Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 24 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 24, 07:33. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Garso aparatūra » sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
PranešimasParašytas: 2004 02 15, 17:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
klaustukas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
jau kai nesiseka tai nesiseka Sad

bejungiant sudege masininis stiprekas Alpine 3540
o kita diena ijungiu namuose stipreka Radiotechnika Y-7101 o tas sugedes Sad

dabar apie Alpine 3540:

va stiprekas toks mazas Alpine 3540 turiu jo manuala bet ten nieko gero tiktai kaip jungti viska paaiskinta

ytariu kad gavos taip jog susiliete laidai nes 30 A saugiklis sukepe jis kaip apsauga padarytas ant + stoto laido (jis pas mane atskiras atvestas) stipreko saugiklis liko sveikas
o susiliete manau prie fiskes laidai: + ir remote laidas dar galejo ir minusinis laidas :\

siaip dabar ji isardes visa tai matosi lyg pasvile keli diodai : o gal ir nepasvile as cia mazai suprantu apie elektronika bet jie tokie tamsesni nei kiti o vienas taip keistai pakiles i virsu... beje jie labai labai smulkus
o tarkim jeigu + susiliete su remote tai kas cia nukept galejo ? gal imanoma kaipnors apeiti ta remote ir padaryti kad stiprekas isijungtu pvz nuo atskiro migtuko o ne nuo magelio ?

dabar antrakarta tai taip nejungciau... pasimokiau gerai kad man jis pigiai kainavo ale vistiek gaila nes geras daiktas buvo...

arba gal galit koki kaune meisra gera rekomenduot bet kad turbut man neapsimoketu pas ji nesti...
beje ytariu kad jau jis buvo kazkada remontuotas nes matosi suformuoti is lydmetalio takeliai ir aplink juos kanifolija matos tai cia manau buvo prikistos kazkieno rankos nes gamykliskai tai viskas stampuota buna gi


dabar apie Radiotechnika Y-7101:

zodziu ijungiu siandien is ryto stipreka o jis groja lyg ir gerai bet kur bugnai ir zemi dazniai tai jis braska ir tas indikatorius nu kur rodo garso lygi ten decibelais suzimetas tai biski matos kad sviecia vos vos o turetu nesviesti kai muzika negroja

kas cia galejo uzsitrumpinti? nes vakar nakti tikrai viskas grojo ir viskas gerai buvo


prasta savaite visai nesiseka....
 sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
PranešimasParašytas: 2004 02 15, 21:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dzonis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mano stiprintuvo remote kontaktas prijungtas tiesiai prie +12V
I remote paduodi voltu ir isijungia stiprintuvas, atjungi - išsijungia. Ten tinka +9V...+12V atrodo. cia gudresni zmones gali mane patikslinti Smile
Nemanau, kad sulietus + ir remote galejo sitaip atsitikti.
Jei uztrumpini ( sulietei + ir - ) grandine dar pries stiprintuva, tai jam nieko nenutinka Smile
Tik nereikia sumaisyti + ir - , nes gali prastai baigtis.
 sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
PranešimasParašytas: 2004 02 17, 02:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
klaustukas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
tai va kad + su - tai tikrai nesumaisiau :]
dar sumaisiau tai koloneliu jungima bet tai cia neturetu labai rimtai buti gi ten mazos tos ytampos buna kur ateina i koloneles
tas stiprintuvas turi tiltinimo funkcija as bandziau tiltinti bet biski netaip sujungiau bet tai tikrai nuo to negalejo jis sudegti....

man kazkaip itartinai atrodo kaipkurie diodai o jie ateina butent nuo remote kontakto....
 sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
PranešimasParašytas: 2004 02 17, 02:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
klaustukas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
o grandine susijunge tai tiesiai ant fiskes kur ateina i stipreka kaip as itariu

sudege ne stiprintuvo saugiklis o saugiklis kuris stovejo ant + laido jis pas mane atskirai stiprintuvui atvestas buvo ir jis buvo 30A stiprumo
 sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
PranešimasParašytas: 2004 02 17, 17:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dzonis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man atrodo, kad minusa sulietus su remote, nieko išvis neturetu atsitikti.
+12V sulietus su remote isijungia stiprintuvas.
+12V sulietus su minusu - uztrumpini. Nepamiršk, kad stiprintuvo korpusas taip pat yra prijungtas prie minuso kontakto.
Tai vat, kaip supratau, ten turejo buti vienas iš siu triju atveju, nes daugiau variantu nebera, nebent kiti išvadai yra šalia ir dar su kuo nors susiliete.
Todel labai neaišku, kodel tau taip matosi tos sudege detales prie remote.
Nešk pas meistra ir paziures. Jei turi gera liežuvi, tai ir už dyka Smile
 sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
PranešimasParašytas: 2004 02 18, 03:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
klaustukas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
dabar jau visai susipainiojau :]

o ziurek imanomas varijantas kad susitrumpino neteisingai sujungus koloneliu isejimo laidus ? ten kai tiltini reikia juos sujungti tam tikra tvarka o ji buvo sumaisyta

bet tai ten gi nera kazkokiu dideliu sroviu ar ytampu tuo labiau kad buna kartais netycia i viena kruva sujungi koloneliu laidus...
 sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
PranešimasParašytas: 2004 02 18, 14:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dzonis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Reikia ziureti ar ten yra apsaugos.
Mano stipre stovi thermal, over current ir offset apsaugos, tad man tokiu problemu nekyla. Jau buciau kelis kartus tikrai palaidojes ta stiprintuva, jei ne jos. Buvau ir pliusa su minusu sumaises netycia, tai kibirkstis tikrai nebloga buvo, bet ir tada nieko neatsitiko Smile
As tavo vietoje bandyciau jungti ta stiprintuva prie nedideles sroves, 12V saltinio ir matysi ar ten sudeges ar ne tavo zaisliukas Smile man jau seniai butu trukusi kantrybe. sekmes
 sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
PranešimasParašytas: 2004 02 18, 16:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kokia offset apsaugos paskirtis? t.y. nuo ko ji saugo?
 sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
PranešimasParašytas: 2004 02 19, 13:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Dzonis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tiksliai nezinau, bet man ji kartais suveikdavo, kai budavo prijungtos didesnes varzos kolonkes (nes jei butu 2 ar 4omai apkrova,tikrai suveiktu over curent ) ir i stiprintuva buvo paduodamas signalas is stacionaraus CD grotuvo namuose. Gal jis zymiai stipresni pirmini signala paduodavo ir suveikdavo tada si apsauga.
 sveiki, sugedo Radiotechnika Y-7101 ir sudege Alpine 3540 :(
PranešimasParašytas: 2004 02 22, 23:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
klaustukas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
nu va dabar vel naujienu turiu :]

stiprekas vis dar neveikia bet nenusibaige dar :]

geda sakyti bet pirmoji priezastis neveikimo buvo paprasta
tiesiog pamirses buvau kad atvedziau jam atskirai nuo akumo minusini laida o kai ten man uztrumpino as nuemiau chlemus ir pamirsau prijungti minusa Sad

tai vo buvau cia pries kelias dienas viska sujunges nu ir kokias 2 valandas laimingai klausiausi kol vel jis man groti nustojo

tiktai dabar jis vis dar veikia na lempute kad jis ijungtas dega bet garso jokio nera o ir nustojo groti jis taip iskarto su draugeliu patikrinom lyg ir gerai viskas bet garso nera...

galvojau kad linijiniai isejimai gal nusprogo ant magelio bet pamatavau itampa ir ant magelio ir ant stipreko iejimu ji yra reiskias signalas ateina...

dabar kazkas su to stiprintuvo isejimu nutiko Sad

dabr vel guli isardytas kai darbe busiu tai per nakti ieskosiu gedimo gal sakau pasiseks :]


gal galit pasakyti kaip nustatyti ar geras tranzistorius ?
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama