Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 04 15, 08:16. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
www.atmel.com tikrai maciau kazka tipo 'Programing AVR with IAR' paieskok prie dokumentacijos. ten aplamai apie viska info pilna, tik mokek atsirinkt ko tau reik. o kokia versija ruosies naudot? patarciau ne naujausia, nes ten tiek visko prikista, kad kol pradedi programinti tai daugiau visokius setingus nustatineji. kazkaip man tai gaunasi taip - AVR su ASM (AVR Studio) geriau programinti, o MSP430 - su C (IAR).
Jegele. Aciu, tik ten biski ne tas ko ieskojau Man reikia butent biski C kalbos paaiskinimo. Ten visokie pragma vector... ir nelabai aisku man ten. Nu paieskosiu atmelio saite. Beje, as su Iar Embedded Workbench for atmel darau.
P.S. CodeC, tu ant Atmelio ar ant picu programini? Koks modelis?