Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 09 23, 03:33. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
pasigaminau sita siustuveli http://booran.chat.ru/bug2.htm (virsutinis) bet neweikia kazkodel kai nustatau tam tikra dazni girdisi per radijaapie 300hz signalas plius dar zvimbimas patikrianau zemo daznio stiprintuvas veikia kas gali but? padekit
Pirma, kaip tu ji ten surinkai, ant plokstes ar seip ore viska sukabinai ? Ar tikrai isitikines kad visi detaliu nominalai teisingi ? Del varikapo tai nezinau koki dejai , jei ka nors is KV109 tada lig ir taskas i zeme turetu buti. Seip as niekada panasios konstrukcijos nesu rinkes tad nezinau ar ji gali is vis veikti. Dar , pradzioje pabandyk nejungti antenos, jei pavyks suderinti tada galesi prijungti antena ir vel pabandyti suderinti.
siustuvas surinktas ant tekstolito plokstes viskas surinkta eisingai destitojas tikrino sake kad viskas gerai varikapas kv109 zinyne parasyta kad ten kur taskas yra + tai ji i zeme reik jungt? ten kai suregulioji tai kai puti i mikrofona tai vos girdisi per imtuva bet labai neaiskiai ir dar zyzymas eina bet kai mikrafa atjungiu tas zvimbimas praeina
Pajunk vienaip, pajunk kitaip ta varikapa ir rasi kaip reikia teisingai. Nieko jam neatsitiks. Bet is tavo pasakojimu suprantu kad pats siustuvelis kaip ir veikia, tik kad garsas nekokybiskas. Seip ten yra varza R5 kuria reikia derinti. Dar klausimas , koki mikrofona naudoji ?
dekui sigi uz pagalba jau veikia sis siustuvas as vietoj c2 idejau elektrolita 470uf ir tas zirzimas praejo ten tikriausiai per R6 kazkaip generuodavosi jis kaip supratau is aprasymo ten mazinant varza R11 galia dideja kokia maksimalia galia galima ispest is kt606? ar galima vietoj vieno tranzo du sulygiagriatint kaip nors?
Is tokio siustuvo nieko gero neispesi, ir ligiagretinimas cia nepades. Be to jis labai nestabilus. Norint biski daugiau galios reikia rinktis kita schema.
Kad girdisi keliose vietose, tai pirmas signalas kad blogai suderinta arba nekokybiskas montazas o jei nekokybiskas montazas tai ir nesuderinsi zmoniskai. Netgi renkant is paziuros tokius paprastus siustuvelius reikia laikytis kitokiu reikalavimu nei dirbant su zemu dazniu. O del to ka as galeciau parekomenduoti , tai siulyciau daryti sita http://hem.passagen.se/communication/bug_rf.html Jei reikia truputi didesnio galingumo vietoj T2 naudok BFR96, parinksi varzas ir turesi kokiu 80-120mw. Vietoj T1 gali naudoti BFR 90,91,92,93. Pasiziurek visa si puslapi, manau rasi kazka naudinga http://hem.passagen.se/communication/uv916rec.html
Sito konkreciai negaminau, bet dariau kelis labai panasius, visi veike. O rekomendacijos bus kaip ir visada, geriau daryti ant dvipuses plokstes, jei taip neiseina daryk ant vienpuses, visos detales su kuo trumpesnias isvadais o dar geriau SMD, 100uH droselis negali buti prie pat L1, ant viso laisvo plokstes ploto turi buti paliktas varis ir sujungtas su zeme, maitinimo filtravimo konderis 100nF turi stoveti kuo arciau tranzo T1. Tranzu emiteriuose stovintys konderiai ir varzos tai pat kuo arciau tranzo isvadu. Nu, lig ir viskas.