Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 04 19, 16:55. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Maitinimo šaltiniai » man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 1719
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Toliau
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 12, 14:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
onlineftw
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
[quote="onlineftw"]
Electromen rašo:
onlineftw rašo:
sveiki ar pajeks ir2153 isvaldyt 4 mosfetus irf840 ar irf740 turejau galwoi po 2 ant peties sakykim jungent lygegreciai tik y gate uzdet kokia 10omu varzeles ar reiktu dar papildomu daliu? ir gal kas zino analoga diodui FR107 ? nes sitie uzsakomi


Isvaldo, as dariau su IR2161 , dejau 4 IRF840, ant gate rezikus dejau 22om, bet teko pakelt maitinimo saltinio sroves rezerva per tas varzas nuo +320, imeciau 15K (6X10k). Del diodu tai UF4007, ba159...

tai sakykim kabinu 4 mosfetus (irf840) 22omu varza gate. dedu 15k(10w) maitinimo varza tai sakykim naudosiu 2 trafukus nuo atx pirmines jungsiu lygegreciai tai ar butu galima tiketis 600w galia ? ar reik dar kanors pakeist ?
o kas del minksto paleidimo sakykim jaigu naudoti paprasto trafo minksta paleidima effektas taspats? turejau galwoi paty 220v minkstai paleist su sita schema http://www.andsaku.lt/Soft.jpg
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 13, 02:21 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kontaktas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
minkstai paleidineti verta tik tada kai aukstosios puses kondensatoriai labai dideli, mazdaug virs 1000mkf Smile o iki 1000 ar ne verta ntc naudoti ?Smile pasiskaityk del mosfetu pavezimo, kiek pamenu , buvo pasakojama, jog mirkuskes isejimas ta mosfeta mato kaip kondensatoriu , tai mosfetas su geito varza sudaro RC grandinele, kuri ir yra apkrova tam draiverio isejimui .. o kaip tai paskaiciuoti , as nezinau , aiskinuosi tai su Evaldo pateiktais raktazodziais maitblokiu gaminumui.. geriau pasiulykit trumpo jungimo apsauga ne per sroves trafa o per sunta ir optopora Smile kokia isdirbta ir patikrinta schemute:)
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 13, 08:59 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
AlgisL
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mosfetu driveriai laiko 1A..2A srove, tad atatinkamai ir varza gali buti maza, bet ir driverio maitinimu reikia pasirupinti, kitaip uzpakolis gausis.
sroves trafas naudojamas todel, kad nuostoliai mazesni nei shunte butu, o ir srove per induktyvuma auga netaip greitai, todel atsifiltruoja didesne dalis su parazitiniais talpumais susije dalykeliai. naudojant shunta visokius spaikus tenka filtruoti RC grandine, kas uzvelina apsaugos nuo sroves suveikimo laika.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 13, 13:01 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
onlineftw
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kontaktas rašo:
minkstai paleidineti verta tik tada kai aukstosios puses kondensatoriai labai dideli, mazdaug virs 1000mkf Smile o iki 1000 ar ne verta ntc naudoti ?Smile pasiskaityk del mosfetu pavezimo, kiek pamenu , buvo pasakojama, jog mirkuskes isejimas ta mosfeta mato kaip kondensatoriu , tai mosfetas su geito varza sudaro RC grandinele, kuri ir yra apkrova tam draiverio isejimui .. o kaip tai paskaiciuoti , as nezinau , aiskinuosi tai su Evaldo pateiktais raktazodziais maitblokiu gaminumui.. geriau pasiulykit trumpo jungimo apsauga ne per sroves trafa o per sunta ir optopora Smile kokia isdirbta ir patikrinta schemute:)

pas mane 2x10000 tai manau reiktu minksto paleidimo
beja maciau tavo puslapy apie ir2161 jai nepaslaptis is kur ja pirkt ? ar uzsisakyt ?
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 13, 15:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Electromen
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
onlineftw rašo:
kontaktas rašo:
minkstai paleidineti verta tik tada kai aukstosios puses kondensatoriai labai dideli, mazdaug virs 1000mkf Smile o iki 1000 ar ne verta ntc naudoti ?Smile pasiskaityk del mosfetu pavezimo, kiek pamenu , buvo pasakojama, jog mirkuskes isejimas ta mosfeta mato kaip kondensatoriu , tai mosfetas su geito varza sudaro RC grandinele, kuri ir yra apkrova tam draiverio isejimui .. o kaip tai paskaiciuoti , as nezinau , aiskinuosi tai su Evaldo pateiktais raktazodziais maitblokiu gaminumui.. geriau pasiulykit trumpo jungimo apsauga ne per sroves trafa o per sunta ir optopora Smile kokia isdirbta ir patikrinta schemute:)

pas mane 2x10000 tai manau reiktu minksto paleidimo
beja maciau tavo puslapy apie ir2161 jai nepaslaptis is kur ja pirkt ? ar uzsisakyt ?


IR2161 eina uzsisakyt Smile bet ten reikia biski pakeist schema, kad veiktu apsauga pakankamai greitai kad trumpinant +-35V nesprogtu, nes org schema skirta 12V halogenams...pas mane www yra schema su ir2161

_________________
Skype - edvenas
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 16, 00:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kontaktas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Tamsta gerbiamasis Algi, norite pasakyti jog su sroves transformatoriu, jo antrines apvijos filtruoti nereiks? tokie ganetinai trumpi bandymai parode jog, sitas trafukas tikrai elgiasi kaip eilinis trafas su savo spygliais ir t.t. ir dar baisesnis nesusipratimas, kai sg3524 shutdown koja gavusi iki 2,5 v ima mesti dazni , ir tik tada sugalvoja issijungti... kol meta dazni , tol kepina tranzus, schematiskai ziurint, toje vietoje , mikruskeje stovi tranzas, man sitas dalykas nepatinka, noriu tokio efekto , kad iskaltu staigiai , be jokiu daznio mazinimu ir t,t, noriu kad nukirstu staciai, isjungtu kaip priklauso Smile
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 04 16, 01:07 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Electromen
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
kontaktas rašo:
Tamsta gerbiamasis Algi, norite pasakyti jog su sroves transformatoriu, jo antrines apvijos filtruoti nereiks? tokie ganetinai trumpi bandymai parode jog, sitas trafukas tikrai elgiasi kaip eilinis trafas su savo spygliais ir t.t. ir dar baisesnis nesusipratimas, kai sg3524 shutdown koja gavusi iki 2,5 v ima mesti dazni , ir tik tada sugalvoja issijungti... kol meta dazni , tol kepina tranzus, schematiskai ziurint, toje vietoje , mikruskeje stovi tranzas, man sitas dalykas nepatinka, noriu tokio efekto , kad iskaltu staigiai , be jokiu daznio mazinimu ir t,t, noriu kad nukirstu staciai, isjungtu kaip priklauso Smile


SG3525 gali isjunginet tranzu trumpinant Soft Start koja, ten buna kondikas tai an jo dedi i zeme npn tranziuka ir galima taip svariai isjungt.

_________________
Skype - edvenas
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2013 07 12, 12:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
onlineftw
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pasidariau http://320volt.com/wp-content/uploads/2012/08/50khz-4n25-sg3525-smps-ir2110-smps-900w-70v-power-supply.png
su keliais pakeitimas dead time varza 100r ir high side diodas idetas didesne ytampa wiskas kaip ir weikia bet bandau surast optimalu trafuko pirminiu skaiciu ir gaut grazu pjuklo formos signala naudojant maza zieduka pajungta nuosekliai pirminei su 1 pirmine ir 30 antriniu su 10r varza bet gauna wistiek staciakampi signala iki pjuklo toli grazu pagrindinis trafukas su 18 pirminiu meginau ir mazint ir didint gal kas galit pagelbet ?
pagrindinis trafukas teroidas
(35mm diametras) (vidus 20mm) (aukstis 15mm)
gal kas pasakys kiek pirminiu reiktu ?
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2014 04 28, 13:22 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Glount
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sveiki, gal galetumem pasakyti ar imanoma, jog si schema veiktu ir joje nera pridaryta klaidu? Beto ar butu galima siai schemai naudoti transformatoriu is ATX maitimo saltiniu?
Nuotraukoje nera komponentu nominalu ir kaikuriu pavadinimu, tai juos galima rasti nuorodose:
http://www.part.lt/perziura/d39f9bf333b7b311d4f47c567703049451.png
http://www.part.lt/perziura/2fd630d50322445cc07ab8fc1d53fbf812.png

Is anksto dekoju
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2014 04 28, 13:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
sopkis
Moderatorius
Moderatorius
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje ICQ numeris
Gal ir veiks, gal ir nepadaryta klaidų. Schemas reikia rinktis tokias, kur aprašymas išsamus yra ir forumuose apie jų surinkimą ir paleidimą-derinimą diskutuojama.

_________________
LY1PR
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2014 04 28, 13:53 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
cia labai specifine shema su akumuliatoriaus apsauga ir ventiliatoriaus termorele.

Atx transformatorisu cia netinka, nes shema dirba 50Hz dazniu reikia transformatoriaus nuo UPSo.
I domiai padarytas itampos reguliavimas, ir nera apsaugoa nuop trumpo jungimo, nors naudojant transformatoriu nuo UPS to gal ir nereikia taip butinai kaip su atx transformatorium
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2014 04 28, 15:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Glount
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na sitos schemos diskutavimas gana platus, bet lenkiskai visa diskusija vyksta. Greiciausiai teks pasinaudot verteju, jog suprasti ka jie ten aiskinasi. O gal kas suprantant lenku kalba, ir permete akim sita foruma ir uzmate kas ten netaip, ar ka pakeisti reikia parasytumet cia? http://translate.google.com/translate?prev=hp&hl=en&js=n&u=http%3A%2F%2Fwww.elektroda.pl%2Frtvforum%2Fviewtopic.php%3Ft%3D324407%26postdays%3D0%26postorder%3Dasc%26highlight%3Dtda%26start%3D0&sl=auto&tl=tr&history_state0=

Ar paprasciau butu sita schema padaryti http://danyk.cz/menic230_6_en.html ? Problema ta, jog per pora savaiciu turiu padaryti is 12v i 220v keitikli.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2014 04 28, 23:00 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nera ka del tos shemos tose diskusijose skaityti jinai baisiai elementari probelmsu nebus jei problema nelaikysime fakto kad jai reikai baisiai didelio transformatoriaus. ir ji tau reikia kazkur gauti.


jei tau nereikia ventiliatoriaus ir akumuliatoriu atjungimo funkcijos shema galima susprastiti iki va tokios
http://www.mp3car.com/power-supplies/129999-50hz-ups.html


ten tos apatinies dalies irgi nereikia
mikroshema tokia pati kaip tavo shemoje
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2014 04 29, 14:12 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Glount
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Va man ir yra didziausia problema del to transformatoriaus, tikras hemarojus jie man, nesinori transformatorius svertu 5x viso prietaiso svorio ir uzimtu belekiek vietos arba jo apskaiciavimas ir viniojimas uztruks ilgiau negu visos schemos susitrasavimas, sulitavimas. Bandziau kazka lipdytis su impulsiniu inverteriu, bet taip neradau normalios schemos, o paciam suprojektuoti irgi nelabai gavosi, turiu problemu su schemos sudarymu. Gal turit kas pasiulyti kokia impulsinio 12vdc/220vac ar bent jau 12vdc/325vdc schema, kad galingumas butu nuo 200W? Gavau tokia kursinio tema, kad nera kur detis.
 man reikia impulsinio maitinimo saltinio schemos
PranešimasParašytas: 2014 04 29, 22:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Digix
VIP narys
VIP narys
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Auksto daznio keitikli padaryti zymiai sudetingiau nei 50hz,nes jos gana jautrios trumpiem jungimam, ir tokiu atveju partarciau geriau nusipirkti.

jei kurisniam tinka manau visgi geriau daryk su stambiu transformatoriumi
Transformatoriaus vynioti ar skaiciuoti ,tai kaip sakiau, nereikia. Tiesiog paimk nuo UPSo.


jeivisgi nori auskto daznio keitiklio tai sita tavo shema
http://danyk.cz/menic230_6_en.html
turbut irgi tiktu
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Toliau
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama