Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 10:36. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Pareiškimai, padėkos, skundai » Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 12
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 09, 20:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
aeTas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Žinoma, aš šia žinute nieko nepasieksiu, tačiau tiesiog išsakysiu savo mintis ir tada galėsiu ramiai tada matematinio modeliavimo namų darbus ruošt, nes tikrai sugadino šiandienos nuotaiką "istorijos" pabaiga.

Taigi, nuo pradžių:

Perskaitęs šitą skelbimą nusprendžiau iš Most_Wanted nusipirkti parduodamą Motorola A1000. Man net paaiškino, kad ten ne tikras GPS, o AGPS ir kad ten akomuliatorius toks "savadarbis", kad kampe ekranas ne visai gerai regavo ir t.t. Žodžiu, viską, kad nusipirkęs nelikčiau apsigavęs.

Tik problema buvo "perduoti" tą telefoną, nes aš vilnietis, o jis ne. Ir nei vienas, nei kitas nesiruošė į tą pusę važiuoti. Taigi, susitarėm, kad atsiųs išperkamuoju paštu. Visa tai buvo vasario 10 dieną...

Na, vasario 15 dieną parašiau SMS paklausdamas kaip ten su tuo mob. Atsakymas:
Citata:
Yra, stovi stalčiuje. Niekaip neatradu laiko nulėkt į paštą. Tau jau prižadėta, tai tikrai kitiem neparduosiu


Nu gerai, žmogus neturi laiko. Visiems juk taip būna. O dar pažadėjo, kad tikrai neparduos, tai ramiai laukiu toliau... Vasario 21 gaunu SMS:
Citata:
Sveikas. Jei dar reikia motorolos, atsiusk savo adresą. Nueisiu pagaliau


Aš apsidžiaugiau, kad jau liko tik kelios dienos ir ta motorola bus mano rankose. Po kiek laiko dar viena:
Citata:
Issiusiu rytoj, nepasiemiau paso Sad Padariau nuolaidą, daiktas su atsiuntimu tau 130lt kainuos.
Kaip supratau eidamas į paštą pamiršo pasą Vargšas... pagalvojau. Net nuolaidą padaro, nors man ne jos o daikto reikėjo... Na bet visko visiems pasitaiko...

Na, laukiam rytojaus. Jokių žinių. Na, bet, suprantama, žmogus tiesiog neturi laiko nueiti iki to pašto. Taigi laukiu toliau. Belaukdamas vasario 27 dieną parašiau:
Citata:
Sveikas. Dar nėr kokių naujienų dėl to mob.?

Atsakymas:
Citata:
Nea


Na, gerai, tiesiog dar vis neatranda laiko nueiti į tą paštą. Ką gi, laukiu toliau. Visgi pažadėjęs, kad neparduos man, o ne kam kitam, o dar ir bandė (bent jau taip supratau) man išsiųsti, bet to paso pritrūko... Na ir šiandien parašiau, kad labai norėčiau, kad po šio ilgo savaitgalio kaip nors nueitų į tą paštą. Ir atsakymas:
Citata:
Upss,visaj pamirsau pasakyt. Atsirado pirkejas vietoj,tad pardaviau. Toks jau materialistinis sis pasaulis. Nepyk, buciau persjes,bet isgaravo is galvos visaj


Ir kaip man jaustis? Kadangi jau pažadėta (nors buvom susitarę, bet jei nebūtų to pažado "tikrai kitiem neparduosiu" tai dar gal dar ir suprantamas dalykas, kad pardavė), tai iš iš mandagumo kasdien neklausinėjau (o gal reikėjo?), o čia jau parduota ir atsakymas "Toks jau materialistinis sis pasaulis." Galvojau sąžiningas žmogus (viską papasakojo, kas negerai tam tel. ir pan.), o pasirodo aš klydau, nes pažadai jam, pasirodo, negalioja.

Na ką? Pasitikėdamas pažadu likau durniaus vietoje. Vadinasi, jei nori iš ko (pas ką negali tiesiog nuvažiuoti ir pasiimti) nusipirkti kokį daiktą, tai reikia kiekvieną dieną įkyriai klausinėti, kada... kada... Nežinau, man atrodo toks klausinėjimas nenormalu, bet matomai būtina...

Ir neesmė, kad po mano žinutės, kad po mano žinutės atgal su jo tekstu "Tau jau prižadėta, tai tikrai kitiem neparduosiu" gavau tokią:
Citata:
Pripazystu,kiauliskai pasielgiau, bet suprask ir mane, laiko nera, o cia pasitaike proga. Atsiprasau, kad primelavau.


Aš turbūt jau atsilikęs nuo gyvenimo ir tai šiuo metu yra normalu...
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 09, 21:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
leopard
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje MSN Messenger
Na tai ką, MostWanted paisšiukšlino, tai dabar tikriausiai jis neberašys, tik naujas dalyvis prisiregistruot turėtų Smile

_________________
Pasaulyje nėra amžinų variklių, užtat amžinų stabdžių - pilna.
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 09, 22:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Most_Wanted
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gėda, prisipažystu - KALTAS. Embarassed Crying or Very sad
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 09, 22:30 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vancas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gerai kad bent prisipazysti Smile
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 03:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Siaip, tai dauguma pardaveju preke issiuncia,tik gave pinigus.Ir mano nuomone,tai naturalu-issiuntus isperkamuoju mokesciu,pilnai gali buti,kad pirkejas nusimuilins,o pardavejas tada lieka dvigubo kvailio vietoje.
Taip,kad nematau,ko cia labai skustis.
Va,jei butu pervesti pinigai-tada visai kas kita.
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 12:45 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
aeTas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gnt73 rašo:
Va,jei butu pervesti pinigai-tada visai kas kita.

Jei būtų taip susitarta, būtų pervesti. Tik kažin ar labai greičiau laiko atsirastų iki pašto nueiti... Ir kur man žinoti, ar nebūtų tas pats?

gnt73 rašo:
Siaip, tai dauguma pardaveju preke issiuncia,tik gave pinigus.
Ir mano nuomone,tai naturalu-issiuntus isperkamuoju mokesciu,pilnai gali buti,kad pirkejas nusimuilins,o pardavejas tada lieka dvigubo kvailio vietoje.

O pervedant pinigus pilnai gali būti, kad pardavėjas nusimuilins. Ir tada nei pinigų, nei prekės. O pirkėjo nusimuilinimo atveju - prekė lieka, nes pasiimt nesumokėjus paštas neduoda (arba aš kažko nežinau). Na, žinoma, pardavėjui lieka pašto išlaidos. Bet, kai prekė kainuoja ne 10Lt, tai "nuostolių" skirtumas manau yra.

gnt73 rašo:
tai naturalu

Na, nieko daugiau aš jau negaliu pridurti... Jei tai yra natūralu, ir, jei pačiam teks ką pardavinėti, vadinasi net neverta svarstyti išperkamojo pašto galimybės...
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 12:57 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
vytautas55
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
manau niekas nenukentėjo, tik tiek ,kad prekė negauta Rolling Eyes o šiaip tai būna žymiai blogiau. Bus dar dalykų kuriuos sunku bus palyginti su šiuo...
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 13:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Leksas
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
gnt73 rašo:
Siaip, tai dauguma pardaveju preke issiuncia,tik gave pinigus.Ir mano nuomone,tai naturalu-issiuntus isperkamuoju mokesciu,pilnai gali buti,kad pirkejas nusimuilins,o pardavejas tada lieka dvigubo kvailio vietoje.
Taip,kad nematau,ko cia labai skustis.
Va,jei butu pervesti pinigai-tada visai kas kita.


Pilnai tau pritariu, kiek pamenu ir pats esi kazka is manes pirkes, pervedei pinigus, preke idejau i autobusa.
Sanderis isigalioja, kai yra perduodami rankpinigiai, tai yra abipusis garantas, pardavejas isipareigoja parduoti, o pirkejas pirkti. Siuo atveju nematau nieko smerktino, kad preke buvo parduota kitam, finansiskai ir geografiskai palankesniam pirkejui.
Ir aplamai siam forume labai populiaru rezervuoti, permetat i saskaita 10-20Lt ir rezervuokit i sveikata. Man asmeniskai keli tokie rezervuotojai yra dėję i krūmus Smile
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 13:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
aeTas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Leksas rašo:
Sanderis isigalioja, kai yra perduodami rankpinigiai, tai yra abipusis garantas, pardavejas isipareigoja parduoti, o pirkejas pirkti. Siuo atveju nematau nieko smerktino, kad preke buvo parduota kitam, finansiskai ir geografiskai palankesniam pirkejui.

Aš nieko nesmerkiu, tik išsipasakojau, ką norėjau. Ir išsakiau savo nuomonę. Pats buvau durnas, kad vėl pasitikėjau žmogaus pažadu ir eilinį kartą gavau per galvą (šiuo atveju labai lauktos ir negautos prekės pavidalu).

O pasitikėjau dėl to, kad žmogus kaip ir iš forumo, o iš forumiečių perkant iki šiol žodinis susitarimas (net ir be pažadėjimo neparduoti kitam) baigdavosi normaliai.

Leksas rašo:
Ir aplamai siam forume labai populiaru rezervuoti, permetat i saskaita 10-20Lt ir rezervuokit i sveikata. Man asmeniskai keli tokie rezervuotojai yra dėję i krūmus Smile

Kad kas būtų pasakęs "pervesk kokius 20Lt" ar "pirma pinigai, po to prekė" ir būčiau pervedęs. Na, gal kitą kartą pasiseks geriau...
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 14:05 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aeTas rašo:

O pervedant pinigus pilnai gali būti, kad pardavėjas nusimuilins. Ir tada nei pinigų, nei prekės.


Deja,deja,gali buti ir taip.Pirkimas internetu-slidokas reikalas.Todel pries perkant,reiktu yvertint pardaveja-tai irgi naturalu ir yprasta internetiniuose pardavimuose.O jei nusprendi turet reikalu su vaikais,nereikia paskui labai stebetis,kad kazkas nesigavo Smile Forume yra pakankamai rimtu zmoniu,branginanciu savo reputacija,ir su jais tureti reikalu nesudaro jokiu problemu.Leksas,circuit,ANDSAKU,Dmitrij1-forumieciai,is kuriu esu pirkes,ir bendravimas su jais nesudare absoliuciai jokiu problemu-tik malonus prisiminimai isigijus norima daigta Very Happy
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 14:50 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
aeTas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kad rimti turėtų tai, ko noriu ir už tokią kainą, tai mielai ir truputi daugiau sumokėjęs pirkčiau. Bet, taip pasitaikė tik kartą, ir tada iš Lekso pirkau resiverį, kuriuo iki šiol esu patenkintas Smile
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 18:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
xina
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Leksas rašo:
gnt73 rašo:
Siaip, tai dauguma pardaveju preke issiuncia,tik gave pinigus.Ir mano nuomone,tai naturalu-issiuntus isperkamuoju mokesciu,pilnai gali buti,kad pirkejas nusimuilins,o pardavejas tada lieka dvigubo kvailio vietoje.
Taip,kad nematau,ko cia labai skustis.
Va,jei butu pervesti pinigai-tada visai kas kita.


Pilnai tau pritariu, kiek pamenu ir pats esi kazka is manes pirkes, pervedei pinigus, preke idejau i autobusa.
Sanderis isigalioja, kai yra perduodami rankpinigiai, tai yra abipusis garantas, pardavejas isipareigoja parduoti, o pirkejas pirkti. Siuo atveju nematau nieko smerktino, kad preke buvo parduota kitam, finansiskai ir geografiskai palankesniam pirkejui.
Ir aplamai siam forume labai populiaru rezervuoti, permetat i saskaita 10-20Lt ir rezervuokit i sveikata. Man asmeniskai keli tokie rezervuotojai yra dėję i krūmus Smile
Su viskuo, ka paraset sutinku, bet nereikejo zmogaus kvailint, jei skubiai reikia pinigu- reikejo taip ir sakyt, butu pravedes, o siaip... negerbsi kitu- ir taves negerbs.
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 20:31 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Most_Wanted
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Koks buvo pirmas mano pasiūlymas kai tik sakei norys pirkt, pameni? Siūliau per autobusų siuntas iššiūst, būtum tą pačią dieną gavęs, bet netiko Tau, norėjai išperkamuoju jei persiuntimas iki 20lt. Vat taip va, visko būna ant šio 'svieto'. Rolling Eyes
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 21:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
aeTas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Most_Wanted rašo:
Koks buvo pirmas mano pasiūlymas kai tik sakei norys pirkt, pameni? Siūliau per autobusų siuntas iššiūst, būtum tą pačią dieną gavęs, bet netiko Tau, norėjai išperkamuoju jei persiuntimas iki 20lt. Vat taip va, visko būna ant šio 'svieto'. Rolling Eyes


Tavo SMS:
Citata:
O kaip jeigu per autobusa arba pastu issiusciau.? Butu +10lt daugiausia.


Tavo buvo 2 pasiūlymai: arba autobusas arba paštas. Ir, kad kaina max +10Lt. Pasirinkau paštą rašydamas "pvz. isperkamuoju pastu". O dėl 20lt - minėjau, kadangi nežinau kokio dydžio/svorio viso daikto dėžė ir kiek tas paštas už siuntimą paimtų (nors tu minėjai, kad max +10Lt, bet dėl visa ko "užsidėjau" truputi daugiau, nes suabejojau, kad mob. + parkovėjas ir dar kas ten priklauso sutilps į tuos +10Lt. Ir tam). Jei paštas pvz. norėtų 50lt (kas uz mano mineta >20lt), tai, žinoma, galvotume kitą variantą.

Bet sprendžiant iš šito pasakymo:
Citata:
Padariau nuolaidą, daiktas su atsiuntimu tau 130lt kainuos.

paštas labai daug nenorėjo paimti (o gal...). Šiaip man tikrai nereikėjo jokios nuolaidos (jei ir dėl to skirtumo parduota kitam buvo). Aš būčiau sumokėjęs ir 150Lt + pašto išlaidos (tik kad skelbimą perskaičiau, kai jau kaina nuo 150lt iki 130lt nuleista buvo). Ir jei siūlo už 130Lt (įskaičius net ir paštą), tai man turbūt reikėjo ginčytis ir sakyti "ne, aš būtinai noriu mokėti 150lt".

Na, jei nori pasiginčyti ir jau turi laiko, kas man belieka - teks ir savojo (kurio dabar kaip tik trūksta) skirti atsakymams.

O ar verta - čia jau tau spręst. O aš, kaip ir visad - prisiderinsiu.

Redaguota:
kelios gramatinės klaidos.
 Pažadėjęs parduoti man pardavė kitam!
PranešimasParašytas: 2008 03 10, 22:14 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Most_Wanted
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na , šiaip omeny turėjau pašto siuntas autobusu, paštas iš manes norėjo apie 18lt, kadangi paketas buvo nemažas, apie 1kg, o nuolaidą norėjau padaryt, nes draugas, kuris tada buvo su manim, sakė, kad jo nuomone ta motorola yra 'apgailėtina'. Ir pats pagalvojau 'jeigu parsiūs man atgal, tai ragai', nuolaida būtų buvus kaip draudimas. Na, SORRY jei įžeidžiau ir sudaužiau tavo svajonę.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie 1, 2  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama