Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo.
Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.
Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius,
kurie nesilaiko forumo taisyklių.
Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.
Dabar yra 2025 11 20, 22:38. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
Labai paprastai:)
Kaip minejo - dykai.
Paimi mageli pvz. Grundig WKC 3880, isardai, islupi procesoriu(52 koju), dedi i programatoriu, atsisiunti is nurodyto tinklapio *.bin failiuka(mano nurodytam modeliui nera!) ir "isiuvi" i proca(jei pavyksta), tada ilituoji atgal, sutveri, suvedi koda pagal ta *.bin i vsio
Neisivaizduoju kaip si darba galima pavadinti "dykai".
_________________ Kuo daugiau meistru, tuo daugiau darbo:)
CARCHIP Ltd
Nereikia "JUOKINTI" zmoniu su tokiomis nuorodomis ir TOKIU TEMOS PAVADINIMU !
Ta informacija kuri randasi tame puslapyje apima tik keleta senu, paprastu modeliu (o siuo metu ju bendrai yra virs 3000 modeliu tai pats paziurek kiek tame puslapyje yra modeliu)
O geros ir naujos informacijos niekas taip "lengva ranka nemeto"
Ir beje kam reikia perasineti EEPROM-a jei ir taip nusiskaites gali pamatyti ta koda! O su perasinejimais nezinia is kur gautu failiuku gali tik PRISIZAISTI!
Ir beje kam reikia perasineti EEPROM-a jei ir taip nusiskaites gali pamatyti ta koda! O su perasinejimais nezinia is kur gautu failiuku gali tik PRISIZAISTI!
Kitoj temoj gi rasiau kas atsitiko bandant nuskaityt EEPROM
FF FF nesuvesi gi vietoj kodo
Beje jei gilintis i temos pavadinima, tai vien ieskojimas internete jau yra darbas, uz kuri turi buti uzmoketa, o kur dar mokslai, kurie yra laaaaabai brangus pvz. su klakuliatorium apskaiciuoji Ford3000 mages koda ir po keliu bandymu pamatai uzrasa LOCKED 13. Tada ir prasideda mokslai ir "dykas" darbas:)
_________________ Kuo daugiau meistru, tuo daugiau darbo:)
CARCHIP Ltd
Deje kai kuriais atvejais esi priverstas perasineti EEPROM kai sudirba apsauga ir ji visa istrina O tu failiukau taip lengvai nerasi kur nors padetu internete!
O del "Tada ir prasideda mokslai ir "dykas" darbas:) " pritariu 100% ir jei dar ka nors pridirbi tai dar pasiulo klientas ta aparata nusipirkti sau uz nerialia kaina! vat kaip gali atsitikti su tuo "dyku" darbu