Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 27, 16:29. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Žinantiems ir klausiantiems. Ar žinai, kad... » Kas yra Egzorcizmas.
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 24
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 15, 03:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kataliku baznycia yra didziausias melo ekspertas.

vienuole neturetu nieko stebetis nes tai oficiali praktika, tik tiek kad siuo metu biski apribota nes popiezius nenori apsijuokti pvz taip:

Citata:
In 1994 an Indian man living in Britain explained his criminal behavior as ghost possession. Exorcisms failed to help. Psychiatrists' diagnosis was: dissociative state and/or paranoid schizophrenia. Patient was treated with trifluoperazine and clopenthixol and the supposed ghost possession has ended.


ti dabar prie darant egzorcizma jie pasitikrina ka sako psichiatrai, ir ar jie kartais nepagydys to ligionio nuo velniu savo vaistais.

siap tai gali normaliai savo tikybos mokytojos paklausti kaip tas daorma ir visa kita nes visdelto tai tas pats kaip klausti apie tai kaip kunigas laiko misias. bibliojoje aprasoma kad jezus buvo irgi egzorcistas ir labai sekmingai isgyde epilepsijos priepuoli. tik nelabai detalus aprasymas kaip konkreciai jis ta dare.
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 15, 17:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Medkirtys
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
As sneku ne vien apie egzorcizma, o apie visa baznycia... Zodziu, jei as jai pasakyciau kad dievo nera, butu nustebimas, ir moralizavimas... Zodziu...

_________________
Aš pažeidžiau forumo taisykles ir reklamavau. Ir man tai patiko Smile
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 15, 17:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Medkirtys rašo:
As sneku ne vien apie egzorcizma, o apie visa baznycia... Zodziu, jei as jai pasakyciau kad dievo nera, butu nustebimas, ir moralizavimas... Zodziu...


niekada nereikia sakyti dievo nera tikinciam zmogui.
toliau isvis nebsikalbes arba sakyks as tikiu kad yra ir viskas.

o va baznycios darbeliai tai jau kas kita knei kalbejimas pei dieva, galima normaliai kalbeti apie tai kaip elgiasi popiezius apie inkvizicijos ir kryziuociu nuveiktus dalykus. ( is dalies islamo terorizmas tai yra kerstas us kryziuocius nes jie nekencia kataliku)

arba voskkios tokios nesmones kaip egzorcizmas dvasiu varymas is namu net kad ir iprastas sventinimas arba panasus ritualai atliekami uz atitinkama mokesti.

siaip tai katalikai gama rimtai isityciojo is zydu tikejimo ji perdarydami i didziausia absurda.
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 15, 23:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Dabartinis zydu tikejimas irgi nera toks jau tobulas. Jie dabar iesko kaltu del holokausto ir su tuo susijusiu vokieciu po visa pasauli, nors nesupranta, kad visa tai leme aplinkybes, butinai nori nuteisti koki susenusi ss karinka ir kitus likusius senius gyvus. Bet man patiko is istorijos per visus amzius kai buvo zydai, kas tik atsitikdavo-butinai zydai kalti Laughing
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 15, 23:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
todel kad ju dievo esme KERSTAS
akis auz aki dantis uz danti, va zydu tikejimo pagrindas.

kataliku:
savo priesui gaves per viena zanda atsuk kita, o paskui nusmeik i nugara kai nusisuks.

musulmonu: jei tave nuskriaude susprogdink savo priesa kartu su savimi ir dar keliais atsitiktiniais zmonemis.

bet krikscionybe cia isiskiria is kitu tuo kad sventikas cia pats gali vienaip kalbeti o kitaip elgtis arba net siandien kalbeti vienaip rytoj kitaip.
gali is betkokio sudo maisa grudu prispausti.
taip kad sioje srityje katalikai nepralenkiami. popiezius gali cia pat smerkti spiritizma ir duoti leidimuis egzorcizmui.
katalikai su malonumu keikia pagonis del stabmeldystes, bet patys stato Jezaus stabus kurios statyti grieztai draudzia ju tikejimas.
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 15, 23:33 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Medkirtys
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
IR aplamai manau geriausias tikejimas yra pagonybe, kadangi pagonys tikejo bent i egzistuojancius dalykus.

_________________
Aš pažeidžiau forumo taisykles ir reklamavau. Ir man tai patiko Smile
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 15, 23:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Mekirty, dabar tavo misija skelbti, kad popiezius nereikalingas, kaip kad paskelbe liuteris Wink
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 15, 23:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
str
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
todel kad ju dievo esme KERSTAS
akis auz aki dantis uz danti, va zydu tikejimo pagrindas.


Man atrodo, kad ši eilutė kaip tik skirta kerštui apriboti. Akis už akį, dantis už dantį, bet ne daugiau. Kad neatsitiktų kaip už vieną kareivį ant Libano visa galia užgriūva.
Iš kitos pusės žinojimas, kad kerštas neišvengiamas, yra stabdantis faktorius.
Su branduoliniu ginklu panašiai yra.
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 15, 23:51 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Medkirtys
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mano misija, yra dar kolkas neaiski, bet skleisti tai kad popiezius yra nereikalingas, ne man kadangi esu katalikas mano principai neleidzia izduoti, tuo kuom esu paskirtas tiketi. Kaip sakiau anksciau zinau kad dievo nera, bet as ji tikiu... Cia kertasi principai su mano mastysena, bet ka padarysi...

_________________
Aš pažeidžiau forumo taisykles ir reklamavau. Ir man tai patiko Smile
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 16, 00:15 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
str rašo:
Digix rašo:
todel kad ju dievo esme KERSTAS
akis auz aki dantis uz danti, va zydu tikejimo pagrindas.


Man atrodo, kad ši eilutė kaip tik skirta kerštui apriboti. Akis už akį, dantis už dantį, bet ne daugiau. Kad neatsitiktų kaip už vieną kareivį ant Libano visa galia užgriūva.
Iš kitos pusės žinojimas, kad kerštas neišvengiamas, yra stabdantis faktorius.
Su branduoliniu ginklu panašiai yra.


cia jau kersto dydis nuo kersytojo galios priklauso. bet nepamirsk kad ir rezultats nevisada proporcingas poelgiui.

sakykime 10000 lt bauda vienam bus totalus suzlugdymas kitam kisenpinigiai.
valstybei kuri savo gyventoju nevertina viso kaimo isnaikinimas bus maziau reiksamingas nei vieno zmogaus pagrobimas.
kaip ir zmogui su vena akimi jos netekti butu miliona kartu baisiau nei zmogui turinciam dvi akis.

o jei nagrineti tuos kersto principus tai yra atlikta idomiu eksperimentu bet turbut cia neverta su tuo plestis.

bet as siaip nesakau kad tas zydu metodas yra labai blogas. tik tiek kad jei ji vykdysi pazodziui prie gero irgi neprives.
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 16, 02:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
taskas
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Na mano asmenine nuomone yra tokia: egzorcizmas ir kitoks m*sl*s egzistuoja daugiausiai amerikoje, ateiviai puola tik amerikiecius, pasaulio pabaiga istiks pradziai amerika, o visas likes pasaulis ramiai gyvens. O del tikejimo - kaip bebutu keista, jokios demokratijos siuo klausimu nera: jei tevai katalikai - tai ir vaikui bus ipirstas katalikizmas. Jokios teises rinktis, uzburtas ratas. Maza vaika pakrikstyja, po to tas eina pirmosios komunijos ir t.t. Pasmerktas nuo gimimo

_________________
Boo!
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 16, 17:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Medkirtys
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Dar pasakyk pats nekatalikas ir nekrikstytas?

_________________
Aš pažeidžiau forumo taisykles ir reklamavau. Ir man tai patiko Smile
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 16, 17:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kionig
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nu ir kas kad tavo tevai katalikai, jei tu nori gali ispazinti ir kita tikejima, nieks nedraudzia. Pvz tie vadinamieji gotai, kuriu tevai katalikai, o kuo dabar patys gotai tiki? Tas krikstas yra principas ir tiek. Visi mes krikstyti ir ejom pirmos komunijos, ir asmeniskai as nesijauciu, kad tapau kokiu nors ypatingu, as likau paprastu zmogumi Smile
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 16, 19:26 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Medkirtys rašo:
Mano misija, yra dar kolkas neaiski, bet skleisti tai kad popiezius yra nereikalingas, ne man kadangi esu katalikas mano principai neleidzia izduoti, tuo kuom esu paskirtas tiketi. Kaip sakiau anksciau zinau kad dievo nera, bet as ji tikiu... Cia kertasi principai su mano mastysena, bet ka padarysi...


cia tu sakai tave tevai pardave dievui tai dabar sakai jam priklausai? Laughing
o liuteris irgi buvo tikintia katalikas bet tiek rimtai peike popieziu kad visa atskira kataliku saka ikure.

jau nekabant kaip staciatikiai nuo romos kataliku atsiskyre. ir t.t.
katalikybe su dievu neturi nieko bendro, cia tik zmoniu organizacija panasiai kaip KGB ar kokia komunistu partija.
 Kas yra Egzorcizmas.
PranešimasParašytas: 2008 04 18, 13:38 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
nabagas
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
o as skeptikas netikiu dvasiomis, velniais ir t.t as tikiu mokslu ir tuo ka galiu pamatyti isgirsti, paciupineti Cool

_________________
jei klystu pataisykit.....
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama