Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 18:14. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » Nusivyliau EVITA Kaunas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 36
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2009 11 26, 15:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
perihellis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sticklo rašo:
perihellis, bet b* tu man paaiskink koks idiotas sugalvojo ta "klientas visada teisus"? kodel pardavejas turi dziaugtis, jei atejes kazkoks avinas, naglumo isikunyjimas, nepagarbos pavyzdys,sokdina, nurodyneja,sukauja! zinok, tiek PARDAVEJAS tiek PIRKEJAS TURI BUTI MANDAGUS! p.s. kazkaip galvojau, kad visiems ir nuo mazens tevai yra iskiepyje pagarba kitam, bet pasirodo ne!


o vat turi dziaugtis kad isvis ateina. as asmeniskai jei pardavejas pasirodo avinas - neperku kad ir kaip reikia man kazko, apsisuku padekoju ir iseinu.

kaikuriem pardavejam nedaeina kad parduodamas preke tu parduodi dar ir sekanti pardavima

_________________
vairavimo menas reikalauja aukų
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2009 11 26, 18:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Sticklo
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Bet tu kiauras - sto bal. As tokiam ereliui kaip tu tik i kakta duociau! Jau kaip erzina tokie šakalai!
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2009 11 26, 19:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sticklo rašo:
Bet tu kiauras - sto bal. As tokiam ereliui kaip tu tik i kakta duociau! Jau kaip erzina tokie šakalai!


Heh, tu pavarai... Gal ir gerai, kad nedirbi klientu aptarnavimo srityje.

Seip ishduosiu tau paslapti, jei parduotuve ne tik plauna kazkieno shaibas, bet dar ir uzhsiima prekyba, tai pardavejui alga yra mokama ish klientu suneshtu pinigu. Nera klientu - nera algos. Kitaip buna tik ankschiau minetu pinigu plovimo atveju.

Savu laiku, priesh nemazhai metu, kai teko daugiau bendrauti su mashinu shrotais, tai labai gerai matesi, kas vogtas mashinas ardo ir i rusyna vezha "ko nori? neturim, varyk ish chia", o kas ish to gyvena "zhiurek, dar turim to ir ano, gal domintu? chia tuoj vyrukai nuims, arba atvazhiuok kita savaite tikrai rasim"... Chia pateikti atsakymai i ta pati klausima, kurie puikiai iliustruoja, kaip vieni "dirba", o kiti ish tiesu rupinasi kaip chia ish taves litu pasidaryt, bei, kad tu dar karta atvazhiuotum ir dar kitiems pareklamuotum.

Sau
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2009 11 26, 21:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Aivaras Rutkauskas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na pateiksiu ir aš savo subjektyvią nuomonę. Lemona man nepatinka, ten kainos kosminės, pardavėjai dažnai prikrauna ne tų nominalų dalių nu jie man neužsirekomendavo...
Evita man iš visų patinka labiausia Smile Lankausi basanavičiaus Evitoj Vilniuje. Rūsio pirmo skyriaus paniurėlis tiesiog yra tokios natūros žmogus ir nieko nepadarysi, užtai savo darbą išmano be priekaištų. Be to, turiu pasakyti, jei pats esi geros širdies tai ir kiti tau šypsosi. Aš einu , garsiai jam sakau "laba diena" ir jsi visada atsako, visada atsisveikina. Jis nerodo pirkejui nepagarbos, tiesiog yra labai santūrus ir diskretiškas. Seniokas iš antros salės taip pat man neužkliūva. Gražiai jo paklausau, dar kokį pokštą jis suskelia ir maloniai išsiskiriam. Kad kartais bando siūlyti kokia savo idėją nematau tame blogo, reikia kitų nuomonė gerbti, o tuo labiau pasako jsi ir protingų minčių. Jei matau, kad jis klysta gražiai pasakau jam, kad tikrai aš žinau mano situacijo taip bus tinkamiausai ir jis nesiginčina.
Žodžiu tinka, patinka Very Happy

P.S. Na taip pagalvojau matyt tos mūsų simpatijos daug priklauso nuo parduotuvių kuriose lankomės. Tarkim jei man tektų dažnai lankytis žirmūnų Evitoj gal ir nebūčiau toks pozityvus, nes bent aksčiau tai ten toks jaunas, garbanotas chamas dirbo. Toks iš visos povyzos erelis Very Happy Very Happy
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2009 11 26, 21:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
perihellis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sticklo rašo:
Bet tu kiauras - sto bal. As tokiam ereliui kaip tu tik i kakta duociau! Jau kaip erzina tokie šakalai!


o man tu panasus i nesubrendusi, nesuzalota intelekto paaugli Wink jei del tokiu dalyku soki i asmeniskumus ir svaistaisi tokiais pasisakymais.

_________________
vairavimo menas reikalauja aukų
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2009 11 26, 21:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Citata:
o man tu panasus i nesubrendusi, nesuzalota intelekto paaugli Wink jei del tokiu dalyku soki i asmeniskumus ir svaistaisi tokiais pasisakymais.


Pokelių metų jį galėsi kokioj įkalinimo įstaigoj aplankyti, nes tokiu požiūriu ir nuomone ilgai netrauks. Laughing

Šiaip jei kas nepatinka, rašau tiesiogiai valdžiai. O jie jau ten sprendžia kaip atlygint moralinę žalą ar kaip nubausti darbuotoją. Nes gal šiandien perku su sąrašiuku,o rytoj ateisiu ir urmu užsipirksiu.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 del evitos
PranešimasParašytas: 2009 12 08, 16:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
povylas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Evitoj Kaune, sav pr., dirba normalus pardavejai. Jie tik yra prie bajerio. Jei nesuprantat humoro - jusu paciu problemos. Perku pas juos jau ne vienus metus. Esu patenkintas.
Vat Lemonoj tai daug pasikelusiu pardaveju dirba, nors kai kurie net nelabai gerai zino ka pardavineja.

Gerbiamieji, man regis, kai kurie is jusu nedaznai i miesta iseina prasivedinti , o tik rudyja prie savo kompu Very Happy Tikriausiai jusu pasaulio suvokimas apsiriboja kelio nuo namu iki lemonos/evitos zinojimu Very Happy

P.s. jei kam nepatinka - isikurkit savo parduotuve.
 Re: del evitos
PranešimasParašytas: 2009 12 22, 22:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
arunazz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
povylas rašo:
Evitoj Kaune, sav pr., dirba normalus pardavejai. Jie tik yra prie bajerio. Jei nesuprantat humoro - jusu paciu problemos. Perku pas juos jau ne vienus metus. Esu patenkintas.
Vat Lemonoj tai daug pasikelusiu pardaveju dirba, nors kai kurie net nelabai gerai zino ka pardavineja.

Gerbiamieji, man regis, kai kurie is jusu nedaznai i miesta iseina prasivedinti , o tik rudyja prie savo kompu Very Happy Tikriausiai jusu pasaulio suvokimas apsiriboja kelio nuo namu iki lemonos/evitos zinojimu Very Happy

P.s. jei kam nepatinka - isikurkit savo parduotuve.


Aha, Kauno Evitoj neblogai galima pasibajeruot, kazkaip supranta jie Smile
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2010 01 09, 21:11 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Ar esat susidūrę su detalių stygium parduotuvėse (elektronikos prekių). Pvz: ateini nusipirkt žėručio TO220 korpusui 20vnt, o tiek neturi... nori gauti 6 kondikus vienodus, ir jų tiek nėra ir tt. Pradeda iš tikrųjų biesint tokie dalykai. Galų gale užsivežtų pakankamai, ar dažniau likučius peržiūrėtų.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2010 01 09, 22:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
arunazz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
leopard rašo:
Ar esat susidūrę su detalių stygium parduotuvėse (elektronikos prekių). Pvz: ateini nusipirkt žėručio TO220 korpusui 20vnt, o tiek neturi... nori gauti 6 kondikus vienodus, ir jų tiek nėra ir tt. Pradeda iš tikrųjų biesint tokie dalykai. Galų gale užsivežtų pakankamai, ar dažniau likučius peržiūrėtų.


Pasitaiko. Perki 2 vienetus, daugiau nera. Po menesio - vis dar nera.
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2010 01 09, 22:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Cia dar nieko, su sirenitu dar didesniu bajeriu budavo Very Happy
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2010 01 09, 23:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
leopard rašo:
Ar esat susidūrę su detalių stygium parduotuvėse (elektronikos prekių). Pvz: ateini nusipirkt žėručio TO220 korpusui 20vnt, o tiek neturi... nori gauti 6 kondikus vienodus, ir jų tiek nėra ir tt. Pradeda iš tikrųjų biesint tokie dalykai. Galų gale užsivežtų pakankamai, ar dažniau likučius peržiūrėtų.

Teko, ne kartą ir ne du, bet man tų dalių niekada nereikėdavo skubiai, čia ir dabar, todėl kantriai palaukdavau kelias dieneles, kol užsiveždavo Smile

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2010 01 09, 23:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Pavyzdžiui kai pasako, kad "nežinau kada bus". Tai kažkaip keistai. Kaip galima nežinoti. Juk visuomet turi būti kažkas, kas žino tuos dalykus.

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2010 01 09, 23:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Contax
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
leopard rašo:
Ar esat susidūrę su detalių stygium parduotuvėse (elektronikos prekių). Pvz: ateini nusipirkt žėručio TO220 korpusui 20vnt, o tiek neturi... nori gauti 6 kondikus vienodus, ir jų tiek nėra ir tt. Pradeda iš tikrųjų biesint tokie dalykai. Galų gale užsivežtų pakankamai, ar dažniau likučius peržiūrėtų.


Va būtent todėl visada užsisakinėju internetu, kad tokių staigmenų nebūtų. Sukomplektuoja ir praneša. Kartais, žinoma, nominalus sumaišo.
 Nusivyliau EVITA Kaunas
PranešimasParašytas: 2010 01 09, 23:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xumot
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
leopard rašo:
Pavyzdžiui kai pasako, kad "nežinau kada bus". Tai kažkaip keistai. Kaip galima nežinoti. Juk visuomet turi būti kažkas, kas žino tuos dalykus.

Tas kažkas, žinantis kada bus ar jau išvis nebus, tikrai yra, bet tai nebūtinai turi būti pardavėjas, kuris tave aptarnauja. Aš kaip tik prieš šventes klausiau dėl fazoinvertorių, sako „pas save neturim, yra Vilniuj n vienetų, galim užsakyti“, bet jų atvežimo į Kauną laikas man nebuvo tinkamas, tad neužsakiau. Dabar žiūriu, kad to fazoinvertoriaus šviesoforas vis dar oranžinis (visi turimi vienetai Vilniuj Confused ), kitą savaitę reiks užsisakyt kelis, kad parvežtų, o tai neliks visai...

_________________
Džiaugiuosi tuo, ką turiu!
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama