Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 26 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 26, 11:11. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Radioelektronika – siųstuvai » O jeigu nebutu FM ?
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 02 21, 02:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rainiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki. Aciu dievui yra UTB, yra FM, ir niekur tie puikus dalykai nedings. Bet stai koks man kilo klausimas. O gal kas konstruoja kiek kitokius siustuvus, sakykim veikiancius legendiniame 1,7MHz daznyje, o gal kas savo konstrukcijose naudoja radio lempas !?
Taigi ar dar yra tokiu prisiekusiu "radioromantiku"?...
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 03 15, 23:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mr. X
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Bent pagrindiniai principai yra sovietinese knygose (jei nori tekstu ir brezhiniu). Ten bandyk ieshkoti. O sheip nesu sutikes tuo uzhsiimanciu zhmoniu.
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 03 31, 01:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rainiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kas teisybe tas ne melas, sovietinese knygose netik pagrindiniai principai, ten labai daug labai geru dalyku. Man ydomu tiesiog sutikti zmogiuku kurie savo rankutem butu konstrave, gal dabar konstruoja, o gal tik zada konstruoti tarkim trumpu bangu siustuva ar transiveri. Idomu ar kas is "elektroniku" apsilanko http://www.cqham.ru/index.phtml (pas mane tai startinis puslapis) Na o ka manot apie tai http://radiopirat.boxmail.biz/ Tikriausiai busiu pirmas siame forume pasiules parsisiusti MP3 bet manau kad tai bus visai i tema...
"bratstvo efira" http://www.qsl.net/ua1oms/download/nt2x_1.mp3
"kontest- eto boi" http://www.qsl.net/ua1oms/download/nt2x_2.mp3
Tai va.
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 03 31, 08:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
SIGIS
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pries daugeli metu as ir pradejau turbut kaip ir visi pradedantys nuo sviesos efektu ir audio technikos.Bet greitai supratau kad tai ne mano srytis.Aktyviai pradejau dometis visokiais siustuvais ir imtuvais (net schemu kruva buvau surinkes) bet daryti taip ir nepradejau kas del trumpu bangu.Jau kokiu 10 metu mane domina viskas kas auksciau 50MHZ ,o labiausiai megiamas 2m diapazonas.Tas saitas kur davei pas mane taip pat vienas is prioritetiniu ,netgi keleta konstrukciju pavyko padaryti.Bet didziausias stabdis man siandien yra tas kad mikrokontroleriuose mazai dar gaudausi nes manau kad normalu sintezatoriu be mk nesurinksi.O taip noretusi ne kitu konstrukcijas tobulinti o kazka savo padaryti.Tai tiek sekmes nelengvoje kuryboje. 73 !
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 04 01, 15:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rainiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aciu uz 73. Labai panasiai ir as pries keleta metu numojau ranka i visokius sviesos efektus, ir puoliau dometis viskuo kas kaipnors surista su radio rysiu technika. Tik mane labiau domina viskas kas zemiau 50 MHz. Nors prikaupiau nemazai schemu padaryti kokia rimtesne konstrukcija vis pritruksta tai laiko tai dar konors. Dabar visai baigiu daryti toki primityvu transiveriuka http://www.cqham.ru/trx160.htm tiesa sakant jis jau kuo puikiausiai veikia, pridariau keleta patobulinimu, bet korpusas pasirodo tikra rakstis. Na o mikrokontrolieriai man visai tamsus miskas. Labai noreciau kad nors koki daznomati ar skaitmenine skale susimeistraut, schemutes tai nesudetingos, bet vis programavimas baugina. Beja SIGI sakai megiamiausias 144 MHz. diapazonas. Vadinasi turi saukini. O as va neturiu, reiks rimtai susimastyt tuo klausimu...
Tai is mano puses 73 !


Paskutinį kartą redagavo Rainiux, 2004 04 13, 15:06. Redaguota 1 kartą
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 04 12, 21:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
perskaiciau sita foruma tik del idomumo nes tokiuose dalykuose isvis zalias esu, bet pasidare taip smalsu ka tas "73" reiskia;)??
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 04 12, 22:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ATMEGA
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Siaip ,megejiskai tai "73" - gero rysio...
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 04 13, 00:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
CodeC
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
a kodel cia taip idomiai Cool ?
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 04 13, 16:37 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rainiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tiek cia to idomumo. Nors tikslios istorijos nezinau taciau manau kad tie visi trumpinimai kaip QRZ, QSL, QRM, QTH... 73... ir daugybe kitu amziams atejo i istorija is tu laiku kai pagrindine rysio priemone buvo telegrafas. Su paprastu raktu ("klemka") isstuksenti fraze "kas mane kviecia" zymiai sudetingiau negu trumpa ir aisku "QRZ"
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 04 13, 16:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ATMEGA
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Seniai nebeklausau eterio (nera laiko).
Bet kiek atsimenu ,tai 73 kile is is rysio seanso kokybes. Jei klystu
kas nors pataisys...
pirmas skaicius girdimumas ,antras eterio triuksmai...
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 04 14, 21:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rainiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ne mielas mano. Pirmas skaicius signalo kokybe (penkiu balu skaklei). Antras skaicius signalo stiprumas (deviniu balu skalei). Taigi geras rysio ivertinimas skambetu "59". O "73" tai tikrai niekas kitas kaip "sekmes, geru rysiu", "geru DX" Na ir viso geriausio...
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 04 15, 16:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
s2
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rainiux rašo:
Aciu dievui yra UTB, yra FM, ir niekur tie puikus dalykai nedings.

dings kaip geri. jau ateina DAB-T, DVB-T. pats DVB-S jau turbūt kelintus metus naudojamas. FM moduliaciją pakeis COFDM kodavimas ir pats UTB pasidarys egzotika ;-P.

Rainiux rašo:
Ne mielas mano. Pirmas skaicius signalo kokybe (penkiu balu skaklei). Antras skaicius signalo stiprumas (deviniu balu skalei). Taigi geras rysio ivertinimas skambetu "59". O "73" tai tikrai niekas kitas kaip "sekmes, geru rysiu", "geru DX" Na ir viso geriausio...

būtent tokį šifravimą daugiausiai ir sutikau („best regards“). o ką reiškia „55“, nežinau. visad maniau, kad „good luck“ ar pan., bet vienas kolega bandė įtikint, kad reiškia kažką „blogo“. um?
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 04 15, 18:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
hercas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
kazkada dariau piratini siustuveli FM diapazone veike...berods tai buvo 6P43P(rusiskai) ar panasi su prilipdytu varikapu... bet tie seni trafai tikrai privercia pasijust einsteinu Exclamation
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 04 16, 10:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rainiux
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiks "s2". Matau moduliaciju pavadinimuose pasikaustes kaipreikiant. O kas del "55" vienu atveju tai gali reiksti signalo ivertinima. Tai butu gera moduliacijos kokybe, bet signalas gana silpnas. Kitu atveju jei "55" perduodamas atsisveikinant tai kiek zinau nieko gero nereiskia... Gal kas zino tikrai tikslia reiksme? Parasykit.
Sveiks "hercas". Tavo mineta lempa tikrai nekarta esu ciupinejes... FM siustuveli su lempa esu dares ir as. Tik manasis buvo kiek silpnesnis su lempa 6n23p (rusiskai).
 O jeigu nebutu FM ?
PranešimasParašytas: 2004 05 17, 19:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
assembled
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gal kas esato susidures su generatoriniu pentodu GK-71 (ГК-71)?
(adresiukas - http://www.qrz.ru/reference/tubes2/type2/gk71.shtml) Jai taip tai ka galite pasakyti apie sy agregata? Turiu sxemute kur ji panaudota kaip galinis 120-220W siustuvo laipsnis. Gaila Traukia tik nuo ~2Mhz(160m) iki ~30Mhz(10m) ir 40Mhz(7.5m) diapazone. Ar pavyktu su tokia lempa pagaminti FM (88-108Mhz) arba dar ilgesniu bangu siustuva? Jai taip tai gal turit sxemute ar zinot kur ieskot?
ACIU.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama