Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 20 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 20, 07:40. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Žinantiems ir klausiantiems. Ar žinai, kad... » Intelekto koeficientas
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 35
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 13, 13:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dixis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:


"Tox amerikietis ........." ir viskas tuom pasakyta ........... Laughing Idomu is kur pas ji 220 IQ, jei amerikonams jau seniai daroma lobotomija[netiesiogiai] Very Happy

Taigi, kad visose srityse nebusi dievu, o jei taip, tai vunderkindas esi. IQ neparodo visos smegenu galios, kad ir ten, neva pas psichologa darei Surprised Na jei jau pas psichologa darei, tai tada turetum butu isprotejes "genijus" .. Very Happy

Esme kaip Digix sake: tuos visus duodamus uzdavinius sedi ir kali kokia savaite dvi, poto nueini sprest testo, ziu tavo IQ jau nuo 100 iki 250 uzkilo ir gali girtis visiem, kad sprendi globalines problemas, aplosi kasparova per minute, dar uz 100 inzinieriu NASA isprendi visas problemas... Laughing Nu cia tas pats, kai pradeda vaika mokint nuo 4 metu. O jei pradejus vaika mokint IQ testus sprest nuo 4 metu, o poto jis 15 sulaukes tures net 1000 IQ Shocked Ir jis taip pat gales daryti ka tik panorejes.. Very Happy

As dar karta pakartosiu: nera visuotinio proto galios matavimo vieneto. Taip kad IQ testai nublanksta pries musu proto ir vaizduotes galia, ir ta irodo Ensteino pasakymas mano poste bei Trill Kill, va jum geniauliausio zmogaus atsakymas. Idea IQ testas gali parodyti, kaip greitai sugeba smegenys isanalizuoti ir ispresti uzduoti. Daugiau jis nieko nematuoja. Taip kad gali girtis, kad ten atlikinejai pacius rimciausius testus, bet is to 0 sveiku ir man tai nerodiklis Razz Cia matau ateityje isvis tuoj ipyzdesim taip, kad ant zaislu pakuociu bus rasoma "vaikams, kuriu IQ nuo 50" Laughing arba taip pat alkoholio pirkimas - zmonems kuriu IQ 200 Smile O, kaip zinia, kad alkoholis naikina smegenu lasteles, kurios neatsistato, is to seka, kad po dazno gerimo tavo IQ krenta iki 100 ir jau nebegalesi pirkt gert Twisted Evil

Dar apie atminti. Atminties jokiu budu negalima nuvertinti. Idomu ar tau lengviau butu ta pacia uzduoti isprest is naujo, ar ta pacia uzduoti sprest pasinaudojus igyta patirtimi ? Be atminties galios tu butum niekas - skleroznikas, ir paziureciau kaip sprestum daugeli uzduociu. Cia beveik tas pats kas kompas be ramu ir hardo. Taigi, genijai Wink


Nu tu cia stipriai lazda perlenkei, visu pirma visa mase amerikieciu aisku, kad nemoka ir daugybos lenteles, bet tai nereiskia, kad tarp ju nera intelektualiu zmoniu. Kitas dalykas, nesuvokiat pacio testo esmes. Yra begale uzdaviniu patikrint atminti, arba kitus smegenu sugebejimus, tai jeigu tu sprendi ta pati uzdavini, tai aisku, kad atejas tu greiciau ji ispresi. Tarkima as sprendziu lygti su 2 nezinomaisiais ir man atejus i testa tokia lygti is pateikia tik skaiciai kiti. Ispresiu as greit, bet jei man duos sudet kelias matricas as ilgiau uztruksiu, nes pries tai tokio uzdavinio nesprendziau, o cia juk ta pati aritmetika. Taip, kad nieko tu ten labai neprisimokysi atejes daryt testo, jeigu nzn ka duos. o tai kas metosi internete, tai tas pats per ta pati ir savaime aisku, kad pasprendes viena testa, tu kitame jau genijus.

O vat yra zmoniu, kurie daugelyje sriciu lenkia vidurki ir ju IQ yra labai aukstas, beabejo tai igimta. Taip pat sutinku, kad atmintis yra vienas svarbiausiu veiksniu apsprendziant IQ, tuo remiasi ir testas uz atminti duodama daugiausia balu.

Ir kodel jei jau pas psichologa darei, tai isprotejes genijus? As pvz dar mokykloje 9 klaseje dariau, nes man buvo smalsu, o musu mokyklos psichologas maciau kad darbo neturi, tia ir pasiprasiau, beje labai nustebau, kai jis tam savaite ruosesi ir taip rimtai man ta testa teko atlikinet. Prabuvau beveik valanda. O jis seke sekundes tikslumu mano atsakymus ir kiek pamenu vien atminties testu buvo gal 3. Skaiciavo kiek pamenu jis irgi ilgokai, bet galu gale pagloste savimeile Smile
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 13, 13:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dixis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
xina rašo:
Čia tas pats, kaip tikėti horoskopais, laiko gaišimas. Kažkas siūlė sužaisti šachmatais. Geras pasiūlymas, bet pralošęs irgi ne besmegenis, gal jis gerai piešia, groja,.. ar panašiai. Gamta nekūrė protų pagal vieną šabloną, tai kodėl manot, kad kažkoks stebuklingas testas tinka visiems?


Tai butent, kad tinka! As matau, kad jus tikro IQ testo nematet, tai kas yra internete yra slamstas. Normaliam IQ teste ieina viskas, ir tavo meniniai sugebejimai taip pat. As sakau, kad dar ideciau ir pojucius: rega klausa ir t.t.

O skaiciuojamas taip: uz kiekviena uzduoti gauni balu, nesvarbu ar tai kurybiska ar analitine ar logine uzduotis. sudedama viskas ir gaunamas vidurkis, kuris ir parodo tavo IQ. Internete as nelabai pastebejau, butent kurybusku uzduociu.

Net jei as labiau linkes i menus, mano IQ gali buti daug didesnis, nei matematiko ar informatiko (beje, taip dazniausiai ir buna)
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 13, 16:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
man baisia idomu kaip tu gali padaryti testa su kurybine uzduotimi?
gal sitaip:
seniai seniai, pasaku pilyje gyveno ...........
a. Drakonas
b. Princese
c. prezidentas


kaip kurybine uzduotis gali buti su ABC atsakymais?


paprastai kiek as pastebejau visi tetstai praemti tokiom uzduotimis:

1. skaiciu sekos analizavimas.
2. lygciu sistemos sprendimas
3. Zodziu deliojimas is raidziu.
4. neuroninio tinklo asociacijos.(kas tame sarase atliekamas arba kas po ko seka)

paprastai matematika ten buna paslepta paverciant skaicisu raidemis. bet jei nori galima viska konvertuoti i skaicius ir ispresti iprastais metodais.
pvz viena karta teko spresti lygziu sistema uzrasyta vysniomis ir bananais su 4 kintamaisiais tai ten jau net masineles reikia.
tas kas nemoka spresti lygciu nepadarys daugelio tokiu uzduociu
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 13, 17:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
dixis rašo:

Nu tu cia stipriai lazda perlenkei, visu pirma visa mase amerikieciu aisku, kad nemoka ir daugybos lenteles, bet tai nereiskia, kad tarp ju nera intelektualiu zmoniu.
Tai nebutinai, galime rast ir ne pas amerekonus tik reikia paieskot ir kitur, o kad ten pas ji didziausias tai jis dar ne dievas.

dixis rašo:
Kitas dalykas, nesuvokiat pacio testo esmes. Yra begale uzdaviniu patikrint atminti, arba kitus smegenu sugebejimus, tai jeigu tu sprendi ta pati uzdavini, tai aisku, kad atejas tu greiciau ji ispresi.

Jei mokejai panasia uzduoti isprest tai pateiktaja greiciau ispresi.

dixis rašo:
Tarkima as sprendziu lygti su 2 nezinomaisiais ir man atejus i testa tokia lygti is pateikia tik skaiciai kiti. Ispresiu as greit, bet jei man duos sudet kelias matricas as ilgiau uztruksiu, nes pries tai tokio uzdavinio nesprendziau, o cia juk ta pati aritmetika. Taip, kad nieko tu ten labai neprisimokysi atejes daryt testo, jeigu nzn ka duos. o tai kas metosi internete, tai tas pats per ta pati ir savaime aisku, kad pasprendes viena testa, tu kitame jau genijus.
Aisku, kad dazniausiai viena kita uzduotis gali buti panasi ir skaiciai pakeisti. Is oro jokiu uzdaviniu, kuriu ne gyvenime zmogus nemates kazin ar duoda, o jei duoda tai kokia is to prasme, jei zmogui nemokedamam sprest ir pirmakart matanciam skaiciu kruva ir nezinanciam, ka jam su ja daryti jis tiesiog spes. O jei isvis zmogus laimes kudikis ir atspeja 95% klausimu, tai dabar ir suprask ar laime ar kazkoki mistini IQ matuoja Laughing

Taigi, kad ateini kaip i egzamina ir mazdaug zinai uzduociu tipus, taip kad nieks nekliudo ismokti visus variantus Very Happy.

dixis rašo:
O vat yra zmoniu, kurie daugelyje sriciu lenkia vidurki ir ju IQ yra labai aukstas, beabejo tai igimta. Taip pat sutinku, kad atmintis yra vienas svarbiausiu veiksniu apsprendziant IQ, tuo remiasi ir testas uz atminti duodama daugiausia balu.
O pats kazkur teigiai, kad atminties negalima priskirt prie proto galios Razz

dixis rašo:
Ir kodel jei jau pas psichologa darei, tai isprotejes genijus? As pvz dar mokykloje 9 klaseje dariau, nes man buvo smalsu, o musu mokyklos psichologas maciau kad darbo neturi, tia ir pasiprasiau, beje labai nustebau, kai jis tam savaite ruosesi ir taip rimtai man ta testa teko atlikinet. Prabuvau beveik valanda. O jis seke sekundes tikslumu mano atsakymus ir kiek pamenu vien atminties testu buvo gal 3. Skaiciavo kiek pamenu jis irgi ilgokai, bet galu gale pagloste savimeile Smile
Mat, jei testas yra per tam tikra laika, tai jis ismatuos tavo sugebejimus kaip greitai gali isprest vieno ar kito tipo uozduotis. Tarkim tu spresdamas viena uzduoti uztrunki 5 min, o as 10 min, bet po to, isisavines si sprendimo buda, as galiu spresti su 5 min uztrukimu.

Manau smegenu galia slypi tame, kiek tai uzduociai sprendimo budu gali atrasti, bei issirinkti lengviausia ir greiciausia.

P.S tie skaiciukai nieko nereiskia, gi nepasakysi, nuejes pas darbdavi, kad mano IQ 200, duokit man iskart ten inzinieriaus darba, kuriame tik reikia knopkes spandyt, bei pirstu parodyt ir dar 10 k lt algos ... Very Happy

P.P.S iskask ta rimta IQ testa ir paziuresim, kas ten tokio ypatingo Razz
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 13, 17:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
dixis rašo:

Tai butent, kad tinka! As matau, kad jus tikro IQ testo nematet, tai kas yra internete yra slamstas. Normaliam IQ teste ieina viskas, ir tavo meniniai sugebejimai taip pat. As sakau, kad dar ideciau ir pojucius: rega klausa ir t.t.

O skaiciuojamas taip: uz kiekviena uzduoti gauni balu, nesvarbu ar tai kurybiska ar analitine ar logine uzduotis. sudedama viskas ir gaunamas vidurkis, kuris ir parodo tavo IQ. Internete as nelabai pastebejau, butent kurybusku uzduociu.
Siaip ar taip tie visi IQ testai beprasmiai. IQ testas tinka nebent konkrecioms uzduotims. O pvz kazin ar pasigirsi darbe savo IQ, kuriame reikes visiskai atlikineti kitas uzduotis, nors jos ir butu kurybines. O pojucius zinai kokios istaigos ir kokios specialybes zmones tikrina ?
dixis rašo:

Net jei as labiau linkes i menus, mano IQ gali buti daug didesnis, nei matematiko ar informatiko (beje, taip dazniausiai ir buna)
Pilnai taip gali buti, bet tarkim meninkas pralaimi matematinese srityse ir atvirksciai. Jei sakai, kad tinka visiem, tai galim pasodint simpanze. Beje man atrodo, kad matei ta bajeri su skaiciukais kur paslepiami po starto ir visus atrankioja, is to iseina, kad simpanzes IQ didesnis uz tavo nes ji turi geresne atminti Laughing
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 14, 09:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dixis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:


Aisku, kad dazniausiai viena kita uzduotis gali buti panasi ir skaiciai pakeisti. Is oro jokiu uzdaviniu, kuriu ne gyvenime zmogus nemates kazin ar duoda, o jei duoda tai kokia is to prasme, jei zmogui nemokedamam sprest ir pirmakart matanciam skaiciu kruva ir nezinanciam, ka jam su ja daryti jis tiesiog spes. O jei isvis zmogus laimes kudikis ir atspeja 95% klausimu, tai dabar ir suprask ar laime ar kazkoki mistini IQ matuoja Laughing
Taigi, kad ateini kaip i egzamina ir mazdaug zinai uzduociu tipus, taip kad nieks nekliudo ismokti visus variantus Very Happy.
[/quote]

Tai vat, kad kai sprendziau ta testa, nebuvau nieko panasaus dares anksciau. Visos uzduotys buvo naujos ir man dar nematytos. Cia panasiai Kaip pamenu per valstybini matematikos egzamina paskutinis uzdavinys su kazkokiais ibreztais 3 apskritimais.... kuriam aisku tereikejo visgi pitagora pritaikyt, bet kaip ir tokiu uzdaviniu nesprendem. Nes cia tas pats, kas visa gyvenima sprest lygti su 1 nezinomuoju, o tu ateini ir duoda su 2. Taigi visai kitas sprendimo budas.

kionig rašo:

O pats kazkur teigiai, kad atminties negalima priskirt prie proto galios Razz

Ko tais nepamenu Smile Atmintis slubuoja...Smile

kionig rašo:

Manau smegenu galia slypi tame, kiek tai uzduociai sprendimo budu gali atrasti, bei issirinkti lengviausia ir greiciausia.


Nu tai gi taip ir apskaiciuojamas tas IQ Very Happy

kionig rašo:

P.S tie skaiciukai nieko nereiskia, gi nepasakysi, nuejes pas darbdavi, kad mano IQ 200, duokit man iskart ten inzinieriaus darba, kuriame tik reikia knopkes spandyt, bei pirstu parodyt ir dar 10 k lt algos ... Very Happy


Begalo daug firmu per idarbinimo pokalbi duoda panasius testus nuo asmenybiu iki IQ, taip, kad sitoje vietoje klysti. Man paciam neteko, bet is pazystamu teko ne vienam. Kiek zinau ir imant i armija panasiai daro Smile

kionig rašo:

P.P.S iskask ta rimta IQ testa ir paziuresim, kas ten tokio ypatingo Razz


Nu as sakau, kad nelabai suprantat apie ka eina kalba Smile Tai ne internetinis testas, kuri galima atkast Smile Profesionalas paruose uzduotys ir as net noredamas visu neprisiminsiu, nes tai buvo tikrai labai senai.
P.S skaityk sekanti posta Smile
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 14, 10:03 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dixis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:


Siaip ar taip tie visi IQ testai beprasmiai. IQ testas tinka nebent konkrecioms uzduotims. O pvz kazin ar pasigirsi darbe savo IQ, kuriame reikes visiskai atlikineti kitas uzduotis, nors jos ir butu kurybines. O pojucius zinai kokios istaigos ir kokios specialybes zmones tikrina ?


Akiu regejima, gali patikrinti bet kas, klausos irgi. Ir praktiskai bet kokiam darbe tai pranasumas.

kionig rašo:

Pilnai taip gali buti, bet tarkim meninkas pralaimi matematinese srityse ir atvirksciai. Jei sakai, kad tinka visiem, tai galim pasodint simpanze. Beje man atrodo, kad matei ta bajeri su skaiciukais kur paslepiami po starto ir visus atrankioja, is to iseina, kad simpanzes IQ didesnis uz tavo nes ji turi geresne atminti Laughing


Nematau prasmes net diskutuoti, jei tu neskaitai, kad imamas visu uzduociu vidurkis. Cia simpanze bejege:)

Nors maciau idomu testuka. Vienas skandinavu destytojas (tiksliai nzn salies) savo studentams dave testa apie gyventoju kazkoki geopolitini issidestyma. Nors cia ne esme apie ka tas testas buvo. Esme, kad jeigu butum bandes speliot, tai sansai buvo 1:2, kad aspesi t.y 50% Vidurkis 100 zmoniu gavosi 30,...% Tai jis paskui juokesi, kad jo studentai uz simpanzes kvailesni, nes tos butu 50% padariusios testa visiskai aklai speliodamos, Beje jis pries tai dar ir savo kolegom dave ta testa, tai tie 42..% isprende Very Happy (nu cia jau linka galeciau ir numest, ilgai paieskojas)
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 14, 10:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Akiu regejima tikrina okulistas, ausu - nepamenu, o kitus pojucius tam tikros srities gydytojai Very Happy, zodziu nepasakysi darbdaviui, kad tau mama sake, kad tavo akys geros, nors esi daltonikas Laughing

Taigi, kad IQ testas duodamas vat tokiam dalykui http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/straipsnis?name=straipsnis-8278

Ar ne tiesa ? Laughing

Ir tiek tu ziniu su tuo mistiniu IQ Razz O situos IQ testus paneigia Ensteino mintys, kurios buvo isdestytos sioje temoje Smile


Paskutinį kartą redagavo kionig, 2009 07 14, 10:25. Redaguota 1 kartą
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 14, 10:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dixis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
man baisia idomu kaip tu gali padaryti testa su kurybine uzduotimi?
gal sitaip:
seniai seniai, pasaku pilyje gyveno ...........
a. Drakonas
b. Princese
c. prezidentas


kaip kurybine uzduotis gali buti su ABC atsakymais?


paprastai kiek as pastebejau visi tetstai praemti tokiom uzduotimis:

1. skaiciu sekos analizavimas.
2. lygciu sistemos sprendimas
3. Zodziu deliojimas is raidziu.
4. neuroninio tinklo asociacijos.(kas tame sarase atliekamas arba kas po ko seka)

paprastai matematika ten buna paslepta paverciant skaicisu raidemis. bet jei nori galima viska konvertuoti i skaicius ir ispresti iprastais metodais.
pvz viena karta teko spresti lygziu sistema uzrasyta vysniomis ir bananais su 4 kintamaisiais tai ten jau net masineles reikia.
tas kas nemoka spresti lygciu nepadarys daugelio tokiu uzduociu


Nereikia taip ironizuot. Dar syki sakau, kadangi testa atlikinejau jau tikrai senokai, tai tiksliai nepasakysiu, visu uzduociu, bet kai kurias atsimenu gerai.
Visu pirma nebuvo nei vienos uzduoties, kurioje reiketu issirinkti atsakymus (A,B,C ir pan.) Cia tinka tik tinterneto atveju, nes kitaip paskaiciuot neimanoma arba turi programuot nemazai, kad padaryt tokia uzduoti. Taigi, pirma uzduotis buvo surasti kelia is labirinto. Is pradziu maziukas labirintas, kuri greit isprendi, o po to tau duoda kita, vis sunkesni. Kiekvienai uzduociai yra paskirtas laikas, kiek isprendi tiek. Nepamenu kiek tu labirintu isprendziau 4-5, nesvarbu.
Kita uzduotis - skaiciu sekos atkartojimas. Tau sakoma skaiciu seka ir tu ja akartoji balsu, Vel tas pats principas. Is paradziu trumpos sekos, po to jos ilgeja ir ziurima iki kiek skaiciu tu trauki. Po to tas pats, tik reikia skaiciu seka pasakyt atbuline tvarka, jei tau pasako 123, tai turi atkartot 321 ir t.t.
Dar vienas uzdavinys (atminteis) duota 10 figuru, ir jos uzkoduotos skaitmenimis nuo 1-10, duoda A4 formato lapa, kuriame 100 langeliu su tom figurom, per tam laika turi irasyti po jomis kaip galima daugiau skaitmenu. Kuo greiciau tu isiminsi jas visas tuo maziau reikes ziuret kaip jos uzkoduotos.
Toliau buvo klausinejama is bendro issilavinimo. Tokie gan paprasti klausimai, kaip: Kas isrado lempute, Graikijos sostine ir t.t.
O vat del kurybines uzduoties tai miglotai as ir pamenu. Atsimenu, kad buvo vardinami daiktai ir reikejo kazkaip nupasakoti ju aplinka. Pvz obolys, tai kazkaip reikejo kuo detaliau nupasakot soda ir t.t. Vat sito tiksliai nepamenu. Man dabar irgi idomu kaip jis sita uzduoti balais vertino.

Beje, kas turi facebooka, tai yra gan idomus zaidimelis "Who has the biggest brains" Uzkreciantis, nes idomu tarp draugu pasirungti. Juk niekas nenori likti durnu:)
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 14, 10:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dixis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:
Akiu regejima tikrina okulistas, ausu - nepamenu, o kitus pojucius tam tikros srities gydytojai Very Happy, zodziu nepasakysi darbdaviui, kad tau mama sake, kad tavo akys geros, nors esi daltonikas Laughing

Taigi, kad IQ testas duodamas vat tokiam dalykui http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/straipsnis?name=straipsnis-8278

Ar ne tiesa ? Laughing

Ir tiek tu ziniu su tuo mistiniu IQ Razz O situos IQ testus paneigia Ensteino mintys, kurios buvo isdestytos sioje temoje Smile


Darbdaviui ir nereikes tavo mamos paaiskinimu, jis pats noredamas gales tave patikrint ar paprasyt pazymos is gydytojo, jei pats nesugebes paruost testo. O daroma daznai, net konkreciai su tavo darbo nesusije testai, tiesiog patikrinti ar tu pritapsi prei kolektyvo ir pan.
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 14, 10:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
dixis rašo:

Darbdaviui ir nereikes tavo mamos paaiskinimu, jis pats noredamas gales tave patikrint ar paprasyt pazymos is gydytojo, jei pats nesugebes paruost testo. O daroma daznai, net konkreciai su tavo darbo nesusije testai, tiesiog patikrinti ar tu pritapsi prei kolektyvo ir pan.
JO, jei durnas, tai nepritapsiu, o jei perprotingas, tai taip pat nepritapsiu Laughing

Is tikruju reiktu duoti toki testa http://charakteris.info/mbti-charakterio-testas tai tada galima ziureti ar pritaps ar ne Idea O ne tuos ypatinguosius IQ testus, kurie yra skirti tam, kur nurodziau straipsni Wink

Beje, jei man ieskant darbo duotu IQ testa - pasiusciau toli toli Smile
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 14, 10:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dixis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kionig rašo:

Darbdaviui ir nereikes tavo mamos paaiskinimu, jis pats noredamas gales tave patikrint ar paprasyt pazymos is gydytojo, jei pats nesugebes paruost testo. O daroma daznai, net konkreciai su tavo darbo nesusije testai, tiesiog patikrinti ar tu pritapsi prei kolektyvo ir pan.
JO, jei durnas, tai nepritapsiu, o jei perprotingas, tai taip pat nepritapsiu Laughing

Is tikruju reiktu duoti toki testa http://charakteris.info/mbti-charakterio-testas tai tada galima ziureti ar pritaps ar ne Idea O ne tuos ypatinguosius IQ testus, kurie yra skirti tam, kur nurodziau straipsni Wink

Beje, jei man ieskant darbo duotu IQ testa - pasiusciau toli toli Smile[/quote]

Tagi ir rasiau, kad daug firmu ir duoda asmenybes testus IQ testai cia jau retas atvejis, bet kazkokie mini testukai pasitaiko. O i rimtas pareigas tu be tu testu nepretenduosi niekaip Smile Nebent valstybine istitucija arba su teveliu zinia eini darbintis, taip kad siusk nesiuntes, bet eisi i maxima. Nors db gal ir ten jau reikia testus sprest:)
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 14, 11:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
dixis rašo:

Tagi ir rasiau, kad daug firmu ir duoda asmenybes testus IQ testai cia jau retas atvejis, bet kazkokie mini testukai pasitaiko. O i rimtas pareigas tu be tu testu nepretenduosi niekaip Smile Nebent valstybine istitucija arba su teveliu zinia eini darbintis, taip kad siusk nesiuntes, bet eisi i maxima. Nors db gal ir ten jau reikia testus sprest:)
Jau pasirode, jog teigi, kad visur kisa ta IQ testa, uztat ir uzsirustinau. Smile Jei duotu IQ testus tai nereiketu visokiu CV. O jei tai butu visur pas Lietuvos darbdavius, tai http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/kaip_mes_gyvename/straipsnis?name=straipsnis-8236 sitie zmones tiktu tik stroikese ir gatves sluot - paradoksalu:D

Matai testai visko negali apsprest, taip pat ir proto galios, gal tik esama lygi, juk mes zmones, o ne robotai, kurie gali tobuleti, mokydamiesi is klaidu, prisitaikyti ir islikti. Smile Yra patarle: darbas zmogu puosia, taigi ar testai isvis turi kokia reiksme ?, iskyrus asmenybes, kurie daugiau maziau atitinka zmogaus aprasyma.

Idomu kas ta IQ testa isvis sugalvojo Question
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 14, 16:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
dixis rašo:

Nereikia taip ironizuot. Dar syki sakau, kadangi testa atlikinejau jau tikrai senokai, tai tiksliai nepasakysiu, visu uzduociu, bet kai kurias atsimenu gerai.
Visu pirma nebuvo nei vienos uzduoties, kurioje reiketu issirinkti atsakymus (A,B,C ir pan.) Cia tinka tik tinterneto atveju, nes kitaip paskaiciuot neimanoma arba turi programuot nemazai, kad padaryt tokia uzduoti. Taigi, pirma uzduotis buvo surasti kelia is labirinto. Is pradziu maziukas labirintas, kuri greit isprendi, o po to tau duoda kita, vis sunkesni. Kiekvienai uzduociai yra paskirtas laikas, kiek isprendi tiek. Nepamenu kiek tu labirintu isprendziau 4-5, nesvarbu.
Kita uzduotis - skaiciu sekos atkartojimas. Tau sakoma skaiciu seka ir tu ja akartoji balsu, Vel tas pats principas. Is paradziu trumpos sekos, po to jos ilgeja ir ziurima iki kiek skaiciu tu trauki. Po to tas pats, tik reikia skaiciu seka pasakyt atbuline tvarka, jei tau pasako 123, tai turi atkartot 321 ir t.t.

sitos usduotys atrodo kaip pasityciojismas is testuojamojo, prie ko cia kazkokio slamsto astiminimas susijes su intelektu.
as pvz net telefono numerio kuris man katik psakytas neprisimenu jau po 1 sekundes , ir isvis jokiu skaiciu seku negaliu atsiminti niekada jei jos neturi prasmes. tai ka tada iseina kad visis tie testai bus neispresti?

del labirintu tai cia vaikams tokie testai nebent tinkanes isejimas is labirinti nereikalsuja jokio proto, tai tiesiog priklauso nuo to kaip gretai tu mokesi pr ji braukti piestuku. zinoma tiem kas nezino metodikos gali ir nuo atmintiekspiklausyti greitis

Citata:
Dar vienas uzdavinys (atminteis) duota 10 figuru, ir jos uzkoduotos skaitmenimis nuo 1-10, duoda A4 formato lapa, kuriame 100 langeliu su tom figurom, per tam laika turi irasyti po jomis kaip galima daugiau skaitmenu. Kuo greiciau tu isiminsi jas visas tuo maziau reikes ziuret kaip jos uzkoduotos.

nu zinai okiu testu bezdzione mane aplenku Smile

Citata:

Toliau buvo klausinejama is bendro issilavinimo. Tokie gan paprasti klausimai, kaip: Kas isrado lempute, Graikijos sostine ir t.t.

cia jau TV zaidimas o ne intelekto testas.

Citata:
O vat del kurybines uzduoties tai miglotai as ir pamenu. Atsimenu, kad buvo vardinami daiktai ir reikejo kazkaip nupasakoti ju aplinka. Pvz obolys, tai kazkaip reikejo kuo detaliau nupasakot soda ir t.t. Vat sito tiksliai nepamenu. Man dabar irgi idomu kaip jis sita uzduoti balais vertino.
tai ka tu cia sakai ne kuybine uzduoti o asociaciju ivertinimas.
sakykim tau parofdom paveiksliuka su obuoliu, tai dabar tu nupasakosi soda kuriame ruduo ziema ar pavasaris?


intelekto testai tokie koki pasakojai dabar nebuna, jie buna stai tokie
http://www.mensa.org/workout2.php
va pavyzdys: figuru suma horizontaliai ir vertikaliai parasyta sonuose
kokis skaicius tui buti vietoje klaustuko.
 Intelekto koeficientas
PranešimasParašytas: 2009 07 14, 17:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
dixis
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix, kvaileji tu su kiekvienu postu Smile Jauciu, kad greit tave bezdziones ir aplenks. Ar man vel tau pradet aiskint nuo pradziu, ar perskaitysi tai kas anksciau parasyta ir pats pabandysi is naujo suprast is naujo apie ka eina kalba? Ar pagooglinsi kaip pastoviai darai ir susirasi is ko turi susidaryt IQ testas, kaip jis atliekamas ir t.t.. Nes tas testa, kur tu nurodei, tai butent gali pateikti per tv zaidima, o ne IQ nustatinet Laughing
Galiu tik pridurt, kad pvz skaiciu seka buvo reikalinga patikrint momentine atminti, niekas tau ju isimint ir nepraso, bet kai padiktuoja, tu sekunde visgi atsimeni kokius 5- 6 skaicius, gali paprasyt kad kas padiktuotu ir isitikinsi, bet jei pas tave su atmintim prastai.... Kas jau akyvaizdziai aiskeja, nes pats neprisimeni ka rasai, tai ne kas Smile
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama