniai visai nedraudzia (nors tiesa, ir negarantuoja kad tai tikrai ivyks) kada nors ir tose erdvese atsirasti kam nors kas tokiu bajeriu daugiau tolerastinti nepanores, tai va tada prisipliurpti nebutu nieku megstantiems uzteks ir vieno karto. Wink

Tai tiek siam kartui apie nepagristas tolerastijas ezoteriniams paistalams. Very Happy

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 17, 21:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Uztrumpiklis :D
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
RVRSS rašo:
Taigi va todel ir priviso tarp ponu audYofYlu tokiu frajeriu kaip Wytas, kad jus jau visai nuo gamtos desniu link astrologiju ir kitu ezoteriku nutolote.
O ten gi kaip zinia, vienas kreivai pasauli matantis varnas kitam kad ir kitaip kreivam akies nekirs, tai ir isvesejo iki aukstumu tose erdvese tolerastija paistalams.
Bet as kaip objektyvuma megstantis zmogus galiu tokiems priminti viena objektyvu dalyka - gamtos desniai visai nedraudzia (nors tiesa, ir negarantuoja kad tai tikrai ivyks) kada nors ir tose erdvese atsirasti kam nors kas tokiu bajeriu daugiau tolerastinti nepanores, tai va tada prisipliurpti nebutu nieku megstantiems uzteks ir vieno karto. Wink

Tai tiek siam kartui apie nepagristas tolerastijas ezoteriniams paistalams. Very Happy

Nu va pasidariau du skydus 80cm x 25cm su pioneer ts h-106 (10cm skersmens)garsiukais,toks savotiskai lengvas tas zemas girdisi, pagal apskaiciavimus kritimas prasideda nuo 126 hz
na jei reikia boso juk visada galima pajungt suba Very Happy ,tai skydai paliktu kaip "satelitai",bet siaip lengvos muzikos klausymuisi uztenka kol kas Smile
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 17, 21:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
GSP rašo:....gyvai sutikau,girdėjusį tas lentas,patvirtino,kad žemų ten nėra.........
------------------------------------------------------------------------------
Galiu ir aš patikėtį tokį jūsų pasakymą.Ir tai galima pasakyti,kad tas jūsų žmogus buvo visiškai teisus.Pagal mano paskaičiavimus tokių žmonių,kuriems žemų buvo mažai arba iš vis nėra - pas mane buvo apsilankę apie 10...15 klausytojų...
Ir čia nėra nieko nuostabaus.Ir aš tai labai gerai tuos klausytojus suprantu,nes toks kaip jie ir aš buvau,kai man buvo,kaip ir jiems dabar,po 16...18 metų...Man tada irgi reikėdavo pakankamai daug žemo - daugiau,nei gali būtų iš tikrųjų.Net tembro blokas,kuris keldavo žemus ( savadarbis) daugiau nei 10 kartų nieko negalėdavo mums tada pagelbėti...
Todėl nereikia jums tikėtis,kad mano lentų išduodamas žemas po 20...30 sekundžių (apie tai rašiau) privers iš klausytojo nosies ir ausų bėgti kraujui,taip kaip įmanoma tik automobilyje...
TOLKA rašo:...R-909 jautrumas toks ir yra,ir ten nėra ką veikti nei su 0,5W,nei su 1W galingumais.........
-----------------------------------------------------------------------------
Jūs visiškai teisus.Aš tai irgi gerai žinau,nes jas aš klausiaus kai buvau Vilniuje.Jiems reikia paduoti,kad tik pradėtų kažkiek groti - ne mažiau 100W.Todėl jos labiau tinka sporto salėse ar panašaus dydžio patalpose naudoti...
RVRSS rašo:....matuojate prietaisais ten kur tamsta naudingiau,o ne ten kur bus klausoma............
------------------------------------------------------------------------------
Manau tokius priekaištus jums reikėtų pateikti visiems kolonėlių gamintojams,nes pagal jus išeina,kad visame pasaulyje AS kolonėlių gamintojai parametrus matuoja kaip jiems yra naudingiau - akustinėje kameroje.Kadangi,manau, ne pas vieną nėra tokios kameros,todėl ir gaunasi parametrų žiaurūs skirtumai,kai nusiperkate kolonėles ir jums prastai groja jūsų kambaryje.Todėl nereikia norėti - juk jūsų kambarys,tai ne akustinė kamera....
Todėl ir aš matuoju tokiame atstume kur mažiausiai įtakos daro patalpa,kad būčiau garantuotas,kad parametrai yra teisingi,jei,tarkim,pas kitą žmogų jau bus šiek tiek kiti parametrai gauti.Toda,žinoma,reikės aiškintis kokios čia yra kambario problemos...
Bet,jei tas žmogus pageidaus sužinoti kokie parametrai bus,tarkim,jei mikrofonas stovės kitame kambaryje...pas kaimyno kambaryje arba lauke - nematau jokios problemos tame.Pamatuosime ir kompo pagalba atspausdinsime visas kopijas žmogui - ilgam prisiminimui ir draugams ir kaimynams parodyti....
Tai tiek.
Pamiršau parašyti dėl GSP dalyvio klausymo.Taip jūs teisus.Pagaminta yra 9 komplektai AS lentų.Kiek apsilankė žmonių pas mane? - paklausyti kaip groja AS-lentos...savo CD įrašus pasitikrinti....pasitikrinti kaip groja jo atsineštas stiprintuvas,CD grotuvas....aparatūros tobulinimas ir t.t....
Kiek tiksliai aš neskaičiavau,bet vidutiniškai per mėnesį 5...10 žmonių apsilanko jiems rupimais klausymais...
RVRSS rašo:....pagal tamstos teiginį skydų dydžiai nieko nesprendžia žemų dažnio kritime.................
----------------------------------------------------------------------------
Manau,reikia jums paaiškinti aiškiau.Jei dinamikas neturės reikalingų parametrų,tai problemos bus didelės norint gauti mažesnį kritimą ir ypač atviro tipo sistemose.Tai galime pamatyti rusų DIY gaminiuose - jų lentos pakankamai didelės,nes tokius naudoja dinamikus - nėra kur dingti...
Taip pat tikriausiai žinote,kad,nors ir dinamikas negali savarankiškai realiai atkurti žemesnius dažnius - gamintojas tada naudoja prievartinį fazoinvertorinį principą.Nors toks principo naudojimas muzikos garsui yra minusas - o ką padarysi.Sprendimo būdas gaunasi pigus,o muzikos garso kokybė ne daug kam yra aktuali...

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 18, 03:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
GSP
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Citata:
Galiu ir aš patikėtį tokį jūsų pasakymą. Pagal mano paskaičiavimus tokių žmonių,kuriems žemų buvo mažai arba iš vis nėra.



blecha wytai neapsimeskit dunduku, nes rimtai soksiu i masina ir atvaziuosiu pasiemes kelis norincius i kelione. Tas zmogus buvo apie 38-45 metu amziaus ir tai sake jums i akis girdint labai daug zmoniu tame tarpe ir Viktorui ir Muzikos Magijos. Tad nereikia cia trinti lazankiu jau blecha rimtai nervas ima, kadanors kasnors zuvi per pakausi israsys jums uz toki issidirbinejima.
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 18, 09:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
GSP rašo:
blecha wytai neapsimeskit dunduku

Hm, man jau pradeda atrodyti kad jis juo neapsimeta, o is tikruju toks ir yra.
(kas beje visiskai neatleidzia nuo atsakomybes uz piktybiskai besikartojancius paistalus)

Stai dar karta paziurekime ka jis raso dabar:
*Wytas* rašo:
RVRSS rašo:....pagal tamstos teiginį skydų dydžiai nieko nesprendžia žemų dažnio kritime.................
----------------------------------------------------------------------------


Manau,reikia jums paaiškinti aiškiau.Jei dinamikas neturės reikalingų parametrų,tai problemos bus didelės norint gauti mažesnį kritimą ir ypač atviro tipo sistemose.Tai galime pamatyti rusų DIY gaminiuose - jų lentos pakankamai didelės,nes tokius naudoja dinamikus - nėra kur dingti...

Taip pat tikriausiai žinote,kad,nors ir dinamikas negali savarankiškai realiai atkurti žemesnius dažnius - gamintojas tada naudoja prievartinį fazoinvertorinį principą.Nors toks principo naudojimas muzikos garsui yra minusas - o ką padarysi.Sprendimo būdas gaunasi pigus,o muzikos garso kokybė ne daug kam yra aktuali...

ir ka rase anksciau:
*Wytas* rašo:
Jūsų žiniai žemo dažnio kritimas priklauso nuo pačio garsiakalbio parametrų.Jokie kiti dalykai tam įtakos nedaro...

Pastaraja jo fraze jau ar tik ne trecia karta cituoju.
Idomu, ar jis pats supranta skirtuma tarp:

1. Jei dinamikas netures ... tai problemos bus dideles ... dinamikas negali savarankiskai ...

Ir

2. ... zemo daznio kritimas priklauso nuo pacio garsiakalbio parametru. Jokie kiti dalykai tam itakos nedaro...

Taigi, diagnoze - neapsiziurejo humanitarams makaronus ant ausu iprates kabinti vaikinas Embarassed , kaip isibegejes su savo ezoteriniais Razz paistalais pasinese i technini Cool foruma.
(gydymo receptas - i duda! Evil or Very Mad)

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 18, 21:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
*Wytas*
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
RVRSS rašo:....pažiurėkime ką jis dabar rašo........
-----------------------------------------------------------------------------
Neturiu ką jums ir pasakyti.Jūs labai mėgstate žaisti su žodžiais.Ar specialiai apsimetate,kad nesuprantate ką aš esu parašes,ar iš tikro jums sunku auprasti mano parašymą....
Todėl pakartosių dar kartą.Gal but išeis parašyti dar papraščiau... ir jūs gal but pradėsite suprasti ką aš parašiau....
Daugelis gamintojų garsiakalbius naudoja tokius,kurie savarankiškai patys negali atkurti normaliai žemus dažnius ir todėl gamintojai ir sugalvojo priverstinį fazoinvertorinį principą...KAS ČIA JUMS YRA TOKIO NEAIŠKAUS?
Ir todėl rusų DIY gamintojai ir naudoja dideles lentas,kad pasiekti kiek galima normalią dažnuminę.Kaip sakoma iš to ką turi ( garsiakalbis) jie stengiasi visomis priemonėmis gauti mežesnį kritimą...
Ką padarysi - jie taip sugalvojo spresti tas problemas.Man jos netiko.Pas mane tokio dydžio kambarių,kad tokių gabaritų lentos tilptų,nėra.Nėra ir pas mano pažystamų ir pas tuos,kurie užsisakė mano AS-lentų...
Vienas iš klientų turi 5 kambarių butą.Visuose kambariuose pas jį stovi po audio sistemą.Dalis aparatūros mano "sutvarkytos".Trijuose kambariuose pas jį jau stovi 3 komplektai mano AS-lentų ( ažuolas ir uosis).Ketvirtas komplektas dar laukia eilės į ketvirtą kambarį.AS-lenta jau yra gaminama.
Kad nereikėtų tokių didelių lentų aš nuėjau kitu keliu.Aš pasirinkau tam reikalui tinkamą garsiakalbį,o lentos gabaritai atlieka tik dizaino vaidmenį......
Nejaugi ir dabar bus jums sunku suprasti mano parašymą?

_________________
Gaminys gerai pagamintas. Jei galima geriau pagaminti, vadinasi, jis nebuvo gerai pagamintas. *W.*
 Dėl akustinių skydų
PranešimasParašytas: 2011 01 18, 22:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rolcas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Mjooo,
žodžiu taip, Nustebau, kad RVRSS turėjo tiek laiko šitam "moksliniam vs. beletristinį" cackinimuisi Smile
o dabar vytui:
paminėta paties poste, kad charakteristika yra tolygiai horizontaliai kylanti.
kuo męs tai matuojam? spl-metras? pagal furje transformaciją? RTA principu?

Kokį signalą naudojam? sinusą? triukšmą? energetiškai ar amplitudiškai tiesišką?

Dar labai idomus teiginys, kad automobilyje, kur erdvė yra tokia, kur netilps net prie geriausių norų pilnas ŽD bangos ilgis, su savo lenta spaudžiat tiek db , kad iš ausų padažai varva?


Čia skira su inžinierija nesusipykusiems žmonėms:
http://www.eminence.com/speakers/speaker-detail/?model=Alpha_15A
Ten matosi DAch, kuriišmatuota:

The average output across the usable frequency range when applying 1W/1m into the nominal impedance. ie: 2.83 V /8 ohms, 4 V /16 ohms. Eminence response curves are measured under the following conditions: All speakers are tested at 1W/1m using a variety of test set-ups for the appropriate impedance | LMS using 0.25" supplied microphone (software calibrated) mounted 1m from wall/baffle | 2 ft. x 2 ft. baffle is built into the wall with the speaker mounted flush against a steel ring for minimum diffraction | Hafler P1500 Trans-Nova amplifier | 2700 cu. ft. chamber with fiberglass on all six surfaces (three with custom-made wedges).

kažkaip "labai panašu" į Vyto charakteristikos apibudinimą Smile
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama