Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 18 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 18, 10:25. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » TNT - plėšikai
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 03 31, 19:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Esu labai nusivylęs šios kontoros paslaugomis, netgi du kartus.

Pirmasis kartas buvo prieš porą metų, kai pirkau skaitmeninį ocilografą per eBay. Viskas vyko labai natūraliai - anksti ryte paskambino TNT atstovė ir pareiškė, kad mano vardu yra gauta siunta, tačiau jos man pristatyti negali, nes reikia išmuitinti. O išmuitinti reikia, nes siuntos vertė stipriai viršija minimalią neapmokestinamą vertę (75 Lt). Priskaičiavo man kelis šimtus Lt muito ir PVM.. Taip pat pareiškė, kad man papildomai kainuos pats išmuitinimo procesas - ~130 Lt. Tik už tai, kad jie pasirašo porą popieriukų... Aišku stipriai supykau ir pasakiau, kad man jų paslaugų nereikia ir išsimuitinsiu pats. Tada pareiškė, kad išmuitinimą reikės atlikti man asmeniškai, kaune. Na iki kauno dėl to važiuoti kažkaip visai nebuvo noras, todėl dar labiau supykau, bet sutikau susimokėti, mat nebuvo kur dėtis. Priskaičiavo man ten sumoj kelis šimtus Lt.. Paklausiau kur galiu pervesti - sako negali. Kažkodėl jiems netiko pavedimas, turėjau nuvežti grynus pinigus, tuščiomis grįžti namo ir laukti siuntos. Jų būstinė yra prie oro uosto, t.y. visai kitam miesto gale. Laiko iššvaistytas geras pusdienis. Gerai bent tiek, kad kitą dieną kurjeris pristatė mano siuntinį.. Tiesa, išmuitinimo popieriuose figūravo visiškai kitos, gerokai mažesnės sumos, o ir suprasti kurie skaičiukai už kokią paslaugą - neįmanoma.
Tą kartą prisiekiau, kad tai pirmas ir paskutinis mano susidūrimas su TNT.


Deja deja, bet šiandien susidūriau su dar viena tragedija su TNT, kuri mane ypatingai supykdė.
Esu privatus asmuo, paprastas studenčiokas. Užsimaniau nusipirkti elektros variklį dviračiui iš Taivanio, Beijing miesto. Bendras siuntos svoris - 15kg. Po gero mėnesio derybų susiderėjome, kad man atsiųs vieną egzempliorių nemokamai, kaip pavyzdį. Už vargus paprašė susimokėti $20 - asmuo, su kuriuo susirašinėjau, tai pavadino "handling fee". Na viskas gražu, labai apsidžiaugiau.. Įmonė man pasiūlė, kad siųs per TNT Economy. Gražiai paprašiau surasti kitą kurjerį, nes šiuo jau nebepasitikiu. Deja, bet jokio kito nerado. Na galvoju ok, surizikuosim.. Pervedžiau aš tuos $20 PayPalu. Žinoma gavau "tracking number" ir stebėjau siuntos kelionę.
Šiandien 7h ryte mane pažadina telefono skambutis. Kitam eterio gale - TNT atstovė man aiškina, kad yra siunta, kurią reikia išmuitinti. Pasirodo, siuntėjas deklaracijos lapuke pažymėjo, kad krovinio vertė $80, nors ir aš susimokėjau tik $20. Nežinau kodėl jis taip pažymėjo, tačiau tai yra didelė kinijos kontora, tai turbūt visiems standartiškai rašo $80... Žodžiu, moteriškė man emeilu atsiuntė kažkokią sutartį, kurią turėjau pasirašyti, atskenuoti ir išsiųsti atgal. Tada man pareiškė, kad turiu pateikti kokius nors siuntos kainą patvirtinančius dokumentus. Atspausdinau PayPal išrašą ir išankstinio apmokėjimo sąskaitą ir kopijas išsiunčiau emeilu. Abiejuose dokumentuose nurodytas invoiso numeris, pinigų gavėjo acaunto pavadinimas, data. Gaunu laišką atgal - sako netinka tokie popieriai. Nieko neliko kaip tik važiuoti aiškintis (taip, vėl grūstis 15km per visą miestą). Nuvažiavus man paaiškino, kad jie niekaip negali susieti PayPal išrašo su sąskaita. Taip pat dar parodė, kad siuntos deklaracijos lapuke nenurodytas mano vardas, tik adresas (kažką greitai sumalė neva tai taip pat yra labai blogai, mat nežino čia įmonei ar individualiam asmeniui). Paklausiau kokių dar dokumentų iš manęs norima ir paaiškinau, kad turiu tik tai, ką pateikiau. Dar pasiūliau atsiųsti viso susirašinėjimo su ta įmone emeilų kopijas - vėl netinka.
Žinoma, už savo paslaugas jie vėl paprašė ~120 Lt. Aš tokių jų paslaugų atsisakiau ir pasakiau, kad su muitine aiškinsiuosi pats. Kad tai galėčiau padaryti, mano siuntą jie turėjo perkelti į kitos įmonės terminalą, kas man vėl kainuos ~40 Lt.
Dar leido suprasti, kad mane laiko vagimi ir apgaviku, prigrasino visokiais inspektoriais muitinėje, siuntos sulaikymu, baudomis.
Parašiau tiem kitaicam, paprašiau atsiųsti detalesnį invoisą ar beleką, kad tik išsamiau būtų. Kadangi ten šiuo metu yra gili naktis, teks palaukti..
Kol kas naujienų tik tiek, rytoj jau vyksiu į pačią muitinę ir aiškinsiuosi ten.


Gal kas duos patarimų kaip konkrečiai elgtis tokioje situacijoje ir kokius dokumentus dar būtų įmanoma pateikti?
Galiu tik pasakyti ko padaryti negaliu:
1. Negaliu leisti prisiloginti prie savo banko sąskaitos dėl saugumo sumetimų.
2. Negaliu pateikti banko sąskaitos išrašo, nes pavedimas buvo atliekamas iš PayPale esančių pinigų (banko sąskaitos tai nepalietė, tai paminėta PayPalo išraše).
3. Negaliu leisti prisiloginti prie savo PayPal sąskaitos, vėlgi dėl daugumo sumetimų.
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 03 31, 19:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
O tau ka, neteko niekada eiti i paypal history ir spausdinti to puslapio kur payment, etc. Tu gi fizinis asmuo. Paprastai sueidavo uzh invoisa be didesniu problemu. Taigi atsispaudink ta puslapi, kur aprashytas tavo pirkimas su visais paypal logotipais ir tiek.

Plius paypalas nuskaichiuoja nuo korteles (jei zhinoma pirkai ne ish ebejuje uzhdirbtu pinigu), tai bankas gali suveikti ishrasha su shtampu.

Sheip jei bandysi susidurti kaktomusha su muitine - tai geriau jau apsimesk shlanga (vargshas studentas ish paskutiniu babkiu), nei kietuoliu (I know my rights! Jus privalot! Kur jusu virshininkas). Nes kietuoliu jie mato po 50 i diena , jei nusibos - gali mazhai nepasirodyt susidurimas su biurokratais. Ten tokia nuostabi sistema, kad jie valdo padeti, o ne tu Smile.

EDIT: kazkaip pabuvau rashytoju, nes viso wall of text idemiai neskaichiau.

Zhodzhiu kaip supratau tau dabar mazhai nesirodo. Paskutini karta susidurus su tokia problemele, vienas bendravimo talenta turintis pazhystamas neshe kyshi i muitine, nes tik taip po 1.5 menesio pavyko daikta ishvaduoti... Sekmes, parashyk kaip sekesi.

Sau


Paskutinį kartą redagavo kwlw, 2009 03 31, 19:16. Redaguota 1 kartą
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 03 31, 19:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sneikaz
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Nu man ta pati situacija buvo su stanslaineriu, tik siunta buvo ~40$ vertes...
Kai suzinojau kad uz ismuitinima ir visa kita teks sumoket vos ne 200lt, teko pamirst siuntini...

Pyderastai ir nekitaip...

Siaip butu smagu isgirst kaip viskas baigsis.
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 03 31, 20:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
nitro199
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kazkur teko girdeti kadj DHL, TNT jie specialiai veza prekes ismuitint, nes po to kazkiek jie nuo to gauna naudos, neskaitant zmogaus sumoketu uz "paslaugas"
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 03 31, 20:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
suskit per pasta nors ir ten ~160 lt vertes pradeda muitint ,bet nors po 200 lt muito nebuna Shocked tokiems menkniekiams
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 03 31, 20:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Šeštadienis
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vytautas55 rašo:
suskit per pasta nors ir ten ~160 lt vertes pradeda muitint ,bet nors po 200 lt muito nebuna Shocked tokiems menkniekiams


Labai jau menkniekis - 15kg Smile

Bus labai įdomi ir naudinga tema, būtinai prenumeruoju ir skaitysiu kaip seksis toliau.
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 03 31, 21:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Šeštadienis rašo:
vytautas55 rašo:
suskit per pasta nors ir ten ~160 lt vertes pradeda muitint ,bet nors po 200 lt muito nebuna Shocked tokiems menkniekiams


Labai jau menkniekis - 15kg Smile

Bus labai įdomi ir naudinga tema, būtinai prenumeruoju ir skaitysiu kaip seksis toliau.


kainos atzvilgiu turejau galvoje,

sneikaz rase:
~40$ vertes....sumoket vos ne 200lt
 Re: TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 03 31, 21:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
circuit rašo:
................... Bendras siuntos svoris - 15kg. ......................................... Pervedžiau aš tuos $20 .......................................... siuntėjas deklaracijos lapuke pažymėjo, kad krovinio vertė $80,......................................


Siuntos verte vertinant "is akies"-ne maziau pora simtu $, tu aiskini,kad kainavo 20$,
o pridetuose popieriuose raso 80$

todel ju nuomone del taves
Citata:
..................... . mane laiko ............apgaviku, prigrasino visokiais inspektoriais muitinėje, siuntos sulaikymu, baudomis.....................
yra visiskai pagrysta,nes bandymas "makliavoti" - akivaizdus Smile

Muitas mokamas nuo prekes vertes,suma,nurodyta invoise,yra tik orientyras-o ne yrodymas ar nurodymas- muitines inspektoriui,jis gali juo patiketi,gali nepatiketi,jei jam pasirodys,kad ta suma nurodyta mazesne,nei yra is tikruju siekiant isvengt muito,jis turi pilna teise-ir apskritai jie turi gana daug teisiu-sulaikyt siunta ir atlikt kainos ekspertize ir jei paaiskes,kad reali siuntos verte didesne uz nurodyta,gali skirti bauda,o jei sumos didesnes-zaprosto gali iskelt byla

Citata:
už savo paslaugas jie vėl paprašė ~120 Lt.

ju ikainiai nurodyti ju puslapyje,jokios paslapties ir "siurprizo" is to jie nedaro.
Jei netinka-ieskai kito vezejo,kurio ikainiai/atliekamos paslaugos/ju kokybe tave tenkina labiau-TNT nera privaloma,kaip komjaunimas sovietmeciu Smile

Citata:
Įmonė man pasiūlė, kad siųs per TNT Economy. Gražiai paprašiau surasti kitą kurjerį, nes šiuo jau nebepasitikiu.Deja, bet jokio kito nerado.


Tai ne TNT kalte,o tavo partnerio tinginyste/nenoras/abejingumas-Kinija/Taivanis-tai rinkos, kuriose veikia turbut visos bent kiek zinomesnes kurjeriu tarnybos pasaulyje ir rinktis ten tikrai yra is ko.
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 03 31, 22:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
circuit
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Tarkim sutikime su mintimi, kad invoise nurodyta kaina yra tik orientyras (man kažkada pašte bobulytė irgi panašiai aiškino), taigi tai reiškia, kad tas skaičiukai neturi visiškai jokios galios. Tokiu atveju turi pilnai pakakti mano atlikto pavedimo kopijos. O dar kaip bonusą pateikiu ir išankstinio apmokėjimo sąskaitos kopiją, kuri buvo išrašyta tą pačią dieną, kaip ir atliktas pavedimas. Beabejo jiems turėtų kilti įtarimas. Tas įtarimas ten iš vis gali kilti dėl visų siuntų.
Na OK, mano $20 vertės 15kg siuntinys gal kiek neįtikėtinas.. Bet tai ką man dabar daryti, jei su pardavėju taip susiderėjome?

O kaip jie tą vertę vertins tai vėl klaustukas - lietuvoje tokio daikto nenupirksit.

nitro199 rašo:
Kazkur teko girdeti kadj DHL, TNT jie specialiai veza prekes ismuitint, nes po to kazkiek jie nuo to gauna naudos, neskaitant zmogaus sumoketu uz "paslaugas"

Labai teisingas pastebėjimas. Mane jie ten labai stengėsi įbauginti, tikrai susidarė vaizdas, kad visais įmanomais būdais nori išmuitinimo procedūrą atlikinėt.


Na gerai, kol kas ruošiuosi morališkai ir spausdinu visų susirašinėjimų emeilus, o tolimesnė "bylos" eiga bus rytoj...
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 03 31, 23:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
circuit rašo:
................Tokiu atveju turi pilnai pakakti mano atlikto pavedimo kopijos. O dar kaip bonusą pateikiu ir išankstinio apmokėjimo sąskaitos kopiją, kuri buvo išrašyta tą pačią dieną, kaip ir atliktas pavedimas. Beabejo jiems turėtų kilti įtarimas. Tas įtarimas ten iš vis gali kilti dėl visų siuntų.
......................

Aha,siuntiesi uz 10 000$,pervedi pardavejui is savo saskaitos Kaimanu salose 9 990$ ir is Pay-pal'o 10$,eini su Pay-Pal'o kvitais ir savo banko saskaitos israsais i muitine,parodai,kad tikrai 10$ mokejai ir viskas OK Very Happy

Va tam,kad tokie fintai nepraeitu,ir yra muitine,o itarinejimas-ju profesija.Aisku,i tokius smulkius jie gali ir nelabai kreipt demesio,jiems idomesni,kas juriniais konteineriais siunciasi,cia nuo ju nuotaikos priklauso,jei bandysi akis draskyti,jiems ta nuotaika gali ir subjurti ,verciau elkis,kaip patare kwlw Smile

Citata:
Na OK, mano $20 vertės 15kg siuntinys gal kiek neįtikėtinas.. Bet tai ką man dabar daryti, jei su pardavėju taip susiderėjome?


Dabar reiks dar pasideret su muitine Smile

Ir ateityje siusdamasis ka nors stambesnio is uz ES ribu,ivertink fakta,kad fintas su vertes sumazinimu gali ir neisdegti,ir is anksto pridek prie galutines kainos.
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 04 01, 09:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xina
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Užjaučiu circuit, bet manau, kad jie pasielgs sekančiai;
Suras to daikto didžiausią kainą ir tokia ir nustatys, o paskui.. gali būti ir bauda. Gal bandyk tartis, kaip kolegos pataria, nes tavo įrodymai jiems nieko nereiškia.
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 04 01, 16:44 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
amas.
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
o pabandyk skųstis TNT Vilnius darbu, kokiam pagrindiniui TNT, jie toks yra, bet turėtu būt Confused
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 04 02, 02:40 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
ERROR
Administracija
Administracija
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
O Circuit taip ir neatsirado. Gal jau džiūvėsėlius reik rinkt...
 tema
PranešimasParašytas: 2009 04 02, 07:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
k.saulius66
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ERROR rašo:
O Circuit taip ir neatsirado. Gal jau džiūvėsėlius reik rinkt...

Gryž "sunus palaidūnas", kur jis dings.
 TNT - plėšikai
PranešimasParašytas: 2009 04 02, 09:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VytasS
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ne jis pirmas. Netreikia tnt kaltinti. Na nera jie patys pigiausi - naudokis kitais.

Tema reikejo pavadinti kitaip - ikliuvau i beda - patarkit kaip islysti.
Padeti kaip ir neiseis. Laukia muitas nuo realios kainos ir pvm.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama