Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 25, 06:34. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Maitinimo šaltiniai » man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 619
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 06 13, 21:41 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rysiek
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ten kurios yra man kolkas persudetingos,maniau kas nors lengvesnio yra Smile jeigu Evaldas S pasake per anksti,reiskie per anksti Very Happy
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 06 14, 00:04 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rysiek rašo:
ten kurios yra man kolkas persudetingos,maniau kas nors lengvesnio yra Smile jeigu Evaldas S pasake per anksti,reiskie per anksti Very Happy

per anksti ne del sudetingumo o del to kad gaminant tokiu dalykus labai svarbu visokie niuansai. shema tai nera ten nei kiek zymiai sudėtingesne nei paprastas maitinimo blokas.

geriau pradek nuo zemos itampos impulsiniu ketikliu kai suvoksi kaip veikia galesi 220v bandyti.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 06 14, 07:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
Rysiek rašo:
ten kurios yra man kolkas persudetingos,maniau kas nors lengvesnio yra Smile jeigu Evaldas S pasake per anksti,reiskie per anksti Very Happy

per anksti ne del sudetingumo o del to kad gaminant tokiu dalykus labai svarbu visokie niuansai. shema tai nera ten nei kiek zymiai sudėtingesne nei paprastas maitinimo blokas.

geriau pradek nuo zemos itampos impulsiniu ketikliu kai suvoksi kaip veikia galesi 220v bandyti.


Taip, aš tą patį turėjau galvoje.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 06 14, 10:48 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Rysiek
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Digix rašo:
Rysiek rašo:
ten kurios yra man kolkas persudetingos,maniau kas nors lengvesnio yra Smile jeigu Evaldas S pasake per anksti,reiskie per anksti Very Happy

per anksti ne del sudetingumo o del to kad gaminant tokiu dalykus labai svarbu visokie niuansai. shema tai nera ten nei kiek zymiai sudėtingesne nei paprastas maitinimo blokas.

geriau pradek nuo zemos itampos impulsiniu ketikliu kai suvoksi kaip veikia galesi 220v bandyti.

kazkas tokio?
http://www.google.lt/imgres?imgurl=http://skemarangkaian.com/wp-content/uploads/2009/09/6V-to-12VDC-Converter-Schematic.gif&imgrefurl=http://skemarangkaian.com/6v-to-12vdc-converter-schematic/&usg=__2MxDxv9taTXWofkzvRfNfhBxSYw=&h=278&w=490&sz=4&hl=lt&start=39&um=1&itbs=1&tbnid=VAe-Vj2-Bc7TIM:&tbnh=74&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dvoltage%2Bconverter%2Bschem%26start%3D20%26um%3D1%26hl%3Dlt%26sa%3DN%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 07 31, 18:29 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Zuperis
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pradedantys gali pamegint sia
http://ikelk.lt/items/M-hbnvm7m9
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 10 26, 13:19 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas300
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Sveiki

Man rekia impulsinio maitinimo su ne555 is 220v i 12v kaskur 60w turetu ustekt naudosiu as ji 15 lcd monitoriuje ten rekalinga 5v ir 12v bet cia galima per stebilizatorius ir dar nuo to pacio maitinsis lempu keitiklis 12v. Laukiu pasiulymu. Rolling Eyes
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 10 26, 13:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Evaldas_S
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arvydas300 rašo:
Sveiki

Man rekia impulsinio maitinimo su ne555 is 220v i 12v kaskur 60w turetu ustekt naudosiu as ji 15 lcd monitoriuje ten rekalinga 5v ir 12v bet cia galima per stebilizatorius ir dar nuo to pacio maitinsis lempu keitiklis 12v. Laukiu pasiulymu. Rolling Eyes


Na ir kam ta šiuo atveju visiškai netinkama NE555 jei yra tam tikslui skirtos UC 3842; UC3843; UC3845; TDA4605; IR2153 ? Ir šiuos "burtažodžius" įrašęs į Google rasi visą krūvą schemų.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 10 26, 20:36 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas300
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Evaldas_S rašo:
Arvydas300 rašo:
Sveiki

Man rekia impulsinio maitinimo su ne555 is 220v i 12v kaskur 60w turetu ustekt naudosiu as ji 15 lcd monitoriuje ten rekalinga 5v ir 12v bet cia galima per stebilizatorius ir dar nuo to pacio maitinsis lempu keitiklis 12v. Laukiu pasiulymu. Rolling Eyes


Na ir kam ta šiuo atveju visiškai netinkama NE555 jei yra tam tikslui skirtos UC 3842; UC3843; UC3845; TDA4605; IR2153 ? Ir šiuos "burtažodžius" įrašęs į Google rasi visą krūvą schemų.

IR2153 beveik tas pats kas NE555 tik kad veikia su vienu peciu nors per tranza esu viena padares pagal schema is danyk puslapio. O man rekia kad jinai tuos inpulsus generuotu 220v tik vat ja tai reik uzmaitint nuo 9v cia pagrindine problema. O ja noriu naudot nes esu ju prisipirkes. O dabar ait i parduotuve ir uzsakinet kitas ir tik po savaites atsius.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 10 26, 22:28 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
NE555 isejimas yra gana silpnas, o mosfetams reikia kazko kas gali duoti bent jau 0.1 ampera isejimo sroves.

kitas dalykas kad jei tu ant 9v gali daug nesijaudinti kad tavo shema dirba prastai, ant 220v tai neatleistina, ten vienas kitas virsitampis tau gali viska susprogdinti.

taip kad negalima kokios nors idiotiskos shemos kuri "puikiai" veikia ant 9v tiesiog perdaryti ant 220v.

NE555 neturi pakankamai logikos kadatliktu visas 1 peties maitino blokui reikalingas funkcijas. Zinoma viska galima prikabinti atskirai, bet gana kvaila isradineti dvirati
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 10 27, 00:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas300
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Pasikuisiau savo srote ir radau dvi UC3842 Very Happy . Tai gi pasiieskojau schemos.
[img]http://img.lineagers.lt/thumbs/uc3842.bmp[/img]
Pirmoji tai kaip eina suprast skirta 117v.

O antroji normalesne tik is kur man zinot kiek viju viniot? Ir kas per detale kur parasyta PNF gal koks droselis?
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 10 27, 23:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
justas123
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
O nenorėtum naudoti specializuotų mikroschemų kaip pavyzdžiui http://www.powerint.com/products/product-archive/topswitch-gx . Šiame puslapyje yra programa vijoms apskaičiuoti.

P.S Geriau tu nusipirk maitinimo bloką - bus pigiau. Wink
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 10 27, 23:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arvydas300 rašo:
Pasikuisiau savo srote ir radau dvi UC3842 Very Happy . Tai gi pasiieskojau schemos.
[img]http://img.lineagers.lt/thumbs/uc3842.bmp[/img]
Pirmoji tai kaip eina suprast skirta 117v.

O antroji normalesne tik is kur man zinot kiek viju viniot? Ir kas per detale kur parasyta PNF gal koks droselis?


nu bet siap tai gerisu tu visgi perksitysk mikroshemos aprasyma arba pasiekok application notes, rasi visa programa kuri tau apskaiciuos viska ka reikia.

kitas dalykas kad jei tu darysi flvback tipo shema tai reikia labai kokybiskai suvynioti transformatoriu, sklaidos srautas cia ipatingai aktualu, nes jis tiesiogiai itakoja ketiklio NK.
taip pat tranzistorius turi buti minimum 600v o geriau 800 arba 1000v

siap visgis priisdesiu prie patarimo toki keitikli nusipikrti ar is kokio televizoriaus islupti. zinok ji pagaminti tikrai nera lengva
jei jau islupai mikroshema is kazkokio daikto tai imsk ir visas kitas detales kuriso ten prie jos buvo ir daryk tokio pat daikto kopija.

jei tau reiksi tik vieno tai geriau net nebandyk. manau nesubgebesi tesingai suskti transformatoriaus ir viskas tau sudegs.


Paskutinį kartą redagavo Digix, 2010 10 27, 23:26. Redaguota 2 kartus(ų)
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 10 27, 23:23 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
justas123 rašo:
O nenorėtum naudoti specializuotų mikroschemų kaip pavyzdžiui http://www.powerint.com/products/product-archive/topswitch-gx . Šiame puslapyje yra programa vijoms apskaičiuoti.


nepatarcisu jam naudoti tokiu miksorhemu, nes tik bus daugias nuostoliu Wink
kol pagamins veikianti kokias 5 sudegins.


o programa tinka ir su ta mikroshema darbui.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 10 28, 01:34 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Arvydas300
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Radau viena paprasta schema http://ttcn1.wordpress.com/2007/05/30/nguyen-nhan-ng%E1%BA%AFt-ngu%E1%BB%93n-monitor-dung-ic-ka3842-2/ bet nera surasyti komponentu nominalai Mad . O del kopijavimo tai neiseis nes jau viskas paleista ant daliu. Tos mikres pas mane greiciausiai islituotos is CRT monitoriu. Taipat ir tranzu nuo ju turiu kurie atlaijo iki 600v. dataschetuose ziurejau tai schemos visur ant 117v ir kam su tokia itampa daro. O del pirkimo tai man nelabai apsimoka nes reiktu siust per pasta ir panasiai. Ir dar prie to pacio kokios itampos reikia monitoriaus lempoms iziebti?
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2010 10 28, 05:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
tie komponentu nominlai nulio vertes, nes jie visi parenkami pagal tavo konkretu transformatoriu.


jei nori va yra shema su visom skaiciavimo formulem
http://www.fairchildsemi.com/an/AN/AN-9015.pdf

o cia programa suskaiciuoti trasnformatoriui
http://www.fairchildsemi.com/collateral/AN-4146.xls
+ instukcija
http://www.fairchildsemi.com/an/AN/AN-4146.pdf

nu ir cia daugybe shemu su kitom mikroshmom
http://www.fairchildsemi.com/apnotes/power_management.html#Integrated%20Power%20Solutions
----------

kokios dar montotoriaus lempos?
tokia shema absoliuciai netinka ccfl lempomsnet nematuks apie jos panaudojima, net jei uzdegsi tai jas tuojau nugalabysi.

lempoms reikia apie 600v-1500v
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama