Elektronika.lt
 2024 m. kovo 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 03 28, 22:39. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pastabos ir pageidavimai » Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 12:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ampmod
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gavau įspėjimą už Pažeidimą, nes naudojau forumo atributikos simbolius (E raidę ir Skalę) savo Avatare.

Apie tai, kad negalima naudoti Elektronikos portalo simbolių nieko neįspėjama taisyklėse:
Citata:

5. Forumo narių asmeninė informacija turi būti aiški ir tvarkinga. Forumo nario avataras gali būti ne didesnis nei 120x120 pikselių ir griežtai ne animuotas. Parašuose yra draudžiama bet kokio pobūdžio grafinė medžiaga (paveiksliukai, nuotraukos, animacija ir kt.), reklama ar skelbimo tipo pranešimai.


Taigi ką aš pažeidžiau? - atrašiau atgal, bet neatsakė į P.M.

Aišku, atsiprašiau, ir pakeičiau iš karto Avatarą, bet paprašyčiau būti nors truputį malonesniems ir ne tiesmukai apkaltinti pažeidimu, kuris net nėra apibrėžtas taisyklėse, o tiesiog maloniai paprašyti pekeisti, nes "gali klaidinti kitus dalyvius" ir panašiai... Abiejuose atvejuose rezultatas bus tas pats: bus pakeistas Avataras, tačiau antru atveju niekeno orumas nelieka įžeistas.

Ačiū už supratingumą.


Paskutinį kartą redagavo ampmod, 2010 11 10, 13:19. Redaguota 1 kartą
 Re: Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos už nieką
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 12:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ampmod rašo:

Apie tai, kad negalima naudoti Elektronikos portalo simbolių nieko neįspėjama taisyklėse:

Apie tai ir neturi būti parašyta, nes tai parašyta "Autorinių ir gretutinių teisių įstatyme" ir kituose teisiniuose aktuose ginančiuose autorines teises.
Tikiuosi tave įspėjo diskretiškai, neviešindami prieš visus, o dabar tu pats išviešinai savo neišprusimą.
 Re: Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos už nieką
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 12:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ampmod
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
Apie tai ir neturi būti parašyta, nes tai parašyta "Autorinių ir gretutinių teisių įstatyme" ir kituose teisiniuose aktuose ginančiuose autorines teises.
Tikiuosi tave įspėjo diskretiškai, neviešindami prieš visus, o dabar tu pats išviešinai savo neišprusimą.

Ačiū už paaiškinimą, jei būtumėte Admin'as ir mane įspėtumėte, būčiau dėkingas.
Tai taip ir reikėjo parašyti, kad suprasčiau dėl kokio pažeidimo buvau įspėtas. Taip, aš neišprusęs įstatymuose, kaip tamsta. O dabar jau žinosiu... Ir nesigailiu, kad parašiau, nes rašiau teisybę.

O šiaip tikrai nemaniau, kad Skalė ir E raidė žaliame fone yra užregistruoti "ženklai", kurių negalima naudoti šiame forume. Niekur nerandu...

Gal turite kokią nuorodą į tai? - kad "apsišviesčiau".

AUTORIŲ TEISIŲ IR GRETUTINIŲ TEISIŲ Įstatyme aiškiai nurodyta:
Citata:

Autorius arba kitas autorių teisių subjektas gali pranešti visuomenei apie savo teises panaudodamas autorių teisių apsaugos ženklą. Jį sudaro trys elementai: apskritime arba lenktiniuose skliaustuose įrašyta raidė C, autoriaus arba kito autorių teisių subjekto vardas (pavadinimas) ir kūrinio pirmojo išleidimo metai.


Dauguma autorių, naudojasi šiuo nuroymu.
Jeigu būtų toks ženkliukas, man klausimų nekiltų.

_________________
Pati geriausia radiolempa - nebūtinai yra MOSFET tranzistorius.
Tel. Nr. 86045396penki
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
caca
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
nelabai suprantu kokia cia nauda is to "pazeidimo" turejo tas autorius? Jei zmogus pazaide (juolab sio tinklalapio ribose), tai kur cia ir kokia beda? Aisku galima prisiskaityti ivairiu keistu istatymu rasytu ir nerasytu, pasiklausyti kai kuriu keistu ambiciju ir t.t. Zodis elektronika taip pat turetu buti draudziamas vartoti, nes juk taip vadinasi superelektronika...

_________________
Nieko taip lengvai nedaliname, kaip patarimus...
 Re: Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos už nieką
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ampmod rašo:

AUTORIŲ TEISIŲ IR GRETUTINIŲ TEISIŲ Įstatyme aiškiai nurodyta:
Citata:

Autorius arba kitas autorių teisių subjektas gali pranešti visuomenei apie savo teises panaudodamas autorių teisių apsaugos ženklą. Jį sudaro trys elementai: apskritime arba lenktiniuose skliaustuose įrašyta raidė C, autoriaus arba kito autorių teisių subjekto vardas (pavadinimas) ir kūrinio pirmojo išleidimo metai.

Dauguma autorių, naudojasi šiuo nuroymu.
Jeigu būtų toks ženkliukas, man klausimų nekiltų.


Tai, kad ženklas neregistruotas dar nereiškia, kad bet kas ir bet kur gali naudoti svetimus logotipus ar jų elementus. Taip mažų mažiausiai reikalauja paprasčiausias padorumas. Deja Lietuvoje (nekalbu apie Kiniją ir Rusiją) tokie dalykai dar mažai suvokiami ir dar mažiau jų laikomasi.
 Re: Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos už nieką
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ampmod
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
ampmod rašo:

AUTORIŲ TEISIŲ IR GRETUTINIŲ TEISIŲ Įstatyme aiškiai nurodyta:
Citata:

Autorius arba kitas autorių teisių subjektas gali pranešti visuomenei apie savo teises panaudodamas autorių teisių apsaugos ženklą. Jį sudaro trys elementai: apskritime arba lenktiniuose skliaustuose įrašyta raidė C, autoriaus arba kito autorių teisių subjekto vardas (pavadinimas) ir kūrinio pirmojo išleidimo metai.

Dauguma autorių, naudojasi šiuo nuroymu.
Jeigu būtų toks ženkliukas, man klausimų nekiltų.


Tai, kad ženklas neregistruotas dar nereiškia, kad bet kas ir bet kur gali naudoti svetimus logotipus ar jų elementus. Taip mažų mažiausiai reikalauja paprasčiausias padorumas. Deja Lietuvoje (nekalbu apie Kiniją ir Rusiją) tokie dalykai dar mažai suvokiami ir dar mažiau jų laikomasi.


Dabar viskas aišku, jokių pretenzijų neturiu. Ačiū už paaiškinimą. Temą galima uždaryti.
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
old cat
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Atrodo kad situacija cia panasi i esancia daugumoj dienrasciu: daug kas piktinasi klaidomis straipsniuose, bet niekas nepasako is kur realiam gyvenime gaut tobulai visas taisykles ismanaciu zurnalistu... Wink

Beje - uz konkretu forumo simbolikos naudojima avatarui ar parasui esu "per kepure" gaunant esu metes ir kituose forumuos, pav overclockers.ru net nekarta yra buve. Kaip ir kiek teisinga tai teisiskai - nesigilinau.


Paskutinį kartą redagavo old cat, 2010 11 10, 13:14. Redaguota 1 kartą

_________________
- Klausyk, audiofile: ar tavo lituoklis bedeguonio vario?
-Tu ka, tyciojies?!! Ir laidas sidabrinis, ir lituoju juo vakuume, zinok!!!
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
caca rašo:

Na aš gi rašiau, kad mažai kas suvokia. Štai to įrodymas.
Citata:

nelabai suprantu kokia cia nauda is to "pazeidimo" turejo tas autorius? Jei zmogus pazaide (juolab sio tinklalapio ribose), tai kur cia ir kokia beda?

Logotipas yra nuosavybė, ir tik teisių turėtojas sprendžia kam leisti juo naudotis. Taip pat kaip ir Jūs gerbiamieji elgiatės su savo turtu. Pabandykit suvokti, kad logotipas = mobilusis telefonas ir viskas turėtų pasidaryti aišku, jei neaišku priimkit užuojautą.
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ampmod
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
caca rašo:
nelabai suprantu kokia cia nauda is to "pazeidimo" turejo tas autorius? Jei zmogus pazaide (juolab sio tinklalapio ribose), tai kur cia ir kokia beda? Aisku galima prisiskaityti ivairiu keistu istatymu rasytu ir nerasytu, pasiklausyti kai kuriu keistu ambiciju ir t.t. Zodis elektronika taip pat turetu buti draudziamas vartoti, nes juk taip vadinasi superelektronika...


Aš tai supratau, kad tai gali klaidinti kitus dalyvius, taip ir paaiškinta buvo, viskas čia gerai. Tik nesupratau už ką "Pažeidimas" jei nebuvo tai apiforminta.

Trumpas pavyzdys iš JAV: Amerikietė nužudė savo augintinį įkišdama į mikrobangų krosnelę (norėdama išdžiovinti), ir laimėjo bylą, dėl paprastos spragos: mikrobangu krosnelės naudojimo instrukcijoje nebuvo parašyta, kad negalima naudoti gyvūnų džiovinimui. Taigi, visgi geriau, kad būtų užrašyta ir apiforminta taisyklėse...

Dabar viskas ok, dar kartą ačiū už elementarų paaiškinimą Evaldas_S.
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ampmod rašo:

Trumpas pavyzdys iš JAV: Amerikietė

Šitas "pavyzdys" veikiausiai yra urban legend kilęs iš perdėto amerikiečių noro visur ir visada bylinėtis. Šis pavyzdys kaip anekdotas vaikšto jau daugiau kaip 20 metų. Matyt nieko naujo ir originalesnio nesugalvoja.
Citata:
Taigi, visgi geriau, kad būtų užrašyta ir apiforminta taisyklėse...

Taisyklių visiems gyvenimo atvejams nesukursi, o jeigu sukursi vistiek jų neperskaitysi ir neįsiminsi. Yra tokie teisminiai terminiai kaip "protingumo kriterijus", "teisminė praktika" ir kiti kuriais remiamasi tais atvejais kai aiškių taisyklių nėra.
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ampmod
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evaldas_S rašo:
Taisyklių visiems gyvenimo atvejams nesukursi, o jeigu sukursi vistiek jų neperskaitysi ir neįsiminsi. Yra tokie teisminiai terminiai kaip "protingumo kriterijus", "teisminė praktika" ir kiti kuriais remiamasi tais atvejais kai aiškių taisyklių nėra.


Visiškai sutinku. Ir nėra ką daugiau diskutuoti.
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:32 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
caca
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gerai dar kad zodi elektronika portalas neuzdraude naudotis... Juk galetu. Juk tai PAVADINIMAS. Man atrodo, kad siuose "autoriu teisese" ne tik pas mus bet ir pasaulyje yra geras jovalas. Kad ir garsoka istorija su gruto parku... Daugiau neerzinsiu savo tokiu super teisiu neismanymu...

_________________
Nieko taip lengvai nedaliname, kaip patarimus...
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ampmod
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
caca rašo:
gerai dar kad zodi elektronika portalas neuzdraude naudotis... Juk galetu. Juk tai PAVADINIMAS. Man atrodo, kad siuose "autoriu teisese" ne tik pas mus bet ir pasaulyje yra geras jovalas. Kad ir garsoka istorija su gruto parku... Daugiau neerzinsiu savo tokiu super teisiu neismanymu...


Jovalas, bet kaip ir parašė, neįmanoma visiem gyvenimo atvejam apibrėžti į griežtus rėmus ir tai tiesa. Bijau, kad mum su tamsta teks su tuo susitaikyti ir kentėti sukandus dantis Wink
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 13:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
caca rašo:
gerai dar kad zodi elektronika portalas neuzdraude naudotis... Juk galetu. Juk tai PAVADINIMAS.

Elektronika yra bendrinis žodis ir niekas niekada jo neuždraus, tačiau jei šis žodis parašytas kokiu nors įmantriu šriftu sukurtu ir naudojamu kurios nors organizcijos jis jau tampa prekės ženklu, tada jau ima galioti kitos taisyklės.
Citata:
Man atrodo, kad siuose "autoriu teisese" ne tik pas mus bet ir pasaulyje yra geras jovalas. Kad ir garsoka istorija su gruto parku... Daugiau neerzinsiu savo tokiu super teisiu neismanymu...

Yra jovalo, bet dar daugiau yra nesupratimo, kad ne tik materiali nuosavybė yra nuosavybė, ir jeigu naudojiesi kieno nors nuosavybe ir uždirbi pinigus tai būk malonus pasidalinti, arba tarkis su autoriumi dėl kitokio atlygio. Jei naišgali mokėti tai tarkis, o ne pasiimk.
 Buvau įspėtas Elektronika.lt administracijos. IŠSIAIŠKINTA
PranešimasParašytas: 2010 11 10, 14:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ampmod:

1. Įpspėjime buvo parašyta priežastis: „Įspėjimas dėl pažeidimo. Avatare prašome nenaudoti portalo grafinių elementų, nes tai gali klaidinti kitus kolegas“. To taisyklėse nėra (savaime suprantamų dalykų daug nesurašyta), bet ir nerašiau, kad pažeistos taisyklės, o paisyti administracijos įspėjimų – privaloma.

2. „E“ ir „Elektronika.lt“ yra registruoti prekės ženklai ( http://www.elektronika.lt/news/portal/7712/ ) ir jau čia man spręsti, kur, kaip, kokiam kontekste jie gali būti arba nebūti.

Dalyvis, žinoma, to galėjo ir nežinoti, bet pritariu pasisakusiems, jog tai – išprusimo ir pagarbos kitiems trūkumas.

Beje, apačioje puslapio yra ir (c): http://www.elektronika.lt/statements/copyright/

Taika Wink


Paskutinį kartą redagavo ERROR, 2010 11 10, 14:32. Redaguota 1 kartą
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama