Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 23:44. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pastabos ir pageidavimai » Lietuvių kalba
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 15, 21:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Lietuvių kalba
Na nejau negalima net temos pataisyti į lietuvišką,kad ausį nerėžtų?Turiu mintyje "klausimai ne y temą"
Nejau mes taip jau negerbiame gimtosios kalbos?Aš suprantu,kad mūsų forume lankosi ir jauni vaikinai,kuo galime tik džiaugtis ir galime jiems atleisti klaideles. Bet kai senas dalyvis springdamas su klaidom rašo ir didžiuojasi ,kad rašo greičiaiu nei galvoja?Pamastykim.
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 15, 21:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
LY1
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o jei esi lenkas ar rusas? Gi ne pas visus gimroji kalba yra lietuviu.

_________________
greitai ir pigiai nebūna gerai
pigiai ir gerai nebūna greitai
gerai ir greitai nebūna pigiai
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 15, 22:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas300
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
LY1 rašo:
o jei esi lenkas ar rusas?

Katras tu is situ?
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 15, 22:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
LY1
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arvydas300 rašo:
LY1 rašo:
o jei esi lenkas ar rusas?

Katras tu is situ?


Rasistas?

_________________
greitai ir pigiai nebūna gerai
pigiai ir gerai nebūna greitai
gerai ir greitai nebūna pigiai
 Re: Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 15, 22:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
jeeper
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Vikis rašo:
Lietuvių kalba
Na nejau negalima net temos pataisyti į lietuvišką,kad ausį nerėžtų?Turiu mintyje "klausimai ne y temą"
Nejau mes taip jau negerbiame gimtosios kalbos?Aš suprantu,kad mūsų forume lankosi ir jauni vaikinai,kuo galime tik džiaugtis ir galime jiems atleisti klaideles. Bet kai senas dalyvis springdamas su klaidom rašo ir didžiuojasi ,kad rašo greičiaiu nei galvoja?Pamastykim.


O jūs, matau, kompiuterškai neraštingas. Smile Jei tokius pageidavimus-pasvarstymus čia siūlote, tai bent ne tik lietuviškus žodžius rašykite lietuviškai, bet ir rašykite kaip pridera Smile Na kableliai ir tarpai ne vietose, arba kažkurių trūksta..
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 15, 23:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vikis: Temos pavadinimas, manau, buvo sukurtas su lengva ironija, tad nereiktų suprasti tiesiogiai – kaip klaidos. Liaudies kalboje (o kas ir yra forumas) yra daug vingrybių (specifinių ir pašiepiančių posakių), kurios gal ir nepasiduoda gramatikos taisyklėms, bet tame ir yra kalbos grožis – jog ji keičiasi taip, kaip patogu paprastiems žmonėms, jog galėtų perduoti kuo daugiau atspalvių, nei sausas taisyklingas žodis... Literatūrinis nuokrypis...

Bet, jei grįžti prie temos, tikrai, daugelis prastai (sąmoningai) rašo, neišskiriu ir savęs, ypač kai skubu Smile
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 16, 17:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Jeeper prašau išvardinti klaidas mano rašyme.Na kablelio vieno gal ir trųksta.
Ir tai galėtų būti naudinga diskusija be įžeidimų ir pašiepimų.Manau,jei mes geriau rašysime lietuviškai,niekam nepakenks.
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 16, 17:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Vikis rašo:
Jeeper prašau išvardinti klaidas mano rašyme.Na kablelio vieno gal ir trųksta.
Ir tai galėtų būti naudinga diskusija be įžeidimų ir pašiepimų.Manau,jei mes geriau rašysime lietuviškai,niekam nepakenks.
Na jus kaip senas zmogus esate, tai galima jum atleisti uz nezinojima kas yra kompiuterinis rastingumas. O jo esme tokia, kad po kablelio dedamas tarpas. Taip pat ir sakinio gale po tasko daromas tarpas, pradedant rasyti nauja sakini. O tai leidzia patogiau skaityti teksta Wink

Beje, rasant ilgas lituanijas rekomenduotina teksta skaidyti i blokus, kuriu apimtis 3-5 sakiniai, nes tai leizdzia maziau varginti akis. Kadangi cia forume "by default" yra 8pt dydzio tekstas, tai reikia prilipti prie ekrano, kad ka nors suskaitytum, kai zymiai patogiau 10pt dydzio tekstas.

O, del lietuviu kalbos puoselejimo taip pat atskira tema Smile
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 16, 17:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ačiū,žinosiu.
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 16, 17:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Ir tikrai nenorėjau,kad ši tema būtų erudicijų varžytuvės.Aš nelankiau kompiuterinio raštinguo kursų.
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 16, 17:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Vikis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
O kai aš mokiausi,mano kompiuteris buvo logaritminė liniuotė
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 16, 18:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Vikis rašo:
O kai aš mokiausi,mano kompiuteris buvo logaritminė liniuotė
Geras sarkazmas Wink Laughing

As tai neapsikentes informatikos destytoju(moteru) reikalavimu net nelaikiau informatikos egzamino ir neturiu nei jokio popierelio Smile

Vikis rašo:
Ir tikrai nenorėjau,kad ši tema būtų erudicijų varžytuvės.Aš nelankiau kompiuterinio raštinguo kursų.
Yra dabar tokiu kursu ir senesniems zmonems, bet vargu ar Jums prireiks Smile Siaip kompiuterinis rastingumas nera vien ten taisyklingas rasymas, bet dar mokejimas dirbti su Word'u, exceliu ir kitais "MS office" paketais.
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 16, 19:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
viktorasss
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pilnai palaikau VIKĮ už didelį dėmesį lietuvių kalbai,esi šaunuolis,kad eilinį kartą atkreipei dėmesį,buvo tas ir anksčiau kitų tas,padaryta,BET kada aš skaitau,kad ir tamstos nemėgstamo DIGIX,man svarbu ne kaip jis ten rašo,o ką jis rašo,t.y.,ne metodika,o informacija,aš jį pilnai suprantu ir tegu tik kuo daugiau reiškiasi,sutiki,juk reikalingi tokie aktyvūs žmonės,o jūs,kad ir labai gražiai,bet irgi su klaidom,kaip ir dauguma čia,nepasakyčiau,kad esate labai aktyvus būtent elektronikos temomis,nesupykit bet,nereikia priminti ,kad juokiasi puodas,kad katilas juodas,pirma pats išmok tą gramatiką,paskui mokyk kitus
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 17, 08:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
pjonas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Vikis rašo:
O kai aš mokiausi,mano kompiuteris buvo logaritminė liniuotė
kai as mokiausi mano kompiuteris buvo abakas.ka daryt jeigu mano klavoj neveikia skaiciukai?
 Lietuvių kalba
PranešimasParašytas: 2010 11 17, 09:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
grandfank
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
1. Rašymas "kaip man patinka", rodo pažiūrą į tą vietą, kurioje vyksta susirašinėjimas, t. y. šiuo atveju į šį forumą - į konkretų žmogų kaip ir nesikreipiama, tad ko čia smulkintis tuo labiau jei "tiap-liap" čia toleruojama. Jei terliukų rašliavos būtų ignoruojamos, nieks ir nerašytų kaip papuola. Turbūt rašantieji kažkam angliškai, stengiasi kaip pirmokai.

2. Jei DIGIX savąja kalba bandytų klausinėti, kažin kas gautųsi, o atsakymai jo kaip auksas, kuris ir mėšle blizga. Tikėkimės, kad jo palikuonys vis tik "eis keliais dorybės".

3. Ar jums, mieli lietuvaičiai, neatrodo, kad mums nebūdingas savigarbos jausmas?

4. Galima pavydėt rusams, kuriems anglų kalba bent jau rašymo tradicijų nepaliečia, mūsų gi kalbai teks išgriebtos iš barščių museles likimas. Šiom dienom sužinojau, kad vyresnėse klasėse nebemokinama lietuvių kalbos gramatikos. Dar kiek ir gali tekt išgirst, kad Lietuva nebe Lietuva.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama