Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 25, 08:00. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Vykdomi projektai » 8KW SMPS
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 2527
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 06 11, 23:08 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
LY1 rašo:
Potencijei kelti?


A, stai kur cia suo pakastas! Surprised

Musu tautYnYaY kibirksciuotojai kesinasi i Viagros laurus? Laughing

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 06 30, 20:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VytasS
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Linas dar jaunas. Sugalvos kur panaudoti. Svarbu kad dirba. Bus Teslos ekspertas Lietuvoje. Nors eiti pramintu keliu neidomu..

As vat sugalvojau kaip panaudoti, bet nezinau kaip padaryti..

http://blog.elektronika.lt/vytassblog/?p=3457
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 06 30, 20:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Linas.k
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
Tesla tik vienas iš panaudojimo būdų sukurtos elektronikos.
Kaip jau minėjau elektronika yra universali:
visokie indukciniai kaitintuvai, suvirinimo aparatai, dažnio keitikliai, variklių valdikliai ir t.t

_________________
Experience is the simply the name we give our mistakes
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 06 30, 20:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nu tokiu principi kaip tu naidoji nelanbai panaudosi kur nors. per daug neefektyvu kainos atsvilgiu.

nors tiesa sakaint tavo bandymai man irgi buvo naudingi kad zinociau kaip reikia neradyti Wink

tai galu gale pavyko pasiekti gana gero resultato, labai paprasta ir pilnai apsaugoota roves ribolino pagrindu dirbanti ZCS keitiklio shema. tinkama praktiskai betkokiam prietaisui. shema gavosi prakstiskai nesunaikinama.

nors TC nenaudoju, bet si karta ismeginisiu miniatiurine versija.
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 06 30, 20:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Linas.k
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
Digix rašo:

nors tiesa sakaint tavo bandymai man irgi buvo naudingi kad zinociau kaip reikia neradyti Wink

Taip kaip aš darau tai tikrai daryti negalima, nes aš elementariai trumpinu IGBT iš kondikų sukurdamas didelius impulsus ir specialiai valdau IGBT kad jie nesatūruotų.
Perdarius į LCLR indukcinį viskas veiktų idealiai, ir būtų nenužudoma (na beveik)
va, du silpni mosfetai 2000W patempia bei nudegina 4mm laidus bei nusprogdina pcb takelius padengtus ~1mm lydmetaliu...
Nekalbu ką gali padaryti 400A plyta.... (IGBT)
http://www.youtube.com/watch?v=yGKjjQyNJu8

_________________
Experience is the simply the name we give our mistakes
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 06 30, 20:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VytasS
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
....400 A plyta... Raudonas varztas.. Tonos metalo indukciniu kaitinimu raudonavo gal jau kokiais 1960m...
Nesupratai. Daug svarbiau panaudoti tai kas yra antram gale (zinoma tranzu valdymas irgi i nauda).
Foto nesukele jokiu klausimu/minciu?
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 07 01, 00:46 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
VytasS rašo:
Linas dar jaunas. Sugalvos kur panaudoti. Svarbu kad dirba. Bus Teslos ekspertas Lietuvoje. Nors eiti pramintu keliu neidomu..

Dar tik (galbut) sugalvos? Confused
Na matyt tai tikrai nelengva uzduotis, jei jau toks visazinis iki siol nezino kur tai prasmingai panaudoti Rolling Eyes , o tik galbut sugalvos.

Teslos Cool ekspertas Lietuvoje Embarassed = klounas cirke. Razz

VytasS rašo:
As vat sugalvojau kaip panaudoti, bet nezinau kaip padaryti..

http://blog.elektronika.lt/vytassblog/?p=3457

Tai kreipkis i musu visazini ir jis tuoj pat sugalvos kad viskas amzinai Shocked veiktu.

Digix rašo:
nu tokiu principi kaip tu naidoji nelanbai panaudosi kur nors. per daug neefektyvu kainos atsvilgiu

nors tiesa sakaint tavo bandymai man irgi buvo naudingi kad zinociau kaip reikia neradyti

Vel Digix-ui netipiskas laikinas proto prasviesejimas uzejo! Shocked

Tik akimirksniui, ir tuoj pat baigesi:

Digix rašo:
tai galu gale pavyko pasiekti gana gero resultato, labai paprasta ir pilnai apsaugoota roves ribolino pagrindu dirbanti ZCS keitiklio shema. tinkama praktiskai betkokiam prietaisui. shema gavosi prakstiskai nesunaikinama

Ir vel turim du visazinius, kaip du kreivus batus i pora! Laughing

VytasS rašo:
Foto nesukele jokiu klausimu/minciu?

Mano poziuriu prasmingu - jokiu. Embarassed
(matyt atsilikau nuo visaziniu Crying or Very sad )

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 07 01, 01:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Linas.k
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
Tavo atsakymai man visiškai neįdomūs, totalus spamas.
RVRSS:
Pareigos: Konsultantas (patarėjas!) (gal !=Konsultantas !=patarėjas) ?
Pomėgiai: mėgstu viska ištirti ir surasti trūkumus!
Kaip jau minėjau arba padedi arba tyli, man tavo kritikos visiškai nereikia ir ji neįdomi,
O tos bevertės teslos jau yra naudojamos indukciniame kaitintuve bei 200A suvirinimo aparate (3KW)
O nuotrauka sukeltų jei sufokusuota būtų.
Spėju kad kondikų batarkė keliu KJ talpos ir dar HV

_________________
Experience is the simply the name we give our mistakes
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 07 01, 01:17 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Man irgi tavo pasiputeliski paistalai tik juoka sukelia, o dYdYsYs kloune. Razz

Tai sakai tavo TC "naudojamos" indukciniame kaitintuve ir suvirinimo aparate? Rolling Eyes

Kaip cia jau minejo kolega VytasS, sitie "stebuklai" yra zinomi jau daug desimtmeciu, o taviskiai ypatingi nebent tuo, kad uz tuos zinomus yra daugkart brangesni ir daugkart maziau realios naudos duoda. Wink

Zodziu, fail. Laughing

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 07 01, 01:24 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Linas.k
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
Paziurek kiek kainuoja 200A suvirinimo aparatas ar 3kw indukcinis kaitintuvas . Man dalys apie 150 lt atsiejo gaminimui. Vis manai kad pas mane brangiau?

_________________
Experience is the simply the name we give our mistakes
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 07 01, 01:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kai ten pat kur man siulai paziureti tu prietaisu kainas salia stoves tavo pagamintas pigesnis ir ne blogesnis analogas, tada ir girsies. Wink

Kiek tavo pagamintu suvirinimo aparatu ar indukciniu kaitintuvu realiai dirba pas uzsakovus? Confused

Kol kas tik rodai savo kvailuma lygindamas gatavo aparato kaina pas pardaveja (ne gamintoja!) su savo detaliu kaina. Rolling Eyes
(projekta ir surinkima uz dyka darysi, ar ne? Laughing )

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 07 01, 05:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Socrates
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kiek kitoks klausimas: ar kas matavo kokiu dazniu ir kokios galios impulsu ten iseina is sistemos? Smile Idomu ar koki AM diapazona uzdusina Smile Ir prie to pacio: ar nebaisu, kad visa sistema per ilga laika gali duot kontraceptiniu rezultatu? Smile Kiek skaiciau, dabar 10MHz ultragarsu du apatinius paskambinus kokia 3 menesius gali but ramus Smile
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 07 01, 05:55 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
RVRSS
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Socrates rašo:
Kiek kitoks klausimas: ar kas matavo kokiu dazniu ir kokios galios impulsu ten iseina is sistemos? Smile Idomu ar koki AM diapazona uzdusina Smile

Konkreciai kiek suprantu niekas nematavo, nes pats poziuris i si klausima is pat pradziu radikaliai issiskyre, del ko tie matavimai ir neturejo prasmes, nes as maciau ir matau tiksla kiek imanoma mazinti galingos impulsines/aukstadaznes galios technikos skleidziamus i aplinka trukdzius, tuo tarpu temos autorious kaip tik didziuojasi tuo, kaip jo kibirkstys dusina aplinka (ir ne tik AM imtuvus) ir mano kad tai yra labai gerai. Twisted Evil

Socrates rašo:
Ir prie to pacio: ar nebaisu, kad visa sistema per ilga laika gali duot kontraceptiniu rezultatu? Smile Kiek skaiciau, dabar 10MHz ultragarsu du apatinius paskambinus kokia 3 menesius gali but ramus Smile

Manau kad net ir turint bent kazkokius panasius itarimus patvirtinancius rezultatus kazin ar galima laikyti tokius reiskinius turinciais garantuota tokio tipo veikima - yra dar daug kitu reiksmingu veiksniu, visu pirma tai nuo paties zmogaus priklauso, o jie neziurint isorinio panasumo labai skirtingi.
Jei kam ir nudzius netycia Razz - negali buti tikras, nuo ko butent. Rolling Eyes

O be to - tai ten visgi atseit 10MHz ultragarsas (t.y. akustinis) buvo, ar visgi EM bangos? Confused

_________________
Elektroje stebuklų nebūna Wink - būna blogi kontaktai! Razz

"Aš čia, gyva!"
(durnyno SHIT'o vardas - Lietuva)
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 07 01, 11:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Linas.k
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką MSN Messenger
Socrates rašo:
Kiek kitoks klausimas: ar kas matavo kokiu dazniu ir kokios galios impulsu ten iseina is sistemos? Smile Idomu ar koki AM diapazona uzdusina Smile

Darbinis dažnis yra ~50KHz taigi nepatenka į Am ruožą, bet kadangi naudojamas stačiakampis tai harmonikos dasiekia FM.
Impulsu galia jau yra minėta: amperų transformatorius fiksavo vidutinę 800A srovę bei kai kada ji užkildavi iki 1800A (prie 300V).
Esu su draugu išbandęs kaip veikia SSTC kaip siųstuvas. Neturint jokios antenos 550Khz tesla coilas girdėjosi už kelių km nuo mano namų
(bet 550KHz jau išskiria itin didelius šilumoos kiekius, kadangi galios mosfetai yra gana lėti)
Padarius anteną ir sumažinus vijų skaičių manau galima padaryti neblogą morzės kodo siųstuva, kadangi eitų kalba apie 2KW ir tokį žemą dažni, tai čia kaip ir visam pasauliui užtektų . Tik reiks tempti ilgą vielą tarp namų...
Citata:
Ir prie to pacio: ar nebaisu, kad visa sistema per ilga laika gali duot kontraceptiniu rezultatu? Smile Kiek skaiciau, dabar 10MHz ultragarsu du apatinius paskambinus kokia 3 menesius gali but ramus Smile

Ilgai aš nelaikau įjungęs. gal tik 10min per mėnesį ( šį mėnesį 0min )
Ozonas baisesnis nei visi tie spinduliavimai

_________________
Experience is the simply the name we give our mistakes
 8KW SMPS
PranešimasParašytas: 2010 07 12, 23:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
VytasS
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Du klausimai:
1. Ar tu gali savo generatoriu prijungti tarkim prie mano duoto transformatoriaus? Kokie reikalavimai trafui?

2. Nekilo minciu kaip nuvesti (na kad ir pora metru i kaire) energija, gaunama antrineje tavo trafo apvijoje?
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama